Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Autopesula valiku lihtsustamiseks (Vastuseid: 147 | Vaatamisi: 43117)
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 09.04.14 08:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tanela
Ma olen neid käsi ja muid pesulaid proovinud do huja i bolše ning üllatusega peab mainima, et parimat kvaliteeti norm hinnaga suudab pakkuda ainult statoili pesula.

Julgen siin oponeerida.
Mina vahetasin Statoli Olerexi vastu, sest:
- soodsamad paketid
- kiirem pesuprogramm
- pesu on effektiivsem, sest teeb ka veljed alati puhtaks, mis Statolilis reeglina lapiliseks jäid
- vähem müra
- pole ka katuse pleki kolksumist, mis ka siin foorumis teemaks olnud


www.golfikaubad.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mds
huviline



Registreerunud 16.01.13
Postitusi: 50

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1.8 TSI DSG

postitati 09.04.14 11:29 Tsiteeri


Samad sõnad. Olerexis on veesurve ilmselt väiksem, sest auto ei kõigu ja plekid ei kolise nagu Statoilis. Küll aga jäävad Olerexi survepesuga madalal autol küljekarbid mustaks. Harjapesu ei ole kasutanud ja ei hakka ka kasutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 09.04.14 15:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indrekp
Võtsin chillist voucheri Madara 33 asuvasse MBP Grupp pesulasse. Kas on miski uus asutus, kuna kodulehekülge ei leia. On keegi seal käinud?
Tegin sama tembu, võis rahule jääda, nühkisid hoolega pigi maha ja sisepuhastus oli ka hea, aga mu ilusa kroomitud sumpa jätsid puhastamata, märkasin alles kodus, muidu koht tundus hea ja sõbraliku suhtumisega vellod.

Statoiliga sellised lood, et nüüd on siis infovoldikusse ilmunud ka hoiatus, et antitiivaga sinna ronida ei tasu, varem kui ma naise mahitusel mõned loetud korrad seal käisin seda ei olnud ja tulemuseks on antitiivalt maha pekstud lakk:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
mds
huviline



Registreerunud 16.01.13
Postitusi: 50

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1.8 TSI DSG

postitati 09.04.14 20:24 Tsiteeri


Kas kasutad harjapesu või survet? Mu BMW'l on madal (su avataril olevast tiivast madalam :P) tiib ning survepesu pole mingit mõju avaldanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tanela
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.13
Postitusi: 27

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb

postitati 09.04.14 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico
Tsitaat:
Algselt postitas: tanela
Ma olen neid käsi ja muid pesulaid proovinud do huja i bolše ning üllatusega peab mainima, et parimat kvaliteeti norm hinnaga suudab pakkuda ainult statoili pesula.

Julgen siin oponeerida.
Mina vahetasin Statoli Olerexi vastu, sest:
- soodsamad paketid
- kiirem pesuprogramm
- pesu on effektiivsem, sest teeb ka veljed alati puhtaks, mis Statolilis reeglina lapiliseks jäid
- vähem müra
- pole ka katuse pleki kolksumist, mis ka siin foorumis teemaks olnud


Üritasin leida mida Olerexi pakutav kuninglik autopesu sisaldab kuid kodulehel kiire pilguga vaadates ei suutnud leida.

Pärast seda kui statoil oma pesulad uuendas on tulemus väga hea. Varem oli tõesti kesine tulemus.
Ise kasutan Stati Superpesu mis annab väga puhta tulemuse. Minu auto puhul kasulik just selle tõttu,et tehakse katuse survepesu (raam katusel). Hind koos kliendikaardiga 12.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 10.04.14 12:25 Tsiteeri


Nii, eile proovisin Mustika juures Olerexi nn. kuningliku pesu. Muidu enamasti käin Smartwashis, aga kuna oli korralikult pigi kogunenud ka kere peale, siis mõtlesin korra seal üle lasta. Auto sai küll absoluutselt puhtaks, aga pigitäppide arvukus praktiliselt ei vähenenud. Nüüd soetasin pigieemaldus vahendi ja lasen enne järgmist pesu peale ;)


