Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Scoda Octavia 1.6 TDI 77KW - 2011 (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 3457)
hulgus
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.15
Postitusi: 50

Asukoht: Mägi-Eesti / Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia "L&K" 1,8 TSI (2011) FL

postitati 25.07.16 21:05 Tsiteeri


Ostsin endalegi peaaegu aasta tagasi Saksast toodud 2011a Octavia (varem polnud ühtki Skodat omanud). Mootori kohta ei oska miskit öelda kuna minu oma bensukas ja ühtegi diiselmootoriga autot omanud pole. Lisade poolest on sinu poolt välja vaadatud masin peaaegu samaväärne minu omaga-mul ehk mõni lisa rohkem (L&K). Üldiselt olen autoga rahul-suht mugav sõita (enne Skodat oli sportvedrude peal Golf IV :)), siiani olen ära vahetanud tagumiste amortide katted koos läbilöögipuksidega ja ühe esimese parkimisanduri). Muidu toimib ja toimetab normaalselt. Pettumuse valmistas see, et talvel nii aeglaselt soojeneb bensuka kohta. Välismüra ka ehk pisut palju tuleb sisse-tegin kõik peale katuse müramattidega ära, nüüd välismüra ehk pisut vähenes aga REHVIMÜRA JÄI SAMAKS. Hiilisin tegelt Superbi aga rahakott jäi kõhnaks :) Lõppkokkuvõttes võib autoga ikka rahule jääda kuigi iga kord kui mõni Superb vastu tuleb siis veab suunurgad korraks allapoole küll :( Tegelt oleneb kõik ikkagi sellest millise omaniku käes ennem masin on olnud ja kuidas seda hooldatud on. Aga edu uue auto valikul! :)


Ökoautost "Säästu" saiani ja kumminaiseni on ainult üks samm ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.2% - SQL: 72.8%]