Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia II RS 2.0 TFSI - 2006 - waldec (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 4054)
waldec
huviline

Avatar


Registreerunud 26.05.06
Postitusi: 6

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS

postitati 26.05.06 09:57 Tsiteeri
Octavia II RS 2.0 TFSI - 2006 - waldec



...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 26.05.06 09:58 Tsiteeri


Palju õnne uue auto ostu puhul! :D

Usun, et sul on võimalus oma Octaviat nautida rohkemgi veel, kui teistel meil, kes me "tavalise" OII omale ostnud oleme, kuivõrd sul on (tsitaat larelt) "Väga Rahuliku Sõidu" masin ning isu korral saad mahlasema sõiduelamuse osaliseks.

Kord astusin Auto100st läbi ja kaesin seda RS-i seestpoolt. Oli muljetavaldav ning diiselversioonina ning kindlasti automaatkastiga (teinekord ei taha enam manuaali diiselmootorile) ostaks omalegi selle aparaadi.

Huvitav, kui palju neid uusi RS-e üldse kokku ostetud on. Olen linna vahel trehvand vaid musta ARXi ja sinist Auto100 proovisõidumasinat nägema. Linnapildis mitte-proovisõidukat pole seni olnud au näha, olgugi, et OII-de kontsentratsioon silmnähtavalt suureneb.

Paistab piltide järgi, et esimese hooga oled kohe kusagile ringrajale tiirutama läinud - kuidas siis seal sõitmine tundus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
waldec
huviline

Avatar


Registreerunud 26.05.06
Postitusi: 6

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS

postitati 26.05.06 12:41 Tsiteeri


Käisime jah Iru-Ringil (üsna väike kartidele mõeldud rada) proovimas. Varasem ringraja kogemus puudus ja rada üsna aeglase keskmise kiirusega, siis jäi RS küll Honda Type-Ridele veidi alla... mass ikkagi suurem. Kuid üldiselt jäin autoga täitsa rahule.

Järgmine nädal on juba Sauga ringil üritus plaanis, seal peaks olema veidi kiirem rada ja eks paistab, kuidas läheb.

PS. Auto100-s on hetkel kaks RSi müügil, üks luukpära ja teine universaal, seega astuge läbi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 26.05.06 19:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: waldec
PS. Auto100-s on hetkel kaks RSi müügil, üks luukpära ja teine universaal, seega astuge läbi :)

Varsti peaks vist kollast värvi ka tulema.:cool:

Õnnitlused väga asjaliku variandi puhul.
:D:cool:

Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Huvitav, kui palju neid uusi RS-e üldse kokku ostetud on. Olen linna vahel trehvand vaid musta ARXi ja sinist Auto100 proovisõidumasinat nägema. Linnapildis mitte-proovisõidukat pole seni olnud au näha, olgugi, et OII-de kontsentratsioon silmnähtavalt suureneb.

Niipalju,kui mina olen üritanud arvestust pidada oleks tulemus järgmine:
Auto 100-st koos proovikaga kolm sinist,millest üks Combi.Üks HB ja Combi ootavad veel omanikku.

AGR-s sõidab keegi punase Combiga.

Ja musta HB-i olen ka näinud.Ju see on siis ARX-i versioon nagu reFFLex mainis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 16.11.06 21:27 Tsiteeri


Kuidas auto end üleval on pidanud? Kas mõni asi häirib ja kuidas kvaliteet tundub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mõss
huviline



Registreerunud 22.08.06
Postitusi: 16

Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi RS - 2008

postitati 17.11.06 16:36 Tsiteeri


Mina olen ka ühe 2006 aasta augustikuu Skoda RS Combi omanik. Lisaks on veel olemas ka vanema kerega 2004 aasta Octavia Combi. Kui uue RS kätte sain, siis häiris esialgu 3 asja: küljepeeglite väljavaade, suurem sisemüra (rehvimüra, mitte sportlikuma väljalaske poolt genereeritud müra) võrreldes Octavia-ga ja päevatulede automaatlülitus, mis ei lülita sisse armatuurivalgustust.

Neist 2 esimesega harjusin kiirelt. Viimane häirib siiani. Siiski on kõik ülejäänud uue RS omadused teinud autost tõsise sõidumõnu. Ja vaadeldes uute RS hindu Saksamaal, siis on Eestis need autod ikka puhta muidu jagatavad.

Mis eriti positiivselt esile tuua (olulisuse järjekorras): 1) suurem kliirens võrreldes eelmise Octaviaga (tavalise, mitte RS-ga), ülihead istmed, edasikulgevus, jalaruum tagaistmel, pidurid (ei ole üle võimendatud nagu eelmisel Octavial). Plaju muudki veel. Siiani ei lagune aga ... 2 asja tuleb uhiuuel RS-il kohe lasta esinduses kontrollida/paika seada: esituled (tehaseseades valgustavad lähituled lennukeid) ja rataste kokkujooks (enamikul RS-idest vale nii taga kui esisillal).

Kui muud infi vaja, siis eelistan kiiremat kanalit:

neeme@streetmoto.ee
gsm: 527 4000


Neeme
527 4000
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.4% - SQL: 47.6%]