Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: Autopesula valiku lihtsustamiseks (Vastuseid: 147 | Vaatamisi: 43113)
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 25.04.06 09:18 Tsiteeri


küsiks ka sisepesu kogemuste kohta. pean silmas siis märga pesu ehk keemilist pesu, mida ma oma heleda sisuga pean ilmselt 2X aastas tegema.
Sügisel peale suviseid telkimisi lasin teha Tallinna Järve Neste taga. Seal oli töö küll 10 palli. Hind oli minu arust räme (1300). Tahaks sama kvaliteeti odavamalt:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 05.05.06 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Plaanin külastada mai alguses sellist kohta:
http://www.autopesula.ee/
Lasen teha pigipesu+vahatamise ja salongi keemilise puhastuse.Lisaks lasen istmete heledale kangale impregneeraine kaitsva kihi,eks ole näha,kas aitab ka.

Sai eile masin puhastusse viidud ja täna sain siis kätte.
Seest lasin teha istmete ja uste väga heleda(loe:praktiliselt valge) kanga keemilise puhastuse,väljast siis vahatus koos sellele eelneva pesu ja pigieemaldusega.Maksin selle eest kokku 1150.- krooni ja olen tulemusega väga rahul.Ei uskunud,et üsna inetus seisukorras istmed nii puhtaks saab,aga eks nende puhastamisega nähti ka vaeva.Audi Klubi liige Black,kellele see pesula kuulub,oli poole ööni seal mässanud.

Ostsin ka täna Car Brite poolt pakutavat tekstiilpindade kaitsevahendit(Fabric Guard),millega ma istmed üle võõpasin.Vaadates täna cl-i masina istmekatete seisukorda,peaks sellisest vahendist kasu olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wasp
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.09.06
Postitusi: 118

Kasutaja on eemal

Auto: superb elegance 1,8 TSI 7-DSG

postitati 27.09.06 16:43 Tsiteeri


kui autot pestakse survepesuriga ja ise olete seal juures ärge häbenege öelda pesijale kui pesuri ots on autole lähemal kui 50 cm , et lõpetagu see jama ära.Omast kogemusest võin teile kinnitada , et eelmisel autol mida omasin lasti minu silmade all uksepealt värv maha. Kaugus oli vaid paarkümmend cm . ja surve tegi oma. Kindlasti ütlete , et tegemist vana auto jne. aga ei tegemist oli 1999 a A6 millel samuti tsingitud kere nagu enamus skodadest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sooda
huviline



Registreerunud 14.07.06
Postitusi: 13

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 02.10.06 18:10 Tsiteeri


Eks see värvi mahalaskmine sõltub ikka pesuri survest ka. Mul endal pisike pesur, maksis nii suts üle tuhande raha ja selle surve on autopesuks just paras, teed joa lehvikuks ja saab näpud ka veel lehviku servas puhtaks pesta. Aga ei ole surve pooltki selline, nagu ntx 10x kallima Kärcheriga, millega ka sai mõni aeg autot pestud ja millega oleks võinud vist ka plekki läbistada :o
Moraal:
Pigem kasutada veidi keemiat, aega ja pehmet lappi kinnistunud sodi eemaldamiseks, kui üritada iga hinna eest kõike survega maha uhada.
Moraal:2
Leia endale koht kus vesi ja vool seinast välja tulevad, osta 10 pesuraha eest endale survepesur ja pese ise.
Moraal:3
Autot pole külmal (siis külmal ikka) ajal üldse mõtet pesta, ja niipalju sulailmasid on alati, et külmaperioodi pasa maha saab.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Volli
huviline

