Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AUTO 100 (Vastuseid: 58 | Vaatamisi: 11515)
Krayzie
huviline



Registreerunud 24.11.05
Postitusi: 16

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.9 TDI

postitati 14.12.05 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
see 10 kilo hjinnatõusu pole ju mingi probleem. Oli TM-s või autolehes alles artikkel, kus katsetati hinna tingimist kaupluses ning igal pool sai suuremal või vähemal määral hinda alla. See, et 250k maksev auto 210-215 kiloga kätte saadi oli tavaline. Lõpuks siis nenditi, et inimene, kes auto letihinnaga ostab, on lihtsalt kas harimatu või lasik (nagu mina :) )


hea meelega läheksin kohe poodi ja ostaks selle ajakirja kuid kahjuks on see juba letilt läinud (uus number väljas). keegi kes kauplemisega kursis või antud artikli läbi lugenud võiks oma teadmisi teistega jagada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 14.12.05 13:58 Tsiteeri


Tegemist autolehega number 186, milles artikkel:

Eksperiment. Hinnakauplemine tasub ennast ära.

See on see autoleht, mille esikaanel ilutseb Fiati suur Hummeri-hirm :)


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Krayzie
huviline



Registreerunud 24.11.05
Postitusi: 16

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.9 TDI

postitati 14.12.05 14:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Tegemist autolehega number 186, milles artikkel:

Eksperiment. Hinnakauplemine tasub ennast ära.

See on see autoleht, mille esikaanel ilutseb Fiati suur Hummeri-hirm :)


ma tean mis number see on, lihtsalt seda ei müüd enam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.05 08:54 Tsiteeri


Tutvusin ka ise Auto 100-ga eelmine nädal. Kuna kaassõitja ukses asetsev kõlar juba ammu ragises kahtlaselt, siis saatsin neile maili ja uurisin kas ka selline asi garantii alla läheb. Tagasi helistati vähem kui poole tunniga ja öeldi, et kuulub küll, tulgu ma sinna ja nad vaatavad üle. Samuti hakkas millalgi nagisema juhiukse sisemine käepide ja ka see lubati üle vaadata. Kuna töölt enne 17 kuidagi sinna ei jõua, siis sai kella 17-ks aeg kinni pandud. See õhtu toimus siis niipalju, et kõlar praagiti välja aga kuna vahetuseks kulub ca poolteist tundi, siis paluti tagasi tulla mõni teine päev. Rääkisime ka sellest käepidemest ja pakuti uue tellimist aga kuna ma eriti aktiivselt sellega peale ei käinud, siis nii ka asi jäi. Eelmine reede sai käidud kõlarit vahetamas (algselt panin aja 15-ks aga kuna tööl tuli üks asi vahele, siis sain seda kenasti tunni võrra edasi lükata) ja ühtegi pretensiooni mul küll pole, kõlar ilusti vahetatud ja töötab ka kenasti. Saadan vist täna veel maili, et kuidas ikkagi selle käepidemega jääb ja ühtlasi saab siis ka selle Auto 100 loosikupongiga seal ära käidud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 19.12.05 10:36 Tsiteeri


See on muidugi äärmiselt positiivne, et mailidele vastatakse. Tõstab firma mainet kohe tugevasti. Huvitav jah, et osad firmad emaili liiklust alahindavad? Samas mina eelistan enamasti siiski suhelda just maili teel, kui telefonitsi.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.05 07:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
See on muidugi äärmiselt positiivne, et mailidele vastatakse. Tõstab firma mainet kohe tugevasti. Huvitav jah, et osad firmad emaili liiklust alahindavad? Samas mina eelistan enamasti siiski suhelda just maili teel, kui telefonitsi.

Päris nii see siiski pole, mailidele vastamine seisneb neil selles, et nad helistavad sulle tagasi. Eilsele mailile helistati 2 - 3 tundi peale maili saatmist ja lõppes asi sellega, et tule näita jälle autot, siis võibolla tellime ka selle käepideme. Kuna aga mul on muudki teha kui iga väikse asja pärast seal käia, siis leppisime kokku, et püüan asja ise esialgu parandada ja kui sellest asja ei saa, siis tellib uue.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ab
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 50

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 28.12.05 13:34 Tsiteeri


Käisin täna siis oma loosikupongi auhinna vastu vahetamas :D. Kuna mul on kaks kätt siis saab nüüd kahe jääkaabitsaga jääd eemaldada :). Siiski mingit arvamust pole otseselt veel kujunenud, kuna suuremaid asju pole seal veel ajanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 17.05.07 08:35 Tsiteeri
www.skoda.ee uuenenud



Auto 100 koduleht on sellel nädalal lõpuks ometi viimaste muudatustega kooskõlla viidud ning kõik müüdavad mudelid on kenasti leitavad.

