Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Mootor vilistab (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 9644)
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 06.11.08 14:04 Tsiteeri
Mootor vilistab



Hommikuti mootorit tööle pannes hakkab jube vilin pihta. Asi kestab niikaua kuni mootor soojaks läheb ja peale seda on vaikus. Mitu korda teeninduse käidud. Määrisid rullikud ära ja ütlesid, et korras. Täna hommikul vilistas jällegi rõõmsalt. On kellegil veel sellist probleemi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 06.11.08 14:18 Tsiteeri


turbo vilin, mis ta muud on, muusika kõrvadele:-P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.08 15:52 Tsiteeri


Geneka rihm vast ei saa olla, teenindus oleks seda märganud.
Aga kontrolli näpuga rihma pingsust igaks juhuks


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.11.08 17:41 Tsiteeri


Mul sarnane probleem. Hakkas pihta peale viimast külastust esinduses. Aga teeb ainult, kui natukene jahedam ilm on. Augustis tegi paar korda kui olid külmad ööd aga nüüd iga hommik (või peale tööd, kui auto on ikka tunnid väljas ära seisnud). Järgmine esmaspäev on 30 000km hooldusse minek. Vaatame, mis räägitakse.

Muideks heli tuleb, kui nüüd seista auto ees, vasakut kätt kus on klaasipesuvedeliku pesa.. kuskil sealt ja liikudes edasi esiklaasi poole. Kuskilt sealt sügavamalt tuleb see heli. Aga nii kui mootor soe nii kaob ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 06.11.08 20:13 Tsiteeri


Mulle seostuvad kõikvõimalikud hääled nt õhuvõtusüsteemiga- varem omasin 2,5 Mondeot, mis kah külma ilmaga "põdra häält" tegema hakkas ja siis sai üks õhusüsteemi kummitoru lihtsalt pikem pandud.

Praegusel Superbil vahetati hiljuti generaatori vabajooksu sidur ära (pmst geneka küljes olev rihmarullik minu arvates), mis kah häälitses, kuigi pigem kõrisevalt. Ainukeseks eelsümptomiks oli momendiks aku märgutule põlema minemine armatuuris paar päeva varem.

Ehk on abiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 07.11.08 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Mul sarnane probleem. Hakkas pihta peale viimast külastust esinduses. Aga teeb ainult, kui natukene jahedam ilm on. Augustis tegi paar korda kui olid külmad ööd aga nüüd iga hommik (või peale tööd, kui auto on ikka tunnid väljas ära seisnud). Järgmine esmaspäev on 30 000km hooldusse minek. Vaatame, mis räägitakse.

Muideks heli tuleb, kui nüüd seista auto ees, vasakut kätt kus on klaasipesuvedeliku pesa.. kuskil sealt ja liikudes edasi esiklaasi poole. Kuskilt sealt sügavamalt tuleb see heli. Aga nii kui mootor soe nii kaob ära.


Käsin just ka 30tuhhi hoolduses. Jätsin ööseks auto neile, et hommikul vennad kuulaksid ja vaataksid. Nuh, siis nad panidki määret vahele ja ütlesid, et korras. Järgmine hommik vilises nagu muiste:) Aa sa peedista ka neid. Äkki tuleb neil parem idee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 07.11.08 09:31 Tsiteeri


Mul oli miski autoga sama jama. Geneka rihm vilistas rõõmsalt peale käivitamist, kuna siis just suur koormus taga ja tegigi kaeblikult kõva häält. kisast sai lahti, kui elektritarbijaid järjest välja lülitasin. hiljem muidugi rihma vahetusega kadus kogu jama ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.08 10:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tsekkar
Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Mul sarnane probleem. Hakkas pihta peale viimast külastust esinduses. Aga teeb ainult, kui natukene jahedam ilm on. Augustis tegi paar korda kui olid külmad ööd aga nüüd iga hommik (või peale tööd, kui auto on ikka tunnid väljas ära seisnud). Järgmine esmaspäev on 30 000km hooldusse minek. Vaatame, mis räägitakse.

Muideks heli tuleb, kui nüüd seista auto ees, vasakut kätt kus on klaasipesuvedeliku pesa.. kuskil sealt ja liikudes edasi esiklaasi poole. Kuskilt sealt sügavamalt tuleb see heli. Aga nii kui mootor soe nii kaob ära.


