Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Tagumise akna soojendus (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2698)
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 19.12.06 15:01 Tsiteeri
Tagumise akna soojendus



Kuidas teistel Skodadel selle tagumise akna soojendusega lood on. Eile oli aknal selline kerge jää peal. Panin soojenduse sisse ja 15 minuti pärast alles oli näha, et vaikselt hakkab sulama asi. 20 minuti pärast oli enamvähem. (äkki saab seda asja kuskilt timmida, nagu kanni soojendust?)
Sama jama ka uduga. Kui tagumine aken on udune, siis miski mmm 15 minunti pärast hakkab tagumine aken triibuliseks minema ! Minu arust ei ole see vist eriti normaalne. Autoks siis Skoda Spuerb.
Eelmine auto oli ford probe. temaga oli ses suhtes tore... kui tagumine aken oli kergelt jääs, siis soojendus sisse ja 1 minuti pärast tekkisid esimesed triibus (kui väljas just -20 ei olnud) ja miski 5 minuti pärast tagaumine aken oli puhas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Valts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 31.01.06
Postitusi: 330

Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 1,8 tdci

postitati 20.12.06 07:14 Tsiteeri


Sul ujub ilmselt mingi kala kuskil elektrisüsteemis.
See ei tohiks nii kaua reageerida. Mul Oct I on küll tunduvalt kiirem. Lase üle vaadata!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Knap
huviline



Registreerunud 27.07.06
Postitusi: 25

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi Elegance 1,9TDI

postitati 20.12.06 08:33 Tsiteeri


Nu seal tunudub jah mingi kala olevat. Endal eile just tagaakna puhastamiseks seda kasutasin... heal juhul läks 3 minutit et see kinni jäätunud lumi harjaga kenasti aknalt lahti tuli. Ei mingit kraapimist. Auto siis O2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
wigry
huviline



Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 456

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II 1.6 MPI

postitati 20.12.06 21:33 Tsiteeri


offtopic natuke, aga siiski: Tahaks küsida, et mis te mõtlete sellest tagaakna soojenduse timerist mõtlete, mis O2-l on? Mul endal on olnud vaid haru harva teist korda tagaakna soojendus sisse lülitada. Teadupärast siis lülitatakse soojendus automaatselt 10 minuti pärast välja O2-l


Don't let the perfect be the enemy of the good
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 21.12.06 08:56 Tsiteeri


krt seuke taimer oleks sigamegajube hea. minu vanadel traktoritel seda põle ja ühtepuhku avastan, et olen nii umbes tunnikese sõitnud punaste traatidega.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KKristo
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.06
Postitusi: 47

Asukoht: Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2.0 TD

postitati 25.12.06 20:19 Tsiteeri


Taha veel ära sõnuda.. aga peale siin kurtmist, hakkas asi nagu korralikult tööle :) Hommikul sain esimesed triibud sisse 30 sek, ja seda jääs aknale! Enne läks 10-15 minutit. Uskumatu, mida teeb avalik kaebamine autoga :)

Ilusaid pühi neile, kes jõule peavad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.2% - SQL: 51.8%]