Leht on tervenisti uue kujundusega ja ilus, küll aga hakkavad silma siin-seal kirjavead, eelkõige sidekriipsuga poolitatud sõnad "sisera-hutused", "teenin-dusest" jms (vt siit). Need kirjavead võiks asjaomased inimesed ASAP tekstist kõrvaldada, kuivõrd jätavad intelligentsele lugejale Auto100st mulje kui kirjaoskamatutest. Škoda aga teadupärast on mõeldud just INTELLIGENTSELE ja analüüsivõimelisele inimesele :cool:

Mind isiklikult häirib ka veel tõsiasi, et lehele ei ole võimalik saada ilma 'www'-d ette toksimata. Ma olen selline mugav inime, et ei viitsi neid sisestada, ainult äärmisel vajadusel. Samamoodi on ka raadio- ja muudest reklaamidest ära kadunud see 'www' korrutamine aadresside ees. Imelik, et selle veebiuuendusega kaasnevalt seda lüket ära ei tehtud. Või äkki miskil mulle arusaamatul põhjusel polnd võimalik teha...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 17.05.07 08:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Auto 100 koduleht on sellel nädalal lõpuks ometi viimaste muudatustega kooskõlla viidud ning kõik müüdavad mudelid on kenasti leitavad.

Leht on tervenisti uue kujundusega ja ilus, küll aga hakkavad silma siin-seal kirjavead, eelkõige sidekriipsuga poolitatud sõnad "sisera-hutused", "teenin-dusest" jms (vt siit). Need kirjavead võiks asjaomased inimesed ASAP tekstist kõrvaldada, kuivõrd jätavad intelligentsele lugejale Auto100st mulje kui kirjaoskamatutest. Škoda aga teadupärast on mõeldud just INTELLIGENTSELE ja analüüsivõimelisele inimesele :cool:

Mind isiklikult häirib ka veel tõsiasi, et lehele ei ole võimalik saada ilma 'www'-d ette toksimata. Ma olen selline mugav inime, et ei viitsi neid sisestada, ainult äärmisel vajadusel. Samamoodi on ka raadio- ja muudest reklaamidest ära kadunud see 'www' korrutamine aadresside ees. Imelik, et selle veebiuuendusega kaasnevalt seda lüket ära ei tehtud. Või äkki miskil mulle arusaamatul põhjusel polnd võimalik teha...


Ma saan küll sinna ainult skoda.ee toksides. Ainus häiiv asi on see, et tehnlisi andmeid ei saa eraldi klikkida. Tegemist on minu jaoks ääretult olulise osaga sõiduvahendist ning need võiks mugavalt menüüs väljas olla, mitte et hindu vaadates leian need pärast otsimast loobumist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 17.05.07 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: PsychoDad

Ma saan küll sinna ainult skoda.ee toksides. Ainus häiiv asi on see, et tehnlisi andmeid ei saa eraldi klikkida. Tegemist on minu jaoks ääretult olulise osaga sõiduvahendist ning need võiks mugavalt menüüs väljas olla, mitte et hindu vaadates leian need pärast otsimast loobumist.

No jant - kuda sina siis saad, a mina mitte... :o

Internet Exploreri 6. ja 7. versiooni veebilehitsejad suunavad mu viisakalt google-sse, mis on mul default otsingumootor. Seal on esimene tulemus see Auto100 kodukas.

See kuradimuse www on üldse üks veider asi - nt kui toksida aadressiribale ainult 'leheaadress.ee', võidakse sulle öelda, et sissepääs on keelatud. Paned järgmisena uljalt www.leheaadress.ee ja enter, saad kenasti otsitud lehe lahti. Kahjuks ei tule mul ühtegi konkreetset veebilehte meelde, mis niimoodi käituksid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
argo
klubiliige



Registreerunud 30.10.06
Postitusi: 47

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9 TDI

postitati 17.05.07 12:01 Tsiteeri


Mõni brauser üritab lihtsalt hirmus tark olla ja www ette lisada. Firefox nt. teeb url'st skoda.ee sujuvalt www.skoda.ee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 17.05.07 12:02 Tsiteeri


sõltub kuidas sul domeen regatud on.. www'ga või ilma.. vist oli nii...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 17.05.07 17:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: argo
Mõni brauser üritab lihtsalt hirmus tark olla ja www ette lisada. Firefox nt. teeb url'st skoda.ee sujuvalt www.skoda.ee.

Opera ei nõua ka www. `d ette.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 18.05.07 12:43 Tsiteeri


www vajamine sõltub adminnidest. Kas nad viitsivad teha vajaliku viite domeeni nimest kindlale IP-le või jätavad ainult www viite. Kuna tänapäeval üldiselt kasutatakse hostingut, siis sõltub see hostingufirma ja DNS teenust pakkuva firma kokkuleppest (ja ka adminnide harjumusest).