Käsin just ka 30tuhhi hoolduses. Jätsin ööseks auto neile, et hommikul vennad kuulaksid ja vaataksid. Nuh, siis nad panidki määret vahele ja ütlesid, et korras. Järgmine hommik vilises nagu muiste:) Aa sa peedista ka neid. Äkki tuleb neil parem idee.

Tänud soovituse eest. :) Vaatame, mis tehakse. Eks annan teada. Muideks mul on ka plaanis öelda, et jätaksid ööseks välja ja hommikul käima paneksid. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 07.11.08 12:23 Tsiteeri


rihma vilistamise vastu saab abi vanast heast kampolist. nühi sellega rihma veidi ja viled on kohe ajalugu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 07.11.08 21:59 Tsiteeri


Olen kunagi tänu tiba tuksis rihmale kaks korda jutti genekat maha võtnud. Osadel diislitel teatavasti generaator koos vaakumpumbaga. 2x2 tundi läks ja seoses sellega soovitan soojalt,et uus rihm on alati odavam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
bumm
huviline



Registreerunud 26.12.06
Postitusi: 57

Asukoht: Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi RS

postitati 07.11.08 22:23 Tsiteeri


mul on sama asi,et külmalt rihm viliseb.


www.vibratsioon.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 20.11.08 08:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Tsitaat:
Algselt postitas: tsekkar
Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Mul sarnane probleem. Hakkas pihta peale viimast külastust esinduses. Aga teeb ainult, kui natukene jahedam ilm on. Augustis tegi paar korda kui olid külmad ööd aga nüüd iga hommik (või peale tööd, kui auto on ikka tunnid väljas ära seisnud). Järgmine esmaspäev on 30 000km hooldusse minek. Vaatame, mis räägitakse.

Muideks heli tuleb, kui nüüd seista auto ees, vasakut kätt kus on klaasipesuvedeliku pesa.. kuskil sealt ja liikudes edasi esiklaasi poole. Kuskilt sealt sügavamalt tuleb see heli. Aga nii kui mootor soe nii kaob ära.


Käsin just ka 30tuhhi hoolduses. Jätsin ööseks auto neile, et hommikul vennad kuulaksid ja vaataksid. Nuh, siis nad panidki määret vahele ja ütlesid, et korras. Järgmine hommik vilises nagu muiste:) Aa sa peedista ka neid. Äkki tuleb neil parem idee.

Tänud soovituse eest. :) Vaatame, mis tehakse. Eks annan teada. Muideks mul on ka plaanis öelda, et jätaksid ööseks välja ja hommikul käima paneksid. :D


Kas said abi teenindusest?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.08 13:30 Tsiteeri


Ei. Nad ei saanud seda kontrollida, sest kui ma sinna kohale jõudsin oli auto loomulikult juba soe ja midagi polnud kuulda.

Mul parema küljepeegli suunatuli läbi. Telliti uus seega lähen uuesti. Kui tuli kohale saabub viin auto ööseks nende juurde. Vaatame, mis sellest saab.

Ütleme nii et see pole vilin, mis sealt tuleb vaid nagu rohutirts ainult heli on aeglasem. :) Ei oska paremini seda heli seletada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.08 10:11 Tsiteeri


Auto veetis öö siis nende juures. Midagi ei tuvastatud. :( Jääme ootama suve, kui enam ei pea seda rohutirtsu kuulama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.09 18:27 Tsiteeri


Närv ei pidanud vastu. Auto veedab öö jälle nende juures ja homme olen ise kõrval kui toimub käivitamine.

Hommikuti (või peale tööd) eriti piinlik autot käivitada. Paneelmajade vahel kostab see eriti hästi. Hoovis seisab lisaks üks Octavia II ja Fabia. Null problemo. Peida end või kohe autosse ja lisa muusikale volüümi, et tunduks nagu kõik oleks korras. Tuleb meelde juba Sierra aeg, kui suurema volüümi puhul kadusid kõik probleemid.

Rihm ei saa see kohe kindlasti olla, sest kui mul siin auto suuremate külmadega seisis paar päeva ja käivitasin, siis rihm vilistas ainult poolteist ringi ja siis koheselt jättis järele (esimest korda kuulsin, et rihm vilistab ja rohkem pole kuulnud ka). Aga rohutirts pani oma lauluga edasi.