Avatar


Registreerunud 31.08.06
Postitusi: 22

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,9 TDI

postitati 03.10.06 11:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sooda
Eks see värvi mahalaskmine sõltub ikka pesuri survest ka. Mul endal pisike pesur, maksis nii suts üle tuhande raha ja selle surve on autopesuks just paras, teed joa lehvikuks ja saab näpud ka veel lehviku servas puhtaks pesta. Aga ei ole surve pooltki selline, nagu ntx 10x kallima Kärcheriga, millega ka sai mõni aeg autot pestud ja millega oleks võinud vist ka plekki läbistada :o
Moraal:
Pigem kasutada veidi keemiat, aega ja pehmet lappi kinnistunud sodi eemaldamiseks, kui üritada iga hinna eest kõike survega maha uhada.
Moraal:2
Leia endale koht kus vesi ja vool seinast välja tulevad, osta 10 pesuraha eest endale survepesur ja pese ise.
Moraal:3
Autot pole külmal (siis külmal ikka) ajal üldse mõtet pesta, ja niipalju sulailmasid on alati, et külmaperioodi pasa maha saab.:D


Olen lp. Soodaga täjesti nõus, miks peab leijutama jalgratta,
sampoon maksab 25.- EEK (jägub umbes terveks suveks kahe auto pesemiseks iga nädala vahetusel), käsn 15EEK, vesi kuidas kellel.
Iga tahes meie peres on kaks autod ja ma pesen neid isegi talvel oma kodu õues, talvel panen lihtsalt calipso kindad kätte, ja pese nii kaua kui tahad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 25.04.07 17:25 Tsiteeri


infoks:
otsisin kohta kus auto keemilist pesu teha peale lögast talve, Värvilistest öeldi telefonis: 2500 eek ja me ei taha enne autot näha ka mitte. võta või jäta.
kui pakkusin, et mul siiski sõiduauto ja mitte väikebuss ning et vast vaataksid enne üle kui teevad hinnapakkumise, siis kostis torust naer: tuled kohale, siis on veel kallim.

selle peale võtsin ühendust jazzi pesulaga, kust öeldi: meil on hinnakiri, selle järgi. mõistlik, kas pole?

minu arust annavad ka sellelaadsed vastused tunnistust, kuhu tasub minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 25.04.07 21:03 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=34859#pid241725

Paldiski mnt Jazz keemilise teenustest me loobusime,sest puhtaks nad ei teinud.Võib-olla kvaliteet nüüd paranenud,aga kiirusele rõhutud teenus väga kvaliteeti ka ei paku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kurepepu
huviline



Registreerunud 25.01.07
Postitusi: 7

Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 2.0 CRD, DSG

postitati 28.04.07 23:04 Tsiteeri


YES pesula kohta kohe kaks arvamust.
a) Pesijateks kaks eesti keelt kõnelevat ~40 aastast prouat:
surevpesurit näidati meetri kauguselt, leotust lasti nagu mujal vett, aega kulus 200 eegu eest 1,5h kuna auto oli lihtalt nii must, et prouad otsustasid omavoliliselt kaks tsüklit standardpesu teha. Välja sõites oli siiski näha peeglite juurest tilkunud veetriibud, kuivatamata kohad ning paar kohta kuhu svamm polnud jõudnud.
Tulemus 4+
b) Pesijateks kaks vene keelt kõnelevat ~21 aastast noormeest:
Lolli peaga suutsin pesemise keskel juuksuris ära käia. Tagasi tulles oli näha varasemate eriti mustade kohtade peal laikusid. Noormeeste 2,5 tundi (superpesu) tulemuseks oli "korralikult" pestud auto ehk siis 4(neli) kohta olid autol päevavalguse käes vaadatuna sellised mida võiks nimetada liivapaberiga puhastatud pindadeks. Päris kurb oli vaadata... mõned 10x10 cm kohad olid ikka 5 meetri pealt tabatavalt kriibitud :mad:
Järeldused:
1. Pesula on liiga pime, et pesijad näeksid tulemust.
2. Sõltuvalt tegijast saad kas :
2.1 statoili laadse pesu aga kolm korda lähemalt ja kolm korda tugevama survega (tulemus sama, hind kallim, vigastused suuremad)
või
2.2 suht-koht normaalse pesu - kvaliteet sama mis ise pestes pimedas garaažis ilma korralike vahenditeta.
3. Enam sinna pesulasse ei lähe.
4. Ei soovita teistelegi sest kvaliteet on liiga kõikuv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
egonr
huviline



Registreerunud 21.04.07
Postitusi: 12

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia L&K 2,0 TDI DSG

postitati 01.05.07 09:30 Tsiteeri
ma olen pikemat aega veendunud



Teeme oma pesula. Kus käib kõik nii nagu peab. Igal pesijal on nimi küljes ja kui pesu on tehtud siis klient hindab tulemust. Mida parem tulemus seda rohkem boonust tööline saab. Automaatselt motivatsioon olemas.

