Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: raadio jurab (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2720)
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 09.04.08 06:32 Tsiteeri
raadio jurab



Et kõik ausalt ära rääkida peab alustama sellest, et üldjoontes raadio töötab.

Aga tundub, et miski niiskus poeb kuhugi antennisüsteemi. Ehket levi kaob mingil hetkel olematuks, nagu antenni polekski küljes. Osasid kehvema leviga kanaleid ei suuda üldse vastu võtta.

Või siis lihtsalt on vastik ragin helil sees. Kuna CD mängib samal ajal veatult, siis kõlarid paistavad küljes olevat :)

Kuiva ilmaga on asi OK. Vist. Aga tahaks ikka vihmas ka raadiot kuulata. Näiteks eile õhtul ragises ja täna hommikul ka.

On keegi midagi analoogilist kogenud ja kas ehk on mõni lihtne lahendus olemas (a la tilk silikooni kuhugi vms) või kindel garantiiots (ma eeldan, et selline asi käib ju garantii alla?!).


Tegelikult oli umbes kuu aja eest selline juhus, et sõites käis autos räme pauk, umbes nagu autot oleks tulistatud. Aga see pauk tuli vist siiski kõlaritest ja ka raadio (võimalik et ka muud) tuli kustus korraks ära. Auto välja ei surnud vms, nii et vist ei olnud üldisem elektrisüsteemi jama. Aga kerge ehmatus oli korraks ikka. Oli kah selline niiskemapoolne ilm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 09.04.08 07:01 Tsiteeri


Sümptomeid mitmeid,aga külasta siiski esindust oma murega.
Sul ilusti garantiiline auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 09.04.08 07:25 Tsiteeri


nojah hetkel mul pole aega, kui aega on, siis on äkki ilus ilm ja sümptomid puuduvad :)

Ideaalis ühendaks selle siis juba pigem korralise hooldusega, mul mingi 1Kkm veel 15Kkm täitumisest puudu :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zipper
huviline



Registreerunud 03.05.07
Postitusi: 200

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Octavia II

postitati 09.04.08 17:49 Tsiteeri


Raadiole saab lasta teha softi uuenduse hoolduse käigus. Peaks kusagil 1/3 tunniga hakkama saama...
Kui see ei aita,siis vahetatakse välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
argo
klubiliige



Registreerunud 30.10.06
Postitusi: 47

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9 TDI

postitati 09.04.08 19:50 Tsiteeri


Täna omal raadioga sama anomaalia. Ragiseb ja pidevalt otsib jaamu taga. Esmalt arvasin, et antenn on piista pandud, aga alles oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 10.04.08 07:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: argo
Täna omal raadioga sama anomaalia. Ragiseb ja pidevalt otsib jaamu taga. Esmalt arvasin, et antenn on piista pandud, aga alles oli.


sama mõte käis mul ka esimesel korral peast läbi :D

mingis skodaautoraadiote viirus äkki :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
argo
klubiliige



Registreerunud 30.10.06
Postitusi: 47

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9 TDI

postitati 10.04.08 13:35 Tsiteeri


Njah, täna raadio OK, peab vist tõesti vihmase ilma kaela ajama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 10.04.08 14:47 Tsiteeri


Uurisin asja.
Viga antenni kanna massis.Esineb Roomsteril ja Fabial
Garantiiteema;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
chillver
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.07
Postitusi: 8

Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal


postitati 11.04.08 16:21 Tsiteeri


hea teada et ma pole ainuke sellise jamaga, kuigi mul seda väga harva olnud.võibollaon tõesti asi ilmas. ma ise arvasin et mingiraadiojaama kala.
kas kellegil sellist jama kah on olnud et kui paned auto käima ja raadio mängima hakkab siis heli pole,nupud ja kanalid vehetuvad. ainuke lahendus on olnud et võti süütest välja ja siis uuesti, peale seda kõik ok. seda jama on kah mingi 3,4 korda esinenud.
aga eks tuleb esindusse minna


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
moanspot
klubiliige



Registreerunud 08.01.06
Postitusi: 166

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi

postitati 11.04.08 19:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: chillver
hea teada et ma pole ainuke sellise jamaga, kuigi mul seda väga harva olnud.võibollaon tõesti asi ilmas. ma ise arvasin et mingiraadiojaama kala.
kas kellegil sellist jama kah on olnud et kui paned auto käima ja raadio mängima hakkab siis heli pole,nupud ja kanalid vehetuvad. ainuke lahendus on olnud et võti süütest välja ja siis uuesti, peale seda kõik ok. seda jama on kah mingi 3,4 korda esinenud.
aga eks tuleb esindusse minna



hm, kui nüüd järele mõelda, siis mingi umbestäpselt 2 korda on olnud. Ühe korra oli paar nädalat peale auto ostu.

Tundub et raadiod ongi mingi eriti nõrk koht. A noh, parem mingu raadio, kui mootor või umbes nii :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lauri269
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.03.07
Postitusi: 55

Asukoht: Tallinn - Kesk-Eesti - Narva
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 2,0 4x4

postitati 11.04.08 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:

Algselt postitas: chillver
hea teada et ma pole ainuke sellise jamaga, kuigi mul seda väga harva olnud.võibollaon tõesti asi ilmas. ma ise arvasin et mingiraadiojaama kala.
kas kellegil sellist jama kah on olnud et kui paned auto käima ja raadio mängima hakkab siis heli pole,nupud ja kanalid vehetuvad. ainuke lahendus on olnud et võti süütest välja ja siis uuesti, peale seda kõik ok. seda jama on kah mingi 3,4 korda esinenud.
aga eks tuleb esindusse minna
Samasugust jama ka minu raadiol esinenud- vahetevahel paugub,nagu keegi laseks auto pihta püssist ja teinekord lihtsalt lambist kaob heli,kõik nagu töötaks aga heli pole. Sai korra hoolduses ka asja kurdetud ja peale seda on harvemaks jäänud. Novembrist alates on 2-3 korda sellist jama teinud, aga muidu töötab nagu"MIšKA".:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 17.04.08 13:30 Tsiteeri


Mina olen jälle täheldanud, et raadio levi suhtes väga tundlik. Nii kui linnast mõnekümne kilomeetri kaugusele saad, hakkab raadio vastikult ragisema ja ei suuda enam jaama mängida. Mõnikord on ragisemist kuulda ka linnas olles. Peab vist kah laskma teeninduses antenn üle vaadata.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.5% - SQL: 45.5%]