Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia RS 2.0 Diisel (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 4020)
klettenberg
huviline



Registreerunud 20.04.12
Postitusi: 20

Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Elegance TDI

postitati 20.04.12 11:13 Tsiteeri
Octavia RS 2.0 Diisel



Tervist, on keegi kursis antud autoga või on juba jõudnud helistada ja uurida ?

http://www.ekspressauto.ee/est/details/?id=329154


Hind on hea, ainuke asi vist ka mis praegu oskab auto kohta õelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 20.04.12 11:34 Tsiteeri


Uuri auto tehasetähis järgi. Navi järgi otsustades tundub Saksast toodud autona. Kuna Saksas on Škoda kallim auto, kui meil, siis mina soovitaksin seda auto tausta ikka kontrollida. Äärmiselt kahtlane tundub, miks klient on kunagi ostnud kalli auto, ja veel diiselmootoriga, et sõita aastas 16 000 kilomeetrit. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ladavaz
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.09
Postitusi: 168

Asukoht: Saue Vald
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia 1,6 MPI, Skoda Octavia 1,4 TSI 2014 Ambition Plus

postitati 20.04.12 11:43 Tsiteeri


Minu jaoks tekitab see hind pigem kõhkluseid. Raske on uskuda, et sellised raha eest "kirikuõpetaja auto" saad. Soovitaks nagu ikka, minna ja proovida ja kindlasti ka esindusest ajaloo kohta küsida ja ei tee paha ka kuskilt stendi pealt läbi käia.
Kuna tundub, et auto Eesti ajalooga pole, siis ei pruugi sa täit tõde teada saadagi, jääb ainult loota, et need kõksud mis ta teinud on on väikesed ja see vesi mis teda uputanud on olnud madal;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pepe
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.10
Postitusi: 233

Kasutaja on eemal

Auto: VW

postitati 20.04.12 11:51 Tsiteeri


Samal seltsimehel on ka muid autosid müügis, nagu näha. Neid autosid ja hindasid ma tõsiselt ei võtaks, tegelikud turuhinnad on ca 2-3 korda kõrgemad küsitud hinnast.

Kui asi aus oleks, võtaks selliste hindadega kõik 3 ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pakiruum
huviline



Registreerunud 04.01.08
Postitusi: 407

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 20.04.12 14:49 Tsiteeri


Ikka päris kahtlane. :) Kiire pilk saksa portaali näitas, et 9000 euroga saab sealt samasuguse, 200 000 läbisõiduga ja avariilise variandi. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tambet89
huviline



Registreerunud 01.05.12
Postitusi: 2

Asukoht: Jõhvi
Kasutaja on eemal


postitati 11.05.12 23:03 Tsiteeri


Leidsin ka päris huvitava pakkumisega 2008 aasta Octavia.

http://www.auto24.ee/used/1013845

Huvi pärast kirjutasin ja uurisin, et miks sellise aasta ja läbisõiduga pilli nii odavalt müüakse. Vastuseks sain Inglise keelse teksti, kirjaga, et tegu on inimesega kes siis tegeles Eestis geoloogiliste uuringute pärast ja nüüdseks on ta töö siin lõpetanud ja läks Inglismaale tagasi koos autoga. Auto muidu Saksamaalt ostetud koos vajalike dokumentidega. Põhimõtteliselt, tema jutust saan ma aru, et ta on üritanud autoga sõita ja arvele seal võtta, aga arvele võtt on jube kulukas ja sõitmine jama kuna rool on õigel pool, ehk siis vasakul pool. Aga kui leidub inimene kes tõesti on huvitatud siis tal on juba tehingutasud makstud Eestisse saatmiseks uue omaniku kätte, max. 4-5 päevaga olenemata inimese asukohast Eestis.

Ma miskipärast ei taha uskuda, et keegi müüb autot nii odavalt pluss siis veel maksab tehingutasud ise. Kahtlustan, et mingi petuvärk. Raudselt soovitakse veel mingisugust summat sissemaksuks või jumal teab mida veel.
See kõik tundub suure petuskeemina, mõtlesin, et jagaks teiega ka sellist vastupandamatut pakkumist:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 12.05.12 08:01 Tsiteeri


Ütle, et maksad, kui kaup kohal. Sellise hinnaga võiks isegi siis osta, kui vaja ei läheks :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
hotdog
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.09
Postitusi: 21

Kasutaja on eemal

Auto: Superb II

postitati 12.05.12 08:49 Tsiteeri


Seal auto24s on viimasel ajal päris palju pettureid. Müün hetkel seal enda autot ning sealt on saatnud mulle juba 3 petturi erinevaid kirju.
Kui sulle kirjutas keegi nendelt mailiaadressitelt siis tea et ta on kindlasti petis:
ademola873@gmail.com
v.guido05@gmail.com
marcusedmarne@live.com
stevetret@gmail.com

Samas soovitaksin ka tema maili aadressi google otsingusse lüüa, sealt võib ka midagi leida.

Mulle rääkisid nad ka et on Inglismaalt. Lõpuks oli skeem selline, et selleks et nende "saadetud raha" kätte saada, pidin ise makma neile 1000 eurot :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.7% - SQL: 52.3%]