Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  17
Autor:
Pealkiri: Octavia III (Vastuseid: 417 | Vaatamisi: 71596)
HenriTeine
huviline



Registreerunud 25.07.06
Postitusi: 222

Kasutaja on eemal


postitati 19.03.13 14:34 Tsiteeri


Käisin täna Pirni uulitsast läbi. Salongi sätiti välja täielikku kuivikut näidiseks. Mehed millega te seal mõtlete? Saluunis peaks ikka tuledest ja vildest punnis näidiseksemplar olema. Naine küsis, et miks uuel mudelil kaotati keskelt käetugi ja tagumiste istmete ventilatsiooniavad ära? :) Ja et kas ukselinkidele ja peeglitele enam värvi ei jätkunud?
Ühesõnaga läks tal igasugune Octavia isu ära. Ütles, et lähme vaatame Chevroletti parem. :) '
Aga muidu tagaistmetele kannatab nüüd ka ronida - istme seljatugi tundus istudes vähemalt laugpäral küll leebema kaldega olema kui praegusel. Auto ise näeb muidu väga õel välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mar
klubiliige



Registreerunud 25.03.07
Postitusi: 181

Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: FL Octavia1.4TSI

postitati 19.03.13 17:41 Tsiteeri


kas punane oli juba salongist kadunud:cool: See oli ikka kobeda varustusega:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 20.03.13 14:22 Tsiteeri


Minul nüüd ka uue Octaviaga proovisõit tehtud, tegelikult lausa 2 - esimene tund 1.8TSI DSG'ga ning teine 1.4TSI manuaaliga. Mis ma oskan öelda - väga hea auto on valmis tehtud! 1.8TSI jättis kohe väga hea mulje, auto varustus oli muidugi ka üle keskmise hea mis tekitas täitsa tunde, et sõidan klass kõrgema tasemega autos (praegune auto siis Octavia II RS). Kiirendus, dünaamika, ruumikus, interjöör - kõik väga tasemel! 1.4TSI on samuti oma näitajate kohta vägagi hea hinna ja kvaliteediga auto, eriti kui enamus sõite jääb linnakiiruste piiresse.

Jään siis huviga ootama kooslust 1.8TSI 4x4 ning muidugi ka uut RS-i - täna proovitud autode põhjal võiks peaaegu kindlalt väita, et ka järgmiseks autoks saab mul Octavia olema, sest nagu ma kuskil ka varem kirjutasin - audid mulle meeldivad :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jato
huviline

Avatar


Registreerunud 16.02.09
Postitusi: 88

Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI 75kW (müüdud); Peugeot 5008 1,6 VTi 88kW

postitati 20.03.13 16:53 Tsiteeri


Alates 1.8 -st pidi ka vedrustus olema kõrgemast klassist. Kas oli seda kuidagi tunda võrreldes 1.4-ga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
HenriR
huviline



Registreerunud 14.02.13
Postitusi: 12

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.13 15:40 Tsiteeri
Huvitav



Vaatasin Rainz88 dropboxi pandud Tehnilisi andmeid. Rainz, kas Sa said selle info esindusest kuskilt, eeldan?

Ühesõnaga seal on selgelt öeldud , et 2013 a 32 nädalast(augusti 2 nädal vist) hakatakse tootma ka Octavia 3 Combi 1.8 Tsi 132 kw 4x4 DSG 6-käigulist versiooni. See paneb tugevalt mõtlema, kui škoda sellist võimalust pakub, siis 30 tuhande eest saaks täislaksus auto juba kõigi võimalike lisadega. Ise avanev ja sulguv pagass, käiguvahetuslabad, adaptiivne kiirushoidja jne jne. Ideaalne combo.

Elegance varustuses DSG-ga 4-veoline 1.8 TSI hakkab maksma 25800, mis on päris okei tegelikult mu meelest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 26.03.13 08:28 Tsiteeri


Octavia RS tehakse avalikuks siis juulis
http://www.worldcarfans.com/113032155455/2013-skoda-octavia-vrs-teased-ahead-of-goodwood-arrival/lowphotos


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 26.03.13 09:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: whiteRS
Octavia RS tehakse avalikuks siis juulis
http://www.worldcarfans.com/113032155455/2013-skoda-octavia-vrs-teased-ahead-of-goodwood-arrival/lowphotos


Neid spy fotosid on uuest RS-st juba netti lekkinud, eks siis ole näha kas tuleb ka selline asi sealt katte alt välja...

