Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Škoda Roomster on Eesti Aasta Auto 2007!! (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3099)
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 25.11.06 16:13 Tsiteeri
Škoda Roomster on Eesti Aasta Auto 2007!!



Just äsja TV3-s lõppenud Aasta Auto 2007 valimistulemusi kajastava saate edetabeli järgi valiti Škoda Roomster TehnikaMaailma korraldatava Eesti Aasta Auto 2007 võistlustel esimeseks!! Honda Civicult võttis Roomster esikoha viimase autoajakirjaniku punktide lugemise järgselt. Kolmandaks jäi Seat Leon.

Paalju õnne, Škoda Roomster ja häid tulevasi müügiaastaid! :D
Hirmus hea reklaam küll, kui mitmete autoajakirjanike käest õnnestus värskelt välja tulnud mudelil nii hea hinnang saada.

Nüüd veel enamgi tõusis minu hinnang Roomsterist ning kunagi autot vahetama hakates saab seda liikuvvahendit kindlalt kaalutud.

Auto100 - palju õnne teile ka ning hoidke ikka lippu kõrgel ning püüdke anda endist parim, et saavutada kõigi oma klientide silmis hea hinnang :D

PS! Peugeot 207-t vist ei ole mõtet osta, ega ju? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 25.11.06 18:23 Tsiteeri


Õige auto võitis vähemalt :D. Ainult et Leon oleks võinud Honda asemel teise koha saada, siis oleks VW-grupi täisvõit :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 26.11.06 22:34 Tsiteeri


Hea põhjus Roomster-i hinda tõsta ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 11.12.06 12:24 Tsiteeri


Olen üsna üllatunud tõsiasjast, et meite siinsed škoda-fännid/-foorumlased suurt rõõmu tundnudki Roomsteri võidu-saavutamise puhul ja hurraa-hüüdeid minu tehtud teema alla ei kogunenudki praktiliselt.. :P

Kas see "suur väikeauto" on siis tõesti nõnna ebameeldiv/-popp meie foorumlaste seas, et ei tunta vajadust reageerida uudise peale, mis minu kohe täitsa rõõmust rõkkama pani? Ma sattusin tegelt suht juhtumisi toda telesaadet vaatama, a kui finaalvoorus hääli kokku loeti ning Roomsterile esimesed maksimumpunktid pudenesid, võttis mul seest kuidagi imelikuks ning ma hakkasin punktide kogunemisele kaasa elama justkui spordihuviline kaasmaalastele olümpiavõistlustel :D

Tehnikamaailma kodulehel on selle uudise kohta ka ARTIKKEL, saate ametlikku kokkuvõtet ja "finišiprotokolli" näha.

DELFI on oma analoogse ARTIKLI juures ära toonud ühe pildi Roomster Scout'ist, millist mina oma silmaga varem polnud näinud:
http://g.delfi.ee/images/pix/file14426751_Skoda_Roomster_Scout.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 12.12.06 07:43 Tsiteeri


Siin on siis ka üks finaali ülesannetest
http://www.dusky.sk/halbot/?id=2875


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
merivam
huviline

Avatar


Registreerunud 12.07.06
Postitusi: 5

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Roomster

postitati 12.12.06 08:20 Tsiteeri


Mis siin ikka kommenteerida, auto räägib ju enda eest. Ise nägin ka seda saadet ja ikka päris hea tunne oli. Algul eriti ei uskunud, et valitakse Roomster, teades-tundes eestlase maitset, siis oli arvata et valitakse see kuukulgurist Civic, aga võta näpust :o
Tegelikult oli ta nendest autodest kõige praktilisem pereauto selles hinnaklassis ja väärib igati oma kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.7% - SQL: 53.3%]