Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: mis mulje on 1.9 TDI(77kW) Octavia II`st? (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 3792)
Cobra
huviline



Registreerunud 20.11.05
Postitusi: 24

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi II 1.9TDi

postitati 01.12.05 20:42 Tsiteeri
mis mulje on 1.9 TDI(77kW) Octavia II`st?



äkki on kellegil selline auto ning oskab rääkida muredest kui ka rõõmudest...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Krayzie
huviline



Registreerunud 24.11.05
Postitusi: 16

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.9 TDI

postitati 02.12.05 09:32 Tsiteeri


käisin proovisõidul. kogemus üldiselt enam-vähem positiivne küll aga häiris natuke kõrge müratase. Arvan et kui raadio oleks mänginud poleks seda tähele pannud. Kaasõitjaid vist häirib suht jäik vedrustus mis eesti teede peal tekitab mulje nagu sõidaks ameerika mägedes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 02.12.05 10:44 Tsiteeri


Eelmine auto eenem Octaviat oli väga pehme vedruga. Alguses küll tahtis see Octavia vedru veidi harjumist, kuid nüüd enam muud ei taha. Pole aasta jooksul ei endal ega autol Tallinnas sõiduga midagi lahti põrutanud. Samuti ei ole mina ega ka kaassõitjad mingeid erilisi põrutusi tundnud, kuigi nii mõnigi kord ikka üsna treppis teel sõitnud. Lõpuks veel mulle on hakanud selline vedrustus meeldima, mis kurvis autot eriti ei kalluta. Vahepeal olin sunnitud jälle pehme vedruga autoga sõitma. kohe häirivalt ebamugav oli kurve võtta. Las kiirus täitsa alla, muidu lendad istme pealt minema. Ühesõnaga mu meelest on see jäiga vedru kartus eelarvamus ning alusetu pealekauba. Octavia vedrustus on mu meelest mõnus.


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 02.12.05 18:40 Tsiteeri


Tundub, et enamusel uutel autodel on suhteliselt jäik vedrustus. Tööl osteti kaks Toyota Avensist ja päris jäiga vedrustusega masinad on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 11.12.05 19:17 Tsiteeri


ma kyll 2.0 103kw-ga tiirutan ning peaks ütlema, et müratase on tõesti selline kuuldav, aga paneks selle pigem salongi isolatsiooni kui mootorimüra arvele - enamus siiani diisleid omanud tuttavaid on öelnud, et kuradima vaikne diisli kohta ning silmad pungi mineku peale ajanud.

vedru kohta - see auto lihtsalt seisab tee peal, eelmise B4ga ei anna ikka üldse võrrelda. enne kannatan vähe suuremat põrutamist kui everlasting hirmu kui miskit kuhugi ära minema kipub.

ise plaanisin algul just sedasama 1.9 77kw ning käisin temaga ka proovisõidul, sellest hetkest ma seda diislit ka tahtsin. pisut õnnetult läksk helkama ära vajumisega ning lõpuks jõudis mulle kohale 2.0 103kw, aga ilma ESP ja vihmasensorita - sain aga mf rooli, mingi maxi dot display ja 103kw ning olen sigarahul.

seega mul nagu eriti arvamust pole 1.9 kohta, aga kui vähegi võimalik hangi 2.0 - kütusekulu on kuskil pool liitrikest küll suurem, aga 1/4 juurde on üsna suur vahe (iseasi, mis ta muidugi reaalselt annab) - kergem hiljem müüa ehk ....

minu 2se viimase 2336 km keskmine kulu on 5.8l/100km arvuti järgi.
koosneb see umbes pooleks maanteest ja linnast. Sõidan ka linnas kiirusehoidikuga ja 4 käiguga. eriti vihane kiirendaja ma pole - sellise keskmise pereisa tasemel.
suvel tõenäoliselt kulu langeb.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Krayzie
huviline



Registreerunud 24.11.05
Postitusi: 16

Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.9 TDI

postitati 12.12.05 07:55 Tsiteeri


endale pakkus ka huvi 2.0, küll aga paneb ehmatama kõrge kasko selle masina puhul (mingi kasko kalkulaatori järgi tuli mingi 1200.- kuus). On kellegi kogemusi kui palju võib olla uue 1.9 ja 2.0 kindustusmakse erinevus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 280

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.05 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Krayzie
endale pakkus ka huvi 2.0, küll aga paneb ehmatama kõrge kasko selle masina puhul (mingi kasko kalkulaatori järgi tuli mingi 1200.- kuus). On kellegi kogemusi kui palju võib olla uue 1.9 ja 2.0 kindustusmakse erinevus?

Proovisin ka huvipärast e-kindlustus kalkulaatorit ja sain hinnaerinevuseks 1103.- eeku. Auto hinnaks panin 300k ja omavastutuseks varguse puhul 15% ning muidu 3k. Hinnad olid 100043.- ja 8940.- ja neid pakkus Ergo.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AzA
huviline



Registreerunud 17.11.05
Postitusi: 205

Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 2.0 TDI

postitati 12.12.05 16:33 Tsiteeri


mul on hinna erinevus u. 1200 aastas - regatud pärnusse.
kui nüüd õigesti mäletan, siis oli 7800.- 1.9l puhul ja 9000.- ümber 2.0 puhul.

kindlustusmakse erinevus on ka, mmm 300.- vist oli aastas suurem kui nüüd õigesti mäletan.


hannes
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.9% - SQL: 51.1%]