Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Kodiaq (Vastuseid: 246 | Vaatamisi: 40247)
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 17.06.17 19:07 Tsiteeri


ja jah, võrdle siis reaalset täispaagi meetodil kulu ka kompuga. Mul praegune japs näitab kompuga -0.3 liitrit ja seda väga stabiilselt koguaeg aga osadel markidel pidi seal olema isegi üle liitri vahet reaalse eluga.
Andmete järgi on tegu üsna madala autoga, ainult 18cm kliirens aga nüüd siin videos väidavad, et ikka palju kõrgem, ainult üks koht on madal. Kuidas tegelikult on?
https://www.youtube.com/watch?v=EOWKolm0kfo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 24.06.17 23:28 Tsiteeri


Olen 2000 km läbi sõitnud ja keskmine kütusekulu kompuutri järgi on 8.7l/100km. Maanteel olen näinud keskmist kulu 7.5l/100km. Minu jaoks suhteliselt ootuspärane.

Mis puutub kliirensisse siis tegelikult nii ongi nagu videos ;) Peaks silmas pidama ka seda, et mõõtmisel on auto tühi.

Tsitaat:
Algselt postitas: Wazer
ja jah, võrdle siis reaalset täispaagi meetodil kulu ka kompuga. Mul praegune japs näitab kompuga -0.3 liitrit ja seda väga stabiilselt koguaeg aga osadel markidel pidi seal olema isegi üle liitri vahet reaalse eluga.
Andmete järgi on tegu üsna madala autoga, ainult 18cm kliirens aga nüüd siin videos väidavad, et ikka palju kõrgem, ainult üks koht on madal. Kuidas tegelikult on?
https://www.youtube.com/watch?v=EOWKolm0kfo



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 25.06.17 11:46 Tsiteeri


Ega tal vist isereguleeruvat tagavedrustust pole jah, mingeid ise täis pumpavaid amorte vms? Et kui koorem peal, siis tagumine ots lontis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 25.06.17 14:10 Tsiteeri


Hinnakirjas on tal selline vidin nagu Adaptive Chassis Control.
Kas see ka iseseisvalt reguleerib - pole veel uurinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 25.06.17 14:36 Tsiteeri


Adaptive Chassis Control ehk ACC peaks tähendama lihtsalt magnetvedelikku amortisaatoris mis oskab muuta amorti jäigemaks või lödimaks. Ma kahtlen kas ta vastavalt koormale ikka teeb taguotsa kõvemaks aga mine tea, äkki teeb. Kui keegi teab vastust, siis oleks huvitatud sellest infost.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 25.06.17 15:20 Tsiteeri


Kuressaare Tallinn ots, 7 inimest ja pagasit nii npalju kui mahtus, 2.0 tsi 6.8 sajale kompu järgi. Minnes 7.4 sajale. Ls 1300 km praeguseks.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 08.12.17 22:35 Tsiteeri


Sai ka mõnda teist proovitud, aga valituks osutus ikka Škoda Kodiaq, kuna tööautoks ja palju sõitmist, siis oluline oli nelikvedu, automaatkast, diisel (valisin 2,0tdi 110kw), suur pagasnik, nahksisu (kerge puhastada), hea muusika (et sõites igav poleks), igaks juhuks on 7 kohta ka, ühtteist lisasid veel, hind ronis sinna 36 tuh peale.
Autot ootasin pea 3 kuud, nüüdseks kaks kuud käes olnud, läbisõitu selle ajaga ca 12000km, madalaim kulu Tartu-Tallinn-Tartu kompu järgi 5,4, linnas saab auto rohkem vatti, käru ja kiiremat sõitu, kohapeal käimist, üllatavalt kulu jääb ikka madalaks, sinna 7-9 kanti.
Üleüldse olen autoga väga rahul. Eelmine auto oli 2009 Jeep GC 3,0tdi, oli ka hea auto, aga vanaks jäi natuke. Minu mulje on, et Kodiaq on mahukas, vaikne rehvi- ja sõidumüra, sõiduautolike sõiduomadustega, hea muusika, kui ära regullida see Canton, mugavad istmed, kast ka asjalik S režiimis, muidu nats uimane, aga ma pole ühegi aut kastiga päris rahul olnud mitte kunagi.
Ainuke asi, mis häirib on diisli müra, liigub asjalikult ka see 110kw, aga mingil pöördel (2200-2500) hääl häirivalt kõva, eks esimeses hoolduses kurdan, äkki miskit lahti kuskil. Harjumatu on ka see, et kui lamavast politseinikust või millestki analoogsest natuke hoogsamalt üle minna, lööb lärmakalt esivedrustuse lõpuni välja, nagu mingit puksi lõpus poleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
saarlanee
huviline



