Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Sobiv lahendus lisasoojendusele (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2864)
Ander
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.06.10
Postitusi: 125

Asukoht: Narva - Jõhvi - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi G-TEC

postitati 11.02.12 10:51 Tsiteeri
Sobiv lahendus lisasoojendusele



Tekkis soov leida optimaalne võimalus elektrilisele lisasoojendusele. Uurisin natukene siin DEFA toodangut 1.9 diislile ja suur oli minu pettumus kui kataloog pakkus originaalis mudelipõhiselt ainult karteri pindmiselt paigaldatavat soojenduselementi. Teistele mootoritele olid olemas ikka lahendused, mis soojendasid tervet jahutusvedeliku särki, 1.9-le aga mitte.
On keegi foorumlastest paigaldanud oma liikurile DEFA või Calix el. soojendit ja jagaks muljeid?
Ise arven, et ideaalne oleks paigaldada mõlemad nii õlivannile kui jahutusvedelikule, seda enam, et see pindmine vannisoojendi oli ainult 300W.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 11.02.12 11:05 Tsiteeri


hästi otsisid. olen ise korduvalt defa ja calixi lehti vaadanud ja vannisoojendit pole üksüheksale leidnud. ainult jahutusvedela versioonid pakkumisel.
mul see talv oli esimene ilma webastota ja tundsin ikke puudust küll asjast. a kuna need elektrilised massavad ka mitmedsajad siis jäi diil tegemata.
olemuslikult on aga nii, et õli paned vähemalt talveks sisse 5w ja siis pole mingit vajadust vanni soojendada. mootori tervise ja enda mugavuse huvides tuleb ikka vett soojendada.
elektriline on kolm-neli korda odavam kui webasto või eber ja üksjagu piiratum ka aga abiks ikka. kui auto veel uuemapoolne ja plaanid ikka mitu aastat pidada siis tasuks vaadata, et ehk kannatab rahakott tubli tuhat rubla välja käia ja autonoomne küte panna.
isegi otseselt rahas mõõtes teenib asi ennast oma eluea jooksul tasa, soojus ja mugavus tulevad pealekauba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ander
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.06.10
Postitusi: 125

Asukoht: Narva - Jõhvi - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi G-TEC

postitati 11.02.12 11:56 Tsiteeri


Mulle tuli DEFA edasimüüjalt viide sellele elemendile: http://www.defa.com/file/7375251acaa/3850.pdf

Minu tungiv soov siiski oleks jahutusvedeliku soojendit leida, kel kogemused, aidake!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marek001
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Postitusi: 165

Asukoht: Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II HB L&K 2.0 TDI

postitati 11.02.12 13:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ander
Mulle tuli DEFA edasimüüjalt viide sellele elemendile: http://www.defa.com/file/7375251acaa/3850.pdf

Minu tungiv soov siiski oleks jahutusvedeliku soojendit leida, kel kogemused, aidake!


Mul sama jama, et leian oma O II 2.0 mootorile samuti ainult vanni soojenduse. muud leidnud pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 11.02.12 15:45 Tsiteeri


te olete mõlemad tõsi osavad. või on maailmas mitu defat. kui mina defa lehelt vaatan 1.9 octaviaid, siis leian seuksed tooted:
411761 - sobib mootoritele agr, bls, bkc, ahf, asv, asz
411707 - alh, atd
413850 - bjb, bxe, axr
411794 - bls
411779 - bls
nagu näha, siis bls-i jaoks suisa kolm varianti, õige leidmiseks vaja vist süveneda
kaheseid ei viitsind vaadata, a näiteks mulle sobiv 411761 läeb mõnele neist ka.

a seletage nüüd oskamatule, kust krdi kohast te need vannimatid leiate?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ander
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.06.10
Postitusi: 125

Asukoht: Narva - Jõhvi - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi G-TEC

postitati 11.02.12 17:16 Tsiteeri


Sinu enda loetelus, sama vannisoojendi olemas 413850


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 11.02.12 18:57 Tsiteeri


vaat siis, ongi krt. tasuks ikke enne postitust keik asjad ükshaaval läbi vaadata.
:(
a kuna näituseks esimene on lõdviku vahele käiv versioon, siis kipuks kohe eeldama, et küllap saaks kõigile külge pookida. no päriselus mina ei vastuta.
kas calix pakub samuti vannimatti? mul nett kole uimane, ei viitsi otsima hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.3% - SQL: 49.7%]