Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Uus Fabia NG (new generation) (Vastuseid: 53 | Vaatamisi: 13378)
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 27.07.06 11:13 Tsiteeri
Uus Fabia NG (new generation)



Leidsin sellise lehe.
Huvitav,kas selline ta välja näebki.
Täitsa ilus tegelikult.
http://www.drive.ru/skoda/news/2006/06/07/36032/ocherednaya_fobiya.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.07.06 11:57 Tsiteeri


tagant päris huvitav, meenutab audi a3-e aga MIKS MIKS sellised punnis "silmad" eestpoolt vastu vahivad?
Eest liiga "lastesõbralik" disain...:cool:


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 27.07.06 12:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S.S.D.D.
tagant päris huvitav, meenutab audi a3-e aga MIKS MIKS sellised punnis "silmad" eestpoolt vastu vahivad?
Eest liiga "lastesõbralik" disain...:cool:

Hih. Lastesõbralik - that's a good one :D ... a jõle tabav muidu (Y)

Tõesti, natsa selline lihtsameelne nägu tal "peas" on, tea muidugi, kas tõesti niisuguse välimusega uus Fabia olema hakkab. Nende esitulede puhul on paha see, et seda punnsilmsust ei kannata kulmudega ka kuidagi korrigeerida. Mingeid raame ümber pirnide ehitada nagu ka ei passi, mu meelest see ei anna paremat tulemust.

Muidu aga mulje sellisest auto välimusest on täitsa positiivne. Mis selle Fabia II orienteeruv turgupaiskamise aeg võiks olla, teab keegi?

Tegin kiire tiiru saksa foorumitesse ning leidsin kinnituse tõsiasjale, et nende kolme vene lehel avaldatud pildi näol on tegemist osavate käte tehtud fotomontaažiga - autoriks Schulte-Design nimeline LINK fotorealistlikke pilte produtseeriv projekt.
Kaks esimest pilti LINK 1, LINK 2 on avaldatud stern.de lehel, kolmas pilt vene lehelt on teadmata allikast. Teagi, kas selle pildi loojaks on sama grupeering, kuivõrd kui tähelepanelikult vaadata seda punast fabiat, siis sellel on tagumise ukse kuju klaasi juurest teisem, kui Schulte-Design'i sinise kerega auto pildil.

Ise ootan pikisilmi selle uue facelift-Superbi suuremas formaadis klantspilte. Huvitaval kombel http://oldpartner.skoda-auto.com peal on suur osa Superbi pilte vigased st puuduvad, sestap ei teagi, kas seal lehel on pilte muidu uuendatud või mitte. Sakslaste Škoda-lehel on näha pisipildid uuenduskuuri läbiteinud Superbist, kuid need on serioosselt pisikesed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 27.07.06 17:55 Tsiteeri


Tagant täitsa kena aga esituled ei meeldi. Viga on ilmselt minus aga mulle ei meeldi kui esituled ulatuvad poole kapottini.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 27.07.06 18:39 Tsiteeri


Tsitaat:
tegemist osavate käte tehtud fotomontaažiga


Tõenäoliselt saabki uus fabia olema sarnane Roomsteriga, katus madalamaks, teljed koomale ja uus mudel valmis.

Küll aga oleks 1.4TSI mootor koos DSG kastiga Fabia unistuste linnaauto - mahub igalepoole ära, on ökonoomne ja vajadusel saab nõelata ka ;) Kõlbaks kandma isegi Fabia RS nime..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 27.07.06 19:54 Tsiteeri


Tagantvaate-pilt on vene lehel ilmselt allikast www.skoda-fabia.com, kus see on suuremaformaadilisena näha - LINK

Selle pildi puhul samas ei või enam päris kindel olla, et see on fotomontaaž. Kahe teise pildi puhul aga, mis samal saidil üleval, süveneb kahtlus, et tegemist ei ole ikkagi reaalselt välja nägema hakkava sõidukiga - SEE ja SEE paistavad olema väga hoopis algelised fotomontaažid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 02.11.06 15:07 Tsiteeri


Mõned piraadikad uuest Fabiast.
Teema keskel on fotomaterjal.
http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=13729&st=50


