Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Skoda Kodiaq (Vastuseid: 84 | Vaatamisi: 17235)
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 03.12.18 12:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Praegu peaks Kodiaqile valikuna täisdigitaalset paneeli saama, siis ei ole halli taustaga enam muret :)


Just...see ob edev mu meelest...aga kahjuks alles värske kraam...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 17.12.18 10:10 Tsiteeri


Ükspäev nüüd plaanis käia proovisõidul Kodiaqiga. Varem olen põgusalt saanud proovida 2.0TSI, mis jättis ülihea mulje, samas olles harjunud väikese kütusekuluga, siis pole see väga teemaks. Jõhvis on kohapeal 1.4TSI 4x4 DSG isend, vaatab-proovib, kuidas see 110kw selle suure kere peal end õigustab. Kindlasti tahaks kuskil käia ka 2.0TDI ära proovida.
Vahepeal oli mõttes ka Hyundai Tucson, aga Skoda kuidagi nagu tõmbab rohkem. :) Lisaks auto on ka suurem-mahukam.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 17.12.18 10:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Ükspäev nüüd plaanis käia proovisõidul Kodiaqiga. Varem olen põgusalt saanud proovida 2.0TSI, mis jättis ülihea mulje, samas olles harjunud väikese kütusekuluga, siis pole see väga teemaks. Jõhvis on kohapeal 1.4TSI 4x4 DSG isend, vaatab-proovib, kuidas see 110kw selle suure kere peal end õigustab. Kindlasti tahaks kuskil käia ka 2.0TDI ära proovida.
Vahepeal oli mõttes ka Hyundai Tucson, aga Skoda kuidagi nagu tõmbab rohkem. :) Lisaks auto on ka suurem-mahukam.


Üksi-kaks linnas kulgedes on ok, suurema koormuse või haagisega jääb ilmselt lahjaks. Kui ise proovisin, siis tundus maanteel ka täitsa viisakas, kuid möödasõite liigse uljusega teha ei kannata. Hetkel vist enam 1.4TSI-d tellida ei saa, asenduseks 1.5TSI.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 17.12.18 11:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Puuriit
Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Ükspäev nüüd plaanis käia proovisõidul Kodiaqiga. Varem olen põgusalt saanud proovida 2.0TSI, mis jättis ülihea mulje, samas olles harjunud väikese kütusekuluga, siis pole see väga teemaks. Jõhvis on kohapeal 1.4TSI 4x4 DSG isend, vaatab-proovib, kuidas see 110kw selle suure kere peal end õigustab. Kindlasti tahaks kuskil käia ka 2.0TDI ära proovida.
Vahepeal oli mõttes ka Hyundai Tucson, aga Skoda kuidagi nagu tõmbab rohkem. :) Lisaks auto on ka suurem-mahukam.


Üksi-kaks linnas kulgedes on ok, suurema koormuse või haagisega jääb ilmselt lahjaks. Kui ise proovisin, siis tundus maanteel ka täitsa viisakas, kuid möödasõite liigse uljusega teha ei kannata. Hetkel vist enam 1.4TSI-d tellida ei saa, asenduseks 1.5TSI.


No nagu ma varemgi ütlesin, siis käruvedu ei ole teemaks. Aga eks proovib ära, kuidas on. Ega see 1.5TSI väga erineda olemuselt ei tohiks, näitajad samad, mis 1.4TSI-l.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 17.12.18 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Ükspäev nüüd plaanis käia proovisõidul Kodiaqiga. Varem olen põgusalt saanud proovida 2.0TSI, mis jättis ülihea mulje, samas olles harjunud väikese kütusekuluga, siis pole see väga teemaks. Jõhvis on kohapeal 1.4TSI 4x4 DSG isend, vaatab-proovib, kuidas see 110kw selle suure kere peal end õigustab. Kindlasti tahaks kuskil käia ka 2.0TDI ära proovida.
Vahepeal oli mõttes ka Hyundai Tucson, aga Skoda kuidagi nagu tõmbab rohkem. :) Lisaks auto on ka suurem-mahukam.


