Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Foorumiga seonduv (Vastuseid: 68 | Vaatamisi: 13235)
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 08.03.10 17:43 Tsiteeri


Hetkel minul ei toimi hästi see asi. Login sisse, ning klikin "Postitused viimasest külastusest". Näitab, et uusi postitusi ei ole. Pealehel näen aga ära, et siiski on (roheline Skoda märk). Ja tähele pannud just Varuosa foorumiga, kus juba mitu päeva on olnud uusi postitusi, aga kasutaja alt sisse logides Uute postituste all ei näita. Millest selline anomaalia?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 08.03.10 17:53 Tsiteeri


Sama siin,aga ehk põhjus selles, et nüüd ost-müük eraldi osas kuulutuste all?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 08.03.10 19:09 Tsiteeri


Ei hakanud küll silm peale, et oleks kusagil eraldi "ost-müük" :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.10 20:31 Tsiteeri


Üleval menüüs on eraldi link Kuulutused, Turu (v.a Ostuabi ja Firmade sooduspakkumised) alla postitatu kuvatakse ainult seal.
Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Ei hakanud küll silm peale, et oleks kusagil eraldi "ost-müük" :P



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 08.03.10 20:49 Tsiteeri


Ok. Selle leidsin nüüd :). Aga probleem ikkagi selles, et Varuosade alafoorumit ei uuenda automaatselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.10 21:10 Tsiteeri


Seleta palun täpsemalt (võid seda ka privas teha) ma ei saa hetkel probleemist aru. Arvestama peab ka sellega, et Kuulutused lingil kuvatakse sarnaselt Tänaste postitustega ainult viimase 24H kuulutusi.
Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Ok. Selle leidsin nüüd :). Aga probleem ikkagi selles, et Varuosade alafoorumit ei uuenda automaatselt.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 08.03.10 22:24 Tsiteeri


No ma proovin. Kui siin foorumis mingis teemas:
varuosad
on toimunud muudatused, st. keegi on lisanud uue postituse mõne tunni jooksul ning kui mina siis uuesti sisse login ning klikin üleval menüüribal "Postitused viimasest külastusest", siis seal ei näita neid postitusi, mis on tehtud "Varuosade" alamfoorumis. Ühesõnaga nagu polekski vahepeal keegi midagi foorumisse postitanud, kuigi tegelikult on. Kuulutustega pole tegelikult absoluutselt midagi pistmist :)

Loodan, et sai arusaadavalt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.10 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
No ma proovin. Kui siin foorumis mingis teemas:
varuosad
on toimunud muudatused, st. keegi on lisanud uue postituse mõne tunni jooksul ning kui mina siis uuesti sisse login ning klikin üleval menüüribal "Postitused viimasest külastusest", siis seal ei näita neid postitusi, mis on tehtud "Varuosade" alamfoorumis. Ühesõnaga nagu polekski vahepeal keegi midagi foorumisse postitanud, kuigi tegelikult on.

Loodan, et sai arusaadavalt :)

Kas sa ikka loed ka mõttega mida ma kirjutan või vaatad sellest sujuvalt mööda?
Ma olen juba mitu korda kirjutanud, et Turg (Autod, Varuosad, Veljed & Rehvid ning Auto audio & navigatsioon) all toimuvat EI KUVATA Postitused viimasest külastusest lingi all! Selle tarbeks ongi eraldi Kuulutused nupp kus viimase 24H jooksul Turu alla postitatut kuvatakse.

Tsitaat:
Algselt postitas: Wygla
Kuulutustega pole tegelikult absoluutselt midagi pistmist :)

Millega siis Turg (Varuosad) puhul sinu arust tegemist on, tehnilise foorumiga või?
Vaata ajaviiteks foorumi esilehte, siis äkki saad aru kuhu alla mingi foorum liigitub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 09.03.10 10:54 Tsiteeri


näh, mina vana inime ei saand ka kohe aru. nüid jõudis kohale lõpuks kuis sisteem toimib.
a mis sellise eraldi asja tegemise mõte oli? et ei peaks niisama kuulutusi vahtima? või miskit muud? no iseenesest ega see paha sisteem pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 09.03.10 11:00 Tsiteeri


Hmm, samas on see minu meelest halb, sest ma käin kiikan siin lehel päevas vaid korra ja lähen otse "postitused viimasest külastusest" lehele ja kui sealt avaneb tühjus, siis lahkun lehelt. Ei kliki üleval menüüs ühtegi kirja, kuna brauseriga lähen otse õigele aadressile. Seegajäävad muud sektsioonid külastamata ja kuulutused nägemata.

