Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: Octavia II FL (facelift) (Vastuseid: 144 | Vaatamisi: 13423)
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 01.10.08 21:38 Tsiteeri


well, küll me peatselt ära harjume ning ehk takkaperan armastamagi õpime seda uut trimmitud näoga OII-te. Muide - selle auto esiosa puhul läheb sõna facelift IMO täiega kümnesse, kuna olekski justkui auto kere kahest servast kinni võetud ning pingutama hakatud - tulemuseks üles kaardunud servadega edelaternad.

Minule täitsa meeldib see apastraat esmaste piltide järgi. Hullem on see, et mu naika ka ütles, et talle meeldib ning kui see odavam on, kui Superb II (mida ta kindlasti on), siis järgmisena võtame selle :o

Mina aga olen juba otsustanud, et - nui neljaks - mina tahan Superbi :D

Sakslaste kodukal ka valik pisipilte sellest uuest üllitisest näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyrisa
huviline



Registreerunud 13.11.07
Postitusi: 38

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: OII 1.9 TDI '07 Fabia 1.4 '08

postitati 01.10.08 21:42 Tsiteeri


See Škoda mõjub mulle väga kummastavalt kui ma neid pilte vaatan.
No ei ole ilus, aga ma nii tahaksin seda.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 01.10.08 21:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisa
See Škoda mõjub mulle väga kummastavalt kui ma neid pilte vaatan.
No ei ole ilus, aga ma nii tahaksin seda.:P

Esiteks - iga uus asi tahab harjumist ning teiseks - piltidega on nisuke maagia, et nende peal paistavad asjad sageli teisemad välja, kui IRL. Niiet kui oma silmaga kaema saad minna, siis selline ebalev olemine tõenäoselt asendub positiivse ja soosiva hoiakuga.

Olen ise sama enda naha peal täheldand korduvalt :cool:

Näituseks allnähtav pilt on IMO üks paremini õnnestunud võttenurkasid, millel olev auto tundub minu silmale päris hää:
klikk


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 02.10.08 07:33 Tsiteeri


Mulle täitsa meeldib isegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 02.10.08 07:54 Tsiteeri


Päriselus tahaks ära näha, aga osade piltide järgi mulle samuti täitsa meeldib. Aga RS-st ootaks kindlasti natuke 'kurjemat' välimust :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 02.10.08 08:10 Tsiteeri


Eest kole ja tagatuled ära rikutud,aga seest ilus. Kuna reeglina asun rooli taga,mitte auto all või peal,siis sisemulje kõige olulisem. Isegi oleks ostmist kaalunud,aga nüüd jääb ära. Superb ootab...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
toomaspp
huviline

Avatar


Registreerunud 30.06.07
Postitusi: 39

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi Elegance 1.9 TDI

postitati 02.10.08 08:18 Tsiteeri


Ma ei tea kas ainult mulle tundub nii, aga nagu veidikene 3nda seeria bemmi meenutavad esituled ... veidi selline pehmem joon on muidugi kui bemmil, aga minu meelest ei tee see facelift octaviale häbi. Ma arvan et läheks loosi küll :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 02.10.08 08:20 Tsiteeri


Vaatan isegi ning mõtlen, milleks mulle vana meeldib rohkem? Põhjus lihtne:

Vana Octavia on kenasti geomeetriline auto. Igal pool on kandid sees. Uues aga on just seda geomeetriat tahetud vähendada, ja oh õudust, seda on tehtud vaid osaliselt. Nimelt tagumine ots on säilitanud oma geomeetria (kandilised tagatuled) esiots on aga tagumisest osast võõrdunud oma kummaliste esitulede sopistustega ning ka täiesti ümarate pindadega peeglitega.

Lisaks veel uus bamper mulle ei meeldi, sest seal pole seda musta triipu enam peal (seetõttu ei meeldi näiteks ka praegune RS). Minu meelest see must rant on auto juures oluline disainielement, mis lisab veidi iseloomu. Muidu on kere liiga ühevärviline ja nagu mage ja lame.

Samas mõistan, et Škoda peab ju oma disainikeelega liikuma ning antud mudel on kindlasti edasiminek (kuhugi suunas). Kahjuks aga tuleb ära oodata täiesti uus Octavia, sest see facelift on sümbioos uutest lennukatest ideedest ning vanast (ütleme praeguse kohta nii) geomeetrilisest Octaviast mis hetkel kuigi hästi kokku ei istu. Esiotsast on tahetud teha täiesti midagi uut ja see on ka õnnestunud, kuid siis on äkki katki jäätud ja vana kere uuele ninale külge pandud.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 02.10.08 10:45 Tsiteeri


Kuna mootorite ja hindade info saabub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
BadZaan
huviline



Registreerunud 01.02.06
Postitusi: 24

Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Roomster 1,6 Sport

postitati 02.10.08 12:53 Tsiteeri


Mina tegelikult tahaks seda apastraati. Mulle väga sümpatiseerib ja need esituled ei häiri üldse...ehk olen Roomsteriga ennast ära harjutanud.:P


Simply Clever
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 02.10.08 13:05 Tsiteeri


Kui oled Roomsteriga sõitnud, siis võib jah uus Octavia täiesti meeldiv olla.

