Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Iphone ja Bolero koostöö (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 3014)
Ander
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.06.10
Postitusi: 125

Asukoht: Narva - Jõhvi - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi G-TEC

postitati 13.07.15 12:53 Tsiteeri
Iphone ja Bolero koostöö



Saatuse tahtel olen nüüd Iphone kasutaja ja seoses sellega ka küsimused kogenumatele spetsialistidele, ennist androidi telefoniga kuvas bolero ka helistajate pildid ekraanile, Iphonega seda ei tee ning USB kaabliga nägi androidi kui mälukaarti ning mängis kenasti ka lugusid, nüüd ainult läbi HF ja blutoothi. On see normaalne asjade käik või on ka Skodal mingi vahejupp, mis muudab Iphone vähe praktilisemaks? Tegu siis Skoda O3-ga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ander
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.06.10
Postitusi: 125

Asukoht: Narva - Jõhvi - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi G-TEC

postitati 16.07.15 07:32 Tsiteeri


Kas tõesti keegi ei kasuta Iphone Octavias? Või siis, et praktilise sõiduki kasutajal ei ole sünnis näritud õunamarki viljeleda? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tanel_P
huviline

Avatar


Registreerunud 28.08.14
Postitusi: 169

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III Combi 2.0 TDI DSG '13

postitati 17.07.15 07:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ander
Kas tõesti keegi ei kasuta Iphone Octavias? Või siis, et praktilise sõiduki kasutajal ei ole sünnis näritud õunamarki viljeleda? :)


Mul ei ole õnnestunud ka Androidiga näopilte ette saada. Kuidas selle "teadmise" Boleroni viisid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ander
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.06.10
Postitusi: 125

Asukoht: Narva - Jõhvi - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi G-TEC

postitati 17.07.15 12:24 Tsiteeri


Ega ma eriti vaeva ei näinud, panin bolero menüüs bluetoothi all kõik linnukesed ära ja telefoni tutvustamisel tulidki näopildid ise ekraanile. Telefoniks oli siis Sony Z1 Compact.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 20.07.15 12:07 Tsiteeri


Kõikide telefonidega ei kuvagi kahjuks pilte.
Mul oli sama asi IP5 ja Bolero puhul. Tahtsin, et "lemmikute" kontaktide all kuvaks pilte aga selgus, et minu telefoni puhul oli see võimatu.

Briskodas jutt nende kontakti piltide osas:
BRISKODA LINK

Nüüd muidugi juba uus Bolero väljas aga tolle kohta kahjuks ei tea.

Kaabliga ühendades kahjuks vist ei näe see Bolero õunatelefoni kui mälukaarti, proovisin ühe LG androidi ja ma ei näinud ka tollel telefoni kui mälukaarti, seega sai ainult üle bluetoothi muusikat kuulata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 20.07.15 15:32 Tsiteeri


Android ja mälupulga resiim sõltub androidist. Minumeelest kõik uuemad androidid kaotasid selle toe ära ja ei tööta enam "Mass Media" resiimis vaid MTP.


levwfreaks.eu - Meie uus koduleht._________ Sõidad jälle ja naeratad! Forss
... Magnus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ander
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.06.10
Postitusi: 125

Asukoht: Narva - Jõhvi - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi G-TEC

postitati 21.07.15 07:38 Tsiteeri


Lollipop androidiga (Sony X1 Compact) igatahes kõik toimis. Mul ongi tegu väidetavalt uue Boleroga. Androidi nägi ta kui muusikakausta ja sai valida albumite, esitajate ja lugude kaupa.
PS! Kirjutasin kirja ka Skoda Eestisse aadressile hooldus@skoda.ee ning nagu on see juba heaks tavaks saanud ei tule sealt ühtegi vastust, isegi seda kas asja uuritakse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.8% - SQL: 55.2%]