Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Roomster (Vastuseid: 67 | Vaatamisi: 7660)
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 05.04.07 07:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Ilu pidi olema vaataja silmades ;)


ma nõustun, aga milline skoda omanik saab pidada seda radikavõre kulmu ilusaks?

kas keegi arvab, et see on üüberkena ja ca tonni eesti raha väärt? (mis see tilulilu maksab, panin tonni umbes).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 05.04.07 14:57 Tsiteeri


Mina ei pea ilusaks, mulle ei meeldi Roomster ka ilma selle kulmuta ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 13.04.07 12:26 Tsiteeri


Kohal ka nüüdsest kaubiku versioon Praktik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 30.07.07 11:43 Tsiteeri


Kuulge, suuremad huvilised. Mis vahe on ikkagi lihtsalt Roomsteril ja Scoudil? Roomster Classic 1,4 - 180 400, Roomster Scout 1,4 240 400. Mis ma selle ekstra 60 000 eest ehk ligi 1/4 kõrgema baashinna eest saan?

Olen ma õigesti aru saanud, et saan kliimaseadme, puldiga keskluku, el aknad ja peeglid ning 16'' veljed-rehvid? Pluss veel nipet-näpet sise- ja väliskujunduslikku? Aga ei saa 4x4, halvad teeolud -paketti, kõrgemat kliirensit, metallist karterikaitset jne mida ma tegelikult seenelkäimise autolt ootaksin?

Jah, halvad teeolud -paketi saab eraldi juurde tellida, kindlasti annaks ka 15'' veljed-rehvid sobitada (olen arvamusel, et märksa turvalisem on sõita külavaheteid kõrgema profiiliga rehvidega, vaielge vastu), aga ikkagi. Scout on ikkagi lihtsalt üks Roomsteri varustuspakette, ei midagi enamat.

Olen tegelikult tiba pettunud, võiks öelda.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 30.07.07 16:14 Tsiteeri


minu teada pidi Scout versioon tulema ikka kõrgema kliirensiga :O


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 30.07.07 18:00 Tsiteeri


pidi või mitte, aga tehnika poolel mingit vahet pole.
puhas tilu-lilu varustuspakett.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 30.07.07 22:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
minu teada pidi Scout versioon tulema ikka kõrgema kliirensiga :O

Roomsteri ja ka uue Fabia "halbade teeolude" pakett ei tõsta auto kliirensit vaid teeb auto jäigemaks ja karteri kaitse on plastikust.
Octavial seevastu tõstab sama pakett auto kliirensit ca 20mm ja karterikaitse on terasest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 30.07.07 23:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Roomsteri ja ka uue Fabia "halbade teeolude" pakett ei tõsta auto kliirensit vaid teeb auto jäigemaks ja karteri kaitse on plastikust.
Octavial seevastu tõstab sama pakett auto kliirensit ca 20mm ja karterikaitse on terasest.


Näedsasiis. Nii et tegelikult ongi Roomsteri Scout "tilu-lilu" pakett, aint Octavia on tõsisem. Siiani polnud asja lähemalt uurinud ja uskusin sinisilmselt, et Roomsteri Scout ikka tegelikult on tavalisest Roomsterist parema metsataluvusega. Aga tutkit brat. Ausalt öelda poleks Škodalt sellist tempu oodanud.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 31.07.07 09:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Näedsasiis. Nii et tegelikult ongi Roomsteri Scout "tilu-lilu" pakett, aint Octavia on tõsisem. Siiani polnud asja lähemalt uurinud ja uskusin sinisilmselt, et Roomsteri Scout ikka tegelikult on tavalisest Roomsterist parema metsataluvusega. Aga tutkit brat. Ausalt öelda poleks Škodalt sellist tempu oodanud.


See ju viimane trend autotootjatel. Hyundai Getz, VW Polo jne neil ju kõigil nn maastiku pakett. Sisaldab see ainult plasti ja võibolla ka kõrgemat kliirentsit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 31.08.07 08:00 Tsiteeri


Alates nädalast 33 tootmises olevatel Roomster Scout mudelitel on nüüdsest tagaluuk plastikust.
Esimene selline auto jõudis see nädal kohale.
Visuaalselt mingit erinevust ei ole,aga meeldivaks teeb asjaolu,et luuk sulgub väga vaikse heliga ja on kergem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 31.08.07 09:02 Tsiteeri


Sellisel juhul on enamus auto taga osa plastikust: pamper + tagaluuk, nii et kui keegi tagant selga sajab on loodetavasti remondiarve väiksem, kuna plastik metallist odavam. Samas plastik ei pidurda sisse sõitjat eriti hästi kinni, nii et avarii tulemusena võivad tagajärjed suuremad olla


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
duesenberg
huviline



Registreerunud 15.12.06
Postitusi: 27

Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 05.09.07 10:04 Tsiteeri


Kas see plastikust tagaluuk on üksnes Roomster Scout'i rõõm või jagub seda tavaRoomsterile ka?