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 07.11.06 08:47 Tsiteeri
Tänased fotod sakslaste webist



http://www.auto-motor-und-sport.de/news/fotoshows/skoda_fabia.131403.htm

Ma ei tea miks, aga minule see romsteri välimuse laiendamine teistele mudelitele ei meeldi. eriti inetuks tegi see disain oletatava uue Superbi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 07.11.06 09:06 Tsiteeri


No ma ei tea. Ühel pildil (see hõbedane auto ilma märkideta) tagaosa ja tagatuled nägin välja täpselt samasugused kui suzuki swiftil :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 07.11.06 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico
http://www.auto-motor-und-sport.de/news/fotoshows/skoda_fabia.131403.htm

Ma ei tea miks, aga minule see romsteri välimuse laiendamine teistele mudelitele ei meeldi. eriti inetuks tegi see disain oletatava uue Superbi.


Täiesti nõus.
PS. Mulle ei meeldi ka uued Seat-id.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 07.11.06 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico
http://www.auto-motor-und-sport.de/news/fotoshows/skoda_fabia.131403.htm

Ma ei tea miks, aga minule see romsteri välimuse laiendamine teistele mudelitele ei meeldi. eriti inetuks tegi see disain oletatava uue Superbi.


Täiesti nõus.
PS. Mulle ei meeldi ka uued Seat-id.


Maitse asi muidugi...aga uus Leon on muidu päris mõnusa välimusega. Altea on kah, mis ta on...aga Toledo keerasid küll peesse. See oleks võinud ikka tavapäraseks sedaaniks jääda.

Aga jääb loota, et Skoda ei hakka mingit käkki keerama ja kõiki autosid ühte auku tegema. Varsti on Superb veel kah samasuguse ninaga kui Roomster ja uus Fabia :P :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 08.11.06 09:28 Tsiteeri


Väidetavalt uue Superbi pilte on ka siin listis liikunud.
Näiteks see: http://www.germancarfans.com/spyphotos/6051221.001/6051221.001.mini1L.jpg

Selle kohta tekkis mul mulje et uus Superb on Roomsteri taga peidus :(


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 08.11.06 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico
http://www.auto-motor-und-sport.de/news/fotoshows/skoda_fabia.131403.htm

Ma ei tea miks, aga minule see romsteri välimuse laiendamine teistele mudelitele ei meeldi. eriti inetuks tegi see disain oletatava uue Superbi.

Krt minuarust kah ei tohiks selle Roomsteri-vaimustusega väga üle pingutada seal Škodas. Roomster on ok välimusega mu meelest ning sellise "muhviautona" täitsa ponks, küll aga ei ole minuarvates mõistlik sellist lapsikut nägu teistelegi uutele mudelitele kopida nagu siis Fabia II ja Superb II.
Enrico viimati antud viites oletatava Fabia II välimuse kohta on tegu seekord justkui piltidega ehtsast autost, mitte nagu me varem digitöötlejate nägemust uuest autost näha oleme saanud.
Minu arvamise kohaselt Fabial võiks vähe "kurjem" välimus olla, Roomsteri edeots tekitab sellele autole kuidagi "väga madala IQ" :P

Siiralt loodan, et keski fotomonteerija nägemus uuest Superb II-st oli lihtsalt tema isiklik fantaasialend ning auto tegelik välimus ei saa olema selline.

Mumeelest - ning usun, et väga mitmeid meite seast jagavad mu arvamust - on seni õnnestunuima välimusega Octavia II - IMHO võiksid Škoda disainerid pigem O II disainielemente modifitseerides uute mudelite välimust luua, mitte Roomsterit doonorina kasutades.

Kui Škoda nüüd kõik järgnevad uued mudelid roomsteriteks teeb, siis saab Škoda maine langema, kardan ma, sestet kesse ikka tahaks sõita autoga, mis totter välja näeb (a-la Ford Scorpio viimane mudel või Fiat Multipla vt). Mäletame ju neid veidra välimusega Škodasid, mis Favoriti jms nimesid kandsid :P

OT: Minule pigem meeldivad Seati viimased mudelid - praeguste eelnevad kered ei passind mulle aga mitteüksraas.

