Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Poltergeist vallutas superbi cbbb mootori (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 2025)
Jannar
huviline



Registreerunud 19.06.16
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 03.04.19 19:27 Tsiteeri
Poltergeist vallutas superbi cbbb mootori



Tere

Paluksin teie ideid. Nimelt hakkas superb jukerdama ja andis esimese pihusti vea. Lammarist sai teine peale ja sada km sõitu jälle esimene pihusti. Vea kustutamine ei aidanud. Ilmselt oligi pees.Ostin siis uue pihusti peale. Kõik toimis sinna maani, kui hakkas andma taas esimesest viga circut open, no kena. Lasin vea maha ja voilaaa nagu uuesti sündinud. Vea annab siis nii nagu juhtub. Käivitub soojalt ja külmalt kenasti poolest pöördest kui viga peal pole. Pumbad ja jutud kenasti korras. Pihusti juhmestik läbi käidud ja korras.Silindri rõhk mõõtmata, kuna tööriistad postis veel. Kas kellelgi on sarnaseid kogemusi? Aju???
Tänud kaasamõtlemast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kauriK
huviline



Registreerunud 25.12.18
Postitusi: 34

Kasutaja on eemal


postitati 04.04.19 05:45 Tsiteeri


vaheta nn vigane pihusti mõne teise silindriga ringi, kas siis ka viga jääb samaks või kolib ringi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jannar
huviline



Registreerunud 19.06.16
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 04.04.19 06:10 Tsiteeri


Seda ma teinud ei ole ja ega ma ei usugi, et ta ümber kolib. See on 3.pihusti seal ja uus. Pihusti kindlalt ok. Kontrollisin eile veel takistust ja see on etteantud piirides nagu ka teised. Huvitav ongi see, et mis kuradi valemiga ta peale vea kustutamist võib sõita määramata kilomeetrid ja siis täiesti ootamatult võtab tagant ära. Olen mõelnud juhtmed " sillata" aga pole veel leidnud sellist elektriku, kes ütleks ,et pole probleemi kui juhtmete takistus muutub. Seda siis selleks, et kui eeldada niiöelda murdunud juhet, mis "mängib". Mootor liigub ja juhtmestik liigub ja tekib hetkeks katkestus ja siis aju võtab pihusti järelt. Kui mina vea kustutan on see hetk möödas ja kõik jätkub kuni järgmise korrani. See on siis teooria. Käisin eile juhtmestiku 80% ulatuses läbi ja kõik kena.
Küsisin ka esindusest uut juhtmekimpu ja see oli valus. Krt ise tellivad poolast ebakvaliteetse toodangu ja mina pean seda suppi helpima. Teadupärast on see kogu juhtmestik üks suur jama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jannar
huviline



Registreerunud 19.06.16
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 16.04.19 04:12 Tsiteeri
Poltergeist vallutas superbi cbbb mootori



Vahepeal mõni lahendus siis ka probleemide sekka😀. Nagu öeldakse, kes otsib see leiab. Mina leidsin, olles kogu juhtmestiku lahti võtnud, uuesti teipinud, testeri siniseks kulutanud, aju kontrolli saatnud jne jne. Jõudsin veani, mis peitis end pihusti pistiku sees. Ehk siis üks pistiku klemmidest pistiku seest murdunud. Testriga kerge puudutus ja ühendus on olemas. Nii et mõõtmine oli petlik. Juhe/klemm pistikus sai mängida, kui mootor töötas ja sellest siis see on ei ole viga. Kui see aju tabab juhtme takistuses muutusi siis ta lülitab pihusti järelt ära. Asja lahendas pistiku klemmidele välimistele külgedele surutud pisike metalli tükk, mis taastasid kontaktid. Uus juhtmestik 505 euri ehk siis kuniks toimib jääb nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 13.01.14
Postitusi: 134

Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Välismaa auto

postitati 17.04.19 19:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jannar
Vahepeal mõni lahendus siis ka probleemide sekka😀. Nagu öeldakse, kes otsib see leiab. Mina leidsin, olles kogu juhtmestiku lahti võtnud, uuesti teipinud, testeri siniseks kulutanud, aju kontrolli saatnud jne jne. Jõudsin veani, mis peitis end pihusti pistiku sees. Ehk siis üks pistiku klemmidest pistiku seest murdunud. Testriga kerge puudutus ja ühendus on olemas. Nii et mõõtmine oli petlik. Juhe/klemm pistikus sai mängida, kui mootor töötas ja sellest siis see on ei ole viga. Kui see aju tabab juhtme takistuses muutusi siis ta lülitab pihusti järelt ära. Asja lahendas pistiku klemmidele välimistele külgedele surutud pisike metalli tükk, mis taastasid kontaktid. Uus juhtmestik 505 euri ehk siis kuniks toimib jääb nii.


Uus pistik koos rep.juhtmetega ei aitaks?


levwfreaks.eu - Meie uus koduleht._________ Sõidad jälle ja naeratad! Forss
... Magnus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kauriK
huviline



Registreerunud 25.12.18
Postitusi: 34

Kasutaja on eemal


postitati 17.04.19 20:31 Tsiteeri


pistiku seest saab klemmid kätte ja sisse saab uued klemmid panna, koos miski 20cm juhtme jupiga.
Ehk kõike saab tellida, nii pistikuid kui ka parandus juhtmeid, lollus oleks tervet kimpu osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jannar
huviline



Registreerunud 19.06.16
Postitusi: 11

Kasutaja on eemal


postitati 20.04.19 20:04 Tsiteeri


Uus kimp on 505 euri. Praeguseks on mure unustatud. Selle lappimisega on selline lugu, et see škoda ja ka ilmselt kõik vanuselt uuemad mõõdavad juhtmetes takistusi. Kui takistuse väärtus pole õige siis süsteem lülitatakse välja. Milline tolerants on lubatud pole õrna aimugi. Näiteks juhtmete sildamine ei toiminud. Kohe oli pihusti tagant. Olen rahul praeguse tulemusega. Pistik väliselt korras ja niikaua kui probleeme uuesti ei põhjusta ei näe põhjust ka klemme vahetama hakata. Muidugi imelik koht üldse katkestuseks. Otsisin igaltpoolt mujalt aga vahi vigurit😁


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.1% - SQL: 45.9%]