Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Foorumi tarkvara (Vastuseid: 30 | Vaatamisi: 6079)
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 11.08.17 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Ühegi foorumi kasutamine ei ole põhisedusest tulenev õigus ja haldaja võib selle kasutajaid valida. Kui antud foorumi reeglid, kujundus jne. ikka jubedalt pinda käivad, siis äkki leiad endale mõne teise foorumi kus esimene asjana nõudmisi esitama hakata? See ei ole siin mingi pubekate foorum kuhu on Live chate ja ma ei tea mida veel vaja. Foorumi sümboolika jne. üle on varasemalt arutatud aga huviline ei peagi seda infot nägema.


Kuna just lõpetasin kommuuni / projekti(olin seal 5aastat 1 juhte), siis ei viici kohe uut teha või sellega tegeleda! Kuigi mõte hea! Saaks teha asja mis toimiks nagu tänapäeval peaks! Kui SIIN FOORUMIS on vähemalt 10+ inimest, kes asjaga saaks/viitsiks tegeleda (aktiivsus, oskus, IT, kuumakse) ja INIMENE KES OLEKS nagu OMANIK, siis pakun 110 protsenti nõu, abi jne!


Kuna Škoda (www.skoda.ee või https://www.facebook.com/skodaeesti/) ametlikel lehekülgedel on masin Eestlaste lemmik, odavam kui muud tema liigikaaslased, siis auto muutub aina populaarsemaks! Mis peaks tooma kaasa foorumi uuendused, lisa boonused, erisused võrreldes teistega jne! Uued inimesed on kohe kindlasti nooremad ja aktiivsemad kui mina!

LiveChat on alati kasulik, eelis-, kiire suhtlemise- ja abi küsimise viise! Siin ei ole midagi seotud eaga?!?! Samas kui vaadata teemasis siis seal on muud juttu rohkem kui peaks olema! Teemasid ei suleta (ma ei sobi moderaatoriks) jainimesed postitavad nendesse...
Näiteks teema: http://foorum.skodaclub.ee/viewthread.php?tid=823 Postitati: postitati 28.02.08 21:06!
Arutelu:
postitati 07.07.08 11:22
postitati 04.05.16 21:47
postitati 05.05.16 10:02
Ja ma ei sobi moderaatoriks! 8 aastat vana teema! WTF!"


Foorumi SÜMBOOLIKA on oluline... (meened, auhinnad, ühtekuuluvus, info jne).

Kuna varasemalt oli inimesi üks kümnest siis nüüd on kümme inimest ühest!



Uurida ükskõik millisest IT firmast või IT inimeselt, siis kõigil sama lause! Tarkvara olgu uuendatud ja parim kaitse mis saadaval. (https peaks olema juba default?!?!)

Nädalane monitooring näitas, et kuna foorum iganenud, aegunud siis siin ei käi peaegu kedagi! Aktiivsust pole isegi 1% liitunud kasutajatest! Seda peab kohe kindlasti muutma!
Foorumis on 3745 teemat • 29247 postitust • 2640 kasutajat. Mis on 1,4 postitust inimese kohta kogu foorumi ajaloos! See on 0%!

Ma olen plnud kuskil 13 päeva foorumis ja minu postituste arv on 14 mis on vähemalt 10 aasta materjal:D WTF nagu!


Sry kui kasutan liiga palju KÄSKIVAT kõneviisi! Kuna olen harjunud käsutama kui asi on valesti kirjutage sellest lihtsalt, üritan natuke tagasi hoida!! Minu kasutuses olev ütelus / TSITAAT (ei tea kelle välja mõeldud aga: ) "Ei tasu kõike südamesse võtta, vaid suhu- on kergem välja sülitada!"

Ei tea kas kõikides tarkvarades, aga 50% mis esimeses postituses välja pakkusin, on olemas default kasutaja põhine foorumis modereerimine enda heaolu nimel!

Kuna FaceBookis polnud ühtegi ametlikku sait, tegin uue! Millega koheselt liitus hunnik inimesi! Isegi kui asi on olemas siis ei tasu seda varjata! Minu tehtud on https://www.facebook.com/estskodaklubi/


Lugupidamisega
Janar / ASAD


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 11.08.17 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ASAD

Kuna just lõpetasin kommuuni / projekti(olin seal 5aastat 1 juhte), siis ei viici kohe uut teha või sellega tegeleda
Ma olen plnud kuskil 13 päeva foorumis ja minu postituste arv on 14 mis on vähemalt 10 aasta materjal:D WTF nagu!