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indrekp
huviline



Registreerunud 08.09.11
Postitusi: 165

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Yeti 1.4 TSI Ambition Plus (ex) ; Karoq 1.5 TSI DSG Ambition 2WD (müüdud); Peugeot 5008 Allure (2020), 96kW diisel, autom

postitati 10.04.14 13:51 Tsiteeri


Käisin siis Madaras pesus ära. Väljast ei saa midagi etteheita, aga pagasiruumi ei viitsind nad ära puhastada, ehk eeldasin neilt rohkem, isegi kola võtsin eest ja toolid lükksin ülesse, et neil mugavam oleks. Tagaluugi vahe oli kah puhastamata jäänud.
Automaatpesulatest viimane kogemus Kuressaare Roonimäe tankla pesuga. Nii Statikas kui ka Olerexis on tulemus palju puhtam olnud. Sai võetud maksimum pakett. Njah ikka üsna sitaseks jäi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kempi
klubiliige



Registreerunud 06.12.13
Postitusi: 37

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 1.8 TSI DSG

postitati 25.04.14 11:01 Tsiteeri


Ma ise teen 2 korda aastas pigipesu ja vahatust. Niisama käin käsipesulas kas kodu lähedal või siis Ülemiste Jazz käsipesus. Viimane meeldib mulle sellepärast, et seal on mõnus üks kohv juua ja ajaleht läbi sirvida. Õhtusel ajal minna, siis saab kohe löögile ka.

Kvaliteedi osas jääb mõne koha peal Jazz alla, aga see on puhtalt kuivamise pärast. Kodu lähedal autot pestes ma lähen talle tükk aega hiljem järgi ja siis on vesi igalt poolt ära kuivanud - sõitma hakates ei voola kuskilt vahelt välja vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Commer
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.13
Postitusi: 37

Asukoht: Klooga-Keila-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1.8 TSI

postitati 03.11.14 21:28 Tsiteeri


Käin kas Olerexis või siis Männikul kupongiga - Männikul soodsam ja parem tulemus, aga ei viitsi alati sinna sõita


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
outlaw
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.12
Postitusi: 55

Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 4x4, Octavia III DSG

postitati 03.11.14 22:45 Tsiteeri


olin ka Jazzi usku ja maksin 17eur per pesu kuni õnnestus käia tutika Opeliga seal. Ei tea, kas svamm kukkus paar korda maha või nühiti musta käsnaga aga auto oli korralikult hall ja triibuline. Igatahes soovitati mul autot poleerida kuna värv polevat enam värske. Seega kindlam on ise pesta või vajadusel Smartwash-i või mõnda automaatpesulat külastada. Kvaliteet on muidugi vaiedlav


350 Nm
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
J2T
huviline



Registreerunud 25.02.15
Postitusi: 53

Kasutaja on eemal


postitati 21.03.15 06:57 Tsiteeri


Mulle meeldib isetegemine. Õnneks nüüd ilmub neid iseteeninduspesulaid eestisse järjest rohkem. Kui valel ajal minna siis loomulikult on neis järjekorrad aga kui valida õige aeg, saab auto vägagi odavalt puhtaks, kõik on vaid oskuste taga kinni. Kaval on kasutada ühe euroseid münte, sest keegi ei ütle ju et sul peab kogu aeg olema pesur aktiivne. Musta auto korral, lased juba enne pesemist mõne kangema vedeliku peale, (pigieemalduseks nt) tsooni jõudmisel lased selle kiirelt maha. Pesu ajal lased auto shampooniga üle ja kui tahad paremat tulemust kasutad oma shvammi või harja, kui aeg enam ei jookse. (tulemus ka parem, kuna kunagi ei tea, mida eelmine kasutaja, sellega nühkinud on. Pluss see vesivaha, mida saab lõpus peale lasta on ka selline asi, mille eest küsitakse tavapesulastes juba ekstra hinda, kuid mis jätab eriliselt hea mulje. Viimane kord sai käidud eriti mudase autoga ja kulus 6 euri, enamus rahast läks koobaste mudast puhastamisele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jizz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.11.14
Postitusi: 73