1) püsikliendil pannakse alati aknapesu vedeliku paak täis ning
2) kontollitakse kummirõhk üle kui soovib.
3) pesulasse kaamera üles, et oleks näha kes kraabib kui kraabib.

Mida siis autopesija tegelikult tahab:

1) kohe kui vaja pesulasse saada või siis võimalust saada kindlat aega kuna tulla
2) korralikku tulemust
2,5) WiFI olemasolu ootavale kliendile tasuta
3) hea töö eest on kõik nõus maksma normaalset hinda.

ma maksaks küll 200 pesu eest kui ma ei pea mõtlema et kas veljed on ikka puhtad? ja kui keegi veel mingit lisaväärtust pakub mis saaks siis veel parem olla...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Octavianus
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 205

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb III 2015 280HP Elegance

postitati 13.05.07 19:21 Tsiteeri


sain täna kätte Ülemiste Jazzist oma massina peale keemilist pesu. Hindeks annan 9 punkti, millegi kallal nuriseda ei saa, kogu talvine pask on kadunud ja istmetel olnud soolavee kuivamise jäljed muidugi ka.
Kui millegi kallal üldse nuriseda siis et lubatud kella 15-st sai kell 19, aga põhjuseks et polnud veel kuiv.

Positiivse poole pealt tehti välipesu kaks korda ja seda ilma palumiseta - esimese korra kvaliteet polnud parim.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sr
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.06
Postitusi: 7

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia 1,9TD

postitati 02.06.07 11:01 Tsiteeri


Käisin eelmine aasta autoga Tartu mnt ristmiku juures Statoilis (survepesu), mis autot puhtaks ei pesnud. Üks esimesi pesusid uue autoga oli veel... Küsisin seepeale raha tagasi, vaadati üle ja maksti. Soovitati edasipidi käsipesulasse minna :P

Seepeale olen paar korda YESis käinud, auto on üsna korralikult ära pestud. Ülejäänud aja kasutanud Jazzi, kus küll sisepuhastuse kvaliteet ei ole viimased korrad kõige parem olnud....

Roostegarantii kohta niipalju, et 99 aasta Focusel ja 02 Mondel on esindus vastu vaidlemata roostetama hakanud uksed ja tagaluugi ära vahetanud garantii korras :) Fordile üsna tüüpiline probleem...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 05.06.07 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sr
Käisin eelmine aasta autoga Tartu mnt ristmiku juures Statoilis (survepesu), mis autot puhtaks ei pesnud. Üks esimesi pesusid uue autoga oli veel... Küsisin seepeale raha tagasi, vaadati üle ja maksti. Soovitati edasipidi käsipesulasse minna :P

Soh? Või et maksti tagasi? Ma ise olen paar korda mõelnud, et lähen ja nõuan teise samasuguse solgutus-pesu veel, et ehk topelt pestes saab rahuldava tulemuse. Samas aga olen ma olnud pärast esimest kogemust harjavaba pesulaga kogu aeg teadlik sellest, et sellise "pesemisega" autot puhtaks ei saa ning sestap olen ma seda sama pesulat külastanud talviti, et kerelt suur saast maha pesta. Selleks kõlbab kenasti.

Praegu kaalun ma suveks ise käsitisi pesemiseks veekaabitsa ostmist. Autotarve kaupluses Pärnu mnt-l on üks miskine eriti eksklusiivne riist 150 raha eest, täna nägin ka ühte teist, odavamat, 40-kroonist kaabitsat, kuid see tundus kuidagi liiga tugevast kummist olema, et korraliku värvkattega autolt vett maha rookida. Olen nüüd dilemma ees, et kas see ikkagi ära osta ning omal nahal järele proovida, kas minu kahtlusel on ka alus või mitte.

