Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia Ambition Plus CNG ´15 - rrait (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2826)
rrait
huviline



Registreerunud 18.11.14
Postitusi: 4

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 1.4tsi

postitati 27.03.15 18:15 Tsiteeri
Octavia Ambition Plus CNG ´15 - rrait



10 päeva olen sõitnud uue autoga. Vahetasin eelmise 1.4TSI octavia, millega sain aasta ja kolme kuuga 44800km läbida cng vastu.
Selle uue auto ostmisega tegin ka vigadeparanduse, mida ma eelmise puhul oleks soovinud. Ehk, toonklaas, tagumine parkimisabi, puutetundlik raadio, esimene käetugi. Eputamise asjad on kolme kodaraga rool ja led tagatuled.
Sõitmist on piisavalt palju, lisaks seda ju kompenseerita ja mingi statistiline huvi on, et kui odavalt siis ikkagi saab sõita. Praeguseks olen neli korda gaasi tankimas käinud. Ütleks, et päris proff tankija veel ei ole, see nägematu asi, mis autot edasi viib on ju plahvatusohtlik ja igakord tankides paneb kõrv veidraid helisid tähele. Hakkab lurisema või sisisema- tahaks kohe ise propaanivaadi taha peitu minna.
Auto näitab keskmiseks kuluks 4kg/100km. Loodetavasti saan soojema ilma, suverehvi ja sissesõidetud mootoriga alla.
Tankimised on mul kirjas https://www.spritmonitor.de/en/detail/687072.html
Üks foto ka racing_blue octaviast

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t31.0-8/q83/p843x403/10841832_837471472968921_2139458436979259181_o.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tanel_P
huviline

Avatar


Registreerunud 28.08.14
Postitusi: 169

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III Combi 2.0 TDI DSG '13

postitati 27.03.15 20:09 Tsiteeri


Päris kiiresti vahetasid eelmise auto välja. :) Kütuse pealt saavutatud kokkuhoid ei tee tõenäoliselt isegi liisinguperioodil hinnavahet tasa praeguse hindade juures. Seega majandusliku argumendi asemel pigem ökoloogiline/emotsionaalne?

Mitte, et ma paha pärast, lihtsalt üritan inimeste mõtlemisviisist aru saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rrait
huviline



Registreerunud 18.11.14
Postitusi: 4

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 1.4tsi

postitati 27.03.15 20:19 Tsiteeri


Tegelikult teeb. Mõlemad sai ju lihtsalt võetud, null sissemaks ja praegusele tuli alla 50 euri kuumakse juurde. Kütusega võidan 100+. Tegelikult on sendi korjamine aga uus auto on ikka uuem kui see mis oli aasta tagasi uus :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.5% - SQL: 63.5%]