Ja kas see plastist karterikaitse on ainult nime poolest kaitse või on tal selline natuke tõsisem otstarve. Mingid aftermarketi plastist kaitsed on siin ju päris tugevad, Motorexil sai kunagi proovitud kuvaldaga purustada, ma nüüd päris nõrguke pole, mina katki ei saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 05.09.07 10:28 Tsiteeri


plastist karterikaitse aitab kindlasti. kohe väga tõsiselt aitab.
no näiteks rohukõrred painutab ilusti eemale, et need karteripõhja ei silitaks. ja veepritsmete vastu on ka ilmselt üsna tõhus.
:)
kuvaldateema aga pole sugugi veenev. kindlasti tekitab positiivse emotsiooni ja ohhoo efekti, aga päriselus need on ikke parajad sitanikerdised.
karterikaitse funktsioon on õlivanni (minimaalselt) kaitsmine mehhaaniliste vigastuste eest.
see plastikjulla (olgu siis orginell või aftermarket) on aga elastne ja jääb küll ise terveks kui kivi otsa sõidad aga laseb karteripõhja ikke puruks muljuda.
tõhus kaitse peab olema jäik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
duesenberg
huviline



Registreerunud 15.12.06
Postitusi: 27

Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 05.09.07 10:46 Tsiteeri


Nooh, absoluutselt jäik karterikaitse võib lõhkuda mingi teise koha.
Näitena - sõbra arbuusil (on mingi nelikveoline sportlik jaapani sõiduk) on päris raju terasest karterikaitse. Minu teada on ta vähemalt kaks korda seda kivi otsa kõveraks sõitnud, kusjuures asi läeb ikka vastu karteripõhja, ainult et erinevalt elastsest plastist jääbki jäik terasplaat vastu karterit. Ja siis ta sõidabki paar päeva ringi terasplaat vastu karterit nühkimas, kuni Mariine Auto selle jälle tagasi esialgsele kohale kangutab.

Mina off-roadiga ei tegele, sõidustiil on ka väga rahulik ning ka selline kuvaldaga testitud omadustega plastist karterikaitse oleks minu jaoks väga ok.

Teemaks on lihtsalt see, kas karterikaitse on tehtud
a) hapupiima, õlgede ja lehmasita segust (kaitseb rohukõrte ja poripritsmete eest mõne aja vältel)
b) ABS plastikust (lisaks eelnimetatutele peab kinni ka lendavad kruusakivid, kuvaldatestis aga läheb lömmi ja jääbki)
c) komposiitmaterjalist (kuvaldatestis säilib esialgne kuju)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 05.09.07 11:08 Tsiteeri


well, minu traktoril on 5-6mm paksune mingi imelik alumiiniumisegu. pressi all painutamine on üsna nutune teema, ei taha mitte painduda. ja see on igatahes mulle õige mitu õlivanni vahetust kokku hoidnud.
aga ega otse kivi otsa maandumise puhul ei aita seegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 05.09.07 13:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: duesenberg
Kas see plastikust tagaluuk on üksnes Roomster Scout'i rõõm või jagub seda tavaRoomsterile ka?

Hetkel pakub tehas jah ainult Roomster Scout versioonile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 19.09.07 14:14 Tsiteeri


Kui kedagi huvitama peaks, siis www.km77.com nimelisel lehel üllitati täna uus artikkel Roomster Scout'i teemal, kus saab näha hulgaliselt uusi iluvõtteid sellest autumobiilist.

Mitte et seal midagi põrutavat või uut näha oleks :cool:

Kliki pildil, et näha suuremalt (ja avanevas aknas pildil klikkides näed järgmist):
http://www.km77.com/00/skoda/roomster/scout/peq/010.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
duesenberg
huviline



Registreerunud 15.12.06
Postitusi: 27

Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 28.09.07 14:49 Tsiteeri


Nii, vahepeal olen enda punni kah kätte saanud ja saan natuke kommenteerida põhjakaitset (mul sai tellitud see halbade teeolude pakett).

Karterikaitse on tehtud 4mm paksusest komposiitmaterjalist.
Kuvaldaga ei ole teise tugevust proovinud kui nii muljudes - sikutades tundus olevat küllaltki painduv. Painduvam kui kunagi Motorexil kuvaldaga testitu.

Minu vajadused selline kaitse rahuldab, kes plaanib aga kõvemat offroadi teha, peaks mingi jõulisema alternatiivi leidma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.5% - SQL: 41.5%]