Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Spaceback, 1,2, 63kW, 2014 (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2984)
JTõ
huviline



Registreerunud 14.02.14
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal

Auto: Rapid Spaceback

postitati 14.02.14 13:52 Tsiteeri
Spaceback, 1,2, 63kW, 2014



Järgmisel nädalal saan enda oma kätte. Eks siis jagan rohkem infot.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TarvoA
huviline



Registreerunud 31.01.14
Postitusi: 18

Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1.2

postitati 29.03.14 12:26 Tsiteeri


Kui auto käes, ootaks muljeid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JTõ
huviline



Registreerunud 14.02.14
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal

Auto: Rapid Spaceback

postitati 06.04.14 21:01 Tsiteeri


Tere üle pika aja.

Teen siis kokkuvõtte oma uuest Spacebackist.
Tellisin Tartust, Aasta Autost. Kohale jõudis ca 5,5 nädalaga (veebruari lõpus). Varustusaste on Elegance, lisaks siis sportistmed, hind oli ca 15500eur.
Autoga olen väga rahul. Kartsin, et mootor jääb lahjaks, aga juba proovisõitu tehes tundsin, et kiirendus on täitsa asjalik. Seega otsustasin selle mootori kasuks. Hetkel on sõidetud 1200km, keskmine kütusekulu (bensiin) näitab hetkel 6,6 (ca viimased 400km, millest 250km on maanteesõitu ja muu lühikesed otsad 2-30km(elan väikelinnas). Kirjade järgi peaks keskmine olema 5,1, aga eks paistab, mis mootori "sissesõitmisel" olema hakkab.

Lisavarustusse tellisin ka topeltpõhja, väga mugav, igapäevaselt ongi see topeltpõhi peal, ei pea asju nö sügavamale sättima.
Kuna auto on veidi "odavama klassi auto" (no pole ikkagi Audi jne), siis ei hakanud lootusi eriti üles kruvima, kuid pean ütlema, et auto üllatas meeldivalt. Tagaistmel on korralikult ruumi, kvaliteet on sellise auto kohta ka igati korralik.
Meeldib hands-free süsteem ja selle kvaliteet - istun autosse, ühendab ise telefoniga ära, kõik kõned käivad läbi süsteemi, telefoni näppima ei pea, kvaliteet on väga hea.

Toon välja ka mõned miinused.
Ma ei ole seni suutnud USBd ära ühendada (telefoni laadimiseks), paar korda olen proovinud, aga pole süvevenud, milles asi võib olla.
Mind ei häiri, aga vbl mõni, kes harjunud kallima autoga sõitma, tema jaoks on ehk sissekostuv müra liiga suur (hetkel on veel naastud all, ei tea kuidas suvekatega on).
Kuna auto värv on punane (väga ilus!!!), siis jäävad väikesed pigitükid külge, aga see pole ilmselt nii väga selle konkreetse autoga seotud.
Esiklaas tundub veidi pehme olevat?? Igatahes pärast 200km avastasin kivitäkke esiklaasilt, ei pannud ise tähelegi, et oleks mingi kivi aknasse lennanud.

Nii, esialgu kõik. Mina olen autoga väga rahul ja soovitan teistelegi! Kui on küsimusi siis andke aga tulla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 08.04.14 12:01 Tsiteeri


Pigitükkide ja väikeste kivitäkete vastu pidavat korralik vahatamine aitama.

Meie s***ade teede materjalide tõttu kostva müra vastu ei aita aga ka mitmekordne vahatamine.

:cool:


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 09.04.14 10:43 Tsiteeri


Kui müra segab, siis tasub teha mürasummutus. Mina oma Octaviale tegin selle kohe ennem kui auto kätte sain. Täiesti vaikseks ei tee, kuid kaotab ära selle "väsitava müra" ja pikemaid otsi ka hea mugav läbida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.9% - SQL: 55.1%]