Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia RS jah või ei ? (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 3400)
Edgar
huviline



Registreerunud 04.07.06
Postitusi: 2

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 HTP

postitati 09.08.06 20:34 Tsiteeri
Octavia RS jah või ei ?



Et siis plaanis osta Octavia, olen sõitnud nii automaatkasti kui manuaaliga siis 2.0 FSI versioonidega.

Automaat oli nagu nälkjas teel hea ja sujuv siis :). Manuaal oli pisut parem kuid ka suht uimane. Aga Octavia RS oli midagi oopis muud, kiire ja mõnusalt jäik ning käitus ärmiselt hästi nii madalatel kui sa suurematel kiirustel.

Minu küsimus oleks siis eelkõige RS i endistele ja praegustele omanikele. Sisuliselt....kuidas on ? On mingeid tüüpvigu, mitu korda karteripõhi "kaduma" on läinud ? :) Ja näiteks millist lisavarususe juppi te elusees kasutanud pole jne ?

Ootan huviga teie mõtteid.


Mind Over Matter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 09.08.06 21:29 Tsiteeri


Octavia RS on väga hea valik.

Vanema põlvkonna RS omanikud on Alu põhjakaitsega karteriprobleemi lahendanud.Uuel RS-l seda probleemi ei ole,kliirens parem.

Põhiline tüüpviga RS-ga sõites,et kisub näo naerule.:D

Selle aasta RS-i müügikvoot hakkab täis saama,nii-et soovitan otsusega kiirustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reFFLex
moderaator

Avatar


Registreerunud 05.11.05
Postitusi: 758

Asukoht: Pirita kant
Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0TDI 2017

postitati 09.08.06 21:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lare
Põhiline tüüpviga RS-ga sõites,et kisub näo naerule.:D

Bljääd, see seuke ropp viga - märgatav, muide, ka tavalise Octavia II juures - mille vastu valmistajatehas polegi võimeline mõistlikku lahendust leidma. Tšehhid muidu tublid ja hakkajad poisid, aga seda komplikatsiooni pole suutnud ära klattida :D

Oleks mul präägu ekvivalenti üle ja üks O II puudu, mai läheks omikul töössegi, vaid joonelt TDI-RS-i tellimust vormistama. Paraku on omal RS-i surrogaat apastraat õues võrkaia taga ning va krabisevat läheb muudegi prigude täitmiseks.

Aga sina Edgar mine kohe homme hommikul mõne nägusa Auto100 müügimehe juurde ja ütle selges eesti keeles: "Ma tahan!"
...ja nad kirjutavad sinu nimele ühe RS-i tellimuse ära. Tõesti, asjaga on kiire, nagu lare vihjas ning kui pikalt venitad, siis selle aastanumbri sees Auto100 sulle seda ülipopulaarseks kujunenud autumudelit kätte toimetada ei suuda.

Meil siin foorumis ühel sellil on see RS, kuid foorumis tegev ta suurt ei ole - ilmselt esines temagi puhul tüüpviga ning ta täiendavalt veel sattus sellest psüühilisse sõltuvusse (loeb: rallib ööd ja päevad ringi ja ei saa mahti tuppa arvuti taha tulla).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Edgar
huviline



Registreerunud 04.07.06
Postitusi: 2

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Fabia 1.2 HTP

postitati 09.08.06 22:31 Tsiteeri


Olen veaga tutvunud, nägu tõesti kisub naerule :)

Aga et siis mingi 6000.- tehase poolt paigaldatavat lisakaitset pole vaja ? No seda parem saab mingi muu vidina ehk selle raha eest, samas lisakaitse ei tee vist kunagi liiga.

Selle auto ostuga on sellised lood, et plaanid on 2007 a kevadeks, proovisõidud teen varakult ära, ehk varakevadel on veel teeolud jamad, ei saaks õiget tunnetust kätte.


Mind Over Matter
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
morden
meeskond



Registreerunud 04.11.05
Postitusi: 210

Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 1,9td 96kW 05.a.

postitati 10.08.06 07:07 Tsiteeri


proovida saaksu juba tänavu. Ise olen mõlema ( bens/disel) varianti proovinud. Ainuke lahendus nägu naerule mitte saada on autosse mitte istuda :P . Seda aga ei soodusta asja olemus. Lepi proovisõidu aeg kokku ja sa ei kahetse :cool:


RRRRRRRs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 13.08.06 23:02 Tsiteeri


Olen mõned nädalad olnud RS II TFSI omanik ja päris hea on ;)

Tähelepanekud. Sportlikust loomust tulenevalt on vedrustus küllaltki jäik. Linnas ringi sõitmiseks ei ole parim auto, sest kõik teekonarused saavad liigagi hästi üles loetud. 18" velge ei soovita..

Aga maanteel on hoopis teine tera.

Kõige suurem miinus on DSG automaadi puudumine. Kuid tundub, et 6-käiguline kast on meie linnaliiklusesse sobivam just tänu parematele ülekandearvudele.

Juhitavus on super ja elektrooniline differ töötab ka enam- vähem.. Sussi kiirendamisel vilisema eriti ei saa..
Kõige rohkem meeldib aga see, et erinevalt 1.8T ei ole äkilisel kiirendamisel tunda "auku". Mootor veab ühtlaselt alates 2000 pöördest, kuid 3500 peal on tõmme eriti magus. Sellega kaasneb ka meeldiv mootoriurin salongis, mida tavalise pereauto puhul ei kuule. Kui istuda Superbist RSi, siis kõige harjumatum on suurem salongimüra.

Bensukulu senini on olnud ~9l/100, peamiselt linnasõidud.

Minu arvates väga õnnestunud auto ja loomulikult soovitan kõigile kes sportliku sõidustiili mugavusele eelistavad..

Tuunijatele on hea uudis ka see, et Audi on sellest mootorist lausa 265 hj välja imenud..

Tüüpvigadest pole veel midagi pajatada. Tasub uurida, kas Golf GTI kohta midagi negatiivset räägitakse? Reklaabrožüüride järgi peaks piduri suportid olema rohelised. Mul aga hoopis punased (tõenäoliselt pärit Golfi jupilaost). Igatähes veermikku kiideti, pidi olema lihtne ja oluliselt tugevam tavamudelitest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S.S.D.D.
huviline



Registreerunud 28.05.06
Postitusi: 234

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.08.06 07:31 Tsiteeri


Palju enam vähem norm. varustusega RS maksab?
450 000.- tuuris?


"Külaline"
Powered by BMW, aga üks pisike 2008a Fabia on veel peres :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 14.08.06 08:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: petst
Reklaabrožüüride järgi peaks piduri suportid olema rohelised. Mul aga hoopis punased (tõenäoliselt pärit Golfi jupilaost). Igatähes veermikku kiideti, pidi olema lihtne ja oluliselt tugevam tavamudelitest.

Nüüdsest ongi pidurisupordid Octavia RS-l punased.
Alates 27 nädalast toodetud masinatel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
petst
huviline



Registreerunud 03.04.06
Postitusi: 114

Kasutaja on eemal

Auto: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 & VW e-UP!

postitati 15.08.06 06:20 Tsiteeri


Hinda tasub küsida Auto 100-st. 400 sisse mahub kindlasti ära..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.0% - SQL: 47.0%]