Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Tagumine luuk universaalkerega autol (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 699)
Komposteerija
huviline



Registreerunud 25.12.21
Postitusi: 1

Kasutaja on eemal


postitati 25.12.21 16:29 Tsiteeri
Tagumine luuk universaalkerega autol



Tere!

Selline probleem, et uuena ostetud Škoda Octavial neljandal kasutusaastal hakkas tagaluugi avamise link kinni külmuma. Mitte siis tihendid, vaid just kui linki vajutada, et uks avaneks. Link ei liigu millimeetritki.

Kuna autol garantii olen käinud 2 korda Škoda esinduses ja ikka aetakse sama juttu, et nemad ei saa midagi teha, et niiskus mikrolülitites jne. jne.

Samas on olukord absurdne, ostsin selle auto just suure pagasiruumi pärast ja kasutan tagaluuki rohkem kui ülejäänud uksi autos, peale juhiukse. Põhimõtteliselt ei julge enam isegi sula ilmadega midagi suuremat pagasnikusse panna, sest meil ei tea kunagi kuna viskab mõnegi kraadi külma ja luuk kinni. Eriti selliseid asju mida tagauksest ei mahu ka välja võtma.

On kellelgi mingeid kogemusi või mõtteid? Viitasin, et see peaks olema tehase mure ja sellele vastati, et jah neile on edastatud jne. No sellest aasta möödas ja sama jutt.

Minu loogika ütleb, et kui ei saa parandada midagi nagu väidavad peaks siis vastava osa välja vahetama? Nemad leiavad, et on sisuliselt ok, kui ma ei saa kuude kaupa oma pagasnikut kasutada vähegi suuremate asjade jaoks.

Tartu Škoda esindus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.5% - SQL: 73.5%]