Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Škoda Octavia 1,0 2016 (Vastuseid: 90 | Vaatamisi: 18202)
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 24.01.17 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SkodaRS
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Helistasin just esindusse(tuttavale) ja küsisin,et kas seda start-stop süsteemi saab deaktiveerida legaalselt ja ametlikult.Vastus oli ,et saab deaktiveerida,aga mitteametlikult.
Nad on seda teinud,aga kliendi omal vastutusel ja kui siis edasi samas kohas hoolduses käid,siis nad ilmselt probleemi sellest ei tekita.Ametlikku arvet,selle kohta ei väljasta ja kui juhtub,et lähed garantii probleemiga kuskil mujal töökotta,siis võidakse tõlgendada seda ,kui garantii tingimuste rikkumist.
Ühesõnaga ,mina seda teha ei soovi ja kannatan ära selle nupuvajutuse,sest garantiid veel mõlemal autol mitu aastat.Juhtub,et satud välismaal garantiilise probleemiga esindusse ja seal tehakse üks null sulle ära ning sinu auto garantii on sellega ka edasiseks lõppenud.


Kus esinduses sellist asja pakutakse :)


Vastasin sulle sõnumiga.Kuna jutt oli tuttavaga ja mitte ametlikult,siis ei soovi seda siin avalikult välja öelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kx44
huviline



Registreerunud 30.12.16
Postitusi: 10

Kasutaja on eemal


postitati 25.02.17 12:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kx44
Tsitaat:
Algselt postitas: Tambriv
Jah, tegemist on tööandja autodega. Minu kasutuses on olnud kolm Nissan Almerat, kolm Toyota Corollat, üks Toyota Corolla Verso ja nüüd siis kolmas Škoda Octavia.
Kõige rohkem rapsis 2011 aasta mudeli DSG ja nendega oli ka kõige rohkem probleeme nii mootori kui kastiga. Kui esimesse hooldusesse lähen siis palun neil selle start - stop süsteemi teha mitte aktiivseks kuna kuulsin ka juba mujalt, et seda saab teha. Tuttav Pärnus lasi selle ära muuta.
Oli ka plaan võtta lisaks Smartlink IOS-ile kuid ei teagi kas see oleks mugav või mitte. Kas keegi kasutab ja oskab oma kogemust jagada?


Smartlinki mugavus sõltub varustusest. Kui varustuse hulgas on ka wifi ja juhtmeta laadimine, siis on mugav, sest siis peaks ilma juhtmeta hakkama saama ilmselt. Muidu peab smartlinki kasutamiseks telefoni alati juhtmega ühendama, mis minu meelest on samm tagasi. Muusikat kuulata saab ka üle BT, samas gpsi kasutamise jaoks on see jällegi hea. Jaanuarist pidavat waze ka android auto rakenduste hulka lisatama, siis ilmselt leiab smartlink rohkem kasutust.


Väike update vahepeal android auto teemal, et jaanuaris waze ikkagi ei lisandunud, kuid viimase AA uuendusega tekkis juurde võimalus GPSi äppi valida ehk nüüd on olemas nn dropdown menüü, kuid samas valikus on hetkel endiselt ainult google maps. Eeldatavasti peaks järgmise waze uuendusega ka waze sinna dropdown menüüsse lisanduma google mapsi kõrvale, aga eks näis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 27.02.17 08:23 Tsiteeri


Lihtsalt infoks!
Olukord kus teine auto vajas käivitusel abi, avati Octavia esikapott kuid käivitusjuhtmed olid liiga lühikesed. Juht istus autosse ja manööverdas lahtise kapotiga teisele autole nii lähedale, et pidi kõrvalistuja uksest välja ronima. Ja kui välja sai ja kõrvalistuja ukse sulges siis käis klõps ja auto kõik uksed lukustusid. Nii siis seisis töötava mootoriga Octavia, avatud kapoti kuid lukus ustega. Octavial oli algselt seadistustes aktiveeritud uste automaatne lukustus.
Varuvõtmed ca 120km kaugusel :)
Akult juhtme eemaldamisega jäi auto mootor seisma kuid uksed jäid ikkagi lukku.
Juht läheb täna varuvõtmega tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 27.02.17 15:11 Tsiteeri


Automaatne lukustus rakendub ju kiiruselt 20km/h. Siis pidi tiba rohkem kui manööverdamine olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 28.02.17 07:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Automaatne lukustus rakendub ju kiiruselt 20km/h. Siis pidi tiba rohkem kui manööverdamine olema.