Aga viimasel ajal on mõnda uudisekildu tekkinud päris huvitav info uue RS-i kohta, näiteks siin : For the first time the Octavia vRS will also be available with all-wheel drive,... Kas sellistel 'kuulujuttudel' võib ka päriselt tõepõhi all olla :o ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 26.03.13 11:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmic
Tsitaat:
Algselt postitas: whiteRS
Octavia RS tehakse avalikuks siis juulis
http://www.worldcarfans.com/113032155455/2013-skoda-octavia-vrs-teased-ahead-of-goodwood-arrival/lowphotos


Neid spy fotosid on uuest RS-st juba netti lekkinud, eks siis ole näha kas tuleb ka selline asi sealt katte alt välja...

Aga viimasel ajal on mõnda uudisekildu tekkinud päris huvitav info uue RS-i kohta, näiteks siin : For the first time the Octavia vRS will also be available with all-wheel drive,... Kas sellistel 'kuulujuttudel' võib ka päriselt tõepõhi all olla :o ?


Tuleb uskuda. Hind muidugi tuleb sellisel juhul vast üle 30K isegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 27.03.13 14:57 Tsiteeri


see kütusekulu 132kw on ikka väga madal võrreldes praeguse 1.8t ja 2.0tfsi mootoritega. Sisuliselt sama 103kw superb diisliga.
Huvitav kui nüüd RS ka 4vedu tuleb, siis kas sellele DSG ka pakutakse või mitte.
Kuid valik läheb järjest paremaks Skodal. Mina enam esivedu ei osta peale proovisõitu superb 4x4ga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rainz88
huviline



Registreerunud 05.02.13
Postitusi: 27

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: O3 Combi 1.2TSI

postitati 27.03.13 17:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HenriR
Vaatasin Rainz88 dropboxi pandud Tehnilisi andmeid. Rainz, kas Sa said selle info esindusest kuskilt, eeldan?

Ühesõnaga seal on selgelt öeldud , et 2013 a 32 nädalast(augusti 2 nädal vist) hakatakse tootma ka Octavia 3 Combi 1.8 Tsi 132 kw 4x4 DSG 6-käigulist versiooni. See paneb tugevalt mõtlema, kui škoda sellist võimalust pakub, siis 30 tuhande eest saaks täislaksus auto juba kõigi võimalike lisadega. Ise avanev ja sulguv pagass, käiguvahetuslabad, adaptiivne kiirushoidja jne jne. Ideaalne combo.

Elegance varustuses DSG-ga 4-veoline 1.8 TSI hakkab maksma 25800, mis on päris okei tegelikult mu meelest.


Esindusest ikka, endale juba O3 Combi Elegance tellitud (väidetavalt esimene Combi tellimus Eestis), lubatakse juulis. Hinnakiri võib muutuda, faili nimi oli vast veebruar vm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
HenriR
huviline



Registreerunud 14.02.13
Postitusi: 12

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.13 17:48 Tsiteeri
Hinnakiri



Väga tore, siis vaatan, mis auto mul lõpuks peale jääb: Kas otsustan natuke sõitnud A6 kasuks 3.0 diisel quattro või siis hoopis ostan uue octavia hästi heas varustuses 4veoga dsg-ga ja ja 1.8 turboga :))

Mõlemad kuradi ahvatlevad.

Tsitaat:
Algselt postitas: Rainz88
Tsitaat:
Algselt postitas: HenriR
Vaatasin Rainz88 dropboxi pandud Tehnilisi andmeid. Rainz, kas Sa said selle info esindusest kuskilt, eeldan?

Ühesõnaga seal on selgelt öeldud , et 2013 a 32 nädalast(augusti 2 nädal vist) hakatakse tootma ka Octavia 3 Combi 1.8 Tsi 132 kw 4x4 DSG 6-käigulist versiooni. See paneb tugevalt mõtlema, kui škoda sellist võimalust pakub, siis 30 tuhande eest saaks täislaksus auto juba kõigi võimalike lisadega. Ise avanev ja sulguv pagass, käiguvahetuslabad, adaptiivne kiirushoidja jne jne. Ideaalne combo.

