Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Soov Octavia III-ga tutvust teha (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 3412)
Tõnna
huviline



Registreerunud 18.05.16
Postitusi: 4

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.16 17:21 Tsiteeri
Soov Octavia III-ga tutvust teha



Tere
Olen siin täitsa uus, aga mõnda aega on juba peas mõlkunud Škoda ostu plaan. Ei ole suutnud ära otsustada, kas võtta Superb või Octavia. Kuna rahakott pole ka üüratult paks just, siis olengi rohkem Octavia poole kaldu. Aga pole kellelgi tuttaval ühtegi, mida vaatama ja katsuma minna. Siit soovikski leida kedagi, kes oleks lahkelt nõus enda autot lihtsalt näitama ja laseks ehk ka sisse istuda. Olen lihtsalt siit ja sealt kuulnud nind lugenud, et sees ei ole just eriliselt ruumi ja ühes vanemas, milles istusin oli täitsa ahistav tunne. Lisaks avastasin turvahälli proovides, et see mahtus mu universaal passatissegi vaevalt ära.
Et siis kas oleks kedagi, kes näitaks enda oma. Auto võiks olla siis 2013 ja uuem. Mootor ei oma tähtsust hetkel, kuigi vaatan bensukaid. Ja sedaan kerega võiks olla (kuigi õige nimetus vist luukpära).

Terv
Tõnis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tõnna
huviline



Registreerunud 18.05.16
Postitusi: 4

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.16 17:39 Tsiteeri


Asukohaks siis Tallinn :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 18.05.16 19:29 Tsiteeri


Hmm... Skoda Laagri ja Paldiski maantee Auto 100 peaksid küll kõik vajadused selles asukohas ära ajama... ja sisse saab kindlasti ka istuda arvan, et ka proovisõit ei tohiks probleem olla. Ja autod on valdavas enamuses uuemad kui 2013 aasta omad... Kuulmise ja lugemise asemel tasub äkki käega katsuda ja vaadata. Ega siis keegi püssi ähvardusel neid sealt ära osta ei sunni, vaatamine/proovimine ei maksa midagi. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tõnna
huviline



Registreerunud 18.05.16
Postitusi: 4

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.16 04:54 Tsiteeri


Auto 100's olen korra ka käind ja seal lõpuks tundus küll nagu oleks relvatoru otsa ees, et ära ostaksin auto. Aga see oligi eelmise põlvkonna Octavia ja tunduski seest kole kitsas.
Ei tahakski just nagu väga esindusse ronida, kus keegi kogu aeg kuklasse hingab oma müügisooviga. Lisaks minu arust veits veider, kui ma sinna oma turvahälli ja alusega ronin ja katsetama hakkan. Ei tea kas viga selles, et olen saarlane ja pole võib-olla nii väga suurlinnaga harjunud, aga lihtsalt tundub veider :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 19.05.16 05:12 Tsiteeri


Võibolla peaks siis oopis suurema mahturiversaali poole vaatama kui isegi passat väike tundub. Parandage kui eksin, aga passat on laiema platvormi peale tehtud kui superb.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 19.05.16 05:52 Tsiteeri


Lepi proovisõidu aeg kokku ja proovi siis nurga taga oma turvahälli :)
Passati platvorm ei tohiks olla laiem, kui Superb, aga sisekujundus on erinev ja sellest tulenevalt on pikkuses veidi vähem ja laiuses veidi rohkem ruumi, või vähemalt jääb selline mulje. Samuti on Škodal juhikoht väga kitsas tulenevalt armatuurlaua ja roolisamba ehitusest, isegi mitmetel väiksematel autodel on seal ruumi rohkem. Kokkuvõttes tuleb ikka ise proovida ja aru saada, mis endale kõige rohkem sobib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vaim
huviline



Registreerunud 05.03.16
Postitusi: 18

Kasutaja on eemal


postitati 19.05.16 07:34 Tsiteeri


Minu proovisõidul superbiga lasti täiesti omapead 1h ringi kärutada - uuri mida tahad sellel ajal. Proovisõit täiesti tasuta - paned lepingusse allkirja, et kasko maksad, kui lõhud ja kõik.

Usun et saad sellel ajal kõik uuritud mis vaja.

