Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kodiaq varuratta sees olev subwoofer (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 420)
JaanusS69
huviline



Registreerunud 10.06.20
Postitusi: 87

Kasutaja on eemal


postitati 21.04.23 06:39 Tsiteeri
Kodiaq varuratta sees olev subwoofer



tervist kõigile.

Kodiaq Cantoni subwoofer varuratta sees.


Kuidas varuratta sees oleva subwoofriga tegeleda- kas piisab kere vibra ja helisummutusmatist või peaks miskit veel supaka ja varuratta vahele aretama- või hoopis subwoofrile midagi selga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M8DSwordfish
klubiliige



Registreerunud 10.05.10
Postitusi: 212

Asukoht: Enamasti siinpool Soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq Sportline’20, Kodiaq RS ‘23, Rapid Spaceback '14.

postitati 27.04.23 20:49 Tsiteeri


Ker vibra ja müra summutamine ja matistamine teeb alati heli teistsuguseks… Mida sa sellega teha tahad? Seda Cantoni heli teemat on siin varemgi arutatud… sama raha eest paremat nagunii ei saa, jqa kontserisaali autosse ehitatda on natsa majanduslikult mõttetu. Mul on kaks Kodiaq’i, mõlemal Canton sees (Sportine’l vanem ja RS’il uuem versioon). Helipildid on üsnagi erinevad (vähemalt praegu meeldib mulle vanem versioon rohkem) RS-il segab see sissepumbatud saund ka muidugi pilti, aga Octavia RS-i viisin omal ajal Ravolari (praegu vist on nimi Mugav Auto) ja lasin täismatsu mürasummutust teha ja helipilt läks ikka jupp maad paremaks, eriti just madalate osas, see plekikumin kadus ära, ja kesksageduslik müra jai ka jupp maad vaiksemaks, nii et arvan et tasub tegeleda kui tahad odavamalt saundi paremaks saada… Wooferile eraldi kasti küll panema ei hakkaks (kui just mingisuguse mudelipõhise valmis ehitaks, siis vast ehk…) sest mul on nagu pagasnikut muuks vaja kui woofri kast vedamiseks…


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JaanusS69
huviline



Registreerunud 10.06.20
Postitusi: 87

Kasutaja on eemal


postitati 02.05.23 01:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M8DSwordfish
Ker vibra ja müra summutamine ja matistamine teeb alati heli teistsuguseks… Mida sa sellega teha tahad? Seda Cantoni heli teemat on siin varemgi arutatud… sama raha eest paremat nagunii ei saa, jqa kontserisaali autosse ehitatda on natsa majanduslikult mõttetu. Mul on kaks Kodiaq’i, mõlemal Canton sees (Sportine’l vanem ja RS’il uuem versioon). Helipildid on üsnagi erinevad (vähemalt praegu meeldib mulle vanem versioon rohkem) RS-il segab see sissepumbatud saund ka muidugi pilti, aga Octavia RS-i viisin omal ajal Ravolari (praegu vist on nimi Mugav Auto) ja lasin täismatsu mürasummutust teha ja helipilt läks ikka jupp maad paremaks, eriti just madalate osas, see plekikumin kadus ära, ja kesksageduslik müra jai ka jupp maad vaiksemaks, nii et arvan et tasub tegeleda kui tahad odavamalt saundi paremaks saada… Wooferile eraldi kasti küll panema ei hakkaks (kui just mingisuguse mudelipõhise valmis ehitaks, siis vast ehk…) sest mul on nagu pagasnikut muuks vaja kui woofri kast vedamiseks…


Olen mürasummutusi teinud juba 10-le autole- VAG grupi, jaapani ja prantsuse autodele. Varuratta sees olevat supakat pole seni veel olnud. RS sound Actuatori võid lasta arvutiga maha võtta nt levwfreaks.eu meestel. Mina hindan sõidul mugavust, sh vaikust, et nautida täiel rinnal head helipilti. Mõnele meeldib jah ralliauto helid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 02.05.23 10:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JaanusS69
tervist kõigile.

Kodiaq Cantoni subwoofer varuratta sees.


Kuidas varuratta sees oleva subwoofriga tegeleda- kas piisab kere vibra ja helisummutusmatist või peaks miskit veel supaka ja varuratta vahele aretama- või hoopis subwoofrile midagi selga?


Viska see minema on minu aus soovitus. :D
Kuid piisab ilusti kere mürasummutusest nagu ikka. Aga noh see ei muuda seda heli kuidagi paremaks. See lihtsalt ei mängi madalaid helisid, tekitab "müra", mis tundub olevat bass.
Täna on selliseid paremait KIT'e (plug and play) juba saadaval, mis muudavad ka midagi.

Kui sa tahad korraliku heli, siis see originaal seda kohe kindlasti pakkuda ei suuda. Mürasummutus aitab võõraid helisid vähendada + see sama vibra, aga kvaliteeti see juurde ei tekita, sest seda need süsteemid ei suuda pakkuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.1% - SQL: 50.9%]