Registreerunud 21.01.18
Postitusi: 10

Asukoht: Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: Toyota Corolla 1,33 2012

postitati 21.01.18 11:55 Tsiteeri


Kodiaq sportline versioonile alustati eeltellimusi. Eestisse peaks jõudma aprill-mai? Tšehhi Skoda kodulehel panin kokku täisvarustuses sportline ja sain hinnaks 42-44 000 eurot. Seega sarnane hind tuleb ka meil. RS versioon peaks aasta lõpus müüki tulema.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 21.01.18 19:27 Tsiteeri


Tšehhist rääkides on sealses konfiguraatoris Kodiaqile täisdigitaalne näidikupaneel ilmunud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 15.02.18 21:54 Tsiteeri


L&K versioon tulemas - https://www.motor1.com/news/233089/skoda-kodiaq-lk-revealed/

Lisaks sellele peaks varsti ilmavalgust nägema Kodiaq RS millel aiste vahel VW BiTDI 176kw.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 17.03.18 22:52 Tsiteeri


Kas teadjamad teavad, ega 2wd vedrustus ole kehvem kui 4wd oma? Pean silmas, et kas võib olla vedelam või muidu lahjematest pulkadest tehtud? Idee poolest sobiks muidu 2wd hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.16
Postitusi: 13

Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: octavia 4x4, superb outdoor 4x4

postitati 18.03.18 15:22 Tsiteeri


Soovitan kõigil esiveoliste "maasturite" ostjatel tõsiselt oma otsuse üle mõelda enne kui ostma hakkate. Üks kodiaagi omanik oli suhteliselt tusane peale selle aasta esimest talve kuigi eelmine suvi oli hakkamist täis ja samuti "suva saame hakkama" :D.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mrtnl
huviline



Registreerunud 17.03.18
Postitusi: 54

Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq 1,4

postitati 18.03.18 17:21 Tsiteeri


Mille üle täpsemalt peaks mõtlema? See on mõeldud esiveolise sõiduauto asendajaks, mitte "maasturi" võtmesvõi selliseid võimekusi lootes. Või on siis 2wd vedelam vms?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 19.03.18 00:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mrtnl
Mille üle täpsemalt peaks mõtlema? See on mõeldud esiveolise sõiduauto asendajaks, mitte "maasturi" võtmesvõi selliseid võimekusi lootes. Või on siis 2wd vedelam vms?


Soovitaks teha proovisõit mõlemaga saad kohe aru milles erinevus seisneb. Ilmateade lubab sellist kehva suusa ilma veel nädala-kaks, hea testida kehvades oludes.

Tutvusringkonnas ka 4x4 masinad, peamiseks põhjuseks nii palju kui aru olen saanud on olnud et 2wd põhimõtteliselt minivan(mahtuniversaal?), selline suur ohutu masin millega proua lapsi kooli lasteaeda trenni viib vms. Kuna ta on selline kobakas ja raske, siis pole tal seda "õiget minekut" mille annab juurde lisa vedav sild sellise masina puhul.

Kergem ja väiksem 2wd Karoq tundub mõistlikum ost kui 2wd Kodiaq.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 19.03.18 09:09 Tsiteeri


Paljud autokauged inimesed arvavad, et suurem kõrgus tähendab suuremat läbivust. Tean mitmeid linnamaasturite omanikke, kes õhinal selgitavad, et nad rallit ei sõida, mistõttu nelivedu pole vaja, aga vat talvel läbi lume maale tahaks küll saada. Samas on ju kõige popimatel Jaapani päritolu linnamaasturitel kõrguse kasv saavutatud ainult suurema kere arvel, kliirens on ikka 16 cm, mis jääb isegi Scouti-laadsetele sõiduautodele alla. Mis läbivust sealt siis ootama peaks, kui võimekus on endiseks jäetud, aga lihtsalt suurema ja raskema kerega koormatud? Tehnikamaailma talvetestides kipub ka miskipärast nii minema, et tagumisse poolde jääb linnamaastureid rohkem, kui sõiduautosid.

