Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Škoda & Seat rajapäev järelkaja - 6.09 2009 Rapla kardirada (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 3819)
ZR1
huviline

Avatar


Registreerunud 04.09.06
Postitusi: 44

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: AZLK 2140 1983

postitati 06.09.09 16:34 Tsiteeri


Ja detailsemalt:
http://www.hot.ee/froxy/rapla060909skodaseat.htm


Ruslan
53337957 zr1@hot.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 06.09.09 18:20 Tsiteeri


Kahjuks ei saanud seekord tulla, sest saatus mängis mulle vingerpussi. Nimelt hommikul mõtles üks kruvi end mu esirehvi keerata.

Aa paistis, et teil oli lõbus. Eks järgmine kord.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ents
huviline



Registreerunud 13.09.08
Postitusi: 24

Kasutaja on eemal


postitati 06.09.09 18:44 Tsiteeri


Aitäh jälle kord väga kena ürituse eest. Ilm tegi asja minu jaoks erilisemaks:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jaks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.08
Postitusi: 25

Asukoht: L-virumaa, Kadrina
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.09 19:15 Tsiteeri


Sõitsin korra läbi ja tegin ühe ringi, mille tulemusel oli kohe sege, et sõita pole mõtet.
Rada oli väga märg minu auto jaoks ja pidamist olematu. Seega ei olnud mõtet ka sõita, kuigi jah hing ikka oleks tahtnud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ents
huviline



Registreerunud 13.09.08
Postitusi: 24

Kasutaja on eemal


postitati 06.09.09 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jaks
Sõitsin korra läbi ja tegin ühe ringi, mille tulemusel oli kohe sege, et sõita pole mõtet.
Rada oli väga märg minu auto jaoks ja pidamist olematu. Seega ei olnud mõtet ka sõita, kuigi jah hing ikka oleks tahtnud :P


no ei tea... minu meelest said küll kõik suurepäraselt hakkama. Ja kindlasti oli "mõtet" sõita. Pidamine oli kõigil ma usun suht võrdne st. et seda oli täiesti piisavalt selle raja jaoks. Eks ajad olid mõni sekund aeglasemad kui päris kuiva rajaga aga õnneks ei sadanud sugugi pidevalt. Ja rada oli enamvähem kuiv - ise küll ei pannud tähele et rada oleks lausa veest nõretanud kusagil osas. Alles siis kui juba lõpetasime hakkas kallama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jaks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.08
Postitusi: 25

Asukoht: L-virumaa, Kadrina
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.09 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ents
Tsitaat:
Algselt postitas: Jaks
Sõitsin korra läbi ja tegin ühe ringi, mille tulemusel oli kohe sege, et sõita pole mõtet.
Rada oli väga märg minu auto jaoks ja pidamist olematu. Seega ei olnud mõtet ka sõita, kuigi jah hing ikka oleks tahtnud :P


no ei tea... minu meelest said küll kõik suurepäraselt hakkama. Ja kindlasti oli "mõtet" sõita. Pidamine oli kõigil ma usun suht võrdne st. et seda oli täiesti piisavalt selle raja jaoks. Eks ajad olid mõni sekund aeglasemad kui päris kuiva rajaga aga õnneks ei sadanud sugugi pidevalt. Ja rada oli enamvähem kuiv - ise küll ei pannud tähele et rada oleks lausa veest nõretanud kusagil osas. Alles siis kui juba lõpetasime hakkas kallama.


No oleks ma Skodaga seal käinud oleks ka kindlasti sõitnud.
Aga selle konkreetse autoga mida just igapäev liikluses ei kohta ei tahtnud lihtsalt riskida ka. Ning juhul kui sellega peaks rajalt välja minema ei olnud kindalti seda otstarbekas teha (pole osasid kuskilt lihtsalt võtta).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.09 08:27 Tsiteeri


Aitähh! Väga hea üritus oli. Ilm tõesti tegi sõidud huvitavamaks. :D KVR saladused on ka nüüd teada.. peeglid sees ja hea muusika!

