Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Kodiaq 2.0 TSI 7k DSG timo99 (Vastuseid: 111 | Vaatamisi: 20783)
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 28.05.18 09:04 Tsiteeri


Tehase õrn toonklaas sai lisa, esiustele läks ka hästi õrn toon peale. Ravolarist Ceramic kile ehk siis kõige parem. Uste mürasummutus sai ka ühtlasi tellitud. Uksed lähevad kinni hoopis tumedama mütsuga. Esimest korda ust lahti tõmmates oli tunne, nagu hakkaks tanki sisenema. Ok kerge liialdus, aga vahe nii tunda kui kuulda.

Järgmisena, kui viitsib ette võtta, siis lasen rattakoopad ka üle teha ravolaris.

Pagasiruumi põhja tegin ka korra teise kihiga veel kenasti üle (varuratas läks üli napilt toppides tagasi). Võrreldes algse autoga on vaiksem ja heli on parem. Taga istudes seljatagant pagasiruumist nagu ei tulegi enam müra.

Kapoti tegin ka ühekordselt pigimatiga üle, see eriti arusaadavat effekti ei teinud.

https://www.upload.ee/image/8491473/2018-05-25_19.12.16.jpg


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
juustumõngel
huviline



Registreerunud 04.10.14
Postitusi: 16

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS ‘14

postitati 28.05.18 12:55 Tsiteeri


Lasin samuti oma masinale Ravolaris ceramic’ täisringi panna ja jahutus töötab nüüd märksa efektiivsemalt ning oluliselt rahulikumal režiimil (ca 30% võimsusega). Enne oli nii, et vähe teravama päikese korral tahtsid rooli hoidva käe karvad kõrbema minna, kuigi vent oli põhjas :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 02.06.18 11:03 Tsiteeri


Kuidas Ravolaris töökvaliteet on? Kas ustepolstrid kenasti tagasi pandud...vahesid ega naginaid ei ole kuulda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rapid
huviline



Registreerunud 02.04.16
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal

Auto: Rapid 1.2/Kodiaq 1.4

postitati 05.06.18 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
15 000 hooldus tehtud, ca 215 eur.

Viimasel ajal ei töötanud eesistujate hääle võimendus läbi kõlarite alati, tehti "raadiole" tarkvara uuendus, praegu nagu töötab.

Kummist uksekaitsed olid ära tulnud, 1 ainult oli alles. Telliti uued, nädala pärast saab külge.

Tootja poolt oli nõutud porikaitsete kinnituse muutmist, see tehakse ka järgmine nädal ära veel.

Jõulude ajal saadetud tasuta pesu kupong sai ka ära kasutatud ja elu ilus
:D


Enda kodiaq-il ka see häälevõimendus nagu töötab ja ei tööta ja korra hangus tagurdades ekraan tagurdus kuvale kinni ja nüüd ka griin score kuval näitab ka seistes,et teed öko sõitu koguaeg . Porikad sai kuu peale ostu ära vahetatud,kuna pressis nurgast alumised liistud lahti, nüüd asi ok. Nüüd peab kiiremas korras selle raadio jamaga esindusse pöörduma.
Muidu autoga väga rahul, sõita mugav, ruumi palju .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 06.06.18 04:42 Tsiteeri


Mul tehti softiuuendus ja nüüd nagu häälevõimendus töötab stabiilsemalt, ühtegi muud muret softis ei ole kunagi olnud;)


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 06.06.18 07:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Mul tehti softiuuendus ja nüüd nagu häälevõimendus töötab stabiilsemalt, ühtegi muud muret softis ei ole kunagi olnud;)


Timo, kas see häälevõimenduse funktsioon tuleb vaid Cantoniga kaasa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rapid
huviline



Registreerunud 02.04.16
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal

Auto: Rapid 1.2/Kodiaq 1.4

postitati 06.06.18 10:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Mul tehti softiuuendus ja nüüd nagu häälevõimendus töötab stabiilsemalt, ühtegi muud muret softis ei ole kunagi olnud;)


Timo, kas see häälevõimenduse funktsioon tuleb vaid Cantoniga kaasa.


Mul ilma Cantonita ja tuli lisaks võetud 8" bolero radioga kaasa


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 06.06.18 11:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rapid
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Mul tehti softiuuendus ja nüüd nagu häälevõimendus töötab stabiilsemalt, ühtegi muud muret softis ei ole kunagi olnud;)


Timo, kas see häälevõimenduse funktsioon tuleb vaid Cantoniga kaasa.


Mul ilma Cantonita ja tuli lisaks võetud 8" bolero radioga kaasa


Ma oma Bolero menüüs tuuseldasin ringi ja ei suutnud küll kuskilt sellist funktsiooni avastada, äkki vaid Kodiaqil olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hese
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.13
Postitusi: 41

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 1,4 4x4

postitati 06.06.18 11:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: rapid
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Mul tehti softiuuendus ja nüüd nagu häälevõimendus töötab stabiilsemalt, ühtegi muud muret softis ei ole kunagi olnud;)


Timo, kas see häälevõimenduse funktsioon tuleb vaid Cantoniga kaasa.


