Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kodiaq klaasipesu düüside reguleerimine (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 2484)
Sepapoiss
huviline



Registreerunud 27.06.18
Postitusi: 3

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 1,4TSI

postitati 27.06.18 19:00 Tsiteeri
Kodiaq klaasipesu düüside reguleerimine



Tere.Kas Kodiaqil saab klaasipesuri düüse reguleerida nii,et pritsiks vedelikku kõrgemale.Linnas sõites on enamvähem aga maanteel sõites pritsib esiklaasi alla äärde.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 28.06.18 13:27 Tsiteeri


Vanasti sai düüse reguleerida nii, et pistad nõela otsast sisse ja kangutad sobivasse suunda. Kui Kodiaql on need lehvikuna üle terve akna pritsivad düüsid, siis nende kohta pole päris kindel, pole vaja olnud sellist reguleerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alfonso
huviline

Avatar


Registreerunud 24.02.12
Postitusi: 182

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb III 1,4TSI L&K

postitati 28.06.18 20:03 Tsiteeri


Minu teada Kodiaq-il sa neid eriti kergesti reguleerida ise ei saagi. Olen selles osas nagu arutelu näinud (mälusopi kuskil kaugemas otsas on nagu midagi).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 28.06.18 22:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sepapoiss
Tere.Kas Kodiaqil saab klaasipesuri düüse reguleerida nii,et pritsiks vedelikku kõrgemale.Linnas sõites on enamvähem aga maanteel sõites pritsib esiklaasi alla äärde.


Ikka saab väike torx otsuk ja kruti aga...väga ettevaatlikult...ei mäleta torcmxi mõõtu...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
boggy
huviline



Registreerunud 08.12.17
Postitusi: 81

Kasutaja on eemal

Auto: ex Kodiaq

postitati 29.06.18 08:39 Tsiteeri


Aga kaua muidu teistel Kodiaqi omanikel autol aega läheb peale kangi tõmbamist enne kui vedelikku pritsima hakkab? (see nüüd kõlas sutike ropult, aga mõte on ühene :)) Minu omal ca 2-3 sek pump undab ja siis hakkab tulema kui enne pole minut+ kasutatud. Selline tunne nagu vajuks ära, nagu mingit tagasivoolu klappi poleks ja esindus ütleb, et ei peagi olema, mul pole aga aega olnud teisi proovida, ainult sõidan, tuleb juba kolmas hooldus:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 29.06.18 09:03 Tsiteeri


Jaa võtab hetke aega ja mul ka pritsib pisut madalale (ja võrreldes sõbra uue octaviaga pritsib vähem vedelikku).


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Wazer
huviline

Avatar


Registreerunud 04.03.17
Postitusi: 51

Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 MPI 51kW 2x4

postitati 29.06.18 13:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: boggy
Aga kaua muidu teistel Kodiaqi omanikel autol aega läheb peale kangi tõmbamist enne kui vedelikku pritsima hakkab? (see nüüd kõlas sutike ropult, aga mõte on ühene :)) Minu omal ca 2-3 sek pump undab ja siis hakkab tulema kui enne pole minut+ kasutatud. Selline tunne nagu vajuks ära, nagu mingit tagasivoolu klappi poleks ja esindus ütleb, et ei peagi olema, mul pole aga aega olnud teisi proovida, ainult sõidan, tuleb juba kolmas hooldus:)


Mina esinduses kurtsin kohe alguses ja ilma lisaküsimusi esitamata pandi ühesuunaline (tagasivoolu) klapp vahele ja kui ropult jätkata, siis niikui kangi puutuda - kohe pritsib, ei mingit eelmängu. :cool:
See oli eelmine sügis, võibolla on nad nüüd "targemaks" saanud ja tootja enam ei kompenseeri seda aga mulle arvet ei tehtud - garantii. Nüüd on nii nagu kõigil teistel autodel, ei pea ootama, kohe pritsib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fuzzz
huviline



Registreerunud 16.02.15
Postitusi: 98

Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Kodiaq 190hp TDI Elegance

postitati 29.06.18 16:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wazer
Tsitaat:
Algselt postitas: boggy
Aga kaua muidu teistel Kodiaqi omanikel autol aega läheb peale kangi tõmbamist enne kui vedelikku pritsima hakkab? (see nüüd kõlas sutike ropult, aga mõte on ühene :)) Minu omal ca 2-3 sek pump undab ja siis hakkab tulema kui enne pole minut+ kasutatud. Selline tunne nagu vajuks ära, nagu mingit tagasivoolu klappi poleks ja esindus ütleb, et ei peagi olema, mul pole aga aega olnud teisi proovida, ainult sõidan, tuleb juba kolmas hooldus:)


Mina esinduses kurtsin kohe alguses ja ilma lisaküsimusi esitamata pandi ühesuunaline (tagasivoolu) klapp vahele ja kui ropult jätkata, siis niikui kangi puutuda - kohe pritsib, ei mingit eelmängu. :cool:
See oli eelmine sügis, võibolla on nad nüüd "targemaks" saanud ja tootja enam ei kompenseeri seda aga mulle arvet ei tehtud - garantii. Nüüd on nii nagu kõigil teistel autodel, ei pea ootama, kohe pritsib.


Hmm kui küsida tohb kus selle klapi lasid panna?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.8% - SQL: 51.2%]