Kuna FaceBookis polnud ühtegi ametlikku sait, tegin uue! Millega koheselt liitus hunnik inimesi! Isegi kui asi on olemas siis ei tasu seda varjata! Minu tehtud on https://www.facebook.com/estskodaklubi/


Lugupidamisega
Janar / ASAD


jajah neid aktivistidest tühikargajaid ja postituste statistikuid on siin ennegi nähtud. Et siis WTF nagu. Tegid koonulehte uue saidi millega liitus hulk inimesi, tore! Majanda siis sellega rõõmsalt edasi. Igapäevaseks live chattimiseks ju kena koht, see ei tähenda, et aegade hämarusest seda foorumit vedanud inimesed midagi väärt ei ole ja kasulikku tööd teinud pole. Mine sinna armastatud audifoorumisse tagasi ja ära targuta. On siin abiküsijad ikka vastused saanud ka ilma liigsete kellade ja viledeta.
Kui nagu eriline huvi asja vastu on, siis tekib küsimus miks ei ole klubiliikmeks saada tahtnud... vast äkki 13 päeva ei ole olnud statistiku jaoks piisav aeg et endas selgusele jõuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 12.08.17 01:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M8DSwordfish
Tsitaat:
Algselt postitas: ASAD

Kuna just lõpetasin kommuuni / projekti(olin seal 5aastat 1 juhte), siis ei viici kohe uut teha või sellega tegeleda
Ma olen plnud kuskil 13 päeva foorumis ja minu postituste arv on 14 mis on vähemalt 10 aasta materjal:D WTF nagu!


Kuna FaceBookis polnud ühtegi ametlikku sait, tegin uue! Millega koheselt liitus hunnik inimesi! Isegi kui asi on olemas siis ei tasu seda varjata! Minu tehtud on https://www.facebook.com/estskodaklubi/


Lugupidamisega
Janar / ASAD


jajah neid aktivistidest tühikargajaid ja postituste statistikuid on siin ennegi nähtud. Et siis WTF nagu. Tegid koonulehte uue saidi millega liitus hulk inimesi, tore! Majanda siis sellega rõõmsalt edasi. Igapäevaseks live chattimiseks ju kena koht, see ei tähenda, et aegade hämarusest seda foorumit vedanud inimesed midagi väärt ei ole ja kasulikku tööd teinud pole. Mine sinna armastatud audifoorumisse tagasi ja ära targuta. On siin abiküsijad ikka vastused saanud ka ilma liigsete kellade ja viledeta.
Kui nagu eriline huvi asja vastu on, siis tekib küsimus miks ei ole klubiliikmeks saada tahtnud... vast äkki 13 päeva ei ole olnud statistiku jaoks piisav aeg et endas selgusele jõuda.



Egas ma ei tee maha siiani tehtud tööd! 5+! Selle tahaks säilitada, aga selleks vaja IT venda! Idee poolest peaks säilima kõik mis siiani tehtud 100%!

Kui võtta autofoorumitest audi oma see ei kõlba kuskile (aga parem kui see siin, ehk rohkem moditud), siis mazdaklubi oma oli parim, ei tea miks...

Klubiliikmeks hakkan siis, kui foorumi teemad selged, ja ei tekita lisa teemasid kui on olemas... rahaliselt võinuks juba eile! süsteemiliselt vaja tutvuda =)


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 17.08.17 17:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ASAD


Kuna FaceBookis polnud ühtegi ametlikku sait, tegin uue! Millega koheselt liitus hunnik inimesi! Isegi kui asi on olemas siis ei tasu seda varjata! Minu tehtud on https://www.facebook.com/estskodaklubi/


Lugupidamisega
Janar / ASAD


Facebookis oli Klubi leht, kuid kuna polnud aega pidevalt tegeleda, siis läks maha. Lehte lehe pärast pole mõtet teha. Äkki noormees vaevub kõigepealt klubiliikmeks astuma, enne kui klubi nimel Facebookis majandama asub? Paljukiidetud mazdaklubi leht on millegipärast maas. Liiga ilus ja turvaline oli ehk?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ASAD
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.17
Postitusi: 34

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2011

postitati 18.08.17 21:29 Tsiteeri


Võttes arvesse juhtkonna väärarvamuse (Škoda on vanurite auto) / huvipuudumatuse / üleoleva suhtumise ja mujal aktiivsemalt tegutsemise, siis ei hakkand esimese hooga liikmeks pürgima, kuigi oli plaanis! Seedin ja uurin asja, ei meeldi kuidas inimeste huvid tõmmatakse nulli! Hirmutatakse eemale! Ja ei mõelda, et asjast võiks saada populaarne valik!

FB leht on vabatahtlik, mis suunab ainult siia FOORUMISSE! Ja teeb koostööd www.skoda.ee
(Škoda Tallinn @skodatallinn, kindlasti ole veel keegi...)
Keegi tahab tegemistele kaas aidta siis @estskodaklubi või #EestiŠkodaKlubi #škodatallinn

@Suslik, kuigi ei puutu siia teemasse! Aga Antud foorum hetkel töötab ja ilma tõrgeteta. Ju siis oli mingi hooldus! Kuna minu viimane postitus seal oli: Postitas ASAD
09.05.2014, 21:45 siis ei tea mis teema seal on/oli! Ei huvita ka! Olen pilgu pööranud uuele teemale!


ASAD / Janar


Tervitades,
Janar
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 19.08.17 20:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ASAD
Võttes arvesse juhtkonna väärarvamuse (Škoda on vanurite auto) / huvipuudumatuse / üleoleva suhtumise ja mujal aktiivsemalt tegutsemise, siis ei hakkand esimese hooga liikmeks pürgima, kuigi oli plaanis! Seedin ja uurin asja, ei meeldi kuidas inimeste huvid tõmmatakse nulli! Hirmutatakse eemale!

ASAD / Janar


Mida oligi tarvis tõestada... I rest my case.... :D:D:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.5% - SQL: 46.5%]