Kui see riist hea pole, siis olen niisama raisanud 40 raha ning pean ikkagi selle kallima ostma...

life is about making choices...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 06.06.07 06:41 Tsiteeri


misasi see veekaabits üldse on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 06.06.07 07:05 Tsiteeri


Veekaabits on selline kaval riistapuu, millega saab autolt vee maha kraapida/kuivatada. Kuna kodanikul on must auto, oleks auto kuivatamine lausa kohustuslik, kuna kuivanud veetilgad on seal väga hästi näha. Seetõttu näituseks ma ei saa osta omale tumedat autot, kuigi väääga tahaks.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 06.06.07 18:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: moanspot
misasi see veekaabits üldse on?

See mõneti segadusseajav nimetus, nagu mul pähe karanud 'veekaabits', pole kõiksesobivam niisuguse viguri kirjeldamiseks. Hasmar auto kui maaletooja kodulehel nimetatakse seda veekaabitsat sootuks 'kuivatusabinõu', mis IMHO on veelgi debiilsem ja segasem sõna.

Igatahes oli Valtsil õigus selles osas, et tume auto tuleb pärast pesemist ilmtingimata korralikult kuivatada, muidu pole pesemisel üldsegi mõtet. Sama pointless, kui vastutuult kusemine :D

Ma olen seni kasutanud wettex (oli vist niisugune kirjapilt) lappi, mis on hea imamisvõimega, kuid millega kulub hea hulk aega. Tartus autopesulas töötades oli meil eelpool pakutud pildil kujutatuga väga sarnane riistapuu kasutada, mis oli kuidagi pehmem ja tsipa teisemast kummist. Sellega sai vee auto suurtelt pindadelt ilgelt kiiresti ja korralikult minema, lapiga veel tiir üle ning tulemus sai esmaklassiline. Kahjuks pole ma täpselt sama riista kusagil müügil trehvanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 06.06.07 20:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Kahjuks pole ma täpselt sama riista kusagil müügil trehvanud.

Autopartner müüb seda silikoonist kuivatuslabidat.Kuskil 200 eeku ringis on see hind.Aastakese tagasi ostsin selle CarBrite maaletoojalt.Maksis kuskil 300 eeki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 07.06.07 06:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Tsitaat:
Algselt postitas: reFFLex
Kahjuks pole ma täpselt sama riista kusagil müügil trehvanud.

Autopartner müüb seda silikoonist kuivatuslabidat. Kuskil 200 eeku ringis on see hind. Aastakese tagasi ostsin selle CarBrite maaletoojalt. Maksis kuskil 300 eeki.

Neeh, need värgindused mulle ei istu - selline sabaga lugu on kõige mugavam ning samuti kõige efektiivsem.
Lisaks on hinda ka kuidagi paljuvõitu maksta. Ilmselt lähen ja võtan Autotarvest selle 150-eeguse kvaliteetsema kaabitsa ära ja ei hakka ikkagist tolle odavamaga katsetama.

Oleks ta vaid kergemini sirgeks painutatav, siis ei kahtleks ning valiksin odavama. Poes näppisin seda, võtsin sabapidi pihku ja surusin kummid vastu sirget lauapinda - selleks, et keskosa kaar sirgeks painutada, oli tarvis rakendada üksjagu jõudu. Kardan, et autokere kuivatades nii tugevasti veekaabitsale peale rõhudes võib soovimatuid (kõrval-)tulemusi saavutada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cobra
huviline



Registreerunud 20.11.05
Postitusi: 24

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9TDi

postitati 07.06.07 17:32 Tsiteeri


Eks sellise vee ära pühkimiseks mõeldud kummi/silikooni "vaabad" on kasutatavad ainult sisetingimustes, sest elu on näidanud, et väikseste kriimustuste tekitamine auto kerele selle värgendusega on väga väga lihtne....ning välitingimustes on see oht ülikõrge (liivaterad jms.) Mina oma autol olen keelanud sellega auto keret kuivatada... aga klaaspidade kuivatamiaseks on ok.... vana massina korral palun väga... kui pind on juba matt siis see abivahend seda hullemaks ei tee ... mina soovitaks auto kuivatamiseks seemisnahkset lappi ning kui võimalik siis peenemad kohad õhu abil kuivatada....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 07.06.07 18:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobra
mina soovitaks auto kuivatamiseks seemisnahkset lappi ning kui võimalik siis peenemad kohad õhu abil kuivatada....

