Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: SuperB V6 2,5 TDI Elegance - 2003 - superb (Vastuseid: 53 | Vaatamisi: 13563)
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 28.05.07 08:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
ja mis oleks see väikene miinus?!
Veermik tugevam kui Passatil (niipalju kui kuulnud, siis suht pommikindel).


pommikindel on hea sõna.. seda ta just on. Õhukese kummiga juba palju neid tallinna "põlde" pidi sõitnud ja viga pole midagist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
creatores
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.07
Postitusi: 90

Asukoht: Kernu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia I Kombi

postitati 27.09.07 12:04 Tsiteeri


Kummid on terved aga kuidas veljed elavad?
Kas superbiga m6ni yllatusviga ka juba ilmnenud? ..kas neid yldse on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 03.10.07 07:40 Tsiteeri
veljed kah terved



Tsitaat:
Algselt postitas: creatores
Kummid on terved aga kuidas veljed elavad?
Kas superbiga m6ni yllatusviga ka juba ilmnenud? ..kas neid yldse on?


pole ka velgedel midagi viga.. umbes kuu tagasi sai pandud alla uued veljed ja kõrgemad kummid (225/55), mistõttu välimus paranes kuna rattakoobas on ratast ilusti täis nüüd. Sõidumugavus suurenes veelgi tänu kõrgemale kummile.

Vahepeal juhtus ka üks superbi kohta ilmselt haruldane probleem, nimelt veovõlli otsa kaitsekumm oli purunenud mingil viisil ja seega oli kuivaks jäänud võlli ots. Nii ma sõitsin mitu tuhat km ilmselt enne kui märkasin. Seega kummi vahetusest ei piisanud ja vahetati koos võlli otsaga kogu teema.
siin muidugi võiks ennast ka süüdistada, et vahest võiks kontrollida autol lihtsamaid asju..aga no ei tule kunagi meelde ja pole vajadust olnud kunagi.

ja vastates su küsimusele, siis Superbiga ei ole juhtunud sellisid iganädalasi "tere-saksa-auto-mul-on-passat" tüüpi vigasid kus põhivastuseks oli "maksa-raha-vahetame-turbo-ja-esisilla" tüüpi laused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 03.10.07 08:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: superb
pole ka velgedel midagi viga.. umbes kuu tagasi sai pandud alla uued veljed ja kõrgemad kummid (225/55), mistõttu välimus paranes kuna rattakoobas on ratast ilusti täis nüüd. Sõidumugavus suurenes veelgi tänu kõrgemale kummile.

Mis veljed, st mis mõõtudega siis alla läksid? Originaalis olid sul Superbi 17", needsamad, mis piltidel? Mis mõõdus rehvid seal siis peal olid, et neid "madalaks" tituleerid?

Tsitaat:
...ja vastates su küsimusele, siis Superbiga ei ole juhtunud sellisid iganädalasi "tere-saksa-auto-mul-on-passat" tüüpi vigasid kus põhivastuseks oli "maksa-raha-vahetame-turbo-ja-esisilla" tüüpi laused.

HAAAAAAAAAAAAAAAH!! :D

Et toimubki suhtlus selliselt? :D :D

Mul õemehel saksast toodud 2002 (vist) aasta passat ning tema nagu küll hoolduse ust kulutamas käi. Kasse passatitega mitte nii pold, et kuni 2000. aastani olid sitad need esisillad? Et facelifti käigus alates 2000 korrigeeriti ka tüüpvigasid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 03.10.07 08:50 Tsiteeri


tere ja maksa laused tegivad kohe suu naeruseks ja päeva päikseliseks.
:)
ja meeldiv on tõdeda, et leidub veel inimesi, kes saavad aru, et kõrgem profiil suuremat mugavust tähendab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 03.10.07 09:31 Tsiteeri
to reFFlex



enne olid jah need mis piltidel 17'' ja siis oli pirelli 225/45 ning see üsna madal.
Uued veljed siis ka 17'' need uuemat tüüpi superbi veljed ja kummiks 225/55 Continental mingi viimase malli kumm. Aga enne mulle kogu aeg tundus, et rattad on liiga väikesed auto kohta...samas velgi ei tahtnud suuremaid panna (passatil olid 18'' ja see oli õudusunenägu), nii et sai kõrgem kumm ja nüüd autot küljelt vaadates on rattakoobas ikka ratast servani täis, vb isegi liiga napilt..vahest on kuulda kivikeste krabinat kummi ja logari vahel.. panen mõned pildid ka teinekord siia..


