Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia II L&K 2,0 TDI DSG - 2007 - egonr (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3552)
egonr
huviline



Registreerunud 21.04.07
Postitusi: 12

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia L&K 2,0 TDI DSG

postitati 09.05.07 09:07 Tsiteeri
Octavia II L&K 2,0 TDI DSG - 2007 - egonr



Teate ma kirjutasin väga pika juttu siia miks ja kuidas aga siis vajutasin back nuppu arvutil ja sry enam ei viitsi uuesti kirjutada. Peamine on see et valik on ülipõhjalik, ainuke konkurent oli toyota avensis, kuid otsustasin selle auto kasuks. Hinnavahe oli toyota kasuks. Auto sain kätte alla nädala.

:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Enrico
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.03.06
Postitusi: 437

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb Sportline

postitati 09.05.07 09:59 Tsiteeri


Palju õnne! Loodame, et oled rahul.

Sooviks veidi pildimaterjali L&K varustusega masinast, sest pole ise veel sellist isendit oma silmaga näinud.

Ootaksin siiski selle kaotsi läinud kirjatüki uut ilmumist, sest see valik ja pakkumiste erinevus pakub alati huvi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 09.05.07 10:12 Tsiteeri


Sakslaste skoda lehel L&K pilte (Galerie ja Highlights)
http://skoda.de/index.php?e=1-24-8


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 09.05.07 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: egonr
Teate ma kirjutasin väga pika juttu siia miks ja kuidas aga siis vajutasin back nuppu arvutil ja sry enam ei viitsi uuesti kirjutada. Peamine on see et valik on ülipõhjalik, ainuke konkurent oli toyota avensis, kuid otsustasin selle auto kasuks. Hinnavahe oli toyota kasuks. Auto sain kätte alla nädala.

:D

Sa siis vist esimene meil siin, kes OII L&K ostmisest teada on andnud. Jõle kift pill on nimetet sõiduvahend, käisin värskelt peale uue maja avamist seda masinat seal uudistamas ning nähtu-kogetu oli vägagi priima. Ise ilmselt läheksin ma juba Superbi suunale ning sellist toretsevat autot omale ei ostaks, kui autot hakkaksin valima ~300-400k hinnaklassis.

Korralikke pilte L&K varustuses OII-st on tõesti vähe netis leida olnud - SIIT leiab mõne detaili pilte lisaks järgnevale kahele salongipildile.

http://oldpartner.skoda-auto.com/share/mediumsize/OCLK60001.jpg

http://oldpartner.skoda-auto.com/share/mediumsize/OCLK60002.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
egonr
huviline



Registreerunud 21.04.07
Postitusi: 12

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia L&K 2,0 TDI DSG

postitati 12.05.07 08:13 Tsiteeri


Muide ma vaatasin Superbi. Ruumi oli mehiselt igast asendist. Sisu jättis nii tugevalgt soovida et õudne... see puitimitatsioon on naeruväärne... silm saab ka aru et plastmass... Ja võibolla uus superb on ilusam ja parem aga vana oli nagu vana passat lihtsalt kole ja ebamugav... konsooli osas just. Eks ole näha kas mu L&K eest tahab keegi 3a pärast 40% ostu hinnast maksta või mitte:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 12.05.07 20:35 Tsiteeri


Superb- kole ja ebamugav?! :o
No kindlasti mitte. Ebamugavusest on asi kaugel ;) Ja no ilu on ju samuti vaataja silmades :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 13.05.07 19:30 Tsiteeri


Ülal toodud L&K on piltidelt minu meelest tohutult maitsetu. Need valged istmed on seal salongis võõrkehad. Kui kogu salong on must, siis sinna ei sobi valged istmed. Jätab odava bling-bling mulje.

Lihtsalt minu väike arvamus.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 14.05.07 06:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wigry
Ülal toodud L&K on piltidelt minu meelest tohutult maitsetu. Need valged istmed on seal salongis võõrkehad. Kui kogu salong on must, siis sinna ei sobi valged istmed. Jätab odava bling-bling mulje.

Lihtsalt minu väike arvamus.

Helehalli nahka on kasutatud kogu salongi vooderdamisel, mitte valget. Niisama märkuse korras täpsustan :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 14.05.07 10:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: egonr
Eks ole näha kas mu L&K eest tahab keegi 3a pärast 40% ostu hinnast maksta või mitte:cool:

well, ma arvan, et minu 9 aastase ja pea pool milli sõitnud traktori eest saab veel 40 prossa ostuhinnast.
millest sul siis seuke pessimism?
a kui masinat viisakalt hoiad, siis vilista mulle, kui kolme aasta pärast 40 prossaga müüa tahad. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.3% - SQL: 37.7%]