Võid mõlemaga ka proovisõidu aja panna ja saad paremini aru mis ja kuidas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 19.05.16 07:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnna
Ei tea kas viga selles, et olen saarlane ja pole võib-olla nii väga suurlinnaga harjunud, aga lihtsalt tundub veider :D


See saarlase jutt ei pea vett. Ma olen kõik oma autoostud ja proovisõidud tehtud saanud, olles samal ajal saarlane, ja Tallinnat suurlinnaks nimetada on ka veits kohatu. Mine aga Laagri esindusse (siis pole ka peaaegu Tallinnas), broneeri proovisõidud, katseta kasvõi paati sinna sisse panna... kohatut pole seal midagi, ega sa müügimehele autot ei otsi, vaid ikka endale... :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 22.05.16 23:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnna
Auto 100's olen korra ka käind ja seal lõpuks tundus küll nagu oleks relvatoru otsa ees, et ära ostaksin auto. Aga see oligi eelmise põlvkonna Octavia ja tunduski seest kole kitsas.
Ei tahakski just nagu väga esindusse ronida, kus keegi kogu aeg kuklasse hingab oma müügisooviga. Lisaks minu arust veits veider, kui ma sinna oma turvahälli ja alusega ronin ja katsetama hakkan. Ei tea kas viga selles, et olen saarlane ja pole võib-olla nii väga suurlinnaga harjunud, aga lihtsalt tundub veider :D


Ma käisin küll kunagi lapsekäruga vw/skoda esinduses proovimas /mõõtmas.
Klient on kuningas ,vähemalt niikaua ,kuni raha veel sinu taskus on ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tõnna
huviline



Registreerunud 18.05.16
Postitusi: 4

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.16 05:14 Tsiteeri


Käisin lõpuks Laagri škodas ära ja sain oma hälli ära proovida seal. Suuruselt tundub suht sama suur olevat Passatiga. Mehed, kellega rääkisin olid väga toredad ja ühelegi küsimusele vastust võlgu ei jäänud. Proovisõidu sain ka kokku lepitud, et ju peale seda saab õige tunde ka kätte, kuidas sellega sõita on:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 23.05.16 08:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnna
Käisin lõpuks Laagri škodas ära ja sain oma hälli ära proovida seal. Suuruselt tundub suht sama suur olevat Passatiga. Mehed, kellega rääkisin olid väga toredad ja ühelegi küsimusele vastust võlgu ei jäänud. Proovisõidu sain ka kokku lepitud, et ju peale seda saab õige tunde ka kätte, kuidas sellega sõita on:D


Mis Passatist sa räägid? Viimane Passat on Octaviast kindlasti suurem, kuid see vahel ei ole nüüd üüratu. Uus Passat on ka oluliselt vaiksem kui Octavia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 23.05.16 22:52 Tsiteeri


Vaevalt ta B8 Passatit nüüd Octavia vastu plaanib vahetada. Heal juhul on jutt B7 või B6 põlvkonnast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 24.05.16 11:07 Tsiteeri


ma soovitaks mitme mootoriga proovisõitu teha, et aru saada vahest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 24.05.16 21:46 Tsiteeri


Eelmisel aastal autot otsides,tegin proovisõitu ikka paljudes kohtades ja tingimus oli vähemalt 3 tundi.Kuskil ei öledud,midagi ja sõidud sai tehtud.
Laagris tuli küll müügimees autosse, tegime koos ringi ümber kvartali ja siis jatkasin üksi.Ütles,et justkui ei tohi üksi nii pikaks ajaks anda.Aga anti.
Scout toodi ka veel Paldiski mnt-lt,ekstra selle sõidu jaoks.Fabiaga kärutasin kevadel Auto 100-st ka pikalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 24.05.16 22:01 Tsiteeri


Pole see 3h mingi probleem. Ilusti küsid ja vähegi asjalik ostuhuviline paistad, siis saab ka terve nädalavahetuse. Kasutanud seda ise mitmel korral, reede õhtul või laupäeva ennelõunal võtnud ja esmaspäeva hommikul tagastanud. Selle ajaga 800km prooviringi teinud ja kõik erinevad teekatted ära proovinud, lisaks ka pimedas sõidu ning 4-veolisega ka maastikku kergelt proovinud. Endal on selline proovisõiduvõimalus juba " must be", muidu müüjaga tõsisemat juttu ei tule. Seni pole keegi EI öelnud ja tagastan auto alati viiskas konditsioonis ning koos kommentaaridega, mis meeldis ja mis mitte. Küsida tuleb ainult :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ranx
huviline

Avatar


Registreerunud 02.01.14
Postitusi: 624

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S audi, RS skoda,Allroad

postitati 24.05.16 22:39 Tsiteeri


Mul kah head kogemused selles osas ja kindlasti on asi lihtsam klientidel ,kes on ennem samast firmast auto ostnud .
Kliendi teeninduse poole pealt ei ole ma kusagil mujal nii head suhtumist kohanud ,isegi mitte audi esinduses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.5% - SQL: 37.5%]