Juhi väitel uksed manööverdades lukku ei läinud vaid kogu süsteem lukustus kui juht väljus kõrvalistuja ukse kaudu ja uks enda järel sulges. Selleks hetkeks olid kaks autot omavahel krokodillidega ühendatud. Tundub kummaline olukord, kuid rohkem ei oska kommenteerida sest ei olnud ise juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.14
Postitusi: 242

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: octavia III L&K 1,8 tsi dsg

postitati 28.02.17 09:46 Tsiteeri


usun, et järgmisel korral teeb inimene akna lahti, et sellist jama vältida. olen ise samamoodi olnud töötava mootoriga auto kõrval ja mul on selles vallas "kooliraha makstud" :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 28.02.17 16:32 Tsiteeri


Kooliraha on ka mul makstud ja just tänu akna avamisele. Mootor õnneks ei töötanud, aga sain ka auto lukku nii, et võtmed, telefon jne. pagassis. Ja kui uksed lahti saab, siis ju salongist pagassi avamine ei tööta ning Honda Accordil ei saa ka tagaistme seljatugesid salongist maha. Oleks pidanud ennast läbi polstri närima kui poleks just seekord mingi ime läbi jätnud ühte seljatuge üles tagasi tõstmata. Tavaliselt surfama minnes tõstsin selle alati üles, kuid seekord unustasin.
Lukku sain siis nii, et tulin tegin uksed ja pagassi ilusti puldist lahti ning avasin ka uksi. Aga saatusliku vea tegin siis kui lasin aknaid puldist tiba tuulutusasendisse ja kuigi uksi oli avatud pärast lukustuse maha võtmist, siis miskipärast süsteem luges akende avamist taas avamiseks ning kuna uksi enam ei avanud füüsiliselt, siis mingi hetke pärast pani luku uuesti peale:D Nagu luugi kinni lõin, nii voila! Akna vahel pilu selline, et käsi sisse ei mahu. Ühtegi oksa ega tokki ka pole, ainult roostik. Lõpuks mingi vähe jäigema asja leidsin ja sain juhiukse lahti, seejärel tagaukse ja pea ees tagaistme avast pagassi võtmeid otsima. A signa pasun on ka pagassis, rsk kõrvakuulmine tahtis kaduda.
Aga õppetund missugune:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 04.03.17 08:13 Tsiteeri


On ka mul juhuseid igasuguseid olnud,aga minu Soudil ei saanud uksi töötava mootoriga mingil viisil lukku panna.Isegi teise puldiga mitte,see lihtsalt ei rakendunud.Võtmest keerata polnud võimalik,sest puudusid lukud ustes.Volvo ei lasknud isegi võtmest keerata,kui teine võti süütelukus oli.Fabiaga sama lugu.
See käivitamise teema ajas ilmselt midagi lolliks,sest muidu poleks see saanud juhtuda.
Muidugi üks asi mille ma kohe alati olen kõigil autodel maha võtnud on uste automaatne lukustumine,sõitma hakates.No me ela enam 90-ndate alguses,kus see võis vajalik olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 04.03.17 10:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Kooliraha on ka mul makstud ja just tänu akna avamisele. Mootor õnneks ei töötanud, aga sain ka auto lukku nii, et võtmed, telefon jne. pagassis. Ja kui uksed lahti saab, siis ju salongist pagassi avamine ei tööta ning Honda Accordil ei saa ka tagaistme seljatugesid salongist maha. Oleks pidanud ennast läbi polstri närima kui poleks just seekord mingi ime läbi jätnud ühte seljatuge üles tagasi tõstmata. Tavaliselt surfama minnes tõstsin selle alati üles, kuid seekord unustasin.
Lukku sain siis nii, et tulin tegin uksed ja pagassi ilusti puldist lahti ning avasin ka uksi. Aga saatusliku vea tegin siis kui lasin aknaid puldist tiba tuulutusasendisse ja kuigi uksi oli avatud pärast lukustuse maha võtmist, siis miskipärast süsteem luges akende avamist taas avamiseks ning kuna uksi enam ei avanud füüsiliselt, siis mingi hetke pärast pani luku uuesti peale:D Nagu luugi kinni lõin, nii voila! Akna vahel pilu selline, et käsi sisse ei mahu. Ühtegi oksa ega tokki ka pole, ainult roostik. Lõpuks mingi vähe jäigema asja leidsin ja sain juhiukse lahti, seejärel tagaukse ja pea ees tagaistme avast pagassi võtmeid otsima. A signa pasun on ka pagassis, rsk kõrvakuulmine tahtis kaduda.
Aga õppetund missugune:D