saksa auto kohta on mul hulganisti markantseid näiteid tuua.. passatiga ma elasin lausa seal. Ükskord remonditi autot 2 päeva ja jõudsin kristiine keskuseni kui autol lagunes roolivõimu pump laiali..muuseas seda vahetatigi...aga noh.. siis läks veel terve nädalavahetus et asja taas töökorda saada.. lõpuks tuli välja et esimene kord vahetati ikka vale asi ära.. jne jne jne..


ahjaa..mul oli ka passat facelift ja 2001.. aga esiild polnd ainus probleem seal...kogu selle mootriasjandusega käis üks sitt ja piibupirakas..aga noh see auto polnd uus ka ja kes krt teab mis tal tegelik läbisõit oli.. siit moraal et selliseid isendeid ma enam kunagi ei osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 03.10.07 12:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: superb
/.../ Aga enne mulle kogu aeg tundus, et rattad on liiga väikesed auto kohta...samas velgi ei tahtnud suuremaid panna (passatil olid 18'' ja see oli õudusunenägu), nii et sai kõrgem kumm ja nüüd autot küljelt vaadates on rattakoobas ikka ratast servani täis, vb isegi liiga napilt..vahest on kuulda kivikeste krabinat kummi ja logari vahel.. panen mõned pildid ka teinekord siia..

Minul 235/40/R18 all ja tundub ka vahel, et koobas on tehtud märksa suurema diameetriga rattale. Et säädi või miskine 235/40/R19 alla.

A mida hirmsat see Passat+18" siis endast kujutas? Oli äkki rehvil külgseina kõrgus hüpermadal? Minu ratastel on see ~7 cm (velje kõrgus asfaldist, kui auto seisab ratastel). Võrdluseks, et originaalid 16" rehvid olid vaid 3 senti kõrgemad. Aga see 7 cm on IMO viimane piir, alla selle ei paneks ma Eesti/Tallinna tänaste teede puhul ilmaski alla.

Ma pigem olen rahul praeguste 18-tollistega kui eelmiste 16-tollistega. Eks sõita tule siin-seal ettevaatlikumalt ning rohkem võimalikke auke tähele panna, teisalt aga ongi hea, et valvsus on kõrgemal ning ei kipu väga autot lõhkuma.

A pilte võiksid teha küll :) Sul tuleb see heasti välja :D(eeldusel, et esimesed pildid ise tegid).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 03.10.07 12:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Minul 235/40/R18 all ja tundub ka vahel, et koobas on tehtud märksa suurema diameetriga rattale. Et säädi või miskine 235/40/R19 alla.

A mida hirmsat see Passat+18" siis endast kujutas? Oli äkki rehvil külgseina kõrgus hüpermadal? Minu ratastel on see ~7 cm (velje kõrgus asfaldist, kui auto seisab ratastel). Võrdluseks, et originaalid 16" rehvid olid vaid 3 senti kõrgemad. Aga see 7 cm on IMO viimane piir, alla selle ei paneks ma Eesti/Tallinna tänaste teede puhul ilmaski alla.

Ma pigem olen rahul praeguste 18-tollistega kui eelmiste 16-tollistega. Eks sõita tule siin-seal ettevaatlikumalt ning rohkem võimalikke auke tähele panna, teisalt aga ongi hea, et valvsus on kõrgemal ning ei kipu väga autot lõhkuma.

A pilte võiksid teha küll :) Sul tuleb see heasti välja :D(eeldusel, et esimesed pildid ise tegid).


tegin eelmised ise... ja tegelt on ka praeguste velgedega autost juba pilte olemas, aga hetkel pole käepärast.
Ja see velje suuruse asi, lihtsalt passatil läksin 15''-> 18'' ja kumm oli 215/40 minuarust (või 45), aga kuna laius oli väiksem siis ka küljekõrgus jäi väiksemaks. Tegelikult lihtsalt superbi puhul jõudis mulle kohale et olulisem on mugavus ikkagi :P. Samas ma ei väida, et 15'' velgedega oleks kindlasti mugavam sõita, kuna siis ratas väiksem jne.

