Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: octavia II tehase vead (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 3865)
kihutaja
huviline



Registreerunud 06.01.06
Postitusi: 9

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Super Combi

postitati 31.01.07 21:07 Tsiteeri
octavia II tehase vead



Kuna ilmad läksid järsku külmaks ja autol ei ole ka lisa soojendust (defa,vebasto), siis esmaspäeva hommikul mu masuudipress käima ei läinud. Temperatuur oli öösel alla 22 kraadi, aga see ei loe midagi. Aku oli nii tühi, et vedas starterit ainult paar aeglast ringi ja kogu lugu. Viga ei ole kütuses ega ka filtris, sest tõmmates läks kohe käima. Teisipäeval läksin Suve autosse (skoda esindus pärnus) ja proovisin asjas selgust saada. Auto ostetud 2005 aprill, seega küllalt uus. Tuli välja et viga on raadios. Nimelt tarbib raadio seisu ajal voolu, olgugi et kõik on välja lülitatud. Kui ma helistasin Auto100 hooldusesse, ütlesin auto nr , paluti tulla raadiol softi vahetama. Seega kõigile teistela octavia II omanikele: esimestel mudelitel võib olla selline viga. Ma loodan et viga oli ainult selles ja jään ootama uusi külmasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 31.01.07 21:56 Tsiteeri


Jep, see on tõesti tüüpveaks. Raadioks ilmselt Stream? Alates sellest ajast, kui Stream mp3-sid mängima hakkas, on ka see viga kadunud.
Kui juba lastehaiguste kirjeldamiseks läks, siis omalt poolt välja pakkuda väike kollektsioon: http://www.octavia-vrs.com/technical/common_problems.htm
Endal sellest loetelust ilmnenud kriuksuvad elektriaknad.
Ja veel: tundub, et ajapikku on neid vigu hoolega parandatud, nii et 2007 aastal O2 ostjatel ei ole väga muretsemiseks põhjust.


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 01.02.07 07:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jk
Jep, see on tõesti tüüpveaks. Raadioks ilmselt Stream? Alates sellest ajast, kui Stream mp3-sid mängima hakkas, on ka see viga kadunud.
Kui juba lastehaiguste kirjeldamiseks läks, siis omalt poolt välja pakkuda väike kollektsioon: http://www.octavia-vrs.com/technical/common_problems.htm
Endal sellest loetelust ilmnenud kriuksuvad elektriaknad.
Ja veel: tundub, et ajapikku on neid vigu hoolega parandatud, nii et 2007 aastal O2 ostjatel ei ole väga muretsemiseks põhjust.

Mina olen avastanud oma massinal totra vea - kindalaekas jääb tuli põlema, kuna selle luuk saab millimeetri-paari võrra liikuda. Kui see täiesti kinni suruda, on pimedus majas, kui aga lahti lasta, vajub äästi natuke ning tuli hakkab põlema. Seda probleemi kavatsen kohe peatselt hooldusesse minnes rääki ning likvideerida lasta.
Totter on see, et see pirn põleb ka siis, kui võtit pole ees/süüdet sees. Seni, paistab, akut tühjaks imend pole. Ka pirn pole veel läbi põlend.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.07 08:42 Tsiteeri


mul O2 esinenud vead on siis põhiliselt seotusd raadioga (Stream), garantii korras vahetati välja, kuuke pole nüüd jupsinud. Eks näis mis saab edaspidi.

Kehvam lugu on aga tankimisega. Külmaga nimel see jublakas/lüliti mis bensupaagi katet vajutamise lahti lükkab on ära külmunud ja iga kord tankides peab küüned lüügiääre taha ajama, et lahti saada benaluuk.
Kas see on samuti levinud viga?

Muud pole nagu kolmveerand aasta jooksul täheldanud.


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kihutaja
huviline



Registreerunud 06.01.06
Postitusi: 9

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Super Combi

postitati 02.02.07 09:58 Tsiteeri


Kütuseluugi lüliti kinni külmumine on ka tüüpviga. Minu autol tehti see korda. Muidugi on soovitav peale igat pesu sinna tekkinud vesi ära kuivatada. Sinna on võimalik ka mingit õli vahele lasta, kuid las parem tegeleb sellega hooldus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SLAlex
huviline



Registreerunud 23.04.06
Postitusi: 39

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb 1,8TSI

postitati 02.02.07 10:54 Tsiteeri


O2 1,6mpi- samad vead- raadio Stream vahetati ära garanti korras. Mis puutub kütuseluugi lülitit, siis peale 1 korda külmumist puhastasin ja kuivatasin lüliti ära ning määrisin silikooniga- auto 100 soovitati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Janel
huviline



