Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Varuosade tellimine Auto 100-st (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2868)
Knap
huviline



Registreerunud 27.07.06
Postitusi: 25

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi Elegance 1,9TDI

postitati 04.08.06 11:15 Tsiteeri
Varuosade tellimine Auto 100-st



Probleem siin varuosade tellimisega esindusest. Sooviks teada teie kogemusi, kui kaua see aega on võtnud. Nimelt ei suuda nad kuidagi kuigi kiiresti neid kohale toimetada. Sai firmale soetatud uus Octavia II, millel põhivarustuses olevad jubinad juba puudu olid. Sai siis esindusse öeldud ja lubasid nädalaga ära tellida aga nüüdseks on juba 1,5 kuud sellest mööda läind. Jutt siis Elegansi nahkpaketist (rool ja käigukanginupp), mis olid tavalised minu autol.
Ja teine küsimus, kas neil midagi üldse kohal ka on? Mingeid elementaarseid asju... esiklaasid, tiivad, uksed? Ons ju kõkse ikkagi Tallinnas palju ja Octaviad liigub hulganisti teedel ringi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 05.08.06 19:03 Tsiteeri


Ma ostsin auto ARX-st ning tellisin koos raadioga. Päev ennem kätte saamist helistati mulle ning öeldi, et auto tuleb kahjuks ilma raadiota, kuna konveieril olid otsa saanud. Lubati kah nädala paariga kohale saada see raadio, kuid tegelikkuses läks 3 kuud. Samas oli hea see aeg. Muutsin selle ajaga oma tellimuse Stream raadiost Audience raadioks ning olen tänaseni selle otsuse üle õnnelik.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 05.08.06 22:17 Tsiteeri


Klaasid-värgid on neil kindlasti kohapeal. Vähemlevinud asjad mida tellida tuleb peaks max 2 nädalaga tulema omast kogemusest. Võimalik et neil unustatud sinu telefonikõne/kiri, saada uus kiri ja küsi konkreetset kuupäeva. Sinul puuduolevad asjad on neil suht aju**** tagantjärgi paigaldada. Mina sinu asemel küsiks nende vidinate asemel kompensatsiooniks midagi praktilisemat a'la katuseraamid/turvapoldid/pakiruumi kummist põrandakate vms.
Samas on minu kärul need sinul puuduolevad asjad olemas ja ma ei tea, äkki on tõesti ilma halb : )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Knap
huviline



Registreerunud 27.07.06
Postitusi: 25

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi Elegance 1,9TDI

postitati 17.08.06 09:37 Tsiteeri


Ei ole neil klaase kohapeal. Esiklaasi tuli oodata nädal aega nagu ka teisi varuosasid ehk siis telliti need Skoda tehasest. Huviatv kas laoseisu hoitakse nullina tánu uue esindushoone ehitamisega või???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 17.08.06 16:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Knap
Huviatv kas laoseisu hoitakse nullina tánu uue esindushoone ehitamisega või???

Arvan,et lihtsalt ruumipuudusest.
Peale uue maja valmimist peaks probleem lahenema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.4% - SQL: 58.6%]