Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: CCG Piibe Challenge 2006 (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 3063)
Tibu
huviline

Avatar


Registreerunud 29.11.05
Postitusi: 26

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.08.06 15:09 Tsiteeri
CCG Piibe Challenge 2006



Car Club Girls kutsub kõiki 2. septembril Piibele tänavakiirendusvõistlusele "CCG Piibe Challenge 2006"

täpsem info kodulehel ja foorumis


ja seoses sellega ootame 30. augustil kõiki autoomanike koos oma autodega kella 9.00-20.00 Hansa Pesulasse, Kadaka tee 66B, kus CCG tüdrukud pesevad autosid ;)!
info CCG Car Wash


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.08.06 15:32 Tsiteeri


eeh;), milline huvitav klubi.


Oma käruga kiirendama pole mõtet tulla, mis sest tillu-mootorist ikka piinata. Kui kangema asja töölt võtan siis võib isegi mõne kiirema ringi teha


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tibu
huviline

Avatar


Registreerunud 29.11.05
Postitusi: 26

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.08.06 17:33 Tsiteeri


autoklubid, kes on huvitatud paremast parkimiskohast ja oma klubialast, võtke kiirelt ühenudst:
info@ccg.ee või marit@ccg.ee
Marit 52 44456


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 24.08.06 06:54 Tsiteeri


nää kes välja ilmus.
:)
ja nimi ka vahepial lühemaks jäänd.

piibele mina küll ei tule, aga kasutan juhust ja risustan võõrast teemat ja kutsun huvilisi laupäevaks ülenurmele. mõned skoda omanikud veedavad sääl terve pika päeva kiirendades (tõsi ilma skodata).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.08.06 07:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
nää kes välja ilmus.
:)
ja nimi ka vahepial lühemaks jäänd.

piibele mina küll ei tule, aga kasutan juhust ja risustan võõrast teemat ja kutsun huvilisi laupäevaks ülenurmele. mõned skoda omanikud veedavad sääl terve pika päeva kiirendades (tõsi ilma skodata).

võibolla räägid lähemalt?:P


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tibu
huviline

Avatar


Registreerunud 29.11.05
Postitusi: 26

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.08.06 08:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
nää kes välja ilmus.
:)
ja nimi ka vahepial lühemaks jäänd.


nu ega ma nii kadunud ka ei ole olnud, kuigi jah, ei jõua kõike ka kõige parema tahtmise juures :P
ja nimi lühemax? sama pikk ju ikka :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 24.08.06 09:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tibu
Tsitaat:
Algselt postitas: diesel
nää kes välja ilmus.
:)
ja nimi ka vahepial lühemaks jäänd.


nu ega ma nii kadunud ka ei ole olnud, kuigi jah, ei jõua kõike ka kõige parema tahtmise juures :P
ja nimi lühemax? sama pikk ju ikka :)

Kusagilt kunagisest varasemast ajast on mullegi silma jäänud nimepilt Tibunaator, meite siinses foorumis on see aga jah lissalt Tibu olnud. Niiet herr diesel sättis omas peas mitu erinevat asja kokku ning sestap see peen arusaamatus.

Või maa kaa ei tea.. :D

Niipaljukest off-topicut, teemasse tulles olen sunnitud mainima, et tõsiselt meeldiv avastus minu jaoks teitesugune tüdrikutest rallipande oma klubiga ning teiepoolne planeeritav-korraldatav aktiviteet. Vabandan oma teadmatust ja informeerimatust, kuid kasse teie üritus on värskevõitu või juba traditsioonidega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
diesel
klubiliige



Registreerunud 21.11.05
Postitusi: 1006

Asukoht: maal
Kasutaja on eemal

Auto: traktorid

postitati 24.08.06 11:25 Tsiteeri


ähh, a äkki ma puterdan ise. mul mälusopis igatahes oli seuke pilt, et sa olid siin alul tibulinski. a ju ma siis miskit rammusalt segi ajand olen. noh, vana pea, ei suuda kõike enamb kinni pidada.

nii ja millest lähemalt pean rääkima? kas ülenurmest? sääl eesti mv viimane etapp. mc39 korraldatud nightrace. huvilised vaadaku lahkeste ise mc39 või bhra või tqhq või veel x lehelt infot juure.

ja tibu, sorry, et su teemas siin järjekindlalt läbustan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tibu
huviline

Avatar


Registreerunud 29.11.05
Postitusi: 26

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.08.06 12:33 Tsiteeri


ei ole hullu, ju pole siis nii oluline sündmus/yritus et sellex omaette teemat teha ;) :D


Kusagilt kunagisest varasemast ajast on mullegi silma jäänud nimepilt Tibunaator, meite siinses foorumis on see aga jah lissalt Tibu olnud. Niiet herr diesel sättis omas peas mitu erinevat asja kokku ning sestap see peen arusaamatus.

Või maa kaa ei tea.. :D


ah ex neid nimeda väänamisi ole igasuguseid, a kui päris aus olla siis on kudagi nii kujunenud, et Tibu on see va päris nimi, Tibulinski- hüüdnimi ja Tibunaator on see kollane millega ringi vuran :P

Niipaljukest off-topicut, teemasse tulles olen sunnitud mainima, et tõsiselt meeldiv avastus minu jaoks teitesugune tüdrikutest rallipande oma klubiga ning teiepoolne planeeritav-korraldatav aktiviteet. Vabandan oma teadmatust ja informeerimatust, kuid kasse teie üritus on värskevõitu või juba traditsioonidega?

tänud! ;) selline kiirendus võistlus on CCG poolt jah esmakordne ja hoiame pöialt et kõik ikka õnnestux ja hästi lähex selle organiseerimisega, mis ei ole tegelt teps mitte lihtne ettevõtmine. küll aga oleme korraldanud ringraja võistlust jne jne kõigest meie kodulehel www.ccg.ee :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tibu
huviline

Avatar


Registreerunud 29.11.05
Postitusi: 26

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.08.06 11:31 Tsiteeri


Nüüd on lõpuks müügil "CCG Piibe Challenge 2006" kleeps autole, millega saab üritusel TASUTA parkida!

http://kesva.lap.ee/avatar/PC_kleebis1.jpg

Hind: 50.-

suurus: 570*330 mm
värv: valge

Kleebiseid on piirarud kogustes!

riin@ccg.ee
56 35 42 32


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.0% - SQL: 38.0%]