Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Kojamehed - arvamused/hinnad jne. (Vastuseid: 101 | Vaatamisi: 16498)
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 04.04.07 17:39 Tsiteeri


Ma kasutan Hella raamita kojamehi. Parem kojamees ei pühi alumist nurka puhtaks. Muidu on enam-vähem normaalsed.

PS. I põlvkonna Octavia-le läheb Hella WB92


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 05.04.07 09:56 Tsiteeri


Originaalid ikka ei lähe (ilma raamita ma mõtlen). Ostsin siis Hella omad ära. Esialgu tunduvad täitsa head, v.a. kõrvalistuja poolsel välimine serv ei lähe vastu klassi, kuna kumerus ilmselt puudu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.08 13:00 Tsiteeri
Kojamehed



Kojamehed (kummid) päris läbi omadega. Milliseid kojamehi soovitate ja mis nende hinnaklass on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 10.12.08 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Kojamehed (kummid) päris läbi omadega. Milliseid kojamehi soovitate ja mis nende hinnaklass on?


Valeo - hinnaklass umbes 500.-/paar (täpselt ei mäleta). Müüma peaks Autoekspert.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
olavikeisei
huviline



Registreerunud 06.10.07
Postitusi: 13

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.08 13:45 Tsiteeri


Tere,

Ise kasutasin eelmine aasta neid VALEO raamita kojamehi ja omast kogemusest ütlen, et sitad on. Kuna raami ei ole, ei vajuta kojamees ühtlaselt vastu klaasi ning pühib kohati ebaühtlaselt.

Muiud kui huvi siis minu käest saab SWF,VALEO jpt kojamehi soodsa hinnaga :)

Olavi
tel 5282031


(Varuosad & Tuuning) CARSHOP.EE - Kadaka tee 72B Tallinn tel 5282031 tel 5282032
E-R 10-18 | www.carshop.ee 24H | päringud ja hinnasoovid info@carshop.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 10.12.08 20:03 Tsiteeri


Octavia II-l tehase poolt juba raamita kojamehed (ilmselt bosch, hella toodang äkki), et siis oleks vast juba mõtekas esindusest osta originaalid. Peaks olema sama hinnaga või isegi odavamad kui poes müüdavad (pead ei anna:P).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 11.12.08 07:53 Tsiteeri


Esindusest ostetud originaalid on super head, Ei pea pettuma. Hind ehk kõrge, aga kvaliteet tasemel.

Ülal toodud väide, et raamita kojamees ei hoia ühtlaselt vastu klaasi on puhas vale, sest ilma raamita kojamees peab vabalt olles olema kõver nagu vibu ning just seetõttu ta hoiabki ennast igas punktis kenasti vastu klaasi. Säästukas müüdavad sirged raamita kojamehed muidugi ei toimi.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.08 08:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Octavia II-l tehase poolt juba raamita kojamehed (ilmselt bosch, hella toodang äkki), et siis oleks vast juba mõtekas esindusest osta originaalid. Peaks olema sama hinnaga või isegi odavamad kui poes müüdavad (pead ei anna:P).

Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Ülal toodud väide, et raamita kojamees ei hoia ühtlaselt vastu klaasi on puhas vale, sest ilma raamita kojamees peab vabalt olles olema kõver nagu vibu ning just seetõttu ta hoiabki ennast igas punktis kenasti vastu klaasi. Säästukas müüdavad sirged raamita kojamehed muidugi ei toimi.


Originaalide ja poest ostetu (Bosch) hinnavahe on 200 krooni. Oleks vist pidanud originaalid võtma.

Muideks, parem poolne ots pole ikkagi vastu klaasi. Aga ma arvan, et siin asi pole ostetud kojameestes. Kui mul klaas ära vahetati sain ma nats halvasti käivad kojamehed kätte ehk ei käinud lõpuni ja alguses olid üldse täiest vastu kere all kinni. Käisin esinduses ja tehti korda aga peale toda käiku juba originaalidel parem poolne ots ei puutunud klaasi. Vaatame, mida räägitakse. Lihtsalt arvan, et mul kojameeste "rezhiim" paigast ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 11.12.08 11:16 Tsiteeri


Soovitan ka ise originaalkojamehi.
Lisaks aitab muidugi kaasa kojameeste aeg-ajalt puhastamine.Positiivsed kogemused on ka esiklaasi freesitavate puhastussoontega.Lasin need freesida eelmisel autol ja nüüd ka kevadel olemasolevale autole peale esiklaasi vahetust.
Ma täheldasin,et Octavia 2 kõrvalistujapoolne kojamees kraabib esiklaasi juhi vaateväljas kohas,kus ta niiöelda tagasi hakkab minema.Arvan,et selles situatsioonis ongi nendest puhastussoontest abi.
Ise olen olude sunnil lasknud iga aasta esiklaasi vahetada ja peale klaasivahetust panen ka kohe uued originaalkojamehed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jk
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 170