Elegance varustuses DSG-ga 4-veoline 1.8 TSI hakkab maksma 25800, mis on päris okei tegelikult mu meelest.


Esindusest ikka, endale juba O3 Combi Elegance tellitud (väidetavalt esimene Combi tellimus Eestis), lubatakse juulis. Hinnakiri võib muutuda, faili nimi oli vast veebruar vm.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ocu
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.12
Postitusi: 43

Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III combi 1,6TDI

postitati 28.03.13 20:29 Tsiteeri


nagu ka ennem mainisin siis ise ootan scouti - nüüd ka mingid oletatavad looki' pildid sellest ka tehtud http://www.inautonews.com/skoda-octavia-scout-rendered/skoda-octavia-scout-1#.UVSYgBwqzWE

kliirens oleks huvitav daatum mida selle uue mudeli puhul nüüd teada. kui nüüd võtta julmalt nii nagu oli vanemal scouti mudelil (kliirens oli halbade teeolude pakett), siis uue puhul järeldan ma loogiliselt 155mm - mis on pea cm madalam kui vanal :mad: - miks nii? tehke ikka kõrgem ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 29.03.13 07:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ocu
nagu ka ennem mainisin siis ise ootan scouti - nüüd ka mingid oletatavad looki' pildid sellest ka tehtud http://www.inautonews.com/skoda-octavia-scout-rendered/skoda-octavia-scout-1#.UVSYgBwqzWE

kliirens oleks huvitav daatum mida selle uue mudeli puhul nüüd teada. kui nüüd võtta julmalt nii nagu oli vanemal scouti mudelil (kliirens oli halbade teeolude pakett), siis uue puhul järeldan ma loogiliselt 155mm - mis on pea cm madalam kui vanal :mad: - miks nii? tehke ikka kõrgem ;)


Päris ilus on see Scout, samas mis mootorit sinna oodata võiks? 110kw? Kui Scoudile pakutakse ka 130kw varianti koos Dsg, siis võiks seda ka kaaluda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ocu
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.12
Postitusi: 43

Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III combi 1,6TDI

postitati 29.03.13 08:04 Tsiteeri


jällegi tuues üle vanema mudeli paralleelid. siis ilmselt jah hakatakse seda tuunitud 1,8Tsi-d pakkuma ka uuele scoutile - mis võib olla juba väga väga hea kooslus. loodame, et hinnad sel juhul muidugi kosmosesse ei tõuse!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 02.04.13 08:40 Tsiteeri


Hinnakirjad kadunud kodulehelt...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.13 10:30 Tsiteeri


Kaalusin ise ka päris tõsiselt uue Octavia Combit ostu ja käisin 1.4TSI manuaal ja 1.8TSI DSG´ga ka sõitmas. Isenesest oli kõik ilus ja tore ning kontrast II ja III vahel on suur, natukene naljakas tundus ainult pagasnikus kasutatav materjal. Ikka see sama jubedus mis ka varasematel skodadel on kasutusel. Kuna soov oli osta 1.8TSI 4x4 DSG, siis läks paraku koos enda poolt lisatud lisavarustusega auto hind kosmosesse. Letihinnas 32 tuhat eurot on vähemalt minu nägemuses Skoda eest natukene palju ikka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mxrt
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.08
Postitusi: 38

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS / Scout

postitati 05.04.13 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Kaalusin ise ka päris tõsiselt uue Octavia Combit ostu ja käisin 1.4TSI manuaal ja 1.8TSI DSG´ga ka sõitmas. Isenesest oli kõik ilus ja tore ning kontrast II ja III vahel on suur, natukene naljakas tundus ainult pagasnikus kasutatav materjal. Ikka see sama jubedus mis ka varasematel skodadel on kasutusel. Kuna soov oli osta 1.8TSI 4x4 DSG, siis läks paraku koos enda poolt lisatud lisavarustusega auto hind kosmosesse. Letihinnas 32 tuhat eurot on vähemalt minu nägemuses Skoda eest natukene palju ikka.