Analoogse loo elasin kaks suve tagasi üle. Olin puhkuse ajal Kuressaares ja teine komplekt võtmeid Tallinnas. Lugu järgmine: kuna käin kalal, siis sättisin varustust autosse (õnged, ussid jne), aga endal oli loll komme selleks ajaks panna võtmed pagasiruumi ääre peale. Aga unustasin ära ning lõin pagasiluugi nii kinni, et võtmed jäid luugi taha ja sattus nii, et miski osa luugist tabas just selle nupu peale kust auto lukku läheb. Jama suur, sest kuum ilm ja autos ka ussid (võibolla olid ka toored krevetid), seega läheb ruttu haisema. Tarvis miski lahendus leida, et avada. Õnneks Skoda autoabi tasuta. Esimesel korral Autoabi leidis, et ilma lukku lõhkumata lahendust ei leia. Siis avastasin, et luugi vahelt paistab võtmehoidja rõngas. Tekkis idee, et ehk kuidagi traat vahele ajada ja pimesi õiget nuppu tabada. Helistasin Autoabisse uuesti. Siis tüüp pani luugi vahele kiilud ja ning traadi abili tiris võtmeid nii kaua kuni need luugiava nurka sattusid ja siis õnnestuski too traat nii sättida, et sai vajutada uste avamise nuppu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 04.03.17 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Võtmest keerata polnud võimalik,sest puudusid lukud ustes.

Kindel w? Et lukke pole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 05.03.17 08:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Võtmest keerata polnud võimalik,sest puudusid lukud ustes.

Kindel w? Et lukke pole?


No täpsustan siis kui arusaamatu oli,et lukusüdamikke pole,mida võtmega keerata saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 05.03.17 09:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Võtmest keerata polnud võimalik,sest puudusid lukud ustes.

Kindel w? Et lukke pole?


No täpsustan siis kui arusaamatu oli,et lukusüdamikke pole,mida võtmega keerata saaks.

Täpsustan, et ei pidanudki silmas lukke, vaid lukusüdamikke;) Lingikatte all ka pole või sa pidasid silmas, et nähtaval pole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 06.03.17 07:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Muidugi üks asi mille ma kohe alati olen kõigil autodel maha võtnud on uste automaatne lukustumine,sõitma hakates.No me ela enam 90-ndate alguses,kus see võis vajalik olla.

Üks esimestest asjadest mida kontrollin on uste lukustus, see peab peal olema. Mul on olnud mitmeid juhuseid kus lukus uks on jamast päästnud. Balti jaama tagant läbi sõites jäin tänu ummikule seisma peale ülekäigurada, minu tagant ületas rada noormees kes proovis avada pagasnikut ja kuna see oli lukus siis lahkus kiirelt joostes. Teine juhus mis kohe meenub oli Pärnu mnt-l Vabaduse platsi ääres valgusfoori ees seistes, kui pisut vintis härra soovis istuda minu auto tagumisele istmele. Jälle pääsesin sekeldustest tänu lukustatud ustele. Veel oli juhus mustlastega kes oma potte panne pakkudes tahtsid parklas avada autoust, jälle oli lukus ustest abi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 06.03.17 12:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Tsitaat:
Algselt postitas: urmas66
Võtmest keerata polnud võimalik,sest puudusid lukud ustes.

Kindel w? Et lukke pole?


No täpsustan siis kui arusaamatu oli,et lukusüdamikke pole,mida võtmega keerata saaks.

Täpsustan, et ei pidanudki silmas lukke, vaid lukusüdamikke;) Lingikatte all ka pole või sa pidasid silmas, et nähtaval pole?


Isegi kui olid,need südamikud katte all,siis ei hakka ju hoovis soendades neid katteid maha katkuma.Muidugi pole nagu enam kuskilt uurida ,kas olid seal lukud ,sest andsin auto juba ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
unevenbog
klubiliige



Registreerunud 09.03.17
Postitusi: 7

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia III 1.0 TSI

postitati 10.03.17 07:50 Tsiteeri


endal Octavia 1.0 TSI manuaal ambition plus ja veel pudi padi lisatud.

Suvel oli keskmine kütusekulu 5.5 (60-70% linn ja 30-40% maantee)
ja talvel on hetkel keskmine 6.5.
Samas sõidan päris rahulikult. Läbisõit on 6000km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
TaaviM
huviline



Registreerunud 07.06.17
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia III Elegance Plus 1.0 TSI

postitati 07.06.17 07:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: unevenbog
endal Octavia 1.0 TSI manuaal ambition plus ja veel pudi padi lisatud.

Suvel oli keskmine kütusekulu 5.5 (60-70% linn ja 30-40% maantee)
ja talvel on hetkel keskmine 6.5.
Samas sõidan päris rahulikult. Läbisõit on 6000km.