Arvesta et hyundai järelturg kehvem kui skodal...2.0tdi igaljuhul...bensukad on ikka rämedad uimakotid ja kütte poolest röövlid. Disla aga muidugi teistsuguse hinnaga...mina oma 2.0tdi 140kw väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maahärra
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.06.17
Postitusi: 94

Asukoht: Harjumaa lõpus
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia Elegance 2012

postitati 17.12.18 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Ükspäev nüüd plaanis käia proovisõidul Kodiaqiga. Varem olen põgusalt saanud proovida 2.0TSI, mis jättis ülihea mulje, samas olles harjunud väikese kütusekuluga, siis pole see väga teemaks. Jõhvis on kohapeal 1.4TSI 4x4 DSG isend, vaatab-proovib, kuidas see 110kw selle suure kere peal end õigustab. Kindlasti tahaks kuskil käia ka 2.0TDI ära proovida.
Vahepeal oli mõttes ka Hyundai Tucson, aga Skoda kuidagi nagu tõmbab rohkem. :) Lisaks auto on ka suurem-mahukam.


Arvesta et hyundai järelturg kehvem kui skodal...2.0tdi igaljuhul...bensukad on ikka rämedad uimakotid ja kütte poolest röövlid. Disla aga muidugi teistsuguse hinnaga...mina oma 2.0tdi 140kw väga rahul.


Äkki valgustad lähemalt bensukate rämedat uimasust ja kütte röövimist.


Taimetoitlane - seda sõna kasutasid põlisameeriklased VÄGA kehva küti kohta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 17.12.18 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Ükspäev nüüd plaanis käia proovisõidul Kodiaqiga. Varem olen põgusalt saanud proovida 2.0TSI, mis jättis ülihea mulje, samas olles harjunud väikese kütusekuluga, siis pole see väga teemaks. Jõhvis on kohapeal 1.4TSI 4x4 DSG isend, vaatab-proovib, kuidas see 110kw selle suure kere peal end õigustab. Kindlasti tahaks kuskil käia ka 2.0TDI ära proovida.
Vahepeal oli mõttes ka Hyundai Tucson, aga Skoda kuidagi nagu tõmbab rohkem. :) Lisaks auto on ka suurem-mahukam.


Arvesta et hyundai järelturg kehvem kui skodal...2.0tdi igaljuhul...bensukad on ikka rämedad uimakotid ja kütte poolest röövlid. Disla aga muidugi teistsuguse hinnaga...mina oma 2.0tdi 140kw väga rahul.


Bensukad uimakotid? Tehaseandmed kiirenduse ja väände pööretevahemiku kohta küll seda ei väida, või noh vähemasti ei ole olulist erinevust diisliga, eriti veel bensuka kahjuks mitte, päris tänapäevase "premium minekuga" ei ole hetkel Kodiaqil ükski mootor, RS peaks hakkama olema.
Kindlasti soovitan ka Tucson ära proovida, minule jäi ta lihtsalt väikseks, sõitma ei läinudki. Samuti pole mõtet endale autot ostes end järelturu teemaga vaevata, ostad aastateks ja selle ajaga võivad asjad muutuda, kui see üldse peaks oluline olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 17.12.18 22:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: boggy
Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Ükspäev nüüd plaanis käia proovisõidul Kodiaqiga. Varem olen põgusalt saanud proovida 2.0TSI, mis jättis ülihea mulje, samas olles harjunud väikese kütusekuluga, siis pole see väga teemaks. Jõhvis on kohapeal 1.4TSI 4x4 DSG isend, vaatab-proovib, kuidas see 110kw selle suure kere peal end õigustab. Kindlasti tahaks kuskil käia ka 2.0TDI ära proovida.
Vahepeal oli mõttes ka Hyundai Tucson, aga Skoda kuidagi nagu tõmbab rohkem. :) Lisaks auto on ka suurem-mahukam.


Arvesta et hyundai järelturg kehvem kui skodal...2.0tdi igaljuhul...bensukad on ikka rämedad uimakotid ja kütte poolest röövlid. Disla aga muidugi teistsuguse hinnaga...mina oma 2.0tdi 140kw väga rahul.