Asukoht: päälinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ural M63 '65, Ocu, Leaf

postitati 11.12.08 13:45 Tsiteeri


Mina paraku oma poolthäält originaalidele ei anna - vaid vähesed kojamehed on nii lühikest aega vastu pidanud hoolimata samasugusest hooldusest ja kasutamisest. Võrreldes nendega, mis tehasest peal olid, pidasid Auto100 poolt 700 eest pakutud orikad vastu ca 3x vähem aega. Hoolimata teie kõigi soovitustest katsetan edaspidi alternatiive :D


Vanade külgkorvide paradiis:
http://kylkad.blogspot.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 11.12.08 14:18 Tsiteeri


Mina kasutasin autoga ostetud kojamehi kolm aastat (siin teemas varem kirjutatud kommentaar). Kahjuks oli probleemiks see, et lõpuks kraapisid juhi vaatevälja koleda triibu. Õnneks läks asi kaskoga tasuta vahetusse.

Minul on aga küll kojamehed täielikult vastu klaasi. Võibolla kuivalt nühkides ei pruugi 1 cm paremalt äärest pühkida, kuid kaassõitja vaateväli on nagunii sodine, kuna kojamehed pühivad nagunii mõlemad ühes suunas. Sellest siis ka paljudel uutel autodel pühivad kojamehed erisuundades, et kogu klaas maksimaalselt puhas oleks.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 11.12.08 14:28 Tsiteeri


Minu originaalid pidasid siis 3 aastat vastu.
Nüüd on nad puu taga, st. alla tagasi minnes jätavad kihi läbu peale, millest on raske läbi näha.
Puhastamine aitab täpselt üheks korraks.
Octavia 2 2005 novembris anti võtmed.

Proovisin siis omal nahal järgi.
Esimene sats - automaailmast 160.- komplekt - pühkisid täitsa okeilt, kui välja arvata külmast peast paari triibu jätmine - pede ma ei ole, seega ei häirinud, aga ......
No kinnitus süsteem on selline pask, et isegi kiirliimiga ei seisnud see lego koos.

Täna soetasin suvalisest selverist hetkeajel 500.- eest paari champione - esialgu on ikka üliedevad võrreldes 3 aastat vana orikatega, aga .... kas ka 3 aastat püsivad?

Ma lasen nendele vanadele nuiadele kummiekspertiisi teha ja nõuan samasuguseid Auto100-st :D


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 11.12.08 14:54 Tsiteeri


mina püüan kojamehi vahetada kuskil aasta-pooleteist täitumisel, siiani on originaalid väga head olnud.. hind on ka mingi 460 eesti raha... nende pooleteist aasta jooksul nad teevad siiski akna suht väga puhtaks.. lõpu poole hakkavad lihtsalt kriipse jätma.. puhastamine ei aita...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.08 15:40 Tsiteeri


Mul pidasid vastu aasta ja põhimõtteliselt kaks kuud. Viimane käik Tartu - Tallinn - Tartu vahel oli õudne. Normaalselt oli näha ainult, kui kojamehed üleval olid :D Nii, kui alla läks oli tunne, et vaatan läbi õlle pudeli seda teed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 11.12.08 19:36 Tsiteeri


targutan pisut ka.
esiteks, kui kojamehed tagasiteel sita laiali määrivad, siis on abiks kui keerate kojamehed teisipidi. igat mudelit ei saa, aga mõnedel õnnestub. asi selles, et all puhkeasendis seistes on luud koguaeg ühtepidi viltu ja väsib lõpuks ennast kõveraks ja siis pühibki ainult ühele poole. parem siis määrigu üles tulles ja pühkigu alla minnes.

ja teiseks. tegelikult on kojamehed kindlalt selline kaup, mille puhul ei ole mõtet esinduses müüdavaid asju originaalideks nimetada. väidan enda ja paljude tuttavate kogemustele tuginedes, et tehases külge pandud luuad on kardinaalselt erinevad neist, mida hiljem järelturule müüakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 12.12.08 08:04 Tsiteeri


Uuematel autodel (nagu seda Octavia 2 on) on luuad jah sellise ühendusega, mis ühest küljest on küll ülimugav käsitseda kuid mis siiski ei luba luuda teist pidi keerata.

Raamita luudasid küll meil kaubanduses liigub kuid need kõik on lisavarustus vanematele klassikaliste luudadega autodele. Mina ei suutnud poole aasta eest Octaviale meie kaubandusvõrgust kojamehi leida. Käisin ka mitu Tallinna autokauplust läbi kuid kõikjal olid need luuad klassikalise ühendusega. Tehase poolt ette nähtud raamita luudadel on aga hoopis teistsugune ühendus. Samas hästi kaval ja selles suhtes olen imetlust avaldanud, et saab nii lihtsa ja geniaalse kinnitussüsteemi peale tulla :)

Mina vahetasin oma tehase luuad kah siis välja kui klaasile hakkas jääma püsiv veekiht. Põhjus arvatavasti selles, et kumm kaotab oma elastsuse. Kolm aastat vana ja uue luua võrdlus ei kannatanud mingit kriitikat, üks oli nagu puuhalg, teine aga ülimalt pehme. Hetkel aastakene Auto100-st ostetud luudadega sõidetud ja siiani pilt ees selge.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
odnor
huviline

