Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb ll (2009) 3.6 VR6 DSG - kas selline undamine normaalne? (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1224)
nitramm
huviline



Registreerunud 21.07.20
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 21.07.20 06:56 Tsiteeri
Superb ll (2009) 3.6 VR6 DSG - kas selline undamine normaalne?



Head foorumi kasutajad - oleks tarvis teie abi ja varasemaid kogemusi!

Superb 2009, 3.6 VR6 FSI, 4x4 Haldex, 6-käiguline DSG.

Eriti hästi manuaal modes (kuid ka S ja D režiimis) on pehmelt kiirendades kuulda ulguvat/vinguvat häält. Kostub ka siis kui gaas lahti lasta ning lasta mootoriga pidurdada. Kui hoo pealt vaba käik sisse panna, siis kaob hääl ära)

Vaata ka Youtube videot:
https://youtu.be/zShHT2hlm2c

Olen kuulnud arvamust, et see ongi 4x4 ja/või DSG puhul normaalne. Samas olen palju kuulnud inimestelt, kellel ei ole sarnasel masinal mingeid hääli.

Mis on teie arvamus ja kogemus ning kui oskate viidata võimalikule probleemile, siis andke julgelt märku. Suured tänud ette!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mitmeveoline
huviline



Registreerunud 09.07.18
Postitusi: 35

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II combi

postitati 21.07.20 18:47 Tsiteeri


4x4'jaga küll mingit seost ei näe/kuule, ega oska välja mõelda. Endal diisel 4x4 aga antud häält ei kuule, võimalik et diisel on palju valjem eriti kui pöördesse minnes...

küll aga kas hääl ei ole süngis RPM*iga? suht raske lühikese video pealt muidugi võhikul järeldusi teha...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ssilverr
huviline



Registreerunud 01.08.18
Postitusi: 4

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Superb

postitati 21.07.20 21:43 Tsiteeri


Mul on paar aastat, mis ma sõitnud olen, vägagi sarnast häält teinud, selgelt on see kuulda just esimese teise käiguga nii kiirendades kui käiguga pidurdades. Pole selle aja jooksul heli muutunud ega ka miskit katki läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nitramm
huviline



Registreerunud 21.07.20
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 22.07.20 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mitmeveoline
4x4'jaga küll mingit seost ei näe/kuule, ega oska välja mõelda. Endal diisel 4x4 aga antud häält ei kuule, võimalik et diisel on palju valjem eriti kui pöördesse minnes...

küll aga kas hääl ei ole süngis RPM*iga? suht raske lühikese video pealt muidugi võhikul järeldusi teha...


Pigem siiski on pööretega süngis - läheb kõrgemate pööretega ka "vinguv" hääl toonilt kõrgemaks.

Märgin ära, et teeb seda häält ka üsna ühtlaselt kõigi käikudega. Tänud teile praeguste arvamuste eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.9% - SQL: 55.1%]