Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Superb'i CAN ühendus (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2296)
harlesjah
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.11
Postitusi: 19

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, Octavia

postitati 12.04.12 21:30 Tsiteeri
Superb'i CAN ühendus



On äkki kellelgi kokkupuudet või aimu, milles probleem võib olla, et 2007a. Superb'i CAN liini pidi ajule ligi ei lase? Foorumitest sain vihjet, et viga võib olla minu aftermarket Pioneer makis, mis küll läbi CAN'i roolinupud ja ch chane vastu võtab, aga illuminationit ja acc ei tunnista.

HELP, kui keegi oskab vihjata või proovi soovitada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
harlesjah
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.11
Postitusi: 19

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, Octavia

postitati 12.04.12 21:37 Tsiteeri


Octavial töötab ühendus kenasti ja laseb kõiksugu seadeid muuta. Saab kasutada päevasõidu tuledeks xenoni säästmiseks udutulesid. Saab lasta isegi vihmasensoril aknad kinni panna kui peaks sadama hakkama. Seda ka siis kui signat peal pole. Esimese asjana muidugi turvavöö piiks maha, toimis. Huvitav, miks 3a. uuemal sama teha ei lase. Pole nagu loogiline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KPuusepp
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.10
Postitusi: 317

Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb I 1.8T

postitati 13.04.12 07:29 Tsiteeri


Kas sama kaabliga toimis Octavial korralikult? Prooviks kõigepealt mõnda muud kaablit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Swissflam
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.07
Postitusi: 166

Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 1,8T L&K, PT Cruiser

postitati 13.04.12 12:37 Tsiteeri


Enrico, Teil enesel tundub liikluseeskirjadega probleeme olevat, uus liiklusseadus lubab päevatuledena kasutada udutulesid. Proovime ikka teemas püsida, mitte tikutulega "nõidasid" otsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.11
Postitusi: 157

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2011 Passat B7 EcoFuel CNG

postitati 13.04.12 15:22 Tsiteeri


2007 Superb on ju veel vana B5.5 Passatil põhinev masin, millel CAN kõigil elektriplokkidel veel kasutuses ei ole?
Sama aasta Octaviaga ei võrdleks kuna Golf 5 baasi Octavial on ju mõistagi suuremad elektriplokid CAN-ga ligipääsetavad.

Millisele ajule vaja ligi pääseda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Suslik
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.08
Postitusi: 619

Kasutaja on eemal

Auto: Seat Ateca 1.0TSI, Caddy Maxi 1.6TDI

postitati 17.04.12 21:57 Tsiteeri


Liiklushuligaanide elustiili promomine? Lahtine turvavöö peaks ju just nende tegelaste hulgas tõhusat harvendustööd tegema. Minu arust pole probleemi. :) Eesti liikluses hädavajalik loov mõtlemine, sest muidu sõidetakse lihtsalt üle.
Miski uuring kusagil välismaal väitis, et mõõdukalt liikluseeskirju eiravad tegelased suudavad ohuolukorras tunduvalt adekvaatsemalt käituda, kui pedantselt eeskirju järgivad isendid. Sellest selgus, et põhjustavad ka õnnetusi vähem.
Minu poolt küll müts maha meeste ees, kes on suutnud kogu elu misiganes seadusi ja norme täita. Eks neil ole ka õigus õpetada. Ülejäänud aga vahtigu peeglisse ja olgu kuss! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
harlesjah
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.11
Postitusi: 19

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, Octavia

postitati 18.04.12 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Enrico

Kui seda juttu lugeda, siis teen koheselt järelduse, et tegemist tänapäeva liiklushuligaaniga. :mad: Tunnused olemas - päevasel ajal sõidab udutuledega, turvavööd ei kanna, ja ju siis ka kõik muud "head" omadused.

Palun anname ise eeskuju, et ka teised liikluseeskirju järgiksid, siis on meil endil ohutum sõita!


Vabandan, olin veidi aega eemal.
Esmalt vastaks "Enrico von Netikommentaator" postitusele. Piinlik küll on, aga eks viisakas oleks ju kõigile vastata.

Lugupeetud kasutaja.
Nagu juba eelnevatest postitustest välja tuli, võib Eestis kehtivate seaduste kohaselt päevasõidutuledena kasutada ka udutulesid. Selleks, et hämara tulekul läheksid "õiged" tuled põlema ja kustuksid udutuled, hoolitseb valgus-sensor. Kui see tõesti kõneall oleva kasutaja tundeid riivab, siis palun saata oma sõiduki pilt mulle e-mailile. Ehk jõuan teinekord linnas trehvates kiirelt pooltuledele lülitada kui see tõesti nii palju heameelt ja südamerahu valmistab ;)

Turvavöö asjus ma kahjuks niipalju heameelt valmistada ei saa. Kannan seda alati kui liiklen ja kuidagi automaatselt läheb see peale kui autosse istun. Täpselt nagu suunatuligi, mis kipub ise käe all olema kui kuskile keeran. Seda turvavöö piiksu mulle pole vaja meelde tuletamaks, et vöö peale panna. Vormsi jäätee, männiku jäärada jne. Olgem ausad, suht närvidele hakkab peale esimest minutit. Kui liikluseeskirja hoolikamalt uurida leiab veel päris mitu põhjust, kunas turvavööd kasutama ei pea või tohi.
Minu arusaam sellest piiksust, mis autodesse seatud on. See on lollidele ja nõrkadele, kelle mõistus ei küündi endal nii kaugele, et saada aru turvavöö vajalikkusest. See võib tõesti päästa elu!

lugupidamisega..
Harles


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
harlesjah
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.11
Postitusi: 19

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, Octavia

postitati 18.04.12 08:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KPuusepp
Kas sama kaabliga toimis Octavial korralikult? Prooviks kõigepealt mõnda muud kaablit.


Jah, sama kaabliga toimis Octavial korralikult.
Kust ma mõnda muud kaablit proovin? Ostan ühe veel? :D

On, Sinul ehk olemas kaabel ja võimalus korral mul läbi tulla ja proovida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
harlesjah
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.11
Postitusi: 19

Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, Octavia

postitati 18.04.12 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siLc
2007 Superb on ju veel vana B5.5 Passatil põhinev masin, millel CAN kõigil elektriplokkidel veel kasutuses ei ole?
Sama aasta Octaviaga ei võrdleks kuna Golf 5 baasi Octavial on ju mõistagi suuremad elektriplokid CAN-ga ligipääsetavad.

Millisele ajule vaja ligi pääseda?



Kusjuures tundub täitsa võimalik, et kõik plokid pole CAN.
Blokid "09-Cent.Elect" ja "17-Instruments" pole juurdepääsetavad. Samuti ei saa kasutada "Long Coding" funktsiooni nagu Octavial.

Juba alguses kui juhe järgi panna ja test teha, ütleb, et K1 ja K2: OK aga CAN:Not Ready.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KPuusepp
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.10
Postitusi: 317

Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb I 1.8T

postitati 18.04.12 09:40 Tsiteeri


Võin sulle jagada ainult Jyrisoolt ostetud kaablit, kuid eeldan, et sul ehk samagi. Alguses kiirelt lugedes, sain valesti aru, et sa mootorile ligi ei saa. Ehk nagu ma aru saan, siis tahad saada comfort blokile ligi, kuid see peaks töötama küll. Võib mingi aeg kokku saada ja proovida, mis mul töötab ja mis mitte. Siis on erinevus olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.9% - SQL: 43.1%]