Registreerunud 23.10.06
Postitusi: 9

Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: octavia

postitati 05.02.07 18:31 Tsiteeri


Mul 2005 aasta o2 ja vahetatud nukkvõlli pööretelugeja ja nüüd väike nöök püsikiirusehoidja lülitiga, mitte alati ei tööta ja loodan peatset vahetamist. Raadioga see probleem, et kui levi pisut nõrgem siis kukub kohe sahistama, linnas sõites ei ole mingeid probleeme ja vahest paugub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KVR
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.06
Postitusi: 58

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II RS 2.0 TFSI

postitati 06.02.07 07:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Tsitaat:
Algselt postitas: jk
Jep, see on tõesti tüüpveaks. Raadioks ilmselt Stream? Alates sellest ajast, kui Stream mp3-sid mängima hakkas, on ka see viga kadunud.
Kui juba lastehaiguste kirjeldamiseks läks, siis omalt poolt välja pakkuda väike kollektsioon: http://www.octavia-vrs.com/technical/common_problems.htm
Endal sellest loetelust ilmnenud kriuksuvad elektriaknad.
Ja veel: tundub, et ajapikku on neid vigu hoolega parandatud, nii et 2007 aastal O2 ostjatel ei ole väga muretsemiseks põhjust.

Mina olen avastanud oma massinal totra vea - kindalaekas jääb tuli põlema, kuna selle luuk saab millimeetri-paari võrra liikuda. Kui see täiesti kinni suruda, on pimedus majas, kui aga lahti lasta, vajub äästi natuke ning tuli hakkab põlema. Seda probleemi kavatsen kohe peatselt hooldusesse minnes rääki ning likvideerida lasta.
Totter on see, et see pirn põleb ka siis, kui võtit pole ees/süüdet sees. Seni, paistab, akut tühjaks imend pole. Ka pirn pole veel läbi põlend.


Mnjah mul sama asjaga tõmbas aku tühjaks küll, kui auto kolm päeva Saaremaa ralli ajal maja ees seisis. Aku täiesti tühi. Peale seda vaatan hoolega kas laegas ikka on kinni.


RS - Ride & Smile
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 09.02.07 20:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Janel
Mul 2005 aasta o2 ja vahetatud nukkvõlli pööretelugeja ja nüüd väike nöök püsikiirusehoidja lülitiga, mitte alati ei tööta ja loodan peatset vahetamist. Raadioga see probleem, et kui levi pisut nõrgem siis kukub kohe sahistama, linnas sõites ei ole mingeid probleeme ja vahest paugub.


siis su raadio sureb varsti maha - ehk enne kui garantii lõppeb :)
nimelt paukumine ja sahistamine oli minu O2 streami surma algus.

kütusepaagi kaanega on lood sellised, et igakord kui uksi silikoonitan lasen sortsaka sinna ka - toimib isegi -30c :)

lisaks siintoodutele on minul teistkordselt surnud õlikorgi tihend - vähemalt 1 korra on selle tihendi vahetuse hooldus arvele kirjutanud ja nüüd lekib silmnähtavalt.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ka:rel
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.06
Postitusi: 59

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.6 Elegance '02

postitati 12.02.07 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AzA
õlikorgi tihend ... nüüd lekib silmnähtavalt.


Surve karteris?


Lugupidamisega,
ka:rel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 13.02.07 09:48 Tsiteeri


pole mitte õrna aimugi - ma tean autodest sama palju kui tuumafüüsikast, midagi aga valesti seal on.
eks ma kraaksun hoolduses ja vaatab mis saab.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Knap
huviline



Registreerunud 27.07.06
Postitusi: 25

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi Elegance 1,9TDI

postitati 14.02.07 17:09 Tsiteeri


kas raadio stream surma ennustab ka selline asi, kui auto käivitamisel ei ole raadiokanal enam see, mis oli auto seismajätmisel? Oskab keski seda kommenteerida??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 15.02.07 11:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Knap
kas raadio stream surma ennustab ka selline asi, kui auto käivitamisel ei ole raadiokanal enam see, mis oli auto seismajätmisel? Oskab keski seda kommenteerida??


minu puhul oli ka see viga, isegi muutus raadiost cd-ks ja olematuks cd-boxiks jms.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 55.3% - SQL: 44.7%]