Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Skoda Superb - politsei tagastus (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 8884)
Seltsimees
huviline



Registreerunud 21.04.14
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 21.04.14 17:06 Tsiteeri
Skoda Superb - politsei tagastus



Tere

Kas keegi on oma silmaga kaenud tagastatud politsei Skoda Superbe Auto 100? On need väga raiped? Tasub üldse sinna jalga tõsta?


http://img3.auto24.ee/auto24/320/715/45662715.jpg

http://www.auto24.ee/used/1350867

Vaja oleks soetada mingit igiliikurit. Kellad-viled, nahkistmed ja DSG ei huvita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 22.04.14 07:21 Tsiteeri


Mul on selline, valge (see valge näeb päriselt ilusam välja, kui pildi järgi võiks arvata, sinine mulle just ei meeldinud). Mõnes mõttes hoopis kindlam ost just, kuna hooldused on alati õigel ajal tehtud ja vajalikud asjad vahetatud. Istmed ilusad, kuna spetsiaalsed katted olid peal koguaeg, iluliistud salongis on uued pandud jne.

Neil ei ole püsikiirust peal, küsi see hinna sees kaasa - mulle anti. Ilma on jama. Kaasas olid nii suve kui talverehvid - mõlemad olid suht kulunud ja ilmselgelt mingid suvakad kokku komplekteeritud (päris palju erinevaid rehve oli kogu komplekti peale), ise ostul põhjalikult ei süübinud ja pidin nii talvekad kui suvekad uue jooksu võtma.

Ostes oli ca 136k sõitnud, praegu ca 144k. Vahepeal ka hooldus tehtud (mille sain ka auto tasuta kaasa:) Kõik oli korras, aku soovitati mingi hetk uus panna. Lisaks sain kaasa ka 2 nädalat/1000km garantii (müüja põhimõtteliselt ise pakkus välja, et ta on kindel, et auto on väga heas korras). Salongi ventikas pisut kõrises ja see vahetati ilma ühegi küsimuseta 2 nädala pärast ära.

Hetkel piduri vaakumvõimendi pisut susiseb, vaatab kas saab korda teha või peab ära vahetama, aga isegi originaali saab ca 290ga uue, nii et pole hullu. Väga hea hinnaga väga mõnus liikur. Ainult rehvimüra on sellise auto kohta (see vist paljudel autodel mureks tänapäeval?) päris kõva. Konarlikuma asfaldi peal tagaistmel olla ei tahaks, ees on vaiksem. Siledama asfaldi peal on vaikne :)


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Seltsimees
huviline



Registreerunud 21.04.14
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 22.04.14 08:48 Tsiteeri


Tänan vastuse eest. Sain aru, et ostu pole kahetsenud, suuri remondiarveid pole näinud ja muret teeb ainult rehvimüra?

Tuleb vist Auto 100 korra käia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 22.04.14 09:23 Tsiteeri


Ei ole kahetsenud ja remondile on 0 euri läinud. Ahjaa neil ei ole porikaitseid, need pidin kohe ostma, eriti valge autoga muidu ei lähe mitte. Makk on muidugi jama sees seal, aga reaalselt ei kasuta nagunii seda enamasti...Piilusin ka neid natuke uuemaid takso-superbe seal - 2011 ja dsg kastiga aga mulle see must nahksisu kohe kuidagi ei meeldinud.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
..heigo..
huviline



Registreerunud 19.03.12
Postitusi: 74

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Elegance 1.4tsi DSG

postitati 22.04.14 14:53 Tsiteeri


Selliste autode puhul tuleks veel arvestada peale läbisõidu ka seda, palju auto kohapeal tühikäigul on tiksunud. Keegi kunagi küsis, et miks politsei autod kohapeal tühjalt käivad ja politseist tuli vastus, et autodes nii palju tehnikat, et aku saaks muidu tühjaks. Samas ma ei oska kommenteerida, kui palju mootor tühikäigul kulub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mds
huviline



Registreerunud 16.01.13
Postitusi: 50

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb II 1.8 TSI DSG

postitati 22.04.14 17:16 Tsiteeri


Ükskord seal aega parajaks tehes käisin neid miilitsa masinaid kiibitsemas. Tuledes mõrad/niiskus sees, lugematu arv mõlke, politsei antennide augud roostetasid, rehvid läbi. Arvestades, mida nende autode eest küsitakse, siis mina seda sõitu ette ei võtaks.

Samas on seal ka hulganisti taksosid, need paistsid oluliselt viisakamad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
timo99
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.13
Postitusi: 179

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 7-DSG

postitati 23.04.14 09:06 Tsiteeri


Jep kahtlemata peab hoolega üle vaatama. Mul endal näiteks tuled kõik eeskujulikud, niiskust pole, mõni üksik vaevu (uurides) märgatav muljumiskoht ja kraaps on, aga millisel kasutatud autol neid ei oleks? Kindlasti on seal ka kehvemas seisukorras masinaid.

Muide minu meelest näiteks salongis oli taksodel rohkem kasutusjälgi.

Kohapeal on need kindlasti tiksunud, aga ma ei usu, et sellest suurt probleemi on. Tiksumisest ehk annab pisut tunnistust see, et neil on näidiku järgi hooldus (30 000km intervall), aga mul tuli nn. 150 k hooldus ca 140k peal.


Trükin pilte www.minuprint.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
tnx
huviline



Registreerunud 07.05.12
Postitusi: 750

Kasutaja on eemal


postitati 24.04.14 06:42 Tsiteeri


See kohapeal käimine on nii ja naa - ühest küljest muidugi kõik, mis töötab, see kulub, teisest küljest jällegi on siis mootor kogu aeg soe ja võrreldes tavalise linnasõidukiga on külmkäivitustest ja lühikestest otstest tulenevaid probleeme neil vähem.
TSI mootoril pigem võib pidev tühikäigul tiksumine sisselaskeklapid ära tahmata.
Politseiautodel tasub uurida ka veermikku ja käiguosa, küllap mõned neist on teenistuse jooksul pidanud külastama ka kehvemate teedega kohti ja vahest ka vähe kiiremat sõitu teinud. Ja mõistagi on nii politseiautod kui taksod hoitud teadmisega, et 3 aasta möödudes antakse nad tagasi ja tegu on ikka tööautodega, mõni vanem, aga erakasutuses või ülemuse auto võib hoopis paremas seisus olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
marekk
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.11
Postitusi: 103

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia RS 2.0TFSI 170kw/360Nm rattast

postitati 24.04.14 13:25 Tsiteeri


Need sisselaskeklapid tahmavad TSI mootoritel ka siis kui sõita. Mu autol oli päris mustad ja ma peamiselt ikka sõidan :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.4% - SQL: 49.6%]