Opera on aga ise piisavalt intelligentne, et kui ilma www-ta aadress ei lahendus, siis paneb ise www ette ja proovib uuesti. Kasutajale jääb mulje, et töötab ka ilma www-ta


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 07.06.07 13:59 Tsiteeri


Tea, kas siis nüüd tänu minupoolsele virinale siin foorumis või kellegi teise initsiatiivil on võimalik skoda.ee lehele saada justnimelt skoda.ee sisse toksides - www-d enam ei ole ette tarvis :D

Kui nüüd veel totakad kirjavead ka tekstist kõrvaldatud saaksid, oleks ülimalt priima veebileht valmis!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
might
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.07
Postitusi: 62

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II RS 2,0 TDI DPF

postitati 08.04.08 10:14 Tsiteeri


Täna unise peaga sai browseri aadressi reale toksitud sisse tavapärase www.skoda.ee asemel www.auto100.ee

Kui aken avanes, mõtlesin esimese hooga, et Škoda on vist miski üli sportliku ideeauto valmis saanud :)
Siis sain sotti, et tegemist hoopis Lamborghiniga:D
Ja lisaks Lamborghinile müüvad nüüd ka Lotust, Bentlyt ja Škodat. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 14.11.08 13:29 Tsiteeri


Hei. Täna näitab A100 sünnipäeva:o
Palju õnne jne.... Kus kooki pakutakse:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 17.11.08 19:55 Tsiteeri
konfiguraator



avastasin skoda.ee lehelt konfiguraatori.
muidu tore asi ja paneb mõtted jooksma, aga esiteks miks ei ole octaviat? teiseks, miks ma moblaga seda kasutada ei saa? ja kolmandaks, mis krdi moodi on ksenoon tuled seotud valuvelgedega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 17.11.08 20:21 Tsiteeri


Tõenäoliselt pole Octaviat sellepärast,et mudeliuuendus ju tulemas,vanad hinnad maas ja uusi pole veel üleval.
Järelikult väga niru telefon! Muud tarka ei oska kosta ja kes veel pole aru saanud,siis ma juba sünnist saati väike õelusekoll!:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 18.11.08 07:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
teiseks, miks ma moblaga seda kasutada ei saa?

Ilmselt pead mingi plugina sinna installima (kui föön seda muidugi lubab ja suudab)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 18.11.08 08:34 Tsiteeri


well, mobla on seesama vana ja päevinäinud e90, millega ma keik asjad tehtud saan. ja konfiguraatori saab lahti ka, aga neid linnukesi panna ei saa, ei tule neid üldse nähtavale. ja no see ikke skoda probleem, mitte minu.
a nä uudishimu sai võitu ja kiirustasin kohe tööarvuti juure asja täpsemalt kaema.

tont selle moblaga nüüd, aga valuvelgede seotus ksenoonidega on küll teema, millele tahaks vastust kangeste.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 18.11.08 09:31 Tsiteeri


skoda lehel ka mingi küsitlus (eile vähemasti oli, täna ei ole uurinud :P), kuhu ma ka oma mõtte kirja panin selle konfiguraatori kohta - nimelt tundub see (eelmise nädala seisuga) korralikult toimivat vaid IE'ga - Opera suutis mul kuni lisavarutuseni liikuda ja siis lihtsalt ei saa enam midagi valida, tulirebasega üritasin seda 1x katsetada, mille peale leht lihtsalt hangus... :o

...masendav lihtsalt...:(


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 18.11.08 09:41 Tsiteeri


Mehed, kasutake "Tulirebast".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 18.11.08 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hqs
skoda lehel ka mingi küsitlus (eile vähemasti oli, täna ei ole uurinud :P), kuhu ma ka oma mõtte kirja panin selle konfiguraatori kohta - nimelt tundub see (eelmise nädala seisuga) korralikult toimivat vaid IE'ga - Opera suutis mul kuni lisavarutuseni liikuda ja siis lihtsalt ei saa enam midagi valida, tulirebasega üritasin seda 1x katsetada, mille peale leht lihtsalt hangus... :o

...masendav lihtsalt...:(

Mul töötab Opera-ga ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
hqs
huviline



Registreerunud 26.11.05
Postitusi: 150

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster Comfort 1,6 '07

postitati 19.11.08 08:26 Tsiteeri


Opera Version 9.25 endiselt kiilub kinni kohas, kus tuleb ette kast "kontrollin lisavarustuse kokkusobivust" vms. Hetkel on ta seda kontrollinud ligi 15 minutit ja lõppu ei paista :(

Firefoxiga toimib nüüd minulgi täitsa korralikult


O: Antiikset tehnikat (ürg-arvutid, lamptelekad ja -raadiod, sidetehnika jms)
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.9% - SQL: 35.1%]