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1.6 MPI

postitati 21.03.15 19:03 Tsiteeri


Kas isepesulates pole mitte käsnaga pesemine keelatud? Võinoh, alati on võimalik eemale sõita ja autot nühkida :)

Aga kuna see teema juba üles tuli, tahtsin küsida, kas keegi on kunagi külastanud Gold Service Autopesulat Tallinnas, Laki tänaval? Kuidas rahule jäite jne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hotdog
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.09
Postitusi: 21

Kasutaja on eemal

Auto: Superb II

postitati 22.03.15 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jizz
Kas isepesulates pole mitte käsnaga pesemine keelatud? Võinoh, alati on võimalik eemale sõita ja autot nühkida :)

Aga kuna see teema juba üles tuli, tahtsin küsida, kas keegi on kunagi külastanud Gold Service Autopesulat Tallinnas, Laki tänaval? Kuidas rahule jäite jne?


Mina külastasin seda (Gold Service) eelmisel suvel. Sinna jõudes avanes selline vaatepilt: kolm meest lasid sooja suveilma puhul mingis väikeses uberikus õlli. Klienditeenindus oli hea, kõik kupatati kulunud bambustoolilt püsi ja see tariti õue, et ma saaks sellel oodata. Siis läks üks vend ämbriga autot nühkima. Tulemusega väga rahule ei jäänud, nt peeglitaguseid polnud keegi puutunud. Pm võid siis juba ise ämbriga metsaserve mõne oja kaldale pesema minna. Midagi kuldset selle koha juures küll ei ole. Kui seda putkat näed, saad isegi aru.

Pesulatest rääkides, paar päeva tagasi sai käidud Paldiski mnt Pilve pesus ning tellitud pigipesu koos vahatamisega. Kui autole järgi läksin ja seda natuke lähemalt vaatasin, oli kõik kohad pigitäppe täis. Selle peale kui töö tegijalt küsisin, et kas pigipesu üldse tehti, vastas ta, et mitu korda käis üle, rohkem lihtsalt polnud võimalik sealt pigi kätte saada. Oleksin pidanud pildi tegema autost, siis saaksite aru ka minu küsimusest, et kas üldse midagi tehti. Seal oli ikka väga palju pigitäppe. Ise näpuga üle mõne täpi tõmmates, tuli ilus must kriips üle auto ukse, seega tundus nagu pigi oleks lahti küll. Pärast sain selle märja salvrätiga ilusti isegi maha pühitud.

Koht millega olen rahul on Sõpruse pst. asuv Alert auto. Olen viimased korrad seal käinud ning mitte ühtegi halba sõna selle koha kohta öelda ei oska. Nüüd kui auto nati mustem, proovin ka nende pigipesu ära, eks paistab milleks nemad siis võimelised on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jizz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.11.14
Postitusi: 73

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1.6 MPI

postitati 23.03.15 16:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hotdog
Tsitaat:
Algselt postitas: Jizz
Kas isepesulates pole mitte käsnaga pesemine keelatud? Võinoh, alati on võimalik eemale sõita ja autot nühkida :)

Aga kuna see teema juba üles tuli, tahtsin küsida, kas keegi on kunagi külastanud Gold Service Autopesulat Tallinnas, Laki tänaval? Kuidas rahule jäite jne?