Bensukad uimakotid? Tehaseandmed kiirenduse ja väände pööretevahemiku kohta küll seda ei väida, või noh vähemasti ei ole olulist erinevust diisliga, eriti veel bensuka kahjuks mitte, päris tänapäevase "premium minekuga" ei ole hetkel Kodiaqil ükski mootor, RS peaks hakkama olema.
Kindlasti soovitan ka Tucson ära proovida, minule jäi ta lihtsalt väikseks, sõitma ei läinudki. Samuti pole mõtet endale autot ostes end järelturu teemaga vaevata, ostad aastateks ja selle ajaga võivad asjad muutuda, kui see üldse peaks oluline olema.


Nojah kuidas keegi...mina sõidan 3-5a ja vahetan välja...puhas praktika nii kui garantii otsas hakkavad igasugused ebameeldivused pihta. Ja aasia autosid sissemaksus ei taha keegi kui just sana margi peale ei jää ja hiljem use müües samuti keeruline ehk siis saad kahti küll aga mõtetu hinna eest...aga igaühe oma valik... räägin enda kogemustest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 18.12.18 09:21 Tsiteeri


Tucsonit proovisin- jääb ära. Esiteks on ta natuke väikesevõitu (just pagasiruum, mis on vankri veoks väga oluline, et oleks mahukas), teiseks disain pole päris see kohati ja ka materjalivalik jätab veits soovida. Need viimased 2 asja on muidugi minu maitse eripära- kindlasti paljudele meeldib. Samuti see bens-automaat kooslus ei äratanud mingit emotsiooni, kütusekulu on ka kõrgemapoolne. Diisel-automaat aga kallivõitu. Sestap, jään ilmselt uue auto ostul Skoda suunas vaatama. Kodiaqile lisaks on mõttes ka Superb või Octavia Scout. Käin lähiajal proovin kõik 3 ära.
Järelturu peale ikka natuke mõtlen ka, sest ma tavaliselt sõidan 2-3a ühe autoga, siis vahetan välja. Ja mida aeglasemalt väärtus langeb, seda parem. Seepärast ma ka uut prantslast ei osta endale (kuigi disaini, hinna ja varustuse poolest võiks 5008 täitsa teema olla).


EDIT: See jutt, et Aasia autosid keegi tagasi ei taha, on küll paras BS kuubis.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 18.12.18 11:43 Tsiteeri


Õige pea peaks ju Seatil ka Kodiaqi geneerik müügile tulema. Taracano, või mis ta nimi nüüd oligi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 18.12.18 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Õige pea peaks ju Seatil ka Kodiaqi geneerik müügile tulema. Taracano, või mis ta nimi nüüd oligi.


See peaks vist olema gramm suurem, kui Kodiaq? Aga ei, Seat ei tõmba kuidagi. Jah, ma tean, et sisuliselt sama auto, aga ikkagi- mingi isiklik kiiks. :P


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 18.12.18 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Õige pea peaks ju Seatil ka Kodiaqi geneerik müügile tulema. Taracano, või mis ta nimi nüüd oligi.


See peaks vist olema gramm suurem, kui Kodiaq? Aga ei, Seat ei tõmba kuidagi. Jah, ma tean, et sisuliselt sama auto, aga ikkagi- mingi isiklik kiiks. :P


Kuna meil sama teema, et vanker korralikult mahutada, siis varem või hiljem teine auto kõrvale võtta, naise jaoks. Kaalul on Leon X-Perience või Octavia Scout bensukas. Tavaversioone ei soovi, neil jube madal sisse istuda ja ette kehv vaade.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 18.12.18 15:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Õige pea peaks ju Seatil ka Kodiaqi geneerik müügile tulema. Taracano, või mis ta nimi nüüd oligi.


See peaks vist olema gramm suurem, kui Kodiaq? Aga ei, Seat ei tõmba kuidagi. Jah, ma tean, et sisuliselt sama auto, aga ikkagi- mingi isiklik kiiks. :P


Kuna meil sama teema, et vanker korralikult mahutada, siis varem või hiljem teine auto kõrvale võtta, naise jaoks. Kaalul on Leon X-Perience või Octavia Scout bensukas. Tavaversioone ei soovi, neil jube madal sisse istuda ja ette kehv vaade.


