Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb 1.8TSI (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 3020)
STR
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.16
Postitusi: 49

Asukoht: TALLINN
Kasutaja on eemal


postitati 18.06.19 14:10 Tsiteeri
Superb 1.8TSI



https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3087848

Kuna pikemalt müügis olnud siis uurin siit, et ehk keegi käinud vaatamas / kuskil kontrollis / oskab miskit kosta? Hetkel just otsin Superbi, bensiinimootoriga ja automaati ning see jäi silma kuna keskmisest parem varustus ning võrreldes paljude teistega, võrdlemisi väike LS. Tänud ette!


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 19.06.19 07:25 Tsiteeri


Ma arvan, et kehtib kenasti siin teemas mainitud info:
http://foorum.skodaclub.ee/viewthread.php?tid=5046

Täpsemalt võiks teada esindus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
STR
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.16
Postitusi: 49

Asukoht: TALLINN
Kasutaja on eemal


postitati 19.06.19 08:24 Tsiteeri


Tänud!

Ise küsin ise vastan:
Esitiivad roostetavad;
Tagatiivad roostetavad;
Ukse alumised ääred kõik roostetasid va. tag. vasak kus ei märganud roostet;
Esistangel kriipsud kraapsud värvikahjustused;
Skoda embleemid mõlemad kulunud;
Sisu kohta müüja ütles, et esiistmed määrdunud kuid kogu salong on määrdunud kõvasti;
Tag. p. polstris pisike auk;
Mootor tundus käivat normaalselt kuigi ketiliini pool kuulsin mingit "knock" häält mida mu 1.4TSI 2014 ei tee näiteks, võib olla see norm sellel ja peabki nii olema;
Koha peal käike vahetades vahetas ilusti ja mitte midagi ei tundnud aga kuna DSG siis ilmselt see ei näita midagi kuna masendus oli nii suur siis proovisõidul ei käinud;
Õli väidetavalt ei võta kuid õlikorgi ümbrus oli ikka poole katte ulatuses õline, mitte küll värske aga siiski. Kõik siis järelikult varasemalt täiesti mööda valanud. Õlikorgi enda ümber muidugi olid mingid puulehed ja mis iganes praht veel, et sellest võiks järeldada, et ehk tõesti pole korki viimati näpitud või siis ei huvita see praht seal.
Teisi asju isegi ei hakanud proovima kas toimivad.


Omanikuga kokku saamine tundus lõpuks ülikeeruline kui mitte võimatu, just ajaliselt.
Suhelda tuleb inglise keeles. Hinnas alla ei taha tulla kuigi Aprillis oli hind 5750 Eur, hetkel 5500 Eur.

10.04.2019 ja 184 000 km on käidud Škoda Tallinnas ostu-eelses. Kui uurisin, et mis seal siis leiti väidab müüja, et ei ole käinud auto Škodas kontrollis. Škoda ise seda infot kahjuks välja ei anna.

Hooldused on tehtud kuni 90 000 km margiesindustes. Peale seda väidetavalt hooldusi teinud omanike tuttavad mehhaanikud.

Jutu ja kuulutuse järgi on auto ideaalses korras. Reaalsus on hoopis midagi muud. Et keegi ei raiskaks samamoodi oma aega, leppides kokku aega kokkusaamiseks kõige pealt üsna pikalt, ning teiseks, et minna kohale arvates, et näete väga heas korras korralikku Superbi, kirjutan. Reeglina nii ei tee kuid hetkel kuna kuulutuses ja müüjaga suheldes pidi olema tegemist ideaalse autoga, kirjutan reaalsusest.

NB! Hind on ka 5500 pealt peale mu vaatamist ja kommentaare müüjale kukkunud 4900 Eur peale :D.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rstdi
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.07
Postitusi: 420

Kasutaja on eemal

Auto: RS TFSI dsg O2 11, Cupra ST 300 4drive 17

postitati 19.06.19 09:14 Tsiteeri


Eks selline masin ongi see, ideaalses korras Eesti auto. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 19.06.19 09:21 Tsiteeri


Tahtsin juba enne kirjutada et selles hinnakalssis midagi korraliku paraku ei ole võimalik saada...korruta selle korvi hind kahega ja hakkab juba nägusamaid pille leiduma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
STR
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.16
Postitusi: 49

Asukoht: TALLINN
Kasutaja on eemal


postitati 19.06.19 13:28 Tsiteeri


Ma usun, et saaks ikka, aga eks korralikul ja "korralikul" on omakorda vahe. Ma isiklikult niikuinii selle koha pealt liiga pedant ja teen autod alati "enda jaoks korda" ja räägin kõik ausalt ära mis viga, et keegi ei hakkaks koha peal vigisema või hiljem kuid kirjutada infosse, et ideaalses korras ja siis ootab ees sind selline auto, on ikka täielik lollus. Eks vigu ole ka neil x2 hinnaga autodel. Kasutatud autod ju ja Eestis sõitnud enamus. Eks otsin edasi :).


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 19.06.19 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: STR
Ma usun, et saaks ikka, aga eks korralikul ja "korralikul" on omakorda vahe. Ma isiklikult niikuinii selle koha pealt liiga pedant ja teen autod alati "enda jaoks korda" ja räägin kõik ausalt ära mis viga, et keegi ei hakkaks koha peal vigisema või hiljem kuid kirjutada infosse, et ideaalses korras ja siis ootab ees sind selline auto, on ikka täielik lollus. Eks vigu ole ka neil x2 hinnaga autodel. Kasutatud autod ju ja Eestis sõitnud enamus. Eks otsin edasi :).


Nõustun...paraku on see äri eesti moodi et aina huiaks kuis jaksaks.
Mida iganes mina müütan räägin nii nagu asi on ja mis iganes puudused või tehtud vahetatud. 90% sõidukiomanikele on auto tarbeasi ja käitutakse ka vastavalt. Mina olen pedant kahjuks ja iga kriips ja täke ajab tohutult närvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 61.4% - SQL: 38.6%]