Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Diiselmootori sissesõit (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 8802)
SLAlex
huviline



Registreerunud 23.04.06
Postitusi: 39

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb 1,8TSI

postitati 25.01.07 09:41 Tsiteeri


Sama Octavia 2 1,6 MPI, käike vahetan vajadusel 2500-3000, kütusekuluga ka rahul (keskmine 7/ 100km), kuid mõnikord hommikul käivitades alguses mootor töötab ebaühtlaselt(liiga väikesed pöörded ja tahab välja surra). Kui annan gaasi paari sekundi jooksul kuni 1000 pööreteni, siis mootor töötab ilusti. Ei tea kas on põhjust muretsemiseks? Juhtub siis, kui niiskemad ilmad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 01.02.07 18:28 Tsiteeri


Pakuks küll, et on muretsemiseks põhjust, sest minu oma töötab alati korrektselt olenemata ilmadest. Auto juba 2 aastat ja 4 kuud vana ning pole peale hammasrihma undamise ühtegi probleemi olnud.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 30.05.07 18:35 Tsiteeri


Palju teil 1,9 dizelid kütust võtsid kuniks esimene hooldus kätte jõudis? Mul võtab linnas keskmiselt 7,4 - 8,9 lirtsu. Ja maanteel 6,9 lirtsu. Läbisõit on 6500 kandis.

Jube palju tundub mulle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 30.05.07 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PsychoDad
Palju teil 1,9 dizelid kütust võtsid kuniks esimene hooldus kätte jõudis? Mul võtab linnas keskmiselt 7,4 - 8,9 lirtsu. Ja maanteel 6,9 lirtsu. Läbisõit on 6500 kandis.

Jube palju tundub mulle.

Just praegu on mul heameel tõdeda, et ilgelt täpselt saan sulle vastata :) (ma nimelt alates esimest tankimisest kuni tänaseni pean arvestust kulu jms üle).

15 tuhande km täitumiseni olin käinud tankimas 19 korda :), sõitsin pea täpselt pool aastat, esimese otsa sellest suvel (alates 6. juulist) ja teise talvel - 15 tuhat sai täis jaanuari keskpaiku.

Alljärgnevalt väljavõte minu küttekulu logifailist:
http://skoda.planet.ee/kulu.jpg

Selle perioodi keskmine kulu oli 6.0 l/100 km-le, sinu numbrid tundukse justkui törtsu suured olema, a võibolla "oskad" sa lihtsalt spetsiifiliselt sõita :D

Mina läksin oma sissesõitmata mootoriga autoga kohe Eesti-tuurile ning maanteel sai mõõdetud kuluks suht täislastis autol 5.6 liitrit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 30.05.07 21:07 Tsiteeri


Sul on see kulu olnud rohkem selline nagu ma omagi näha tahaks.

Ma mingit imesõitu küll ei tee. Eile tartu maanteel pätti tehes ja tallinna tagasi 140-160 sõites kompu järgi keskmine kulu pigem kukkus kui tõusis. Sama tegi ka krusiiiga 90-100-se lauluga tartu minnes. Alla 6 pole kunagi kukkunud.

Linnas aga olenevalt kellajast. Kui lähen hommikul 10.00 ja ummikutes ei istu näitab keskmiseks kuluks 6,3-6,5. Sõidan vooluga kaasa. Õhtul tagasi tulles ja hommikul ummikus aga näitabki 7,4 kuni 8,9. Veeren nii nagu veereda saab. Eriti tõmmelda ei viitsi. Pole mõtetki.

Seades kaks näitab kompu kogu aeg 6,6 ja 6,9. Paagitäiega saab 800 kilti. Paaki läheb mul tavaliselt

Homme lähen vastseliina kanti, eks siis katsun mingit ökosõitu proovida. Tartu maanteed mööda ei taha kaks korda sama nädala jooksul sõita. Piibet mööda on mõnus vaikne kulgeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Elegantne_Fobik
huviline



Registreerunud 18.01.07
Postitusi: 10

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Combi 1,9TDI Elegance

postitati 13.06.07 20:48 Tsiteeri


Enda auto andmeid üritan sisestada sellele lehel.
Tulemus üsna rahuldav


http://www.spritmonitor.de/en/detail/173523.html


Elu on õnnestunud siis, kui konjak mida joome on vanem, kui naised, kellega oleme....või mis sina arvad :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 14.06.07 06:12 Tsiteeri


Ei saaks öelda, et kõikse vähem võtab. Mul 1,9 TDi ja Ocu I pika kuudiga võtab ka keskmiselt vähem!?;)
Oled sa meil raske jalaga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 14.06.07 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Valts
Ei saaks öelda, et kõikse vähem võtab. Mul 1,9 TDi ja Ocu I pika kuudiga võtab ka keskmiselt vähem!?;)
Oled sa meil raske jalaga?


No mina näiteks olen küll tulnud järeldusele, et ma lihtsalt sõidan sedasi et kütust läheb palju. Aga ma proovin kogu aeg...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
smallstang
huviline

Avatar


Registreerunud 14.02.06
Postitusi: 52

Asukoht: Tallinn-Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: FOX Mustang & Octavia II 1.9 TDI & Superb 4x4 2.0 TDI

postitati 18.06.07 08:10 Tsiteeri


Mul võtab linnas keskmiselt 6,9 - 8,9 lirtsu. Ja maanteel 5,2 lirtsu. Läbisõit on 17000 kandis.

Vaadates teiste numbreid võiks veel väiksemad olla.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
argo
klubiliige



Registreerunud 30.10.06
Postitusi: 47

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9 TDI

postitati 19.06.07 07:16 Tsiteeri


Kompuutri järgi tavaliselt 5.6 - 6.1, arvutuslikult + 0.5 otsa. Kusjuures katusel on 3 rattahoidjat. Max siiamaani 6.5 kompu järgi - kui olid pikalt maanteel katusel ka 3 ratast + pagas täis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.8% - SQL: 57.2%]