Mul ilma Cantonita ja tuli lisaks võetud 8" bolero radioga kaasa


Ma oma Bolero menüüs tuuseldasin ringi ja ei suutnud küll kuskilt sellist funktsiooni avastada, äkki vaid Kodiaqil olemas.


Üleval paremas nurgas on Bolerol selline kahe üksteise taga istuva inimese ikoon küll aga sellele pressimine ei anna kõrvaga tuntavat tulemust - mismoodi see süsteem üldse töötama peaks?

Sry teemasse OT toppimise eest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 06.06.18 12:00 Tsiteeri


Kui sealt võimendus põhja panna ja ees kõvasti rääkida, siis peaks salongis ikka kenasti kajama.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 06.06.18 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hese
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: rapid
Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Mul tehti softiuuendus ja nüüd nagu häälevõimendus töötab stabiilsemalt, ühtegi muud muret softis ei ole kunagi olnud;)


Timo, kas see häälevõimenduse funktsioon tuleb vaid Cantoniga kaasa.


Mul ilma Cantonita ja tuli lisaks võetud 8" bolero radioga kaasa


Ma oma Bolero menüüs tuuseldasin ringi ja ei suutnud küll kuskilt sellist funktsiooni avastada, äkki vaid Kodiaqil olemas.


Üleval paremas nurgas on Bolerol selline kahe üksteise taga istuva inimese ikoon küll aga sellele pressimine ei anna kõrvaga tuntavat tulemust - mismoodi see süsteem üldse töötama peaks?

Sry teemasse OT toppimise eest


Minul sellest ikooni ei ole. Miski tarkvarast sõltuv asi ehk. Mul tarkvara versioon 0468, riistvara H41 - kui see miskit peaks ütlema


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rapid
huviline



Registreerunud 02.04.16
Postitusi: 6

Kasutaja on eemal

Auto: Rapid 1.2/Kodiaq 1.4

postitati 06.06.18 20:16 Tsiteeri


Varustuse listi vaadates tundub ,et karoqil seda võimalust polegi, tegu ilmselt kodiaqi lisaga, kuna pikem ja seitse kohta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 06.06.18 20:55 Tsiteeri


Minu kodiaqil see peal...lülitasin välja hoopis...taga istujal pidi veider olema...maitse asi vist aga mõni vidin natuke liiast mu meelest...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 07.06.18 08:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fuzzz
Minu kodiaqil see peal...lülitasin välja hoopis...taga istujal pidi veider olema...maitse asi vist aga mõni vidin natuke liiast mu meelest...

Tegelt ju täitsa põnev lisa, kui soovid teise või, veel enam, kolmanda reaga normaalse häälega vestelda, püüab eest hääle kinni ja suunab kõlaritesse. Tagumistel aga nagunii nägu ja suu eesmiste poole, seega sealt heli jõuab ka ilma võimendamata kohale kenasti. Tõsi, mul ka enamasti väljas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 23.06.18 13:37 Tsiteeri


Mõnes teemas siin on silma hakanud teema, et kuidas saaks teha nii et puldist avatav tagaluuk ka ise sulguks. Et kaabliga saab tööle häkkida jne. Ja nüüd siis täitsa kogemata avastasin, et minu omal lähebki puldil olevast nupust nii kinni kui lahti. :o No mulle vähemalt oli tore avastus.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 23.06.18 14:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Mõnes teemas siin on silma hakanud teema, et kuidas saaks teha nii et puldist avatav tagaluuk ka ise sulguks. Et kaabliga saab tööle häkkida jne. Ja nüüd siis täitsa kogemata avastasin, et minu omal lähebki puldil olevast nupust nii kinni kui lahti. :o No mulle vähemalt oli tore avastus.


Jah, puldist ta peabki kinni ja lahti käima. Ma arvan, et Sulle on jäänud silma teemad, kus räägitakse käigukangi kõrval olevast (luugi avaminse) nupust luugi sulgemist. By default saab sellest nupust luuki ainult avada, aga sulgeda ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 24.06.18 15:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: alfonso
Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Mõnes teemas siin on silma hakanud teema, et kuidas saaks teha nii et puldist avatav tagaluuk ka ise sulguks. Et kaabliga saab tööle häkkida jne. Ja nüüd siis täitsa kogemata avastasin, et minu omal lähebki puldil olevast nupust nii kinni kui lahti. :o No mulle vähemalt oli tore avastus.


Jah, puldist ta peabki kinni ja lahti käima. Ma arvan, et Sulle on jäänud silma teemad, kus räägitakse käigukangi kõrval olevast (luugi avaminse) nupust luugi sulgemist. By default saab sellest nupust luuki ainult avada, aga sulgeda ei saa.


