Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: M+S rehvidest (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2428)
Boamadu
huviline



Registreerunud 21.12.06
Postitusi: 7

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: O II TDI

postitati 27.12.06 23:28 Tsiteeri
M+S rehvidest



Millised on arvamused m+s rehvidest. Minu arvamus on üdini negatiivne. Paljud siiski kasutavad neid nn. aastaringseid rehve. Mul on paar lähisugulast kes ajavad tarka juttu suust välja ja sõidavad selliste rehvidega. Pigem on see vist ikka kokkuhoid .. Olen olnud ka päris mitu otsa sunnitud sõitma selliste rehvidega ja tõesti enam ei taha. Ei pea nad suvel ja ei pea nad talvel. Minu jaoks on suverehvid ja talverehvid. Segu ei saa olla universaalne ( nii suurte temperatuuride mõistes, küll on olemas pool-vihma rehvid ). Minu arust on sellised rehvid ohtlikud. Isegi mitte talvel vaid pigem suvel, maanteel sõites pidasin korra kinni , et uurida kas kõik rehvid on ikka terved. Ujus nii, et hoia kinni. Katsudes on segu vedel ja kumm nii kuum ,et parem ära puutu. Samas talvel enamvähem peab kah, muidugi talverehviga ei võrdle. Ajukas on veel see, et m+s tähisega rehv on ametlikult lubatud aastaringseks kasutamiseks-kisu naelad välja ja tuld. MInu Gislavedil on kah m+s tähis, ma ei kujuta ette kuidas ma nendega suvel sõidaks, isegi talvel tuleb neile nati rohkem rõhku sisse lüüa,et ei läheks kuumaks ja vedelaks. Mida arvate teie nendest all-season rehvidest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
BadZaan
huviline



Registreerunud 01.02.06
Postitusi: 24

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster 1,6 Sport

postitati 28.12.06 10:24 Tsiteeri


No kui sa ise tunned juba, et nendega sõita pole turvaline siis ikka kasuta nii suvekaid kui talvekaid. Minul isiklikult talvel Conti lamellid all ja ütlen ausalt pole veel hätta jäänud (kasutan pead ka sõitmisel):D


Simply Clever
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Boamadu
huviline



Registreerunud 21.12.06
Postitusi: 7

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: O II TDI

postitati 28.12.06 14:40 Tsiteeri


Lamellid on talvel head, naelad on talvel head, Gislaved on väga hea , Conti on hea. NF 2 tahtis rohkem rõhku sisse, NF3 on tunduvalt parem. Jutt sellest, et kas nendega suvel ka sõita? Paljud seda teevad kuna "lamell on lamell" ja m+s tähis on peal, seega legaalne. Seda ei arvestata, et see kumm suvel ei toimi ja kulub topeltkiirusega. Arvatakse ,et säästetakse, tegelikult ei ole sõidumõnu, oled teistele ja iseendale ohtlik ja raha kulub ka nii rehvi kui kütuse peale rohkem.(Kasutan ka sõitmiseks pead-rohkem kui mõnigi kodanik meie teedel.)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aaro
huviline



Registreerunud 23.03.06
Postitusi: 22

Asukoht: suvepealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1,3 LX

postitati 29.12.06 17:21 Tsiteeri


Säästmisest ma nagu ei saa aru, otsisin oma jeebile rehve ja ainukses mis kõige odavamad olid, olid pirelli naelad, kuigi ise tahtsin m+s. Nii et kui keegi sõidab naelaga ei tähenda veel, et ta on suure rahakotiga :D

Käravad m+s suvel ka väga hästi, tuleb lihtsalt õiges mõõdus rehv alla panna. Kui osta talve arvestades hästi kitsas ja kõrge profiiliga on, muidugi suvel suurematel kiirustel kehvem juhitavus.


43kw

lao ja tollilao teenused
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.0% - SQL: 58.0%]