Mina külastasin seda (Gold Service) eelmisel suvel. Sinna jõudes avanes selline vaatepilt: kolm meest lasid sooja suveilma puhul mingis väikeses uberikus õlli. Klienditeenindus oli hea, kõik kupatati kulunud bambustoolilt püsi ja see tariti õue, et ma saaks sellel oodata. Siis läks üks vend ämbriga autot nühkima. Tulemusega väga rahule ei jäänud, nt peeglitaguseid polnud keegi puutunud. Pm võid siis juba ise ämbriga metsaserve mõne oja kaldale pesema minna. Midagi kuldset selle koha juures küll ei ole. Kui seda putkat näed, saad isegi aru.

Pesulatest rääkides, paar päeva tagasi sai käidud Paldiski mnt Pilve pesus ning tellitud pigipesu koos vahatamisega. Kui autole järgi läksin ja seda natuke lähemalt vaatasin, oli kõik kohad pigitäppe täis. Selle peale kui töö tegijalt küsisin, et kas pigipesu üldse tehti, vastas ta, et mitu korda käis üle, rohkem lihtsalt polnud võimalik sealt pigi kätte saada. Oleksin pidanud pildi tegema autost, siis saaksite aru ka minu küsimusest, et kas üldse midagi tehti. Seal oli ikka väga palju pigitäppe. Ise näpuga üle mõne täpi tõmmates, tuli ilus must kriips üle auto ukse, seega tundus nagu pigi oleks lahti küll. Pärast sain selle märja salvrätiga ilusti isegi maha pühitud.

Koht millega olen rahul on Sõpruse pst. asuv Alert auto. Olen viimased korrad seal käinud ning mitte ühtegi halba sõna selle koha kohta öelda ei oska. Nüüd kui auto nati mustem, proovin ka nende pigipesu ära, eks paistab milleks nemad siis võimelised on.

Hehe, huvitav-huvitav :D

No eks näis. Ostsin omale Gold Service'i 18 eurose voucheri, mis sisaldab välispesu pigieemaldusega, salongi sisepuhastust ja auto vahatamist.

Arvestades, mis tagasisidet nüüd kuulnud olen, ma ei hakka ootusi kõrgeks ajama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
markus
huviline



Registreerunud 27.11.09
Postitusi: 305

Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline 2.0TSI 162kW

postitati 26.03.15 18:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jizz
Hehe, huvitav-huvitav :D

No eks näis. Ostsin omale Gold Service'i 18 eurose voucheri, mis sisaldab välispesu pigieemaldusega, salongi sisepuhastust ja auto vahatamist.

Arvestades, mis tagasisidet nüüd kuulnud olen, ma ei hakka ootusi kõrgeks ajama :)

Ma küll ei kujuta ette millise valemiga on võimalik sellist teenust antud hinnaga osutada. Kui nüüd natuke mõelda millised võiksid olla kulud rendile, kuluvahenditele ja töötasule (noh kui seda vähegi ametlikult makstakse), siis peaks selge olema, et ootusi eriti kõrgele ei tasu tõesti ajada. Aga proovi ära ja anna teistele ka teada, äkki ma eksin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
differee
huviline



Registreerunud 27.09.13
Postitusi: 37

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.15 19:14 Tsiteeri


Püsivaha 18 euroga vaevalt saab. Pigem lastakse kuivatusvaha peale ja kogulugu.
Väike reklaam korralikust püsi vahatamisest: FB LINK


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 31.03.15 17:20 Tsiteeri


See kraam http://shop.smartservice.ee/products/Concept-Tar-%26-Glue-Remover-%252d-pigi-ja-liimieemaldaja-5L.html võttis minu auto valuvelgedelt igatahes kenasti kleebitavate raskuste musta teibi ja tema liimi jäägid maha. Tuleb muidugi leotada (kandsin väikese pintsliga peale mitu korda) ja siis nt plastikutükiga maha kaapida. Ei pea soetama tervet kanistrit vaid osta saab ka väiksemat kogust (nt 0,1l).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jizz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.11.14
Postitusi: 73

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1.6 MPI

postitati 07.04.15 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: markus
Tsitaat:
Algselt postitas: Jizz
Hehe, huvitav-huvitav :D

No eks näis. Ostsin omale Gold Service'i 18 eurose voucheri, mis sisaldab välispesu pigieemaldusega, salongi sisepuhastust ja auto vahatamist.