Ühesõnaga mulle meeldiks siiski nii, et on üks leht, kus on _kõik_ uudised viimasest külastusest (ilma 24 tunni piiranguta) mida siis on hea aegajalt kiikamas käia.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 09.03.10 11:09 Tsiteeri


Vabandust. Sain ka lõpuks pihta. Eelnevalt jäi arusaamatuks. Aga eelnevaga nõus, et vana süsteem istus natuke rohkem, sest tõesti oli kuidagi mugav korraga kõike vaadata. Isegi kui antud hetkel midagi kasvõi varuosadest või mõnest muust Turu kaubast huvi ei paku, siis huvi võib toodet nähes tekkida.
Aga no on nagu ta on, mis seal ikka :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.10 11:26 Tsiteeri


Ma põgusalt kirjutan ka mis selle uuendamise mõte oli, äkki siis saadakse sellest rohkem aru. Seni olid Audi- ja Skoda klubi foorumid erinevate tarkvara versioonide peal ja see tegi uuendamise/täiendamise keeruliseks. Nii on edaspidi foorumit lihtsam uuendada/täiendada ja samuti tõi see endaga kaasa palju-palju aja jooksul Audi klubi tarbeks loodud funktsionaalsust. Kuna meil palgalisi töötajaid ei ole ja aega foorumiga tegelemiseks tuleb võtta oma vaba aja arvelt, siis tuli minna seda teed mis lihtsam on. Kas Bookmark/Favorites all on üks või kaks linki, sellel ei ole enam erilist vahet minu arust.
Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Hmm, samas on see minu meelest halb, sest ma käin kiikan siin lehel päevas vaid korra ja lähen otse "postitused viimasest külastusest" lehele ja kui sealt avaneb tühjus, siis lahkun lehelt. Ei kliki üleval menüüs ühtegi kirja, kuna brauseriga lähen otse õigele aadressile. Seegajäävad muud sektsioonid külastamata ja kuulutused nägemata.

Ühesõnaga mulle meeldiks siiski nii, et on üks leht, kus on _kõik_ uudised viimasest külastusest (ilma 24 tunni piiranguta) mida siis on hea aegajalt kiikamas käia.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zipper
huviline



Registreerunud 03.05.07
Postitusi: 200

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia II

postitati 24.03.13 15:10 Tsiteeri


Kas oleks võimalik teha meie foorumisse selline lisa, et kõikide kirjutajate nime ja avatari juures oleks ka postituste arv näha?
Nagu paljudes teistes foorumites tavaliselt (nt:Briskoda, VagArena.fi,...).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.03.13 17:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zipper
Kas oleks võimalik teha meie foorumisse selline lisa, et kõikide kirjutajate nime ja avatari juures oleks ka postituste arv näha?
Nagu paljudes teistes foorumites tavaliselt (nt:Briskoda, VagArena.fi,...).

Kuna siin foorumis ei tohiks selliste kasutajatega probleeme olla kes postitavad vaid selleks, et see number võimalikult suur oleks, siis lisasin selle postituste arvu sinna tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 25.03.20 12:29 Tsiteeri


Kas foorum viimasel ajal pisut "katki"?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 25.03.20 12:32 Tsiteeri


Kui pikem tekst kirjutada,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vamps
klubiliige



Registreerunud 17.03.14
Postitusi: 125

Asukoht: Tallinn/Nõmme/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: O3 1.8TSI

postitati 25.03.20 12:33 Tsiteeri


v6i tundub, et teatud t2hed ei meeldi foorumile. Kui v2ltida n2iteks t2pit2hti, siis isegi saab postitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miqu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.17
Postitusi: 59

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Karoq 1.5TSI

postitati 25.03.20 17:06 Tsiteeri


See ei aita, mingi kamm on ikkagi, kirjutasin ka indro meilile, kuid ta pole vastanud.


Mis siis saab kui mitte midagi ei saa?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.20 12:04 Tsiteeri


Uuendasime siin millalgi php versiooni ja viisime foorumi https peale üle, sealt see probleem tekkis. Nüüd peaks asi korras olema aga kui keegi näeb veel mingeid anomaaliaid, siis andke siin teemas teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.2% - SQL: 43.8%]