Aga huvitav, miks see funktsioon siis tehase poolt põlu all on (vähemalt meie regioonis), miski turvakaalutlus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 24.06.18 15:10 Tsiteeri


Tõenäoliselt jah midagi ohutusega seotut. A la, et autos sees olles ei näe sa 100% kas keegi või miski luugi vahel on. Natuke ülepingutatud IMHO ja mina tahaks küll seda vahetevahel kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 24.06.18 19:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Tsitaat:
Algselt postitas: alfonso
Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Mõnes teemas siin on silma hakanud teema, et kuidas saaks teha nii et puldist avatav tagaluuk ka ise sulguks. Et kaabliga saab tööle häkkida jne. Ja nüüd siis täitsa kogemata avastasin, et minu omal lähebki puldil olevast nupust nii kinni kui lahti. :o No mulle vähemalt oli tore avastus.


Jah, puldist ta peabki kinni ja lahti käima. Ma arvan, et Sulle on jäänud silma teemad, kus räägitakse käigukangi kõrval olevast (luugi avaminse) nupust luugi sulgemist. By default saab sellest nupust luuki ainult avada, aga sulgeda ei saa.


Aga huvitav, miks see funktsioon siis tehase poolt põlu all on (vähemalt meie regioonis), miski turvakaalutlus.

Minul Kodiaqil see toimib algusest peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 24.06.18 21:09 Tsiteeri


Passatil käib samuti lahti-kinni salonginupust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 25.06.18 09:16 Tsiteeri


Ma lihtsalt arvasin, et see ei toimi nii ja ilmselt ei proovinudki varem :D


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 26.06.18 07:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Mõnes teemas siin on silma hakanud teema, et kuidas saaks teha nii et puldist avatav tagaluuk ka ise sulguks. Et kaabliga saab tööle häkkida jne. Ja nüüd siis täitsa kogemata avastasin, et minu omal lähebki puldil olevast nupust nii kinni kui lahti. :o No mulle vähemalt oli tore avastus.


Minu masina tagaluuk ei läinud puldist kinni, kurtsin seda esimeses hoolduses ja öeldi, et see on turvalisuse pärast ja ei tohi seda funktsiooni sisse lülitada, kuigi saab lülitada, et kui tahan, siis võin "foorumist" abi otsida ja paluda sealt kellelgi ära teha, nemad teha ei tohi. Peale hooldust veidi aega hiljem avastasin, et töötab. :)
Pole välistatud, et mingi uuem tarkvara ongi juba koos selle linnukesega ja on tehtud lihtsalt üldine tarkvara uuendus ja nad ise ka ei teadnud või siis tuldi soovile vastu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 20.07.18 10:22 Tsiteeri


Kas kellelgi on võrdlusmomenti mürataseme osas Superbiga?
Et kas Kodiaq on tõepoolest siis väga mürarikas või on tegemist siin rohkem sellise peenhäälestamisega ehk nice to have, aga mitte otsese vajadusega?

Ma olen prefacelift E klassiga sõitnud ja ütleks et Superb on üsna sarnase müratasemega, noh, ok ehk grammike valjem.

Ning kas keegi on võrrelnud ka Kodiaqi mürataseme erinevust 17, 18 või 19" veljega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 20.07.18 12:10 Tsiteeri


Minul on võrdlus 2008 a superbiga. Karedal asfaldil oli superbis ikka palju rohkem müra kui kodiaqis. Uue superbiga olen vähe sõita saanud, laias laastus müra osas tundub sarnane kodiaqile. Võrdlus uue Octaviaga ka olemas, Kodiaq on minu kõrvale tuntavalt meeldivam. Aga no ma olen võibolla kallutatud ka.

Aga veel, kuna sõbral on uus octavia siis vahel sinna ka sattunud sisse. Just paar päeva tagasi avastasin ennast mõttelt et nende vedrustuses või ma ei tea milles on ikka väga suur vahe. Octavias on tunn et sinu ja tee augu vahel on mingi 1 detail, Kodiaqis oleks nagu terve hunnik asju mis sind teest ära isoleerib. Eks ilmselt nii ongi, aga lihtsalt tabasin end seda tunnetamas

:)


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rraivo
huviline

Avatar


Registreerunud 22.02.17
Postitusi: 73

Kasutaja on eemal

Auto: Skodiaq Sportline

postitati 20.07.18 12:30 Tsiteeri


Minu meelest on vedrustus pisut erinev sõltuvalt mootori suurusest (mh ka nt Golfil on sama teema).
Noh, ja nii Kodiaq kui ka Superb on ikkagi suured/pikad (teljevahe) autod ning sõidutunnetus juba selletõttu mõnusam. Lisaks et tegemist on erinevad segmendi masinatega jne..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.6% - SQL: 32.4%]