Luban, et järgmine kord soovin kuiva rada! :P

Rajast endast nii palju, et teise vooru alguses oli minu arust rada kõige kuivem. Peale seda aga läks asi jälle libedamaks. Rääkimata veel viimasest voorust. Üritasin reaktsiooniajaks saada midagi nulli lähedale.. aga näedsa ei õnnestunud. :P

bumm, sinu masina udutuled andsid vist rohkem valget/sinakat värvi? :) Mis pirnid sul seal täpselt paigaldatud on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ents
huviline



Registreerunud 13.09.08
Postitusi: 24

Kasutaja on eemal


postitati 07.09.09 10:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jaks
Tsitaat:
Algselt postitas: ents
Tsitaat:
Algselt postitas: Jaks
Sõitsin korra läbi ja tegin ühe ringi, mille tulemusel oli kohe sege, et sõita pole mõtet.
Rada oli väga märg minu auto jaoks ja pidamist olematu. Seega ei olnud mõtet ka sõita, kuigi jah hing ikka oleks tahtnud :P


no ei tea... minu meelest said küll kõik suurepäraselt hakkama. Ja kindlasti oli "mõtet" sõita. Pidamine oli kõigil ma usun suht võrdne st. et seda oli täiesti piisavalt selle raja jaoks. Eks ajad olid mõni sekund aeglasemad kui päris kuiva rajaga aga õnneks ei sadanud sugugi pidevalt. Ja rada oli enamvähem kuiv - ise küll ei pannud tähele et rada oleks lausa veest nõretanud kusagil osas. Alles siis kui juba lõpetasime hakkas kallama.


No oleks ma Skodaga seal käinud oleks ka kindlasti sõitnud.
Aga selle konkreetse autoga mida just igapäev liikluses ei kohta ei tahtnud lihtsalt riskida ka. Ning juhul kui sellega peaks rajalt välja minema ei olnud kindalti seda otstarbekas teha (pole osasid kuskilt lihtsalt võtta).


Ahjaa... kui sa olid selle klassik-BMW-ga siis muidugi ja sorry norimise pärast. Sõitsin ringi su järel ja nägin, et selle masinaga oli suht võimatu sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jaks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.08
Postitusi: 25

Asukoht: L-virumaa, Kadrina
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.09 11:40 Tsiteeri


Tsitaat:
[

Ahjaa... kui sa olid selle klassik-BMW-ga siis muidugi ja sorry norimise pärast. Sõitsin ringi su järel ja nägin, et selle masinaga oli suht võimatu sõita.


Jah ma selle klassikuga mõtlesin proovida, aga antud olukorras oli mõtetu. Lihtsalt rattad käisid mõtetult tühja ja auto ei liikunud ju kuskile :P
Kuid kunagi kuiva rajaga tahaks ikka proovida ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MK
huviline



Registreerunud 01.06.07
Postitusi: 10

Asukoht: Muraste
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS

postitati 07.09.09 12:15 Tsiteeri


Minugi poolt suured tänud korraldajatele. Järgmine kord peaks vist kellegi kogenuma kõrval raja läbima ja jälgima sõidujoont, et oma aegu parandada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 10.09.09 08:19 Tsiteeri


Mina tänan kõiki kohaletulijaid ja loomulikult taaskord ZR1e! Oli jällegi väga huvitav ja lõbus päev vaatamata natuke kehvemale ilmale, kui eelmistel kordadel rajapäevadeks on õnnestunud 'tellida' :)

Minul mõte töötab igaljuhul juba järgmise ürituse suunas, seda siis talvel - nii et rajasõidu huvilised hakake endale häid lamellrehve soetama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 14.09.09 07:01 Tsiteeri


Kõlab igaljuhul ahvatlevalt! Jääme siis talve ja edasist infot Sinu poolt ootama...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 14.09.09 07:32 Tsiteeri


