Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: M: Parimad HID Xenonid Eestis HULLU HINNAGA 1000.- komplekt (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2342)
Rage
klubiliige

Avatar


Registreerunud 10.02.07
Postitusi: 351

Asukoht: Peetri
Kasutaja on eemal

Auto: XF S

postitati 15.10.08 19:05 / uuendati 16.10.08 12:53


Tsitaat:
Algselt postitas: Kris-Timo
...
Samas xenoneid kasutades hoiate loodust ja säästate keskkonda:vähem energiakulu tähendab vähem jäätmeid.
...
Vähmalt 60% liiklusõnnetustest leiavad aset pimedal ajal.
...
emm.. ökoloogiline jalajälg xenonite sünnist/valmistamisest kuni jäätmekäitluseni.. oled ikka oma väidetes kindel?

ja kust pastakast see 60% välja imetud on?

<skeptik>

EDIT: mind ajavad lihtsalt sellised lausloosungeid täis reklaamkirjad närvi kus lahmitakse suvaliselt mingite "faktidega"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 16.10.08 06:55 / uuendati 16.10.08 12:53


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Rage
emm.. ökoloogiline jalajälg xenonite sünnist/valmistamisest kuni jäätmekäitluseni.. oled ikka oma väidetes kindel?

ja kust pastakast see 60% välja imetud on?

<skeptik>

Mulle hakkas lisaks kahtlasevõitu (reklaam-)väidetele silma ka kirjavigade üleküllus selles lühikeses tekstis, mis minule kui potentsiaalsele ostjale annab üksjagu aimu kauba pakkujate võimalikust taustast/tasemest.

Kui esmamulje jätmisel ei peeta tarviliseks teha seda perfektses riigikeeles (meie puhul siis eestikeeles), siis ei tasu tahta ka muudes aspektides head taset.

Sisulise poole pealt tekkis mul küsimus, et kuda politsei selliste omavoliliste ümberehituste peale vaatab? Teadupärast originaalsetel ksenoontuledel on automaatne tulekõrguse korrektor peal ja tulepesurid. Minu autol näituseks neid ei ole ning kas sellisel juhul oleks minu auto esituled nõuetele vastavad, kui sinna käredad ksenoonpirnid sisse virutada?

Mul praegu Osrami Cool Blue'd sees ning pimeda ajal ikka ja jälle mõni vastutulija tõmbab ootamatult kaugtuled enda autol peale, viidates ilmselgelt sellele, et minu esikate valgusvõimsus on nii tugev, et vastutulijale jääb mulje, justkui oleks mul kaugtuled parajasti põlemas.

Kui ma nüit ksenoonid nende asemele veel paneksin, siis peaksin vist küll tulede valgusvihu vastu põrandat kruttima, et vastutulijatel pärast minust möödumist silmanägemine säiliks :cool:

Niisiis - teemaalgataja - kuidas on seis niisuguse omavolilise ümberehituse seaduslikkusega?
Või ehk keegi meie ridadest teab täpsemalt kommentaarida seda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 16.10.08 07:36 / uuendati 16.10.08 12:53


Lisaks pesuritele ning regulaatorile on vajalik ka tule "klaasi" märgistus ning vastavus. Minuteada ei tohi hajutitega tuledele sellist kraami üldse külge panna (täpsemalt on sellel teemal nii mõneski teemas vaieldud tõenäoliselt).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 16.10.08 12:21 / uuendati 16.10.08 12:53


Et siis tuleb välja, et Xenon ei tähenda mitte ainult pirni vaid ikka tervet lampi koos juhtelektroonikaga?


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Puuriit
huviline



Registreerunud 10.12.07
Postitusi: 218

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B8 Highline

postitati 16.10.08 12:53 / uuendati 16.10.08 12:53


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Et siis tuleb välja, et Xenon ei tähenda mitte ainult pirni vaid ikka tervet lampi koos juhtelektroonikaga?


Antud juhul on tegu jah ainult pirnide ja ballastiga. Selle komplekti paigaldamine eirates kolme eelpool mainitud punkti ei ole kooskõlas seadustega.

Ühesõnaga kui ihkad Xenoneid ning oled kohusetundlik liikleja kes järgib seadusandlust ning kellel lähevad korda kaasliiklejad, siis mine esindusse ja osta originaalkomplekt koos kogu kaadervärgiga (Kui sa pole just mati leivategija ja ei keevita ise kogu kompotti mingisugustest vaasikuosadest kokku).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 41.5% - SQL: 58.5%]