Ma endal linnasõidul tablool 6 ei näegi keskmiseks kuluks (sõidu lõppedes) ja maanteel hetkel keskmine 4,7-4,8L/100km. DSG käigukast autol ja 17'' valuveljed.

Läbisõit hetkel veidi alla 4000km. Iga paagitäiega kulu aina väheneb ja hetkel keskmiseks kuluks 5,2L/100km. Esimese paagiga oli ca 6,5L/km ja siis on iga tankimiskord umbes 0,3L/km võrra vähenenud. Ühe paagitäiega saan ~900km sõita. Eks siin kululangemisel on ka seotud see, et talv on läbi saanud ja ilmad soojemad.

Sõbral manuaal 1.0, läbisõit 3000km kanti ja maantee keskmine kulu üldse 3,8L/100km. Ja paagitäiega saab ~1100km sõita. Tal 16'' valuveljed. Ei tea, kas see mängib siis nii palju rolli või oskab lihtsalt õigel ajal käiku vahetada. :P

Hooldusraamatus ka kirjas, et esimese 3000km-ga määrad auto ökonoomsuse. Kuigi ma ise tunnen, et see 3000km ei ole ka veel sissesõiduks piisav. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 07.06.17 15:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TaaviM
Tsitaat:
Algselt postitas: unevenbog
endal Octavia 1.0 TSI manuaal ambition plus ja veel pudi padi lisatud.

Suvel oli keskmine kütusekulu 5.5 (60-70% linn ja 30-40% maantee)
ja talvel on hetkel keskmine 6.5.
Samas sõidan päris rahulikult. Läbisõit on 6000km.


Ma endal linnasõidul tablool 6 ei näegi keskmiseks kuluks (sõidu lõppedes) ja maanteel hetkel keskmine 4,7-4,8L/100km. DSG käigukast autol ja 17'' valuveljed.

Läbisõit hetkel veidi alla 4000km. Iga paagitäiega kulu aina väheneb ja hetkel keskmiseks kuluks 5,2L/100km. Esimese paagiga oli ca 6,5L/km ja siis on iga tankimiskord umbes 0,3L/km võrra vähenenud. Ühe paagitäiega saan ~900km sõita. Eks siin kululangemisel on ka seotud see, et talv on läbi saanud ja ilmad soojemad.

Sõbral manuaal 1.0, läbisõit 3000km kanti ja maantee keskmine kulu üldse 3,8L/100km. Ja paagitäiega saab ~1100km sõita. Tal 16'' valuveljed. Ei tea, kas see mängib siis nii palju rolli või oskab lihtsalt õigel ajal käiku vahetada. :P

Hooldusraamatus ka kirjas, et esimese 3000km-ga määrad auto ökonoomsuse. Kuigi ma ise tunnen, et see 3000km ei ole ka veel sissesõiduks piisav. :)

Krt ma ei saa oma 1.2 Octaviaga (7k-DSG) kuidagi üle 720km sõita. Isegi siis kui tegin pikema otsa Soome.
Selline tunne, et võtab seda bensiini liiga usinasti. Peab järgmisel tankimisel jälgima hakkama palju reaalne kulu on.
Läbisõit 26 000km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TaaviM
huviline



Registreerunud 07.06.17
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia III Elegance Plus 1.0 TSI

postitati 08.06.17 07:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helmer
Krt ma ei saa oma 1.2 Octaviaga (7k-DSG) kuidagi üle 720km sõita. Isegi siis kui tegin pikema otsa Soome.
Selline tunne, et võtab seda bensiini liiga usinasti. Peab järgmisel tankimisel jälgima hakkama palju reaalne kulu on.
Läbisõit 26 000km.


Sõber väga rahul oma Octaviaga ja ütles kulu kohta, et esimene auto tal, mis reaalselt võtabki sama palju kui paberil kirjas. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 08.06.17 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TaaviM
Tsitaat:
Algselt postitas: Helmer
Krt ma ei saa oma 1.2 Octaviaga (7k-DSG) kuidagi üle 720km sõita. Isegi siis kui tegin pikema otsa Soome.
Selline tunne, et võtab seda bensiini liiga usinasti. Peab järgmisel tankimisel jälgima hakkama palju reaalne kulu on.
Läbisõit 26 000km.