Aga hetkel võiksin oma superbit nimetada esimeseks Superb Scout'iks :D, rataste suuruse tõttu, mis omakorda kergitas auto põhja maapinnast ca 5cm kõrgemale minu arvates. Esialgu sisse istudes oli tunne nagu oleks jeebikus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 03.10.07 13:30 Tsiteeri


Kuri lugu, kui uutel ratastel on diameeter 10cm suurem kui eelmistel (5cm kliirens kõrgem). Ma ei taha mõelda, kuipalju hakkab spido valetama :cool:
Kui vahetada velgi/rehve tehase soovitatud numbrite järgi, siis ei tohiks ratta läbimõõt oluliselt muutuda - paar tolli suuremal veljel (nt 18") võtab madala profiiliga rehv ratta ümbermõõdu samaks kui 16 tollisel.


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 04.10.07 09:31 Tsiteeri
natuke ikka



Tsitaat:
Algselt postitas: jk
Kuri lugu, kui uutel ratastel on diameeter 10cm suurem kui eelmistel (5cm kliirens kõrgem). Ma ei taha mõelda, kuipalju hakkab spido valetama :cool:
Kui vahetada velgi/rehve tehase soovitatud numbrite järgi, siis ei tohiks ratta läbimõõt oluliselt muutuda - paar tolli suuremal veljel (nt 18") võtab madala profiiliga rehv ratta ümbermõõdu samaks kui 16 tollisel.


spido näitab nüüd navigatsioonisüsteemi näidatavale kiirusele sama kiirust...ehk tegelikku ja reaalset kiirust.. enam ei saa jah 100-ga sõites loota sellele et politsei näeb tegelikult 90 või nii. Teine asi et näiteks tallinn-võru otsa peale tuli odomeetrile ca 20km vähem kui muidu.. see mind eriti ei morjenda siiski.. aga krdi mugav on sõita :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 21.11.07 09:38 Tsiteeri
panin esimesse..



panin esimesse postitusse teiste piltide juurde kaualubatud pildid uutest velgedest/rehvidest ja väike võrdlus ka suuruste erinevusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 21.11.07 12:04 Tsiteeri


Veider ikka küll, kuidas kõrgema profiiliga rehvid samas mõõdus veljel teevad velje visuaalselt justkui väiksemaks :)

Pidin kohe spetsiaalselt otsima minema, et misse see teise velje mõõt sul oli - pildi järgi ei saand aru, kuna mulle tundub see tüki väiksem kui originaalvelg.

Mulle oleks meeldind küljelt tehtud piltide võrdlus, et "efektist" paremini aru saada.

Mis varustusega talvel ringi veered?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 21.11.07 23:03 Tsiteeri


Mulle meeldisid vanad rattad rohkem. Aga see lihtsalt minu arvamus.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 22.11.07 08:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Veider ikka küll, kuidas kõrgema profiiliga rehvid samas mõõdus veljel teevad velje visuaalselt justkui väiksemaks :)


Tegelikult on seal topeltpõhjus veel, nimelt velje välimus, kuna uuel veljel on üsna paksud servad, siis see muudab visuaalselt omakorda veel rohkemgi velge väiksemaks, vastupidiselt vanal veljel on servani ulatuvad "kodarad" mis visuaalselt suurendavad velge.

Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Mis varustusega talvel ringi veered?


Talveks 16'' skoda velg ja lamell. Aga kui nüüd päris aus olla, siis sõidan siiani suvekatega ja kui veel ausam olla, ega siis väga kipu vahetamagi, kuna esimesed libedad üle elatud ja peaks mainima et krdi hästi peab libeda peal see conti rehv mis all hetkel. Muidugi see pidamine kaob ilmselt kui kraadid -10 pügalast allapoole kipuvad.

Tsitaat:
Algselt postitas: Timur
Mulle meeldisid vanad rattad rohkem. Aga see lihtsalt minu arvamus.;)


Mulle meeldivad ka vanad rohkem :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 29.01.08 09:19 Tsiteeri
rekord



uus rekord... ei mitte oopel, vaid säästlikkuse seisukohalt.
Nimelt Tallinn-Võru lõik, normaalkiirus, ilm kuskil nulli ümber ning keskmine küttekulu 5,6 l/100km :D
Pole paha 2,5 mootori ning automaatkasti kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 29.01.08 09:24 Tsiteeri


mul 2.0 TFSI ja manuaaliga rekord 6,4 l/100km tallinnast männikult Pärnu kesklinna.. kolm inimest oli sees...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 29.01.08 09:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
mul 2.0 TFSI ja manuaaliga rekord 6,4 l/100km tallinnast männikult Pärnu kesklinna.. kolm inimest oli sees...

manuaal võiks nagu vähemgi võtta ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 29.01.08 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: superb
Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
mul 2.0 TFSI ja manuaaliga rekord 6,4 l/100km tallinnast männikult Pärnu kesklinna.. kolm inimest oli sees...

manuaal võiks nagu vähemgi võtta ju.