A selleks, et inimesed saaksid omavahel ägedalt vaielda ja targutada ning raskematel juhtudel kohe riidu kiskuda ja kaklema hakata, kellegi kuradi poolt kunagi inimese "loomisel" selline asi nagu maitsemeel ja maitsete erinevus välja mõeldigi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 14.11.06 10:18 Tsiteeri


Postimees
http://www.postimees.ee/141106/esileht/olulised_teemad/tarbija24/auto/auto/228584.php


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 14.11.06 12:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Postimees
http://www.postimees.ee/141106/esileht/olulised_teemad/tarbija24/auto/auto/228584.php


Pildil olev auto peaks hoopis Joyster olema. Või ma eksin?! :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M&M
huviline



Registreerunud 12.07.06
Postitusi: 31

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II, 1,6

postitati 14.11.06 14:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Pildil olev auto peaks hoopis Joyster olema. Või ma eksin?! :P


keegi pole ju vastupidist väitnudki...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 14.11.06 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: M&M
Pildil olev auto peaks hoopis Joyster olema. Või ma eksin?! :P


keegi pole ju vastupidist väitnudki...


seda küll, aga milleks siis Fabia jutu kohale Joysteri pilt panna.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 12.12.06 09:30 Tsiteeri


http://www.auto-motor-und-sport.de/news/auto_und_produkte/skoda_fabia_der_neue.135056.htm

Selline ta siis ongi. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 13.12.06 07:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico
http://www.auto-motor-und-sport.de/news/auto_und_produkte/skoda_fabia_der_neue.135056.htm

Selline ta siis ongi. :)

Vaatasin viimati esitatud lingil nähaolevaid pilte uuest Fabiast ning neid, millest lare kunagi aegu tagasi käesolevat teemat alustas ning jõudsin äratundmisele, et nii viimased kui esimesed pildid olid omavahel väga sarnased. Hoolimata tõsiasjast, et netist võis üheselt aru saada, et esialgu levitatud pildid olid arvutis Roomsteri baasil joonistatud.

Nüüd aga leidsin veel täiendavalt infot Fabia II kohta ja seda taas enda poolt perioodiliselt külastatavalt hispaania(?) päritolu autouudiste lehelt - LINK. Kuivõrd sellel on näha samasugused, kuid suuremaformaadilised pildid, kui viimati Enrico poolt pakutud saksa lingil, siis võib vist päris kindel olla, et viimaste piltide näol on tegemist kindlasti originaalfotodega ning mitte töötlusega.

Seega nendel nähtavat autot saab juba kommenteerida ning omaette otsustada, kas uus disain meeldib või ei. Mulle, kes ma aja jooksul Roomsteri edeotsa nägemisega olen ära harjunud ning mulle see enam nii võõras ei tundu, siis ka Fabia II mu arvates näeb samamoodi täitsa ponks välja. Loodan jätkuvalt, et Roomsteri-liini ei kanta copy-pastega üle Superb II-le.

Siis saaks olema terve põlvkond "lihtsameelse" väljanägemisega autosid. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 13.12.06 17:01 Tsiteeri


Miks kõik kusagilt imekohast seda Fabia infot otsivad. Minge www.skoda-auto.com lehele ja sealt näete, et asi ametlik. Esilehel suur Fabia II pilt üleval

Siit lingilt saate uut Fabiat imetleda: http://www.skoda-auto.com/global/model/newfabia/NewSkodaFabia.htm

Muide fonti on Škoda kah vahetanud.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 14.12.06 11:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Miks kõik kusagilt imekohast seda Fabia infot otsivad. Minge www.skoda-auto.com lehele ja sealt näete, et asi ametlik. Esilehel suur Fabia II pilt üleval

Siit lingilt saate uut Fabiat imetleda: http://www.skoda-auto.com/global/model/newfabia/NewSkodaFabia.htm

Muide fonti on Škoda kah vahetanud.

Jah, paistab, et Škoda on ametliku info samaaegselt autouudiste portaalidega välja pannud mitmete riikide kodukatel, kaasa arvatud skoda.de. Suht ebatraditsiooniline on see samas, tavaliselt autohuvilised uurivad info enne välja ning ametlikud kodukad jagavad seda törtsu hiljem.

Vastuseks sinu küsimusele - viimatimainitu tõttu ongi autohuvilistel kalduvus uudiseid otsida sellele valdkonnale spetsialiseerunud lehtedelt ning autofirmade kodukatelt niisugust asja leida ei loodeta ;)

Škoda oma Fabia II infoga selles mõttes meeldivalt üllatas, et juba on neil info ja pildid väljas.