Kusjuures ma Octavia Scouti mõtlen isegi järjest tõsisemalt. Mulle küll väga ei meeldi selle auto nina, aga õige värviga on täitsa okei. Eks ma käi Mölleris uudistamas ikka.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 18.12.18 18:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: MarkkoN
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Õige pea peaks ju Seatil ka Kodiaqi geneerik müügile tulema. Taracano, või mis ta nimi nüüd oligi.


See peaks vist olema gramm suurem, kui Kodiaq? Aga ei, Seat ei tõmba kuidagi. Jah, ma tean, et sisuliselt sama auto, aga ikkagi- mingi isiklik kiiks. :P


Kuna meil sama teema, et vanker korralikult mahutada, siis varem või hiljem teine auto kõrvale võtta, naise jaoks. Kaalul on Leon X-Perience või Octavia Scout bensukas. Tavaversioone ei soovi, neil jube madal sisse istuda ja ette kehv vaade.


Kusjuures ma Octavia Scouti mõtlen isegi järjest tõsisemalt. Mulle küll väga ei meeldi selle auto nina, aga õige värviga on täitsa okei. Eks ma käi Mölleris uudistamas ikka.


Octavia täitsa tubli masin mu meelest ja väljanäegemise poolest väga kena pill.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 19.12.18 09:10 Tsiteeri


Octavia on Superbiga võrreldes ikka väiksem.
Mõistlik mõte on tõepoolest mudelite pakett läbi katsetada ja seejärel leiad omale sobivaima :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 19.12.18 10:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rraivo
Octavia on Superbiga võrreldes ikka väiksem.
Mõistlik mõte on tõepoolest mudelite pakett läbi katsetada ja seejärel leiad omale sobivaima :)


Seda ma tean isegi jah, et Octavia on väiksem, kui Superb. Mul on OII olnud. Aga mahukuselt rahuldaks see need vajadused ka väga okeilt ära. Kindel on see, et enne ei otsusta, kui kõik proovitud. Ei saa nii.


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JMRS
huviline



Registreerunud 09.12.14
Postitusi: 55

Kasutaja on eemal

Auto: RS III

postitati 19.12.18 13:13 Tsiteeri


Mul on 2 väikest last peres ja Octavia III universaal rahuldab küll kõik minu vajadused mahutavuse osas. Lapsevanker magamiskorviga ja suht suure raamiga magub vabalt + ruumi jääb muu kola jaoks piisavalt.
Kuigi Octavia 3 tagaistmel tundub olevat palju jalaruumi, siis tänapäevased kobakad turvatoolid mahuvad nö. napilt. Võibolla on teema selles, et kasutan isofix alusega maxicosi toole aga jah, siis ees enam väga ei laiuta. Ilmselt superbil selles osas väike eelis.

Mis puutub järelturgu siis ega 3 esimese aastaga kukub hind nagu kivi. 30% miinust on garanteeritud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 19.12.18 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
Üks väike mõte veel, et lisadest tasuks värvilist maxi doti mitte võtta. Sellega kaasneb spido hõbe-hallidele numbritele omakorda hall taust, ehk et loetavus muutub kehvaks. Proovisõidu autol oli ja ei teadnud, et see mingi lisaga seotud. Lugesin selle Kodiaqi miinuseks. Enda oma puhul oli meeldiv seda mitte eest leida. Hiljem otsides selguski, et maxi dot teema.
Müügikuulutustest juhuslikud näited:
ilma
https://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/248/auto_php-id=2902248-view=50-www_auto24_ee.html
maxidotiga.:
https://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/694/auto_php-id=2986694-view=104-www_auto24_ee.html



Ei tea...mind küll ei sega hall taust...kuidas kellelegi. Värviline maxidot ikka kaasaegne. Et seda nüüd mitte soovitada on lollus...igal ühel oma kiiks.