No a too ...nahk ju ei ima vett. Sellega peaks mingi tuhat korda üle ühe koha laskma, et sealt vett ja vee jälgi maha saada. Ma ostsin ka miskise jumalteabmismaterjalist lapi (kaunikesti naha moodi oli), mis auto kuivatamiseks ette nähtud - kurat - ikkagi tavaline nõudepesulapp wettex tegi paremat tööd - selle spetsiaalvärgindusega kandsin vett ühest kohast teise ainult.

Liivaterasid ei saa korraliku pesemise ja loputamise järgselt autokerel enam olla. St ei TOHIKS. Ja vahet pole, kas auto on pestud sees või väljas. Õues muidugist võivad igast lendlevad vigurid vahepeal märja auto pinnale sattuda, liivaterad jms peaks ikkagi kenasti läint olema.

Pesulas näiteks oli poleemikat ja arutelu vahel sellel teemal, et kas korraliku spetsiaalharjaga pestes saab värvkate rohkem kriimustatud kui švammiga pestes. Mina olen jätkuvalt arvamusel, et harjaga on väiksem oht liivase/tolmuse pinna pesemisel värvkatte matistamiseks kui švammiga, kuna viimatimainitul koguneb mustus kenasti autokere ja švammi välispinna vahele ning lahkub sealt alles korraliku pesukäsna loputuse korral. Harjaga pesemisel peened liivaterad ei tohiks nii tugevalt vastu kerepinda surutud saada, kuna neil on ruumi liikuda harjaste vahele.

Mina igatahes pooldan autolt just seesuguse kummikaabitsaga vee mahalükkamist ja võimalikult vähest lapiga kaasaaitamist.

Kui ausalt öelda, siis kõige enam kriime nägin auto kerepinnal pärast seda, kui olin värskelt pestud auto esimest korda pärast ostmist ära vahatanud - lapijäljed olid näha. Enne seda oli saanud mitu tiiru pesta ja polnud kriime sugugi nii palju silmaga näha, kui alles pärast vahatamist. Sellest järeldades tuleks vahatamised kõik ära jätta :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cobra
huviline



Registreerunud 20.11.05
Postitusi: 24

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9TDi

postitati 07.06.07 18:43 Tsiteeri


lihtsalt infoks.... see sünteetiline seemisnahkne lapp imeb vett ja mitte vähe ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 07.06.07 18:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobra
lihtsalt infoks.... see sünteetiline seemisnahkne lapp imeb vett ja mitte vähe ;)

Ju ma siis ei saanud õigele tootele pihta.

Ma ostsin oma lapi ehitusmarketist lasnamäel ning see oli Hasmar Auto poolt maaletoodava Alpin'i kaubamärki kandev lugu.

Kust oma said?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cobra
huviline



Registreerunud 20.11.05
Postitusi: 24

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9TDi

postitati 07.06.07 18:52 Tsiteeri


pean tunnistama, et kunagi sai ka jumal teab mis (visuaalselt sarnane) asi ostetud ja see ei töödanud tõesti... meie asutuse autopesijad kasutavad Conspeti sarja (müüb Getz Eesti) oma aga eelnevalt on kasutatud ka teiste tootjate omi... ütleme nii, et tegemist võiks olla tootega professionaalidele...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 08.06.07 08:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cobra
pean tunnistama, et kunagi sai ka jumal teab mis (visuaalselt sarnane) asi ostetud ja see ei töödanud tõesti... meie asutuse autopesijad kasutavad Conspeti sarja (müüb Getz Eesti) oma aga eelnevalt on kasutatud ka teiste tootjate omi... ütleme nii, et tegemist võiks olla tootega professionaalidele...