Arvestades, mis tagasisidet nüüd kuulnud olen, ma ei hakka ootusi kõrgeks ajama :)

Ma küll ei kujuta ette millise valemiga on võimalik sellist teenust antud hinnaga osutada. Kui nüüd natuke mõelda millised võiksid olla kulud rendile, kuluvahenditele ja töötasule (noh kui seda vähegi ametlikult makstakse), siis peaks selge olema, et ootusi eriti kõrgele ei tasu tõesti ajada. Aga proovi ära ja anna teistele ka teada, äkki ma eksin.

Nii, sai siis Gold Service külastatud. Pean muidugi mainima, et auto oli nii seest kui väljast päris must, kuna häbi küll tunnistada, aga viimati sai autot pestud detsembrikuus...

Aga tulemusega mina jäin rahule. Kuigi ma ei hakanud pedantlikult auto igat sentimeetrit üle vaatama, oli auto ilus ja puhas. Seest oli ka kenasti tolmuimejaga üle käidud ja armatuuri puhastusvahendiga hooldatud. Kuna ma mingi vaha ekspert ka ei ole, siis ei oska täpsemalt kommenteerida, mida mulle sinna peale pandi.

Huvitav muidugi oli see, kui alguses reklaamiti välja, et protseduur võtab aega 4-5 tundi, siis tegelikult oli töö 3 tunniga tehtud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
differee
huviline



Registreerunud 27.09.13
Postitusi: 37

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.04.15 07:25 Tsiteeri


Kui kolme tunniga sai tehtud, siis ongi selline konveier teenus.
Korralik pigipesu võtab vähemalt tund aega ja salongi puhastus samuti vähemalt tund aega. Järelikult jäi neil tund aega vahatamiseks. Aga mida kauem lasta vahal peal olla seda parem jääb lõpptulemus. Tunni ajaga jõutakse vaha peale tõmmata ja järgmisest otsast juba hakatakse uuesti maha võtma. Korralik vaha ei jõua sellise ajaga veel äragi kuivada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
J2T
huviline



Registreerunud 25.02.15
Postitusi: 53

Kasutaja on eemal


postitati 12.04.15 06:19 Tsiteeri


18 euri eest ongi ju võimalik ainult konveier teenus. Need kes näpuga igat täppi taga ajavad, ei tea mis tähendab korralik autopesu ja mis see maksma läheb. Enamus kohti kes teevad ülipõhjaliku pesu ja autohooldust, oskavad ka selle eest õiglast hinda küsida, mida enamus autoomanike ei ole eales nõus maksma.
Ja nende igasugu heade imevahenditega, tuleb seda silmas pidada, et kõikide pindade puhastamiseks need ei ole mõeldud. Nt enamus pigieemaldus vahenditega ei tohi puhastada musti plastikust detaile auto kerel, peale paari pesu, need muutuvad lihtsalt halliks. Ja on ka olemas selliseid aineid, mis muudavad erinevad kummidetailid rabedaks, seega ka kasutuskõlbmatuks (eriti kojamehed).

Autopesu peaks ikka võtma nii, et tihedamalt ja vähe, kui harvemini ja korralikult. Ja seda just talvel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
urmas66
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.15
Postitusi: 690

Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia HB 1,2TSI 81kw 2016; MB Vito 4x4 119Bluetec 7Gtronic 2017; Oli Octavia Scout 2,0TDI 135kw 2015

postitati 02.06.15 11:52 Tsiteeri


Mina olen aastaid juba kasutanud Tallinnas Peterburi teel SRD autopesula teenuseid.Koht ise on väljast ja seest paras urgas,aga tööd tehakse korralikult ja hinnad on ka mõistlikud.Töökoht asub lihtsalt neil kõrval ja on mugav käia.
Automaat pesulas on sõidukad tava 9 ja 11 pigieemaldusega.Seal tehakse kõigepealt leotus,siis käsitsi survekaga ja siis harjad(saab ka ilma siis on odavam).
Kõrval käsipesus on nii seest kui väljast väga korralik tulemus alati olnud.Hind 20 ja pagassi ning klaaside eest on vist 3 ja 5 lisa.Täispesu salongi-pagassi-klaasidega läheb tavaliselt 1h40min kuni 2h.
Viimati tegin maasturile(heleda sisuga nahk-tekstiil)keemilise pesu ja tulemus oli kõvasti parem kui oskasin oodata.Isegi vanad põranda matid olid nagu uued.kokku 120.- aega kulus terve päev ja sain kuivade istemetega auto õhtul kätte.Firma focusel lasime eelmisel aastal istmeid teha ja see maksis 40.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hotdog
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.09
Postitusi: 21

Kasutaja on eemal

Auto: Superb II

postitati 07.06.15 09:28 Tsiteeri
Järve auto



Nüüd sai käidud Järve Autos (jarveauto.ee) ning selle kohaga jäin küll väga rahule. Nemad suutsid eemaldada kõik pigitäpid (mille kohta Pilve pesula väitis et neid on võimatu ära saada). Töö oli väga korralik, terve auto ilusti puhas, isegi sumpa ots läigib ilusti. Soovitan (Y)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rosco
huviline



Registreerunud 21.06.15
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 21.06.15 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: differee
Kui kolme tunniga sai tehtud, siis ongi selline konveier teenus.
Korralik pigipesu võtab vähemalt tund aega ja salongi puhastus samuti vähemalt tund aega. Järelikult jäi neil tund aega vahatamiseks. Aga mida kauem lasta vahal peal olla seda parem jääb lõpptulemus. Tunni ajaga jõutakse vaha peale tõmmata ja järgmisest otsast juba hakatakse uuesti maha võtma. Korralik vaha ei jõua sellise ajaga veel äragi kuivada.


Tänapäeva vahad võid juba 20-30 minutipärast maha võtta. Vaha on siis valmis mahavõtmiseks, kui sõrmega üle tõmmates jääb puhas jutt, mitte rasune. Kasutanud nii meguiarsi, malco, Autoglym vahasid, et natuke kogemust on ikka tekkinud.

3 tunniga teeb seest väljast vaha ära küll. Alustuseks tund pesu( Normaalselt määrdunud auto saab umbes 45-60 minutit väga heaks, erand juhud muidugi pikemad protsessid.) , siis kuivatus ja vaha selga. Seejärel sisepuhastus ja selle valmides võtad vaha maha. Saab vaha ilusti tunnike peal olla. Vaha peale kandmine kuskil pool tundi ja mahavõtmine samuti umbes pooltundi. Eks oleneb muidugi auto suurusest ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helmer
huviline



Registreerunud 04.02.15
Postitusi: 100

Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III 1.2 TSI 7-k DSG

postitati 14.07.15 15:56 Tsiteeri


Kuidas tänapäeva autopesulates harjapesu on?

Vanasti oli häda, et harjad kippusid autot kriipima.

Mõtlen just olerexi pesulaid. Kas harjapesul peaks peeglid ka kokku klappima või säästab neid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jorx420
huviline

Avatar


Registreerunud 07.04.14
Postitusi: 140

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda superb 3.6 4x4

postitati 14.07.15 20:37 Tsiteeri


võin nüüd offtopic teemat siin lajatada ,kuid siiani minu usaldust pole teeninud ükski harjapesu.
maksta 15 euri selle eest ,et tehakse tunnikesega auto puhtaks ,ei ole just suurt vaeva nõudev mu meelest.
Siiani eelistan pigem ise pesta või siis emergency case viin käsipesulasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.0% - SQL: 37.0%]