Mahtuniversaaliga ma linnamaasturit ka ei võrdleks, sest mahtuniversaalidel on reegline nina lühike ja salong suur, maasturil aga vastupidi. 4,4m pikkusesse Zafirasse või Tourani mahub 7 inimest lahedamalt, kui 4,8m pikkusesse suurde linnamaasturisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 19.03.18 09:30 Tsiteeri


Ma lihtsalt ei saa aru, miks eeldatakse et linnamaasturi ostnud inimene ostis selle suurema maastikuvõimekuse saamiseks. "eh see pole maastikul või lumes kuidagi parem kui tavaline auto" stiilis halvustavad märkused.

Ma arvan (ja see on ka minu puhul nii) et kõrgemalt on lihtsalt parem liiklust vaadata, neil on salong tihtipeale kõrgem ja avaram (nt minu puhul Kodiaq, isegi võrreldes suurte mahtuniversaalidega on see avaram, touraniga võrdlus oleks nali näiteks).

See on nagu pikk inimene peaks automaatselt olema hull korvpallihuviline ja hea lauluhäälega inimene peaks kindlasti tahtma olla laulja. Tahaks küsida, et mis teil viga on, aga no ei hakka nii hullusti ka nüüd. Aga no sellise jutu peale iga kord paar ajurakku sureb :(


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
maxe
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.06.15
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia Monte-Carlo TSI

postitati 19.03.18 10:15 Tsiteeri


Keegi ei tee otseselt maha linnamaasturit, kui mitte õige auto. Inimesed on erinevad ja igale ühele oma. Auto ostetakse ikka oma vajaduste järgi, aga paljud inimesed ei arvesta oma vajadustega, või on vale ette kujutus milleks masin tegelikult võimeline on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 19.03.18 10:40 Tsiteeri


Jaa loomulikult ja ma ei mõelnud kindlasti seda siin kellegile vastuseks siin foorumis. Lihtsalt sellist üldistust kohtab ikka ja jälle. :cool:


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 19.03.18 11:13 Tsiteeri


Juhtumisi sattus mulle eelmine nädal kesk-euroopas rendiautoks esiveoline 7-kohaline linnamaastur. See oli küll Nissan Xtrail 1.6diisel, aga ma sain päris hea ettekujutuse, milline on pidamine/veojõud on sellisel masinal võrreldes tavalise esiveolise pereautoga. Veidi kehvem on kui näiteks esiveoline Skoda Superb. Mägedesse tõusval maanteel (2 cm värsket lund) tuli pidevalt arvestada, et peab hoogu hoidma ja valima, kus peatun/pargin. Puhta teekattega maanteedel oli väga hea sõita, sellist tunnet saksa kiirteedel polnud, et tuul kõigutab või miskit. Eesti oludes saab sarnase kaalujaotusega masin enamjaolt hästi hakkama, aga talverataste mõõtu ja talverehvi valiks hoolikalt ja võib-olla isegi soetaks ketid. Ja kuskil suveüritusel või festivalil niiskel heinamaal parkides tuleb loota, et vajadusel keegi lükkab, kui mätta taha takerdud. Kuna poollibedal teekattel või lihtsalt kurvist teise käiguga kiirendades kipuvad isegi nõrga mootoriga esirattad kergesti kratsima, siis esirehvid kuluvad ruttu. Lihtsalt peab arvestama, et mida suurem esiveoline auto, seda kehvem libedal/kallakutel liikuma saamine on.
Esiveolise Kodiaqi puhul oleks 2.0TDI versiooniga libedal liikuma saamine hõlpsam kui kaalult kerge 1.4TSI mootoriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 20.03.18 10:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timo99
Ma lihtsalt ei saa aru, miks eeldatakse et linnamaasturi ostnud inimene ostis selle suurema maastikuvõimekuse saamiseks.


Äkki sellepärast, et autoklassi nimetuses on sõna "maastur" ja reklaamides näidatakse neid kui masinaid, millega saab sõita kasvõi maailma lõppu? Oleks nad lihtsalt "eriti suured, rasked ja kallid väikekeskklassi autod", ei viitsiks keegi kobiseda, umbes nagu ei pöörata suuremat tähelepanu neile, kes 1000€ eest telefoni või suusapüksid ostavad.