ühe ürituse järelkaja teemas pole peris mõistlik ehk edaspidiseid üritusi planeerida aga kui juba ots lahti tehti, siis mina omalt poolt avaldaks soovi, et keegi viitsiks mõnel järvel jäärajasõidu orgunnida. kuigi ilmselt jah rahvast kokku ei tule. igaaastased ponnistused mingi seltskonnaga niisama lustima minna on ikke lõpend sellega, et läen üksi.
kadunud helkama aegadel oli tore, siis sai ühtepuhku karja soodadega kloogal uisutamas käidud.

kambakesi on igatahes mõnusam. kui miskit taolist talvel tehakse siis minu nime võib kirja panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 14.09.09 08:15 Tsiteeri


Mis siin järelkaja teemas ikka muud väga arutada, eks kui asi talvel tõsisemaks/konkreetsemaks läheb, siis tuleb ka uus teema uue ürituse kohta :)

Aga järve peal sõitmise kohta - paraku on selline tegevus illegaalne, sest ükski järve peal 'isetehtud' jäärada ametlik ei ole, seega ei tundu mõistlik ka sellistes tingimustes klubi rajapäeva teha. Usun et ZR1e poolt väljapakutud Angelar Karika etapid toimuvad siiski ametlikel radadel, seega valime sealt endale kõige sobivama välja (huvitav kas üks neist ka Raplas on?).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 14.09.09 09:52 Tsiteeri


see ilmatsalu kõlab nime järgi tartu servas olevat?
nõnna kaugele on küll veitsa täbar tulla.
päälinna ümmert on näiteks rummu ja klooga mõlemi järve pääl küll võistlusi peetud. vast neile ka ikke lube antakse.
männikust pole vist mõtet rääkida, sääl on talv läbi nõnna tihe liiklus nigu viru väljakul tipptunnil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 14.09.09 10:06 Tsiteeri


Milliste rehvidega talveetappidel sõidetakse? Raplas kindlasti ainult lamellidega. Veekogu peal pole vist lamelliga midagi teha??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jaks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.08
Postitusi: 25

Asukoht: L-virumaa, Kadrina
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.09 16:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
see ilmatsalu kõlab nime järgi tartu servas olevat?
nõnna kaugele on küll veitsa täbar tulla.
päälinna ümmert on näiteks rummu ja klooga mõlemi järve pääl küll võistlusi peetud. vast neile ka ikke lube antakse.
männikust pole vist mõtet rääkida, sääl on talv läbi nõnna tihe liiklus nigu viru väljakul tipptunnil.


Ei tahaks küll halvasti ütelda, aga ega Eesti siis ainult Tallinnaga piirdugi.
Ja ma ei tea kas ma ainule kellele tundub, et tihtipeale on suurlinna inimesed need kes ei soovi kodust värlja liikuda.
Ise ma linnas ei ela ja pole kunagi olnud probleemi ka kuskile sõita kui midagai huvitavat kuskil toimub.
Ei midagi kurja, aga kallid suurlinna inimesed ega teie pole ainukesed ja seeag vahel võite teiegi ju teise eesti otsa sõita :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 14.09.09 18:06 Tsiteeri


ega ma paha pärast. lihtsalt mõne kiire ringi pärast tartu tulla natsa nadi versioon. a teisipidi jälle lõunaosariikides tavaliselt talve rohkem ja seega ka jääga lahedam seis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.09.09 08:13 Tsiteeri


Teise eesti otsa suhtes.. Kodust rajani on täpselt 164km ja päeva varajane hommik muutub kiireks. Aga need paar kiiremat ringi on seda väärt ja tegelikult terve päev on sisustatud. Enamasti küll sõitmisega.

Kuid nõustun Jaksiga. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 23.09.09 15:20 Tsiteeri


Hilised tänusõnad korraldajatele!
Vihmane ilm mulle istus, sai oma tagasihoidliku mootoriga siiski tulemuste tabeli keskele ronida :)
Paar pilti meenutuseks: http://picasaweb.google.com/janno.kase/Rajapaev060909?authkey=Gv1sRgCPTHivqfy5jm1gE&feat=directlink


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 58.5% - SQL: 41.5%]