Sa proovi 200hj mootoriga minimaalset kütusekulu hoida ;). Mina loobusin, selle jaoks on diislit vaja, et minimaalset kulu näha ja samas sõidumõnu ka säilitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 30.01.08 08:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: superb
Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
mul 2.0 TFSI ja manuaaliga rekord 6,4 l/100km tallinnast männikult Pärnu kesklinna.. kolm inimest oli sees...

manuaal võiks nagu vähemgi võtta ju.
mhmm... vot ei tea.. ausaltöeldes ma väga enam kokkuhoidmise kohti ei näinud... kogu tee lasin püsikiirusehoidjaga... mingi ~100 km/h... mingi 3-4 möödasõitu tegin ainult... suvel kusjuures laiema rehviga rüüpab rohkem:-D

ahjaa.. muidu linnas sõidan.. suht lyhikesi otsi, mul kodust tööle 4km, aegajalt vaja ka poes käia jne.. hetkel keskmine kulu linnas 9,5, millega ise olen rahul... samas pole probleemi mul see kulu linnas 15 peale ajada:-D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 30.01.08 16:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
Tsitaat:
Algselt postitas: superb
Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
mul 2.0 TFSI ja manuaaliga rekord 6,4 l/100km tallinnast männikult Pärnu kesklinna.. kolm inimest oli sees...

manuaal võiks nagu vähemgi võtta ju.
mhmm... vot ei tea.. ausaltöeldes ma väga enam kokkuhoidmise kohti ei näinud... kogu tee lasin püsikiirusehoidjaga... mingi ~100 km/h... mingi 3-4 möödasõitu tegin ainult... suvel kusjuures laiema rehviga rüüpab rohkem:-D

ahjaa.. muidu linnas sõidan.. suht lyhikesi otsi, mul kodust tööle 4km, aegajalt vaja ka poes käia jne.. hetkel keskmine kulu linnas 9,5, millega ise olen rahul... samas pole probleemi mul see kulu linnas 15 peale ajada:-D

OT aga ainult diisliga on võimalik ca 4L saada keskmiseks kui 90 vurada maanteel. Bensukas pole sellise "piinamise" jaoks tehtud :D. Linnas tallates on 15 keskmine hea tulemas. Samas kas kasutad 98 või 95?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.08 11:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
ahjaa.. muidu linnas sõidan.. suht lyhikesi otsi, mul kodust tööle 4km, aegajalt vaja ka poes käia jne..


Masin oma töötemperatuuri ka kätte saab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 01.02.08 19:58 Tsiteeri
hmm



Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
ahjaa.. muidu linnas sõidan.. suht lyhikesi otsi, mul kodust tööle 4km, aegajalt vaja ka poes käia jne..


Masin oma töötemperatuuri ka kätte saab?


mul tööe ca 3 km ja keskmine kulu tööl käies on 19l/100km :D
õnneks küll tuleb pikemaid otsi ja mootori soojaks sõitmist ka ette, muidu oleks autole vist üsna surmav.
Aga siia üks ilus pilt küttekulust mida superb on näidanud

http://www.hot.ee/jeerums/SP_A0091.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Maitz
huviline



Registreerunud 24.09.07
Postitusi: 101

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS TDI

postitati 03.02.08 10:33 Tsiteeri


No minu vRS näitab ka sellist kulu,hetkelist:D
Aga muidu hea varustusega auto sul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Leitupoiss
huviline



Registreerunud 30.12.07
Postitusi: 6

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb

postitati 03.02.08 12:16 Tsiteeri


Täitsa ilus tükk aga diisel vist teeb häält ka natsa sisse pole kuulda aga väljast. Mina ikka ja alati bens. Igalühel oma valik;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 03.02.08 14:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
ahjaa.. muidu linnas sõidan.. suht lyhikesi otsi, mul kodust tööle 4km, aegajalt vaja ka poes käia jne..
Masin oma töötemperatuuri ka kätte saab?
tugevama kylmaga ei saa.. enamasti nõks enne kohale jõudmist on seier 90 peale jõudnud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.1% - SQL: 26.9%]