Rääkides Škoda disaini põlvkondadest, siis Octavia 1 Fabia 1 ja Superb1 kuuluvad suht samasse põlvkonda. Siis tuli täiesti omanäoline välgatus Octavia 2 näol ning seepeale tuli taas uus disaini põlvkond Fabia 2, Roomsteri ja Superb 2 näol. Nüüd püütakse Octaviat nii öelda järele aidata või isegi mööda viia ehk luua taas mingit uut vahepealset disaini põlvkonda luua.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 02.10.08 13:11 Tsiteeri


Lugesin seda uudist
http://www.autonet.ee/uudised/skoda/octavia-combi-39445.html
ja tekkis küsimus selle viimase lause osas.

Kas 7 käigulist DSG kasti siis praegu ei pakuta? Minu DSG on 6 käiguline aga see on juba 4 aastat vanal mudelil. Kas praegused mudelid ei ole võimalik uue versiooniga varustada?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 02.10.08 13:21 Tsiteeri


7-käiguline DSG on teist tüüpi (kuiv), kui senised 6-käigulised diislitel. Ta on kaalult kergem ja tootmine peaks olema odavam. Seda hakkatakse pakkuma alles nüüd ja ainult bensiinimootoritel, mille max vääne pole suurem kui 250Nm.

Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico


Kas 7 käigulist DSG kasti siis praegu ei pakuta? Minu DSG on 6 käiguline aga see on juba 4 aastat vanal mudelil. Kas praegused mudelid ei ole võimalik uue versiooniga varustada?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stefan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Postitusi: 230

Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Passat B8 Alltrack TSI, VW Golf TSI DSG 110kW MY2016, Yeti 1.8TSI 4x4, Karoq 4x4 TDI DSG

postitati 02.10.08 13:59 Tsiteeri


Kui nüüd esitulede kuju järgi hakata mudeleid ühistesse põlvkondadesse jaotama, siis esialgne Octavia I on pigem Felicia :D

Praeguse OII täna Pariisi Autonäitusel avalikkuse ette toodud intensiivne facelift, ühtlustab senise 4 aastat vana disaini Superb II ja Fabia II-ga (ja Roomsteriga).
Esitulede kuju muutmine ebamääraselt loperguseks on vist mõneti sunnitud olukord disaineritele. Kuidagi on vaja ära mahutada uued kaasaegsed valgustuslahendused - sama Xenon pirni kasutamise võimalus nii lähi kui kaugtule jaoks, kurvi suunas pöörduv valgusvihk jms AFS-tüüpi tulede funktsioonid. Seda tendentsi on näha ka paljude teiste markide juures. Mulle on selline mulje jäänud.


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry


Rääkides Škoda disaini põlvkondadest, siis Octavia 1 Fabia 1 ja Superb1 kuuluvad suht samasse põlvkonda. Siis tuli täiesti omanäoline välgatus Octavia 2 näol ning seepeale tuli taas uus disaini põlvkond Fabia 2, Roomsteri ja Superb 2 näol. Nüüd püütakse Octaviat nii öelda järele aidata või isegi mööda viia ehk luua taas mingit uut vahepealset disaini põlvkonda luua.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 02.10.08 23:40 Tsiteeri


Suurema resoga pilte (uue välimusega Octavia IIst), nagu tavaliselt, pakub espaniola-keelne veebileht nimega km77.com - link

Mina jään jätkuvalt enda esialgse arvamise juurde, et lõustatrimmimine Octavia II-le halba ei teint mette ning uuega äraharjumise järgselt tundub "vana" õitepisut imelik ja inetu.

Jään huvi ja ärevusega ootama facelifttud Octavia II hinnakirja, et näha, kas seal ka midagi märkimisväärselt liftitud on, et siis lõplikult otsustada, kas on pointi osta OII või pigem juba SII.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 03.10.08 06:32 Tsiteeri


Tegelikult ma arvan, et jah tuleb hinnakiri ja sellega koos ka kõikide varustusastmete kirjeldus ära oodata. Vaevalt, et Classic ja L&K hakkavad ühte moodi välja nägema.