Läheb veits teemast mööda, aga kui ma soovin osta uut autot 4 aastase garantiiga, mis oleks:
- universaalkerega
- turbomootoriga
- DSG või analoog
- nelivedu,

mis oleksid siis odavamad alternatiivid?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
HenriR
huviline



Registreerunud 14.02.13
Postitusi: 12

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.13 14:19 Tsiteeri
Maitse asi



See ei ole üldse mingi vaidluskoht aga ka mina küsiksin selles olukorras ,et mis on alternatiiv antud hinna eest. Käisin täna Honda poes ja vaatasin Accordi. Head varustuses accord oli 30tuhat (nahkistmed jne). Muidu hea auto millega sõita aga kui võrrelda manuaali ja automaati ,siis automaadi kiirendusaeg on 1,5 sekundit aeglasem, kui manuaalil. See näitab tegelikult, mis tehnikaga on tegu autos. Lisaks veel kütusekulu kuskil 12 liitrit sajale linna.(2.4 mootor)

Panin just üks päev kokku uue octavia enda meele järgi , sain auto hinnaks 32000 umbes.
Mis ma selle hinna eest saan?
- 1.8 TSI mootor
- DSG käigukast
- 4x4
- Alcantara nahkistmed (uuel mudelil on need väga kihvtid)
- KESSY võtmeta avamis ja käivitussüsteem
- Adaptiivne püsikiirushoidik
- Klaasist panoraamkatus
- Kaug/lähitulede automaatne lülitus
- Drive mode select
- Elektriliselt avatav ja suletav tagaluuk
- Canton helisüsteem, 10 kõlarit, digitaalne ekvalaiser, subwoofer

Ei hakka kogu nimekirja ette lugema (a.la led tagatuled, 17 tollised veljed jne jne )

Minu teada uute autode seast selle raha eest enam paremat autot ei saa.
Jah, kasutatud autode turul küll aga siin on suur vahe ,kas osta uus või kasutatud.

Minu silmis üks ainus pisiasi, mis mind enne häiris škoda juures: roheline märk, muudeti nüüd ka mustaks ja soliidseks.

Ei näe vähimatki põhjust miks mitte osta endale sellist.
Kui ma kaalun kas osta endale kasutatud 100tuhat sõitnud A6 3.0 diisliga või selline, siis mulle tundub ,et ma pean vist tehnika pärast škoda kasuks otsustama. Nii palju asju on, mis škodal on , kasutatud Audil pole. Lisaks DSG kast, mis on uskumatult hea.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 06.04.13 18:55 Tsiteeri


Lisaks a6 ülalpidamine on ikka oluliselt kallim, lux klass on see a6 ikka.

Ka vaatasin huvipärast ka ise, milist 4vedu kaaluda, kuid kõik mis sobiks on:
Hinnalt oluliselt kallimad
Kütust võtavad kõik rohkem
Ülalpidamiskulud ka suuremad.


Minumeelest see 1.8t 132kw dsg 4vedu saab vast olema suht populaarne, kui just inimesed nime Skoda peale minema ei jookse :D
Ma ootan praegu rahulikult, vaatab mis sellest uuest RSst ka tuleb, kas ka 4vedu valikus või mitte. Kui ei, siis mina valin ka järgmiseks selle sama 1.8 dsg 4vedu, sest see kiirem kui diislid, samas sama säästlik kui 103kw mootoriga superb 4vedu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.13 20:23 Tsiteeri


Eelnevatele postitajatele nii palju, et mul tegelikult ei olegi mingit põletavat vajadust uue auto järele. Octaviat kaalusin vaid garantii ja bensiini mootori kohta mõistliku kütusekulu tõttu. Küll aga on tore tõdeda, et siin on inimesi kellele pole 32 tuhat mingi küsimus välja käia. Eks mu naine peab 2006 aasta Audi A6 Avant 3.0TDI quattroga edasi sõitma ja lohutama ennast õhkvedrustuse, webasto jne. asjadega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 11.04.13 16:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HenriR
Kui ma kaalun kas osta endale kasutatud 100tuhat sõitnud A6 3.0 diisliga või selline, siis mulle tundub ,et ma pean vist tehnika pärast škoda kasuks otsustama. Nii palju asju on, mis škodal on , kasutatud Audil pole. Lisaks DSG kast, mis on uskumatult hea.


