Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia 2003. Püsikiiruse hoidja valmidus? (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2194)
MikkM
huviline



Registreerunud 17.08.15
Postitusi: 38

Kasutaja on eemal


postitati 26.12.16 21:42 Tsiteeri
Octavia 2003. Püsikiiruse hoidja valmidus?



Tervist.
Olen kuulnud, et paljude autode puhul ei pruugi varustuses kaasas olla paljusid asju nt istmesoojendus, püsikiirusehoidja jne, kuigi on võimalus, et masinal on valmidus olemas. St et väikese asja lisamisel saadki selle funktsiooni juurde.

Kas see on tõesti nii ja kui on siis kuidas ma saaksin välja selgitada kas minu Octaviale saaks püsikiiruse hoidja lisada? (Mõningal juhul pidavad piisama vaid roolikõrval oleva kangi vahetamisest).

Oleksin tänulik tagasiside eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 02.01.17 08:48 Tsiteeri


Põhimõtteliselt on info õige, et mõnda lisavarustust saab lihtsa vaevaga juurde panna - kõige kergemal juhul tuleb lihtsalt funktsioon arvutiga aktiveerida, natuke keerukamal juhul ka lambid-nupud-värgid lisada (aga juhtmed-ajud on olemas). Aga võib juhtuda ka nii, et tuleb suur või kallis ümberehitus teha, näiteks mõni aju vahetada või lausa rauda muuta.

Konkreetse auto kohta vastata ei oska, aga mina alustaks foorumite kammimisega, nt briskoda vms, et kas on võimalikult analoogsele (sama mootor, käigukast, aasta) autole midagi sellist paigaldanud ja mida siis tähele panna tuli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 10.01.17 21:50 Tsiteeri


Arvestades, et sa ei maini ära mootorit, ei saa isegi arvamusi pakkuda.

Diislitel üldiselt on püsika juhtmestik vahekarbini olemas, seal kangini peab vedama.
Bensiinidel elektroonilise gaasiga peab vastavalt vajadusele ka vahekarbist ajju vedama.


levwfreaks.eu - Meie uus koduleht._________ Sõidad jälle ja naeratad! Forss
... Magnus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 11.01.17 09:06 Tsiteeri


Kas esindusest küsides ei saaks kõige kiiremat vastust?Ma mõtlen,et kohale minna,mitte tel teel,siis saab ka ilusasti ära seletada,mis soov on.Mina olen erinevatele autodele alati nii kõige pädevamad ja kiiremad vastused saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.0% - SQL: 58.0%]