Oskad sa mulle öelda, kust neid tooteid osta kannatab Tallinna linnas? getz.ee lehel edasimüüjate kohta info puudub... :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
superb
huviline

Avatar


Registreerunud 31.03.06
Postitusi: 42

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb V6 2,5 TDI Elegance

postitati 23.08.07 10:15 Tsiteeri
pesula tulbi tänaval



Seal on CarBrite pesula..pisike koht nurga taga, tavaliselt kardaks selliseid kohti, aga olen seal käinud kordi ja väga rahul. Algul läksin üldse tuttava soovitusele kes ise tarnib pesuvahendeid.
Toon ühe markantse näite... talvel, auto 2 kuud pesemata, sitakiht on vallutanud kogu värvi mitmemillimeetri paksuselt, auto on äratundmatuseni muutunud. Panen nimetet pesulasse aja kinni ja lähen kohale. 3 meest auto kallale, kõigepealt talvine vahend peale, pesuriga maha. Siis vist mingine muu vahend peale, pesuriga maha. (Aega läind umbes 10 mintsa). Seejärel 3 meest mustika-vaha-shampooniga auto kallal. Pestakse äärmise hoolikusega, ka kõik uksevahed ja isegi velgede vahed väga korralikult. Järgnes hoolikas kuivatamine. Töö tehtud ca 20 mintsaga ja auto nagu uus, pealegi mustikalõhnaline.

Pole nüüd mõni aeg käind kuna suvel pesen ise...aga hind on 125 eegut seal ja koos sisepuhastusega 250 oli.
Ükskord unustasin mainimata et tahan välispesu ainult ja jätsin auto sinna, tagasitulles küsiti 250. Mõtlesin et hinnad ikka väga kõrgeks läind. Maksin ära ja kui autosse istusin sain aru mille eest. Sees oli toimunud ümbersünd. Auto sisemus oli piinlikult puhas. Jalamatidki olid nagu uued.

Nii et julgen soovitada seda kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
toomaspp
huviline

Avatar


Registreerunud 30.06.07
Postitusi: 39

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi Elegance 1.9 TDI

postitati 23.08.07 10:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: superb
Seal on CarBrite pesula..pisike koht nurga taga, tavaliselt kardaks selliseid kohti, aga olen seal käinud kordi ja väga rahul. Algul läksin üldse tuttava soovitusele kes ise tarnib pesuvahendeid.
Toon ühe markantse näite... talvel, auto 2 kuud pesemata, sitakiht on vallutanud kogu värvi mitmemillimeetri paksuselt, auto on äratundmatuseni muutunud. Panen nimetet pesulasse aja kinni ja lähen kohale. 3 meest auto kallale, kõigepealt talvine vahend peale, pesuriga maha. Siis vist mingine muu vahend peale, pesuriga maha. (Aega läind umbes 10 mintsa). Seejärel 3 meest mustika-vaha-shampooniga auto kallal. Pestakse äärmise hoolikusega, ka kõik uksevahed ja isegi velgede vahed väga korralikult. Järgnes hoolikas kuivatamine. Töö tehtud ca 20 mintsaga ja auto nagu uus, pealegi mustikalõhnaline.

Pole nüüd mõni aeg käind kuna suvel pesen ise...aga hind on 125 eegut seal ja koos sisepuhastusega 250 oli.
Ükskord unustasin mainimata et tahan välispesu ainult ja jätsin auto sinna, tagasitulles küsiti 250. Mõtlesin et hinnad ikka väga kõrgeks läind. Maksin ära ja kui autosse istusin sain aru mille eest. Sees oli toimunud ümbersünd. Auto sisemus oli piinlikult puhas. Jalamatidki olid nagu uued.

Nii et julgen soovitada seda kohta.


Ise kasutanud ka seda pesulat. Hea töö lähedal ja väga korralik töö. Julgen soovitada kõigile Škoda omanikele ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.3% - SQL: 31.7%]