Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 1,9TDI tiksub (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3380)
creatores
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.07
Postitusi: 90

Asukoht: Kernu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia I Kombi

postitati 27.01.09 19:02 Tsiteeri
1,9TDI tiksub



Ilmselt on mõni pihusti töölepingut lõpetamas.
Kuhu pöörduda sellise murega?

Kas VW pihustitel saab vahetada ainult pihusti otsasid?
..või peab terve pihusti vahetama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 27.01.09 19:50 Tsiteeri


millest järeldad, et pihusti õhtul?
muidu kui vahetada tahad siis boschi pihusteid võid otse tootjalt osta või siis esindusest, hinnad suht samad, ehk kirvad. ja otste vahetuse kohta öeldi mul igalpool, et pole võimalik, ei tehta otsi ja pihustid üleüldse lahti ei käi.
no hää küll, läksin siis pihustid ja pump näpus diislikeskusesse ja sääl selgus, et otsad täitsa saadaval, maksivad sada ja midagi tükk ja vahetus ka mingid kümned. a mulle siiski ei tehtud, visati hoopis uksest välja. õigemini, minu rahustuseks pandi kaup stendi ja tehti mul puust ja punaseks selgeks, et mu kütusega tegelev mehhaanika on uueväärses korras. no loogiline ka, kui selle läbisõiduga muu massin bueno on, miks siis näiteks pihustid peaks eilased olema.
ehk siis pane enne kindel diagnoos.
pihusteid võid julgelt ka ise maha võtta, miskit ää lõhkuda ei õnnestu. tagasi pannes ära unusta uusi tihendiseibe alla panna, vanad ei jää pidama heaste.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
creatores
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.07
Postitusi: 90

Asukoht: Kernu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia I Kombi

postitati 27.01.09 20:07 Tsiteeri


Ise pihusteid maha võtma küll ei hakkaks.... neid saab ju ainult stendis testida.
Aga kus seda tiksumist diagnoosida osatakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 27.01.09 20:13 Tsiteeri


Pihustite ultraheli puhastus düüsidele, pihustite pihustamise, lekke ja läbivoolu test. Antud toimingul tuleb pihustid sõidukilt eemaldada ja stendi panna. Maksab 100.- 1 pihusti, lisandub pihustite mahavõtmine ja pealepanek (töö suurus sõltub mootorist).

Tavahind 200.- 1 pihusti, soodushind 100.- 1 pihusti (soodustus -50%)
Sooduspakkumiste teema all selline firma,nagu Flamenko AutoServis. Minu arust normaalsed tegelased. Arvan,et saad sealt abi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 28.01.09 08:26 Tsiteeri


ise maha võtmist-tagasi panemist mainisin vaid lihtsa võimalusena raha kokku hoida, kuna see on ülilihtne töö.
testida ise tõesti ei saa, või mis sa siin ikka testid,kui pihusti avasidki palja silmaga ei seleta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Bobik
huviline



Registreerunud 13.10.08
Postitusi: 33

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III FL Elegance+

postitati 28.01.09 16:50 Tsiteeri


Kui te paljuks ei pea, selgitage autokauge, kuid diiseloktaavia lähedasele inimesele, mida tiksuma tähendab? Millest seda ära tunda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
creatores
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.07
Postitusi: 90

Asukoht: Kernu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia I Kombi

postitati 29.01.09 00:34 Tsiteeri


Kui mootor käib kostub mootorist tik-tik-tik häält. (nagu oleks rähn mootori kaane all).

Kuigi tiksuv hääl ei pruugi üldse olla pihustist, vaid oopis hüdrotõukur või oopis lekkiv väljalaske kollektor.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 29.01.09 10:42 Tsiteeri


Tõukur OÜ - koht mis tegeleb mootorite remondiga. Mina sain sealt väga palju abi. Kuid siis oli aasta 2007, seega vahepeal olukord äkki muutnud. Kuid küsida tasub.

Tol aja oli mul ka 1,9TDI ja peale remonti (hüdrotõukurid, nukkvõll) oli mootor oluliselt vaiksem (korralik õli ka sees), kui samamootoriga passat kõrval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
creatores
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.07
Postitusi: 90

Asukoht: Kernu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia I Kombi

postitati 16.02.09 14:13 Tsiteeri


Mootor avati Forsis ja selguski mis mootoris tiksus. Süüdlane oli 1 tõukur.
Kokkuvõttes mootori diagnostika, küünlad, tõukurid, nukvõlli simmerling, klapikambrikaane tihend, + töö... 3355kr.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.3% - SQL: 58.7%]