Nõus, pilt ka selle tõetuseks, et mingit loetavus probleemi ei tohiks olla ei pimedas ega valges, aga tõepoolest, igalühel oma kiiks, mina näiteks praeguste ilmadega lülitan kasti "S" peale, veojõu välja ning seejärel oman enamasti mingit lolli irvet näol, kui ringi sõidan :D


http://static1.album.ee/files/1192/91/large_29822971_Ryxq.jpg

http://static1.album.ee/files/1192/91/large_29822973_1PDh.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 19.12.18 20:57 Tsiteeri


Hmm jah, need pildid paistavad kahtlaselt head jah :) proovisõidu autost on meeles küll üks suht ühtlaselt hall-läikiv kompott. Võimalik, et oli äkki liiga heledaks pandud taustvalgus. Valges oli aga minu silmale liiga kitš, nii nagu kuulutuste piltidel.
Igatahes tasub seda tähele panna. Ma poleks sellist tahtnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 19.12.18 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
Hmm jah, need pildid paistavad kahtlaselt head jah :) proovisõidu autost on meeles küll üks suht ühtlaselt hall-läikiv kompott. Võimalik, et oli äkki liiga heledaks pandud taustvalgus. Valges oli aga minu silmale liiga kitš, nii nagu kuulutuste piltidel.
Igatahes tasub seda tähele panna. Ma poleks sellist tahtnud.

Äkki olid tuled OFF?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 19.12.18 22:00 Tsiteeri


Tuled olid ikka AUTO peal, nuppu ei kruttinud, sõitsin nii valges kui pimedas. Segas just pimedas, valges ei meenu. Aga mis siis maxidotis head ka on? Kui uks lahti, näitab seda punaselt vms? Sellisest moodsusest ei ole küll puudust tundnud. Ilmselt ongi maitse asi, kes tahab silme alla värvilist pilti, kes aga selgemat ja lihtsamat kontrastsust. Vähemalt on huvilistel mida tähele panna, et teha teadlikum valik. Omal ajal ei olnud sellist teemat leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 19.12.18 22:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
Tuled olid ikka AUTO peal, nuppu ei kruttinud, sõitsin nii valges kui pimedas. Segas just pimedas, valges ei meenu. Aga mis siis maxidotis head ka on? Kui uks lahti, näitab seda punaselt vms? Sellisest moodsusest ei ole küll puudust tundnud. Ilmselt ongi maitse asi, kes tahab silme alla värvilist pilti, kes aga selgemat ja lihtsamat kontrastsust. Vähemalt on huvilistel mida tähele panna, et teha teadlikum valik. Omal ajal ei olnud sellist teemat leida.

Ütlen selle maxidoti kohta ausalt nii, et pole ilma masinat näinud, seega võrrelda ei oska. ilmselgelt pole üks eriti vajalik vidin, nagu ka see uste peal muudetava värvusega triipvalgus ( mis iganes selle lisa nimetus ka on), aga äge on ikka :) Mul oli täisnahksisu, keylessgo-d ja veel paari lisa vaja, millega tuligi elegance varustus, seal palju standardis, sellepärast ei teagi, mis on lisa ja mis mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 20.12.18 08:51 Tsiteeri


Uste valgustriibud ja keyless on ka lihtsamal Ambitionil standardis. Keyless puhul on lahendus küll pooletoobine, tagaustel seda ei ole :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 20.12.18 09:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
Uste valgustriibud ja keyless on ka lihtsamal Ambitionil standardis. Keyless puhul on lahendus küll pooletoobine, tagaustel seda ei ole :)


No kuidagi peab ju "odavamat" imagot säilitama võrreldes VW-ga. Passatil on nt. tagaustel ka keyless lingid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkkoN
huviline



Registreerunud 03.01.14
Postitusi: 202

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Kodiaq Ambition 1.5TSI ACT DSG 4x4 2019

postitati 20.12.18 11:26 Tsiteeri


See, et tagaustel Kessyt pole, pole küll mingi suur mure IMO. Esiukselt vajutad muidu lukku, eriti keeruline on ju tagaust kinni lükates esiuksele vajutada. :P


Simply Clever ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 74.9% - SQL: 25.1%]