Foorum Kodulehekülg Eesti Škoda Klubi

Viimati aktiivne: Mitte kunagi




Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Octavia Tour vs Octavia II (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 3646)
luits
huviline



Registreerunud 16.05.06
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 16.05.06 14:15 Tsiteeri
Octavia Tour vs Octavia II



Terv
Sissejuhatuseks niipalju, et peale pikki vaagimisi otsustan uueks autoks Octavia valida. Sattusin siis täna Auto 100 esindusse ning ennäe imet, Octavia Tour nimeline asi oli sinna jõudnud, mis iseenesest kujutab endast vanema kerega mudelit.
Kuna eelarve on kindlalt max 220k EEK (nö omakasutuses tööauto), aga tahaks norm keskklassi masinat, siis Octavia sobiks hinna/suuruse vahekorras nagu rusikas silmaauku :cool:
Tour variant on väga soodsa hinnaga, Octavia II valides aga tuleks selle hinna juures vähem varustust, mootirit jne...
Et kas kellegil on olnud Octavia I ja Octavia II, ehk siis, mida võiks arvestada kui nende kahe vahel valima hakata? Nt. sain juba teada, et Octavia II on veidi suurema teljevahega (tagaistmetel rohkem ruumi) jms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lare
meeskond

Avatar


Registreerunud 21.10.05
Postitusi: 1154

Asukoht: Harkujärve
Kasutaja on eemal

Auto: Scout

postitati 16.05.06 17:50 Tsiteeri


Esmalt soovitan sul kindlasti mõlema variandiga proovisõit teha.Siis saad neid enda jaoks objektiivselt hinnata.
Mulle isiklikult sümpatiseerib kerekujult Octavia I rohkem.Eks asi on ka selles,et mul omal selline ja nagu sellega ka rohkem harjund ning Octavia II tundub selline suurem ja avaram.

Ainuke asi,mis mind Oct I-e juures häirib,on madal kliirens esisilla juures.Juhul,kui selle valid,kannatab kohe ka korralikku karterikaitsesse investeerida.

Ja bensumootorist tuleb loomulikult 1.8T valida.;):P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timur
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.10.05
Postitusi: 664

Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia Combi 1,8T

postitati 16.05.06 18:34 Tsiteeri


Mina võtaks ka Octavia I-he. Kui masin tuleb tellimise peale, siis on mõistlik tellida ta "halvatee" pakettiga. See on suurema kliirentsiga ja karterikaitsega. Kui mina 2 aastat tagasi oma masina Helkamast ostsin maksis see lisa 2500 eek ehk korraliku karterikaitsme hinna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
luits
huviline



Registreerunud 16.05.06
Postitusi: 2

Kasutaja on eemal


postitati 17.05.06 07:50 Tsiteeri


Tänud teile!
Ega jah, O II tundub mulle isiklikult küll natukene kenam, aga mitte nii oluliselt, et selle arvelt vähemat mootorit jms taluda :P Eks siis poole aasta pärast või nii annan siis teada, milline mul on ;)

Kunagi ei ole liiga vara autot valima hakata ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Wygla
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.06
Postitusi: 724

Asukoht: lõuna
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia

postitati 17.05.06 19:40 Tsiteeri


Tee mõlema autoga proovisõit, siis saad täpse aimduse mida üks või teine auto pakub. Siis on ka lihtsam valida :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Škoda Club Edition
Arendanud Aventure Meedia & XMB Grupp © 2002-2010
Täiendanud indro & diversion @ 2002-2016
Eesti Škoda Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.9% - SQL: 53.1%]