Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Felicia "kerge õppeprojekt" - 1995 - Kollane (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2969)
Kollane
huviline



Registreerunud 11.11.07
Postitusi: 9

Kasutaja on eemal


postitati 22.11.07 14:57 Tsiteeri
Felicia "kerge õppeprojekt" - 1995 - Kollane



-


Felicia. Skoda Felicia
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hallvatt
huviline



Registreerunud 31.07.06
Postitusi: 169

Asukoht: Haapsalu/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia Kombi 1,3 1997

postitati 22.11.07 16:29 Tsiteeri


Felicia on väga hea esimene projekt. Ja ka teine ja kolmas... :) Minu essa oli Opel Rekord, teine Felicia ja kolmas, kuram, kipub taas Felicia olema.

Võta kõigepealt elekter ette. Sul on seal ilmselt rohkemgi jama kui aint geneka rihm/harjad. Püttide kadumine võib vabalt olla seotud sittade küünlajuhtmete, mustade küünalde, seest räpase ja lõhkise kaanega jagaja vm sarnase jamaga. Aku vaheta kindlasti ära, talv tuleb ;)

Varuosi saad Auto100st muidugi, kui originaale tahad. Aga see ei tasu Felicia puhul end ära. Läheb kallimaks kui auto soetamine. Mina olen rahumeeli kõik jupid n-ö käest või lammarist ostnud, v.a rehvid.

Kola mööda lammareid. Ka siin foorumis autojuppide müügi all on paari Felicia pulki müüva kodaniku postitused.

Annan veel ühe nime ja numbri: 5272547 Tarmo, tema müüs üht '98 Feliciat osadeks. See on praktiliselt sama mis sinu ja minu Felicia, aint väikese faceliftiga. Käigukasti ostsin ma talt juba ära, aga muid pulki peaks tal olema küll veel alles.

Värv... Hmm, üleüldse on veider värv su Škodkinil :) Aga jällegi, mina pole selle värviga ülearu mängind. Rooste maha, mingi krunt ja sarnane toon peale ja valma. Tagaluugi parandustele läks näituseks mingi radiaatorivärv :P

Aga eks see ole muidugi maitseasi, kuidas keegi oma autot hooldab. Mina vaatan lihtsalt, et sõidaks, väljanägemine ei koti ;)


No sellist jama on raske kommenteerida.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
vazz
huviline



Registreerunud 27.12.05
Postitusi: 42

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: OII 2007 1,9D 77KW

postitati 22.11.07 18:16 Tsiteeri


Forss-is võiks ka feliciale juppe leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
testuser3
huviline



Registreerunud 01.04.06
Postitusi: 160

Kasutaja on eemal

Auto: Felicia 1.3 GLX

postitati 23.11.07 08:46 Tsiteeri


kui toonklaasi paned, siis imo oleks hea selline ühtlane toon, üle kõikide akende. Skodal muidu see toon eriti ilus ei jää.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.5% - SQL: 53.5%]