Ma panin ka tähele, et tagaluugil on Fabia teises fondis kirjutatud kui varasemalt, loodetavasti kavatsetakse sellist fonti kasutada ka teistel tulevikumudelitel nii, nagu seni on Fabia, Octavia ja Superb ühte kirjaviisi jälginud. Mulle lihtsalt meeldib selline lahendus rohkem, kui iga eri mudel ei ole väga erisuguste tähtedega kirja pandud. Roomsteri nime kirjutamisel on nad seda kirjastiili esmakordselt kasutanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 26.01.07 09:51 Tsiteeri


Sakslased on tekitanud uue Fabia tarbeks lehe www.fabia.de, millel hetkeseisuga suht vähe infot. Küll aga olid nad hiljuti lisanud alternatiivseid vaateid uuest Fabiast - KLIKK - pildid pisikesed, kuid ometi saab sõiduriista välimusest rohkem aimu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 29.01.07 14:28 Tsiteeri


Taaskord arengutest teavitada võimalik Fabia II vallas - minu poolt perioodiliselt külastatav võõramakeelne veebileht www.km77.com on täna üllitanud artiklinupukese Fabia II-st.

Lisaks on sellel lehel välja pandud mõned täiendavad võtted, sh paar pauku on tettu ka kabiini sisemusest LINK1 ja LINK2

Minu silmale tundub see Fabia II olema suht Roomsteri koopia, seda nii välis- kui seespidiselt. Eelkõige just seespidiselt, ma isegi hakkasin kahtlema, kas on need sisemuse pildid üldse Fabia või sootuks Roomsteri omad - leia 5 erinevust Fabia II ja Roomsteri salongi vahel :cool:
NB! värvitooni ja võttenurga erinevused ei lähe arvesse :D

Mitte et ma sellega midagi laidaks vms. Lihtsalt kuidagi laisavõitu lahendus tšehhidelt. Vast Superb II tegemisel on nad pisut rohkem vaimu pingutanud ning tulemus on uudne ja originaalne.

Üks asi, mida ma nende välimuse piltide juures tähele panin, on see, et mõnel kaadril on massinal katus valgeks värvitud (sealjuures fototöötlusena) - tea, milleks see? Insaideritest keski teab kommenteerida? Lissalt visuaalefekt või miskit enamat?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jarkko
huviline



Registreerunud 01.10.06
Postitusi: 8

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Roomster

postitati 30.01.07 09:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Taaskord arengutest teavitada võimalik Fabia II vallas - minu poolt perioodiliselt külastatav võõramakeelne veebileht www.km77.com on täna üllitanud artiklinupukese Fabia II-st.

Lisaks on sellel lehel välja pandud mõned täiendavad võtted, sh paar pauku on tettu ka kabiini sisemusest LINK1 ja LINK2

Minu silmale tundub see Fabia II olema suht Roomsteri koopia, seda nii välis- kui seespidiselt. Eelkõige just seespidiselt, ma isegi hakkasin kahtlema, kas on need sisemuse pildid üldse Fabia või sootuks Roomsteri omad - leia 5 erinevust Fabia II ja Roomsteri salongi vahel :cool:
NB! värvitooni ja võttenurga erinevused ei lähe arvesse :D

Mitte et ma sellega midagi laidaks vms. Lihtsalt kuidagi laisavõitu lahendus tšehhidelt. Vast Superb II tegemisel on nad pisut rohkem vaimu pingutanud ning tulemus on uudne ja originaalne.

Üks asi, mida ma nende välimuse piltide juures tähele panin, on see, et mõnel kaadril on massinal katus valgeks värvitud (sealjuures fototöötlusena) - tea, milleks see? Insaideritest keski teab kommenteerida? Lissalt visuaalefekt või miskit enamat?


Kusjuures mina leidsin ühe erinevuse. Fabia kompuutri displei on sinine. Roomsteril on see roheline.
Aga muidu on küll sisu täpipealt sama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 01.02.07 18:34 Tsiteeri


Huvitav, piltide pealt paistab, et käetugi on nagu liiga kõrgel ning käike pole mugav vahetada kuna käigukangi saab liigutada vaid sõrmeotstega. Või mis teised arvavad?


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 75.5% - SQL: 24.5%]