Sõber pakkus ehk miski laager, sest see "siuhskamine" käib staabilselt nagu kella seier. Kuniks ei sõida kilomeetri maha, siis vaikus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 06.01.09 20:11 Tsiteeri


Mõigu KEK pakub - veepumba laager. Nii kui vesi soe, paisub pisut ega laula enam.


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 06.01.09 22:06 Tsiteeri


Aitähh info eest. Mainin homme seda. Kui nii peaks olema, siis kuhu ma kuuspaki saatma pean? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 07.01.09 07:46 Tsiteeri


Anna, siis teada, mida vennikesed asjast arvavad?

Kui saavad probleemi lahendatud, siis olen ma hopsti platsis ja nõuan sama;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cosmic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.08.07
Postitusi: 211

Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Superb Sportline 2.0TSI 4x4

postitati 07.01.09 07:57 Tsiteeri


Tundub olevat mingi RS-de tüüpviga tõesti - mul täpselt sama asi. lare, kuidas Sul lood on oma masinaga ja kas Auto100 poolt pole midagi sellisest probleemist kuulda olnud?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 07.01.09 08:44 Tsiteeri


Mu oma masin kiuksub ka samuti hommikul külmalt.Teeb vaikselt kiuks-kiuks,mis iseenesest mind veel ei häiri.Rääkisin ka motomehega,kes oli asjaga kursis ja ütles,et ei saa seda väga ravida.Veepumpa ta väga ei usu.Pakkus variandina ka hommikuse geneka akulaadimise tulemusena tekkivat koormuse tõusu rihmale.
Mind see esialgu ei häiri ja ei lase ka ajutise lahendusena kuskile määret sprayga vahele pritsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 07.01.09 09:55 Tsiteeri


Meenus, et selline vilin oli ka minu autol ja teenindusest väideti, et küllap see on külma turbo vilin. Tõepoolest, mootori töötades mõne aja pärast vilin kadus.

Mõni kuu tagasi tuli aga geneka otsas olev rihmaketas küljest ära. Vahetult enne oli aga sihuke vile ja ulgumine, et lausa kõrvu lukustas.
Pärast teeninduses küsiti, kas vilistas enne lagunemist - see tulenevat nende andmetel just sellest kettast (või selles peituvast sidurist).

Praegu seda vestlust lugedes turgatas pähe, et pärast geneka remonti on vilin kadunud.

Niisiis tundub tõesti, et vilistab külma mootori puhul genekas (või sidur selles), mis vatti saab. Võimalik et laguneb pärast 100 tuhande kilomeetri läbimist (nagu mul see juhtus).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
viiking
klubiliige



Registreerunud 14.05.06
Postitusi: 398

Asukoht: Tallinn & Kangru & Loo
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III Combi 2,0 TSI

postitati 07.01.09 11:56 Tsiteeri


Tundub vist küll, et 1,9 diislite geneka vabajooksu sidur annab 100k+ km juures otsad, sest nagu ülevalpool kirjutasin, siis minulgi on see ära vahetatud ning umbes sama läbisõidu juures.
Võta nüüd kinni, kas bensukatel on sama jama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.09 08:56 Tsiteeri


Töötab nüüd nagu uus. Küljes uus hammasrihma komplekt. Väljas on küll pluss kraadid aga tulemas on jälle külmad ilmad seega eks paistab kas tõesti aitas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tsekkar
huviline



Registreerunud 08.08.06
Postitusi: 144

Kasutaja on eemal

Auto: O3 4x4 black

postitati 14.01.09 08:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pakiruum
Töötab nüüd nagu uus. Küljes uus hammasrihma komplekt. Väljas on küll pluss kraadid aga tulemas on jälle külmad ilmad seega eks paistab kas tõesti aitas.


Nad ise pakkusid selle välja või trampisid jalgadega vastu maad ja nõudsid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 14.01.09 10:22 Tsiteeri


Minul hakkas mootor vilistama 30 000 pealt ning samuti vahetati hammasrihma komplekt välja. Seekord küll garantiikorras. Nüüd juba 84000 sõidetud ja ikka vaikus.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.1% - SQL: 40.9%]