Paljud linnamaasturi omanikud siiski põhjendavadki oma valikut sellega, et tavaline sõiduauto väidetavalt ei kannata tänavaauke (jättes sealjuures selgitamata, miks samad sillad raskema kere all peaks löökauke paremini taluma). Kõrgelt vaatamine on hea ainult senikaua, kuni kõikidel teistel on madalad autod. Kodiaq ja Tourani suuruse võrdlus vähemalt tehniliste andmete järgi siiski kinnitab mu näidet, et 3. istmeida on Touranis oluliselt avaram. Kodiaq on eest suurem, seega on Toruanis 7-kesi sõites tingimused kõigile võrdsemad. Kodiaq on pigem 5-kohaline auto, kuhu saab 2 lasteaialast lisaks võtta, mitte 7-kohaline, nagu reklaamid väidavad.

Vana tarkus ütleb ju mitmel eri moel, et mis kõlbab kõigeks, see ei kõlba millekski. Au ja kiitus autotehaste turundusosakondadele, kes on suutnud märkimisväärse ja järjest kasvava osa rahvast panna arvama, et maasturilaadne toode on parem, kui sõiduauto või maastur ja selle eest peaks rohkem raha välja käima ja siis veel igasuguseid põhjendusi ka oma pidevate lisakulutuste õigustamiseks otsima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 20.03.18 10:50 Tsiteeri


Käisin hiljuti proovimas Reanault Kadjarit,1,2 aut 2WD. See on Nissani veermiku ja mootoriga,aga DSG-tüüpi kastiga.Võrdlus tuli pähe, sest keegi siin mainis X-traili eespool.
Proovisin kohe ekstra lumisel platsil lapats põhja kiirendamist, kerges lumes maastikul(kõrvalisel teel) sõitmist ja ma julgeks öelda,et algul käisin lausa uurimas,kas ikka on 2WD.Auto käitus väga hästi. Inimene kellele see võib olla läheb,sõidab praegu sõiduautoga,kuid vajab eelkõige natuke suuremat ja maanteel liikumiseks ka raskemat(tuul jne) autot. Ma olin lausa meeldivalt üllatunud selle auto käitumisest.Enne seda käisime Karoqiga sõitmas ja kui vaadata hinda ning autot,siis minu soovitus oli Kadjar tegelikult.
Jutt,et kesk euroopas oli lumisel nõlval libe,meie oludes ilmselt ei päde,sest seal kasutatavad rehvid on üldjuhul ka natuke teised,kui meie kliimas kasutatavad.Nendega ei peagi saama lumel hästi sõita,sest nad pole selleks mõeldudki.Samas kõrgemal (loe suurema rattaga) autol on ikkagi mingi eelis ka lumisel külavaheteel isegi kui ta on 2WD.
Mis puutub 7 kohalistesse nn maasturitesse,siis päriselt 7 kohalised on ainult mõned usakad,isegi suure Länkar V8 kolmas rida ei ole muud kui naljanumber või lasteiste.Muudest kõrgematest sõiduautodest pole mõtet rääkidagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 20.03.18 16:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tnx

Paljud linnamaasturi omanikud siiski põhjendavadki oma valikut sellega, et tavaline sõiduauto väidetavalt ei kannata tänavaauke (jättes sealjuures selgitamata, miks samad sillad raskema kere all peaks löökauke paremini taluma). Kõrgelt vaatamine on hea ainult senikaua, kuni kõikidel teistel on madalad autod. Kodiaq ja Tourani suuruse võrdlus vähemalt tehniliste andmete järgi siiski kinnitab mu näidet, et 3. istmeida on Touranis oluliselt avaram. Kodiaq on eest suurem, seega on Toruanis 7-kesi sõites tingimused kõigile võrdsemad. Kodiaq on pigem 5-kohaline auto, kuhu saab 2 lasteaialast lisaks võtta, mitte 7-kohaline, nagu reklaamid väidavad.

Vana tarkus ütleb ju mitmel eri moel, et mis kõlbab kõigeks, see ei kõlba millekski. Au ja kiitus autotehaste turundusosakondadele, kes on suutnud märkimisväärse ja järjest kasvava osa rahvast panna arvama, et maasturilaadne toode on parem, kui sõiduauto või maastur ja selle eest peaks rohkem raha välja käima ja siis veel igasuguseid põhjendusi ka oma pidevate lisakulutuste õigustamiseks otsima.