Ülal toodud lingil paistab aga olema vist L&K varustusega auto.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 03.10.08 07:25 Tsiteeri


Skoda võiks oma logot/märki ka veidi kaasajastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 03.10.08 07:55 Tsiteeri


Väga ilus ja kaasaegne logo on,kuid alati võid ju veekindla markeriga midagi juurde joonistada,kui puudu jääb...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
whiteRS
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.07
Postitusi: 178

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline 2.0TSI, Octavia Combi 1.8 TSI (III)

postitati 03.10.08 08:16 Tsiteeri


KaasAEGSEM oleks ta siis kui see kujund seal see poleks roheline, vaid neutraalne hall/must. Ei arvestata, et roheline märk ei sobi igat värvi autoga kokku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 03.10.08 08:31 Tsiteeri


Vaatasin saidilt videot ja seal tundub auto päris kena tegelikult. Vastupidiselt siinsetele arvamustele pehmemast olekust, on minu meelest esiosa jõulisem, kuna tuled suuremaks tehtud. Nüüd rohkem selline uhkeldav nägu peas, et vaadake mind, ma olen nüüd suureks kasvanud :)

Nii et arvamus hakkab paranema. Samas eks seda arvamust ole aega kujundada, liisingu lõpuni 13 kuud aega.

Asjad, mis aga tõsiselt mõtlema panevad, on hoopis bensukale pakutav DSG (ei ole diisli pooldaja) ja ka SD toega autoraadio (mida annaks küll jah ka oma praegusele Octaviale ju tellida). Nende kahe asja eest annaks juba päris palju ära :)


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 03.10.08 08:32 Tsiteeri


pole sel märgil midagi viga... mina sõidan uhkelt ringi selle rohelise märgiga oma auto ninas:-)

aga muidu.. esitulede pikenemine on minu arust selline kuidagi uimasema mulje annab juurde... tõenäoliselt tuleb varsti miloteci tootevalikusse uut tüüpi kulmud ka, millega uuesti vihasemaks ajab neid tulesid ajada..
RSi omanikuna mul on juba kerevärvi liistud ja pumpri pealt nood puuduvad... tagatulel mul ka seda punast kriipsu keskel pole.. õigemini üldse pole punast tagatuledel:-) see hõbedane kroomiliist mulle roolil ei meeldi.. ja enivei vast telliks kolme kodaraga MF rooli. Mis sel vanal antennil viga oli, et uue vastu välja vahetati?

ahjaa.. ja selle faceliftiga oleks võinud normaalsed joogitopishoidjad ka integreerida:-)

icc.. huvitav kas Škoda kunagi mõne sportliku kupeega ka välja tuleb -.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 03.10.08 12:39 Tsiteeri


Keerutasin seda siis 3D's igatipidi ja vaatasin... mulle meeldib. :) Ootaks ainult RS'i facelifti ja miski infot üldse mootorite kohta.

http://i365.photobucket.com/albums/oo92/jyrisa/facelift_1.jpg?t=1222891990
Krimi ajakirjast ehk tabati kaks siniseks suitsetanud narkomaani?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 03.10.08 12:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Keerutasin seda siis 3D's igatipidi ja vaatasin... mulle meeldib. :) Ootaks ainult RS'i facelifti ja miski infot üldse mootorite kohta.

http://i365.photobucket.com/albums/oo92/jyrisa/facelift_1.jpg?t=1222891990
Krimi ajakirjast ehk tabati kaks siniseks suitsetanud narkomaani?
mis seal ikka muud kui sama mis superbil va see V6s,mida octaviale ei pakuta... RSile jääb ka see 2.0TSI, mis on hea küll.. sest järgmine variant oleks mingi 3.2TSI vmsmida siin hiljuti promoti ja mida pakutakse audide mingi vihaseimale sõidukile... Audi TT sõidab ka selle samase 2.0TSI peal...

mis puutub nendesse sinistesse.. need ei tohisk RSid olla.. RSidel on udukad ümmargused.. ja krt need tuled on küll veidi kahtlase välimusega.. nagu kaks suurt tõllaratta silma ära joodud silmanurkadega...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 03.10.08 13:01 Tsiteeri


RS tuleb tõenäoliselt jah 2.0TSI 210bhp motoga nagu ka Golf VI GTI. TSI-dest järgmine on 3 liitirne TSI 333bhp mida evitakse uuel Audi S4-l.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 03.10.08 22:57 Tsiteeri


Täitsa meeldib. Kahju ainult, et VW grupi tipptehnika Škodadesse nii vaevaliselt jõuab :( Golf VI on varustusest võib leida muuhulgas adaptiivse kiirusehoidiku, reguleeritava vedrustuse jm vidinaid..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.5% - SQL: 41.5%]