Sõber väga rahul oma Octaviaga ja ütles kulu kohta, et esimene auto tal, mis reaalselt võtabki sama palju kui paberil kirjas. :)


Olen proovinud keskmist kütusekulu alla saada ja see on üpris lihtne, sõida trassil täpselt 90km/h, hoia ennast teiste järel ja saabki madala kütusekulu. Tunnistan, et minu jaoks on kiirus 90km/h kõige halvem kiirus üldse, see väsitab ja teeb uniseks. Kui sõita püsikiirusega 100km/h trassil siis reaalselt on kiirus 94km/h kuid kütusekulu on juba kuskil 5L/100km. Tõsta kiirust veel 10km/h ja kulu on juba pea 6L/100km. Olen kõiki neid variante proovinud. Hetkel on minu auto läbisõit ca 15 000km ja üldine keskmine 5,2L/100km. Ma ei ole kordagi kompuutrit ise nullinud, auto nullis ise kui 10 000km täis sai.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
unevenbog
klubiliige



Registreerunud 09.03.17
Postitusi: 7

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia III 1.0 TSI

postitati 08.06.17 20:40 Tsiteeri


Mul võtab kõige vähem 60-70 km/h sõites. Kui sõidan kuskilt kadriorust viimsisse ja tagasi mõõda pirita teed siis näitab küttekuluks umbes nii 3.2 - 3.6 vahele. Aga muidu ikka linnas nii 6 ja maanteel 5 alguses ja keskmine tuleb sinna 5 lõppu tavaliselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
madoc
huviline



Registreerunud 08.04.17
Postitusi: 7

Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf VII

postitati 10.06.17 08:21 Tsiteeri


1.0tsi omanikud, pange siia v bensiin vs diisel üldteemasse mõned parimad Since start või Since refuelling ekraanipildid üles. 1.2tsi parim näide on hetkel 4.2 ja 1.4tsi 4.1
1.4tsi-ga näitab linnas hetkekulu 3.5-4.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 12.06.17 11:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madoc
1.0tsi omanikud, pange siia v bensiin vs diisel üldteemasse mõned parimad Since start või Since refuelling ekraanipildid üles. 1.2tsi parim näide on hetkel 4.2 ja 1.4tsi 4.1
1.4tsi-ga näitab linnas hetkekulu 3.5-4.

Palun siia neid pilte mitte panna, selleks võiks huviline eraldi teema teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madoc
huviline



Registreerunud 08.04.17
Postitusi: 7

Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf VII

postitati 12.06.17 19:46 Tsiteeri


Sa ise kirjutasid enne sel teemal, miks sa ei taha neid pildi kujul teistele näidata? Või miks sa teiste jutu peale ei virisenud, kes sinu auto asemel enda omast juttu tegid?
Enne mind oli siin teemas kokku vähemalt 15 postitust, kus erinevate tsi-de kütusekulust juttu (aga ei ühtegi reaalset pilti kompuutrist).;)
EDIT: miks ma reaalseid pilte küsisin - kui keegi ütleb, et mul võttis 5 ja teine 7, siis üldiselt näitab pildil keskmine kiirus selgelt ära, millega tegeldakse. Kellel huvi, siis vastav teema sellistest sõnavõttudeks olemas Üldises foorumis "Diisel vs bensiin põhjalikuma nurga alt".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 13.06.17 08:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madoc
Sa ise kirjutasid enne sel teemal, miks sa ei taha neid pildi kujul teistele näidata? Või miks sa teiste jutu peale ei virisenud, kes sinu auto asemel enda omast juttu tegid?
Enne mind oli siin teemas kokku vähemalt 15 postitust, kus erinevate tsi-de kütusekulust juttu (aga ei ühtegi reaalset pilti kompuutrist).;)

Olen nõus ka edaspidi arutama kütuskulu teemal teiste omanikega kes siia kirjutavad, kui see neile huvi pakub. Kuid ma ei soovi sellest teha piltidega foorumit teemal bensiin vs diisel, on ka teisi teemasid mida arutada. Näiteks eile vahetasin oma IOS telefoni Androidi vastu ja minu suureks üllatuseks pani Android auto kompuutrisse favoriit numbritele lisaks ka pildid. IOS seda ei teinud. Küll aga ei saanud ma Waze häälkäsklusi läbi autoraadio tööle, pean veel uurima milles asi. Minu jaoks on Android uus asi, siiani olid kasutusel ainult Apple tooted. Nüüd tuleb vast uuesti teemaks ka Smartlink lisa kasutusele võtmine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambriv
huviline



Registreerunud 28.12.16
Postitusi: 49

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia 1,0 TSI DSG 2016

postitati 15.08.17 08:48 Tsiteeri


19 000 km sai läbitud ilma mootorisse õli lisamata. Nüüd siis viskas õlitaseme hoiatuse ette ja juurde läks ca 1L mootoriõli. Ikkagi pikem õli juurde lisamise välp kui oli 1,2 mootoril.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.2% - SQL: 31.8%]