Avatar


Registreerunud 10.09.08
Postitusi: 49

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1,2DSG

postitati 12.12.08 08:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
. väidan enda ja paljude tuttavate kogemustele tuginedes, et tehases külge pandud luuad on kardinaalselt erinevad neist, mida hiljem järelturule müüakse.


nii ta on ja mitte ainult kojameeste puhul :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 12.12.08 08:46 Tsiteeri


veel üks lisamärkus.
kui kellelgi on veel sees nõukogude aegse inimese leiduriverd ja viitsib pisut mängida, siis võib näituseks ööseks autot seisma pannes lasta kojameestel nõksuke ülespoole liikuda. jäävad siis ööseks teisipidi viltu seisma ja väsivad nö. ühtlasemalt.
vene ajal müüdi mingeid plastmassist rattaid, mis varte külge pandi. need olivad mõeldud hädaabinõuna juhuks kui keegi järjekordselt oli luuad vilusse pand ja kogemata asja tööle panid, siis ei kriipind klaasi ää varre otsaga. no vot ja siis meil tööjuures oli moes asja ratsida. olenevalt autost tuli veidi modida, a idee oli taoline, et kui luuad alla läevad, siis see ratas sõitis sobivalt klaasi tihendi pääle ja kergitas luua urvakile. selle idee oli küll kinnikülmumise vastane, aga küllap toimis ka luua viltuväsimise vältijana.
külmumise teema oli aga see, et vene luuad jäivad sama hästi klaasi külge kui tänapäevased, aga kui hooletult asja sisse lülitasid siis vene omadel jäi see pühkiv osa klaasi külge ja talla osa koos raamiga nühkis mööda klaasi. küll võttis vanduma. ja asendusluudasid loomulikult polnud kuskilt saada. (ainult kelleltki salaja laenamine oli abiks) sai isegi pikka aega oma turbiiniga sõidetud nii, et pühkimiseks oligi vaid kummi tald.
krt, olivad ikke ajad küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 12.12.08 09:37 Tsiteeri


Hella müüb hetkel ka selle uue ühenduse tarvis luudasid ning samuti olen näinud ka Valeo omasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raivo40
huviline



Registreerunud 19.11.07
Postitusi: 21

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia I

postitati 12.12.08 10:15 Tsiteeri


Ka Trico on turul juba mõnda aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mar
klubiliige



Registreerunud 25.03.07
Postitusi: 181

Asukoht: Tallinn,Mustamäe
Kasutaja on eemal

Auto: FL Octavia1.4TSI

postitati 13.12.08 00:13 Tsiteeri


Tehasest olid vist Bosch-id ees.Esimese alla 10C pealt viskas see kriuksumine nii üle,et asemele tulid Championid.Aprillist-okt alguseni umbes olid orikad.Nüüd aasta möödudes tekkis mõte,et vaja vist jälle vahetada.Võtsin siis seekord Rautakeskost Champi uued ilma raamita harjad(muid vist enmam ei pakutagi).Siiamaani 5+.Vett läheb 2x vähem,kui vanade harjadega:D Niipalju veel,et naise autol sai Valeo harjasid katsetatud.See oli viimane ost selle raha eest.Nood ei kesta ikka midagi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 13.12.08 17:32 Tsiteeri


Valeo-d ei kaesta jah hästi. Hella-d lõpetasid ka kuidagi järsku ja kiiresti pühkimise. Viimased 10 kuud kasutan Trico-si ja senini olen väga rahul. Need kõik siis raamita luuad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jaks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.08
Postitusi: 25

Asukoht: L-virumaa, Kadrina
Kasutaja on eemal


postitati 20.12.08 13:44 Tsiteeri


Olen seda teemat siin veidi vaadanud ja omamisi mõtisklenud siin arutatu kohta.
Imelik on lugead, et mõned siin räägivad kojameeste kestvusest aastates :o
Ise olen siiani aru saanud, et kojamehed kuluvad ikka sõltuvalt läbitud teekonnale ehk siis olenevalt sellest kui palju km ta mööda klaasi on liikunud.
Ja noh see küll minu arvamus, kuid ma sõidan autoga ikka 30-50 000 km aastas siis ei saa need kojamed kohe kuidagi pidada seal sama kaua kui teisel kes sõidab kuni 10 000 km aastas.
Seega peaks ikka vaatama nende asjade kestuvsi sõltuvalt läbisõidust ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 20.12.08 15:49 Tsiteeri


Kojamehe vastupidavus ei sõltu ainult läbisõidust. Loeb ka see kuidas sa neid kasutad. Kui nendega porist klaasi ja jääd kratsida, siis ei tule see kindlasti kojameeste elueale kasuks.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 20.12.08 16:44 Tsiteeri


nendega mis tehasest ees olid sõitsin tublisti üle saja tuhande. viimasel ajal siis igasugu kallimate luudadega 40-50 kiloversta. ja vahel pruugitud ka paarikümnekrooniseid luudasid ja nendega võib ka julgelt 10 kiloversta lasta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.9% - SQL: 35.1%]