Ma käisin proovisin enne ostu näiteks Sharani (mis on touranist suurem), aga kodiaqisse mahtusime ikkagi paremini ära. (Tourani keskmine rida on kõrgem ja mina näiteks ei mahtunud sinna pearuumi puuduse tõttu ära. Touran on Kodiagist 17 cm lühem, mida siin võrrelda on? Seda võib ehk võrrelda Picasso või millegi sellisega, mille 7 kohaliseks nimetamine võiks olla lausa tarbijakaitse case :D

Kuna Kodiaqil on ongi just ees ruumi palju, siis keskmist rida saab vabalt ettepoole tõmmata, nii et taga saab istuda küll. Mul on 15 000k kilomeetrist veerand kindlasti 6-7 inimesega pardal läbitud. Taha lähevad lapsed, mul on 8 ja 10 aastane. Selliseid 7seid ostetakse ma pakuks enamati laste transpordi eesmärgil. Ahjaa, kui numbreid taga ajada (autot valides veendusin pea iga kord et numbrite järgi ainult ei saa järeldada ruumikust küll), siis kodiaqi pakiruum 7 kohalisena on touranist 2x suurem :P

Edit: vaatasin huvipärast, et sarnases varustuses Touran, nagu mul Kodiaq, tuleks sama hinnaga või kallim :o


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 22.03.18 15:03 Tsiteeri


Mul saab kohe 30tuh kodiaqiga vuratud ja pilt autost üsna selge. Ainuke asi, mis häirib on mingitel pööretel mootorimüra, sõidan S režiimis koguaeg, seega pöörded sutike kõrgemad. Muude asjadega olen rahul, nojah, roolisoojenduse oleksin võinud võtta ja tagurduskaamera oleks suuremat käru üksi sappa pannes kasulik, aga need pole mitte auto, vaid minu vead :)
Tagumine rida on loomulikult pigem lastele, aga pereauto korral see ju nii ongi, et isegi kolme lapsega jagad nad kahe tagumise rea vahel ära, siis vähem tülisid.
Pidamisega on nii, et võtab esimese ratta ringi järsul minekul, aga kui ka teised järgi tulevad, siis kõik ok, mul Jeep grand cherokee käitus analoogselt, eriti raske käruga. Kuskil pole siiani hätta jäänud, pooleveolisega oleks kindlasti samades kohtades probleeme olnud, juba mul kodus ei saa eriti mäest üles jääga:)
Korra ei läinud auto käima, täitsa lambist, hiljem proovides aga oli kõik ok, rohkem anomaaliaid pole olnud ja kõik on autol terve ja küljes.
Juhitavus on super, selle arvelt muidugi natuke jäigavõitu, aga no kahte head vast ei saa koos, vähemalt korraga mitte. Väga kiiresti läheb auto ka soojaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
frequency
huviline



Registreerunud 04.06.09
Postitusi: 78

Kasutaja on eemal


postitati 22.03.18 15:06 Tsiteeri


Puhtalt huvist, mis eelise annab pidev S reziimis sõitmine?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 22.03.18 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: frequency
Puhtalt huvist, mis eelise annab pidev S reziimis sõitmine?


Hoiab pöörded kõrgemal, madalamat käiku kauem sees (ka startides, kui hakkad pidurit vabastama, tõstab D peal natuke üle 1000 pöörde, aga S peal 1200 kanti) ja vääne on sõites kohe olemas, mitte ei teki mitmesekundilist pausi, nagu "D" peal sõites. Alla 1500p/min pole sel mootoril mitte mingit jõudu, aga D laseb selle ökonoomsuse eesmärgil isegi 1200 kanti. Kõik oleks ok, kui pedaali vajutades D peal kohe käik ära vahetatakse, kui näiteks mäest hakkad üles minema vms, no Tartus neid kohti palju, aga ei, hakkab kergelt väristama ja saad aru, et no pole jõudu, seega kohe alati "S" asendisse ja start/stopp välja, elu tüütuim leiutis :) Maanteekiirustel pole vahet, kas S või D asend. Esindus ütles, et nemad mingit režiimi muuta ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.1% - SQL: 42.9%]