Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: milles viga- geneka harjad või mujal (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2968)
panic
huviline



Registreerunud 10.10.06
Postitusi: 37

Kasutaja on eemal


postitati 25.10.06 16:54 Tsiteeri
milles viga- geneka harjad või mujal



mul lihtsalt lähevad tuled tuhmiks ja raadio jääb vait madalate tuuridega- kui gaasi lisan siis lähevad tuled jälle arksaks ja raadio hakkab mängima


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 25.10.06 18:06 Tsiteeri


Väga vabalt võivad olla geneka harjad. Omast kogemustest Felicia kohta tean öelda, et mingil ajal oli nii, et keset sõitu läksid tuled ja näidikute paneeli valgus tuhmiks ja siis klõps jälle heledaks. Lõpuks oli nii, et raadio hakkas tõmblema (kinni-käima-kinni-käima). Peale seisma jätmist enam ei käivitunud...ainult lükates. Vihma kah muidugi sadas ning kojamehi käima pannes liikusid need teo kiirusel :D Lõpuks ei tahtnud enam üldse käima minna. Lõpuks kui sõitu sai ikka jätkata, tuli selline paduvihm kaela...mul tuled ei põlenud, kojamehed ei töötanud...ühesõnaga ega eriti midagi ei näinud küll :P...ja siis nii naljapärast mõtlesin, et prooviks kojamehi veel tööle. Ja töötasid! Tuled, raadio ja kõik muu hakkas järsku jälle tööle (ju siis vihm hakkas elektrit jälle juhtima vms). Aga geneka harjad olid läbi küll. Aga seda on lihtne järgi vaadata...võtad küljest ära ja vaatad mis seisukorras need on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Knap
huviline



Registreerunud 27.07.06
Postitusi: 25

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia II Combi Elegance 1,9TDI

postitati 26.10.06 07:35 Tsiteeri


võimalik, et on viga ka geneka rihmas. Olen samamoodi sarnase probleemiga maadelnud. Lņpuks tuli välja, et geneka rihm oli niivņrd kulunud, et enam ei vilistanud, vaid käis rataste peal lihtsalt ringi. Kui kapoti avasid, siis vedas kuidagi genekat kaasa nii, et pettis ära ja viga sealt otsima ei hakanudki. Päästis lõpuks rihma vahetus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
riinaj
huviline



Registreerunud 25.10.05
Postitusi: 14

Asukoht: Pelgulinn - Sindi - Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Felicia 1,3

postitati 26.10.06 13:10 Tsiteeri


Tjah, seda juhtus minulgi. Nagu juba kuskil ka kirjutasin, lõppes see sellega, et käiku välja lükates ta lihtsalt suri välja. Keset Liivalaia tn. näiteks ;) Või Tehnika tänava valgusfoori all. Kohe läks jälle tööle küll. Kas harjade olukorda teenindus vaatas või ei, ma ei tea. Kuna nendest midagi ei räägitud mulle hiljem, siis ma arvan, et harjadega kõik ok. Aga mine tea.
Soovitas aga teenindus mulle midagi, millele ma ka juba olen vihjanud ühes teises postituses - toitesüsteemi kütuselisand. Pärast seda sõitis pisike ilma viperusteta ja ei kavatsenudki enam käiku välja lükates armatuuril punaste tuledega eputada:D
Eelmisel nädalal ehmatas ta mind taas selle lükkega Odra tn-Juhkentali ristmikul. Millegipärast see kõik toimub just niiskel ajal, kevadeti ja sügiseti. Suvel kõik ok.


Pisike ja punane
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.3% - SQL: 54.7%]