Autolehe foorumis oli selle kohta tore kommentaar. Uued autod on elektroonikat pealaest jalatallani täis topitud, sest see ei maksa tehasele mitte midagi, aga ostjate silmis annab autole kõvasti juurde. Omamoodi ilmestab seda ka asjaolu, et paljud need vägevad vidinad on tegelikult kõikidel autodel juba peal, lihtsalt odavamatel eksemplaridel jäetakse muist asju ajust aktiveerimata.

See pole küll koht Audi kiitmiseks, aga kuna selline võrdlus juba välja toodi, siis A6 3.0 TDI Quattrol on võrreldes uue Octaviaga tohutu ressurss (mis paraku on küll sageli meile saabuvate kasutatud autode puhul paraku sageli juba suhteliselt ära kasutatud) ning korralik pidev keskdifriga nelivedu. Eks sõidumugavuses muidugi on ka mõningad erinevused, eriti kui 5 täiskasvanut korraga kuhugi minna tahab, tegu siiski ju eri klassi masinatega.

Aga nagu öeldaks, maitse üle ei vaielda ja igaüks valib auto vastavalt oma soovidele.

Et postitus veidike teemasse läheks, siis ma nägin ka kord salongis selle uue auto ära ja tõdesin, et kõige hea kõrval on tal sama puudus, mis Superbil (ja Rapidil) - roolisammas on vales kohas ja vales asendis: rool on liiga kõrgel, liiga kaugel ja kui ta enam-vähem sobivasse kohta panna, siis läheb põlv vastu süütevõtit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HenriR
huviline



Registreerunud 14.02.13
Postitusi: 12

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.04.13 19:14 Tsiteeri
Uus Octavia



Käisin tegin ka proovisõidud ära.
Minu hinnang on selline, et vähemalt minu jaoks see manuaalkast on kuidagi tiba halvem eelmisest ja sidur ka kuidagi naljakalt vigises ja oli tunduvalt kõvem, kui eelmisel. Aga see on ka täiesti maitse asi, kellelegi teisele võib-olla hoopis meeldib just.

Nii 1.4 kui ka 1.8 olid head. 1.8 koos Dsg-ga oli küll päris muljetavaldav, liikus ikka vastavalt numbritele. Proovisõiduautol oli ees 9 liitrit 100-le. Arvestades ,et müügimees ütles, et seda ikka koguaeg katsetatakse ja tallatakse, on see ikka päris muljetavaldav number.

Nelikvedu koos DSG-ga ja 1.8 TSI-ga saab ainult Combile. Tootmine toodi ettepoole, teisisõnu hakkab pihta augusti asemel kuskil Juuni lõpust. Esimesed saavad oma nelikveolised ja /või combid kätte septembri alguses seega, öeldi.

Uuele VRS-ile ei tule nelikvedu, see on kindel. Nad küll kaalusid seda aga jätsid siiski tegemata.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 30.04.13 07:33 Tsiteeri


Tartu esinduses öeldi 1.8tsi ja dsg-ga auto kohta, et sellega oldi pärast esimest 200km kohe trahvi saadud.

Proovisin ka ära. Vinks-vonks. Ootab combit.

Üks pilt ka

http://up.picr.de/13529926yv.jpg

Ja video

http://www.youtube.com/watch?v=hcddPIn4GM4
(see vist küll rs pole)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 03.05.13 07:55 Tsiteeri


Octavia III Combist on lisatud täiendavaid pilte km77.com lehele.

Nii välispidiseid
http://imagenes.km77.com/fotos/bbtcontent/clipping/KM7KPH20130501_0010/4.jpg
kui ka seestvaates
http://imagenes.km77.com/fotos/bbtcontent/clipping/KM7KPH20130501_0030/4.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.10
Postitusi: 233

Kasutaja on eemal

Auto: VW

postitati 06.05.13 12:07 Tsiteeri


Helsingis on näha lisaks luukpäradele ka combisid tavaliikluses juba. Pilti ei viitsinud teha. Jäähoki MM-ga seoses ilmselt mingi teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  17
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.7% - SQL: 38.3%]